Antminer - Odprawa celna

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: didaho » środa, 13 czerwca 2018, 21:22

uwynad pisze:
didaho pisze: Widzę, że na stronie bitmaina są już wszystkie dokumenty razem z rohs. Czy odprawa już przechodzi na nich w PL czy dalej przez zagranice trzeba?
Krew mnie zaleje do jutra muszę dostarczyć jeden dokumet a w zasadzie brak jednego wpisu w dokumencie ze strony Bitmaim. Czy jesteście w stanie jakoś pomoc ?Może mam nieaktualny dokument deklaracji Ce ze strony Bitmain?
Dostałem taka oto wiadomość z Agencji celnej
"Witam,
po przeprowadzonej weryfikacji "deklaracji zgodności CE" w/g urzędu celnego w deklaracji powinno sie znaleźć również odwołanie do Rozporzadzenia Komisji (UE) NR 617/2013z dnia 26 czerwca 2013 r.w sprawie wykonania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla komputerów i serwerów (COMMISSION REGULATION (EU) No 617/2013 of 26 June 2013 implementing Directive 2009/125/EC of the European Parliament and of the Council with regard to ecodesign requirements for computers and computer servers)
W związku z tym, czy ma Pan możliwość uzyskania deklaracji uzupełnionej o tej przepis."


Help Please
Bitmain nie ma deklaracji do tej dyrektywy.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: tilas21 » piątek, 15 czerwca 2018, 00:03

Witam,
Widzę że wszyscy tutaj a zdecydowana większość zakupiła D3, L3, a czy jest ktoś kto ściąga Z9 mini? na stronie Bitmaina nie widać nawet certyfikatów do niej, czy więc możliwe jest ich ściąganie? Zastanawiam się nad ściągnięciem do D przez rodzinę, ale nie wiem czy problemy jakie mogą wystąpić w D będą do ogarnięcia przez osoby które nigdy nic nie importowały? Czy to wygląda tak tam obecnie że przychodzi paczka do dhl - oni wysyłają e-mail/sms z prośbą o fvat do paczki potem zaplata vat i cła i gotowe czy trzeba tłumaczyć dokumenty, instrukcje..?
Zdecydowana większośc wysyła również DHLem , czy ma to jakiś związek czy przywiązanie do marki DHL? Czemu nie oferowany przez Bitmain UPS czy Fedex, większe stwarzają problemy?

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: Darka777 » poniedziałek, 9 lipca 2018, 17:37

Ja dziś odprawiałem sprzęt przez Agencję Celna Abacus z Tarnowskich Gór wszystko sprawnie poszło dobry kontakt i bezproblemowo polecam +48 690 334 386 taniej niż w Tombarze.

Dodano po 8 minutach 4 sekundach:
Nie łódź się mimo pl instrukcji Antek i tak zostanie zatrzymany UKE Lub PIH i pozostaje wtedy utylizacja bylam w podobnej sytuacji odprawa przez Agencję Celna Abacus z Tarnowskich Gór przyniosła pozytywne zakończenie odprawy +48 690 334 386. Odprawa nie w PL instrukcje mogę podesłać jak będziesz potrzebował.

Dodano po 4 minutach 29 sekundach:
didaho pisze:
uwynad pisze:
didaho pisze: Widzę, że na stronie bitmaina są już wszystkie dokumenty razem z rohs. Czy odprawa już przechodzi na nich w PL czy dalej przez zagranice trzeba?
Krew mnie zaleje do jutra muszę dostarczyć jeden dokumet a w zasadzie brak jednego wpisu w dokumencie ze strony Bitmaim. Czy jesteście w stanie jakoś pomoc ?Może mam nieaktualny dokument deklaracji Ce ze strony Bitmain?
Dostałem taka oto wiadomość z Agencji celnej
"Witam,
po przeprowadzonej weryfikacji "deklaracji zgodności CE" w/g urzędu celnego w deklaracji powinno sie znaleźć również odwołanie do Rozporzadzenia Komisji (UE) NR 617/2013z dnia 26 czerwca 2013 r.w sprawie wykonania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla komputerów i serwerów (COMMISSION REGULATION (EU) No 617/2013 of 26 June 2013 implementing Directive 2009/125/EC of the European Parliament and of the Council with regard to ecodesign requirements for computers and computer servers)
W związku z tym, czy ma Pan możliwość uzyskania deklaracji uzupełnionej o tej przepis."


Help Please
Bitmain nie ma deklaracji do tej dyrektywy.
Polecam Agencje Abacus z Tarnowskich Gór bezproblemowa szybka i ucziwa odprawa. Też bujalam się z koparkami a tam szybko i solidnie polecam.

Dodano po 33 minutach 22 sekundach:
didaho pisze: Witam
Agencja Celna DHL zażądała odemnie instrukcji w jęz. polskim do Antminerów. Przy wcześniejszym zamówieniu niczego takiego nie żądali. Bitmain ma tylko wersje angielską instrukcji. Co zrobić w takim przypadku?[/quote

Ja odprawiam przez Abacus Tarnowskie Góry bez problemu wszystko za mnie załatwili pełna kompetencja polecam pozostawię kontakt też dla innych szukających wsparcia +48 690 334 386

Dodano po 1 godzinie 21 minutach 28 sekundach:
jcala pisze:
Daryl pisze:



Witam,

@jacla jeśli mogę Cię spytać jaki jest koszt odprawy celnej za pomocą pomoc.celna@gmail.com??
Czy oni naliczają koszt odprawy od sztuki??

Chciałem zamówieć jedną lub dwie sztuki od bitmaina.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

ja placilem 1500 zl od sztuki przy odbiorze, za wieksza ilosc jest nizsza cena. moze to nie jest tanio ale wszystkim oni sie zajmuja, ja tylko przyjechalem po odbior.

Dodano po 3 minutach 2 sekundach:
popeofcrypto pisze: Moj znajomy za pomoc przy jednej koparce zaplacil 1500zl + oplaty celne w sumie jakies 3300zl. Moge pomoc przy odprawie Antminerow dac wskazowki jak to zrobic za duzo mniejsza kase :) Jesli jest ktos zainteresowany prosze pisac na maila kukus@protonmail.com
wiesz, wskazowki a zalatwienie odprawy to 2 rozne rzeczy, ja wskazowki tez moge dac i to za darmo, ale nie daje gwarancji ze sie uda, poza tym to wtedy trzeba wszystko na wlasna reke zalatwiac a jak sobie spaprasz temat to pozniej jest kicha
Jak mogę pomóc to też poszło szybko i sprawnie przez Abacus Agencja z Tarnowskich Gór wszystko pozytywnie i sprawnie odprawione pozostawimy kontakt w razie co spróbuj tu ja odprawialam kilka sztuk i c do ceny to są bardzo konkurencyjni pozdrawiam +48 690 334 386

Dodano po 4 minutach 6 sekundach:
Dokonałam odprawy przez Abacus z Tarnowskich Gór wszystko ok żadnych zabezpieczeń nie trzeba było wpłacać wszystko załatwione pozytywnie i na czas pozdrawiam.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: krystian » poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:59

Darka777 pisze:
Ile zapłaciłeś?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: mtatcher » poniedziałek, 9 lipca 2018, 20:40

Darka777 pisze: Ja dziś odprawiałem sprzęt przez Agencję Celna Abacus z Tarnowskich Gór wszystko sprawnie poszło dobry kontakt i bezproblemowo polecam +48 690 334 386 taniej niż w Tombarze.

Dodano po 8 minutach 4 sekundach:
Nie łódź się mimo pl instrukcji Antek i tak zostanie zatrzymany UKE Lub PIH i pozostaje wtedy utylizacja bylam w podobnej sytuacji odprawa przez Agencję Celna Abacus z Tarnowskich Gór przyniosła pozytywne zakończenie odprawy +48 690 334 386. Odprawa nie w PL instrukcje mogę podesłać jak będziesz potrzebował.

Dodano po 4 minutach 29 sekundach:
didaho pisze:
uwynad pisze:

Krew mnie zaleje do jutra muszę dostarczyć jeden dokumet a w zasadzie brak jednego wpisu w dokumencie ze strony Bitmaim. Czy jesteście w stanie jakoś pomoc ?Może mam nieaktualny dokument deklaracji Ce ze strony Bitmain?
Dostałem taka oto wiadomość z Agencji celnej
"Witam,
po przeprowadzonej weryfikacji "deklaracji zgodności CE" w/g urzędu celnego w deklaracji powinno sie znaleźć również odwołanie do Rozporzadzenia Komisji (UE) NR 617/2013z dnia 26 czerwca 2013 r.w sprawie wykonania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla komputerów i serwerów (COMMISSION REGULATION (EU) No 617/2013 of 26 June 2013 implementing Directive 2009/125/EC of the European Parliament and of the Council with regard to ecodesign requirements for computers and computer servers)
W związku z tym, czy ma Pan możliwość uzyskania deklaracji uzupełnionej o tej przepis."


Help Please
Bitmain nie ma deklaracji do tej dyrektywy.
Polecam Agencje Abacus z Tarnowskich Gór bezproblemowa szybka i ucziwa odprawa. Też bujalam się z koparkami a tam szybko i solidnie polecam.

Dodano po 33 minutach 22 sekundach:
didaho pisze: Witam
Agencja Celna DHL zażądała odemnie instrukcji w jęz. polskim do Antminerów. Przy wcześniejszym zamówieniu niczego takiego nie żądali. Bitmain ma tylko wersje angielską instrukcji. Co zrobić w takim przypadku?[/quote

Ja odprawiam przez Abacus Tarnowskie Góry bez problemu wszystko za mnie załatwili pełna kompetencja polecam pozostawię kontakt też dla innych szukających wsparcia +48 690 334 386

Dodano po 1 godzinie 21 minutach 28 sekundach:
jcala pisze:


ja placilem 1500 zl od sztuki przy odbiorze, za wieksza ilosc jest nizsza cena. moze to nie jest tanio ale wszystkim oni sie zajmuja, ja tylko przyjechalem po odbior.

Dodano po 3 minutach 2 sekundach:


wiesz, wskazowki a zalatwienie odprawy to 2 rozne rzeczy, ja wskazowki tez moge dac i to za darmo, ale nie daje gwarancji ze sie uda, poza tym to wtedy trzeba wszystko na wlasna reke zalatwiac a jak sobie spaprasz temat to pozniej jest kicha
Jak mogę pomóc to też poszło szybko i sprawnie przez Abacus Agencja z Tarnowskich Gór wszystko pozytywnie i sprawnie odprawione pozostawimy kontakt w razie co spróbuj tu ja odprawialam kilka sztuk i c do ceny to są bardzo konkurencyjni pozdrawiam +48 690 334 386

Dodano po 4 minutach 6 sekundach:
Dokonałam odprawy przez Abacus z Tarnowskich Gór wszystko ok żadnych zabezpieczeń nie trzeba było wpłacać wszystko załatwione pozytywnie i na czas pozdrawiam.

Podpisuję się pod tym. Ostatnio tylko przez nich odprawiam ze względu na niskie ceny i jakość usługi która jest bez zarzutu.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 maja 2018
Reputacja: -16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: siaragt » sobota, 28 lipca 2018, 18:46

Cos nowego w temacie sciagania?

Niejeden poleca zagranice czy to Niemcy Czy to Czechy? Jakies konkretne informacje?
Jak to wyglada w praktyce zamwiamy paczke w CHINACH i albo przychodzi do nas bezposrednio albo laduje na UC i dostajemy info by im dac informacje jakie chca?


Jak z Z9mini ktos juz wyzej pisal ale zero odp?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: lufa » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 10:45

Hej pytanko mam nadal są problemy z odprawami czy zgłosić do odprawy w PL (sprzęt będzie około czwartku)
Gdzie polecacie odprawiać pojawia się głównie Abacus i Tombar? Czy to nie problem, że mieszkam w Warszawie a obie Agencje są na Śląsku???

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: victor » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 11:24

lufa
lufa pisze: Hej pytanko mam nadal są problemy z odprawami czy zgłosić do odprawy w PL (sprzęt będzie około czwartku)
Gdzie polecacie odprawiać pojawia się głównie Abacus i Tombar? Czy to nie problem, że mieszkam w Warszawie a obie Agencje są na Śląsku???
Nadal są problemy nie zgłaszaj w PL do odprawy bo przedłużysz w czasie. Zrób sobie tranzyt na Agencję Celną Abacus - oni teraz odprawiają do Tombaru dzwoniłem podali numer telefonu 690334386 i okazało się że już Tombar nie odprawia tylko Abacus. Nie ma problemu gdzie mieszkasz - wszystko załatwiasz z nimi mailowo i po odprawie doślą sprzęt do Ciebie do domu kurierem. Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: lufa » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 11:37

victor pisze: lufa
lufa pisze: Hej pytanko mam nadal są problemy z odprawami czy zgłosić do odprawy w PL (sprzęt będzie około czwartku)
Gdzie polecacie odprawiać pojawia się głównie Abacus i Tombar? Czy to nie problem, że mieszkam w Warszawie a obie Agencje są na Śląsku???
Nadal są problemy nie zgłaszaj w PL do odprawy bo przedłużysz w czasie. Zrób sobie tranzyt na Agencję Celną Abacus - oni teraz odprawiają do Tombaru dzwoniłem podali numer telefonu 690334386 i okazało się że już Tombar nie odprawia tylko Abacus. Nie ma problemu gdzie mieszkasz - wszystko załatwiasz z nimi mailowo i po odprawie doślą sprzęt do Ciebie do domu kurierem. Pozdrawiam
Dzięki za odpowiedź podziałam coś z tym Abacusem oby ceny były przystępne dam znać jak poszło gdy sprzęt trafi do mnie :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Antminer - Odprawa celna

Postautor: OnlyBestMiners » środa, 8 sierpnia 2018, 12:06

Nie radzę przez PL. Do dziś po 2 miesiącach niektórym koparki stoją lub są wysyłane z powrotem do Chin na koszt sprowadzają ego lub utylizacja na koszt sprowadzającego.

Zapradzam do sprawdzonej ścieżki.
Marża OBM za import wyjdzie mniej, szybciej i bezpieczniej niż jako osoby prywatne Państwo będziecie to ściągać.
No i sprawa vatu ;)
Zapraszam http://fb.com/onlybestminers/

Krzysztof,
601 141 104ObrazekObrazek

OnlyBestMiners:
http://fb.com/onlybestminers/

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: didaho » środa, 8 sierpnia 2018, 12:25

A na zdjęciu innosilicon xD z którym nigdy nie było problemów, bo zawsze miał wszystkie certyfikaty. I te straszenie odsyłaniem i utylziacją....
T1 na agencje celną która odprawi przez Niemcy, tańszy niemiecki VAT i tyle w zasadzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Antminer - Odprawa celna

Postautor: OnlyBestMiners » środa, 8 sierpnia 2018, 12:38

Mało ma Pan doświadczenia ;)
Mogę podać numer do kolegi który w 1 pre zamówił 2 A9 i..... dostał je niedawno po dziwnych dopłatach po 150, 250 pln za dziwne rzeczy.
To loteria, na kogo trafisz ponieważ nie ma regulacji i interpretują przepisy jak obecny rząd każe. Może Pan ryzykować, ale po co jak jest pewnjejsza, szybsza i tańsza opcja.

A na koniec sam Pan Niemcy poleca ;)
Pozdrawiam,

OnlyBestMiners:
http://fb.com/onlybestminers/

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: KrisK » wtorek, 28 sierpnia 2018, 19:27

lufa pisze: Dzięki za odpowiedź podziałam coś z tym Abacusem oby ceny były przystępne dam znać jak poszło gdy sprzęt trafi do mnie
Hej, Czy udało Ci się sciądnąć sprzęt. Moje z9mini właśnie wyleciały z Chin. Mam wypełnić papiery i wskazać urząd celny. Czy możesz się podzielić informacją jak to było w Twoim przypadku?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Antminer - Odprawa celna

Postautor: OnlyBestMiners » środa, 29 sierpnia 2018, 03:04

No mam nadzieje ze nie sprowadza Pan tego do Polski.
Poniżej treść odpowiedzi DHL jednego z naszych przyszłych klientów ;)

"W nawiązaniu do rozmowy. Nasz Urząd od stycznia nie odprawił skutecznie żadnej koparki – sprawdzają bardzo skrupulatnie wszystkie wymogi np. obecność etykiety importera na towarze, instrukcje obsługi w języku polskim, badanie na zawartość metali ciężkich.

Zgłoszenie przez nas przesyłki do Urzędu spowoduje zatrzymanie – Urząd wystawi wezwanie na dostarczenie wszelkich dokumentów o których pisałam wyżej, nie dostarczenie ich spowoduje odesłanie towaru do nadawcy.

Kontrola z Urzędu może trwać nawet do dwóch miesięcy, za ten czas naliczana jest opłata magazynowa, ponieważ przesyłka leży na magazynie DHL.

Agencja Marko Service wykonuje tranzyty przesyłek do innych państw, może warto podpytać u nich czy zechcą wykonać taką usługę? Innym rozwiązaniem jest tylko zwrot."

W razie problemów zapraszam do kontaktu.

KP
601 141 104

OnlyBestMiners:
http://fb.com/onlybestminers/

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: krystian » środa, 29 sierpnia 2018, 06:08

KrisK pisze:
lufa pisze: Dzięki za odpowiedź podziałam coś z tym Abacusem oby ceny były przystępne dam znać jak poszło gdy sprzęt trafi do mnie
Hej, Czy udało Ci się sciądnąć sprzęt. Moje z9mini właśnie wyleciały z Chin. Mam wypełnić papiery i wskazać urząd celny. Czy możesz się podzielić informacją jak to było w Twoim przypadku?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Raczej nie odprawisz tego w Polsce. Antki nie posiadają badań na zawartość metali ciężkich, tzw. Rohs. Musisz zrobić tranzyt na Niemcy/Czechy przez agencje celną, ja polecam Hofpol, ale nie wiem jak u nich z cenami, jeszcze niedawno ok. 1000-1500zł brali. Opłacało się przy większej ilości.

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: szymon1051 » czwartek, 13 września 2018, 17:44

Ja odradzam ściągania koparek na Polskę. Nawet moja agencja która do tej pory bez problemu załatwiała wszystkie formalności napisała że więcej się nie podejmie bo nawet w Rzeszowie zatrzymali.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: krzywoshop » piątek, 5 października 2018, 13:34

A ja odradzam ściągania Z9 mini przez Niemcy, paczka która miała trafić do Berlina została zatrzymana przez celników - nie zostanie dopuszczona na teren Unii Europejskiej ponieważ jest niebezpieczna.
Od znajomej znajomego, który ma znajomego, który zna DJa wiem, że przez Anglie wszystko idzie gładko i bezproblemowo. Polecam ściągać to do Anglii, tam chyba lubią Bitmain.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Antminer - Odprawa celna

Postautor: OnlyBestMiners » piątek, 5 października 2018, 13:41

Zapraszam do bezpiecznych zakupów przez OBM. U nas nigdy nie będzie takich problemów :)
Bezpieczeństwo, czas to nasza domena. Obrazek

OnlyBestMiners:
http://fb.com/onlybestminers/

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 maja 2018
Reputacja: -16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: siaragt » czwartek, 11 października 2018, 20:41

Polecam blizej czyli CZECHy :)

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: krystian » czwartek, 11 października 2018, 21:38

krzywoshop pisze: A ja odradzam ściągania Z9 mini przez Niemcy, paczka która miała trafić do Berlina została zatrzymana przez celników - nie zostanie dopuszczona na teren Unii Europejskiej ponieważ jest niebezpieczna.
Od znajomej znajomego, który ma znajomego, który zna DJa wiem, że przez Anglie wszystko idzie gładko i bezproblemowo. Polecam ściągać to do Anglii, tam chyba lubią Bitmain.
Tak od miesiąca są problemy. Nawet Bitmain na stronie o tym pisze, odradza clenie w Niemczech.

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości