DG - BTC - HYIP

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 marca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DG - BTC - HYIP

Postautor: jakubmulkowski » wtorek, 21 marca 2017, 13:53

Cześć, zaczynam obracać i generować środki z obrotu btc oraz prowizji z programów typu HYIP. Chcę w 100% legalnie prowadzić taką działalność, odprowadzać podatki oraz składki ZUS. Tylko jak?! Co chwilą na co rusz innym forum spotykam się z lawiną morza niemożliwości. Odwiedziłem kilka biur rachunkowych ale świadomość o krypto walutach jest tam na takim poziom jak moja wiedza o rozliczaniu zieleniaka czym się owe biura zajmują.
Proszę o pomoc kogoś kto ma doświadczenie w tego typu działalności albo o kontakt do biura księgowego które to ogarnie. Poniżej postaram się opisać scenariusz pod który owa działalność miałaby powstać.

Z konta bankowego przelewam środki na giełdę bitbay.
Wymieniam PLN na BTC.
Część zostawiam na giełdzie - tu czekam aż kurs wzrośnie i sprzedam je z zyskiem bądz po prostu sobie tam leżą.
Część przelewam dalej na adres btc programu HYIP. Jak wiemy te programy nie zawsze a praktycznie nigdy nie wystawiaja żadnego poświadczenia zarobionych u nich BTC.
Na hyip zarabiam 8% dziennie.
Wypłacam co tydzień na swoj wallet btc i z niego na giełdę BTC w wartości ok 800-1000zł.
Z giełdy na konto bankowe.

Jak to rozliczyć, jak księgować? Nie ma problemu z giełdą i generowaniem pliku w formacie pdf wpłat/wypłat.
Jest możliwe żeby wpisywać w kpir jakos koszta wpłate na giełde i na koniec miesiaca zbierać wszyzstkie wypłaty i ksiegowac je jako przychod na podstawie tychże plików z giełdy?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

DG - BTC - HYIP

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 21 marca 2017, 13:55

Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 marca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DG - BTC - HYIP

Postautor: jakubmulkowski » wtorek, 21 marca 2017, 16:31

Wysłałem @

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości