Czy Bitcoin można kupić na fakturę?

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 247
Rejestracja: 11 września 2015
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Bitcoin można kupić na fakturę?

Postautor: Amadek » poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:20

Prowadzę firmę i chciałbym kupić kryptowalutę i wprowadzić ją jako koszt w mojej firmie. Czy mogę kupić Bitcoin po prostu na fakturę tak jak kupuję papier toaletowy, żarówki, środki czystości, komputery, długopisy i papier do drukarki?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy Bitcoin można kupić na fakturę?

Postautor: domator » poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:28

Amadek pisze: Prowadzę firmę i chciałbym kupić kryptowalutę i wprowadzić ją jako koszt w mojej firmie. Czy mogę kupić Bitcoin po prostu na fakturę tak jak kupuję papier toaletowy, żarówki, środki czystości, komputery, długopisy i papier do drukarki?
Tak, chociaz to po twojej stronie bedzie lezalo uzasadnienie do czego byl ci potrzebny jesli US bedzie takie pytanie ci zadawal. Podobnie jak z papierem toaletowym, zarowka czy dlugopisem.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości