od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: Bitmar » wtorek, 5 stycznia 2016, 19:08

@domator, słusznie. Nie ma co wywlekać tu innych brudów skoro jest od tego inny wątek.

Co do samej ustawy to sytuacja jest trochę beznadziejna. Typowa polska rodzina ma to pewnie w nosie, szczególnie gdy wie, że dostanie 500zł na dziecko. Za kasę można wiele wybaczyć i się uciszyć. Jeśli powstanie jakiś plan manifestacji to zaraz przyłączy się PO i Petru i z góry będzie spalona (odbierana jako gra polityczna). Petycje nic nie dadzą, każda władza podciera nimi sobie tyłki niezależnie od nazwy. Oczywiście naszym obowiązkiem jest wyrażenie niezadowolenia ale jak historia (i demokracja) pokazuje, możemy to robić wyłącznie przy wyborach (chyba, że jest się silną i zdecydowaną grupą jak górnicy). Jednak gdy w grę wchodzą pieniądze czyli 500zł na dziecko to następne wybory PIS również ma raczej w kieszeni (500zł x dziecko to taka dobra cena aby przeboleć nawet inwigilację, nikt z tego raczej nie będzie chciał rezygnować) no chyba, że znajdzie się ktoś kto obieca 1000zł na dziecko ale wtedy czeka nas druga Grecja.

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: altcoin » wtorek, 5 stycznia 2016, 19:14

100% racja.


Manifestacja musiałaby jasno i konkretnie pokazywać, że ustawie przeciwstawia się NARÓD a nie PO czy Nowoczesna a ich liderzy nie mogliby być dopuszczeni do głosu.

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: MusX » wtorek, 5 stycznia 2016, 19:22

domator pisze:Mylisz sie tylko w tym ze Petru=PO. Nie rowna sie sie. Jakby sie rownalo to by razem szli w wyborach. I nie piszcie o spisku i przeniesieniu czlonkow z PO do Nowoczesnej.
Sorry, ale musze to skomentowac.
Teraz zyciem politycznym nie rzadza politycy czy partie, tylko media. To czy Petru=PO najlepiej obrazuje podejscie mediow kiedys do PO i teraz do Petru. Grupy interesow stoja zarowno za politykami jak i za mediami, ale to media powoluja i odwoluja politykow z urzedu (np. wielka komedia o talibach w Klewkach, czy np. 11% poparcia dla Nowoczesnej kiedy pierwszy raz nazwa tej partii pojawia sie w TV).
Petru=PO bo od lat wspolpracuje, przeciez PO to Unia Wolnosci 2.0, w ktorej kiedys startowal Petru jako jedynka. Nie patrz na szyldy partii tylko na to jakie media je lansuja.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 458
Rejestracja: 22 maja 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: bruce » wtorek, 5 stycznia 2016, 20:47

Bitmar pisze:.........................................Oczywiście naszym obowiązkiem jest wyrażenie niezadowolenia ale jak historia (i demokracja) pokazuje, możemy to robić wyłącznie przy wyborach (chyba, że jest się silną i zdecydowaną grupą jak górnicy)........................................
Wielu z tego forum to górnicy ;)
-----

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: domator » wtorek, 5 stycznia 2016, 20:57

Tu macie sensowny opis o co naprawde chodzi z technicznego punktu widzenia. APOLITYCZNY i nie stronniczy.
http://niebezpiecznik.pl/post/nowelizac ... ych-zmian/
Chyba ze jak ja daje link to i tak napewno jest link z PO i to link najgorszego sortu jest ;-)
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: prezes » wtorek, 5 stycznia 2016, 21:06

PIS jest pro amerykański więc pewno musieli wprowadzić ustawę na wzór amerykański i chcą tak jak NSA wiedzieć wszystko o swoich obywatelach. W następnej kolejności pewno będzie dostęp on-line do kont bankowych, żeby skarbówka nie musiała się za dużo trudzić. Zresztą o tym już wspominano za czasów PO, więc pewno PIS też to wprowadzi.

I co najlepsze, to teraz pewno protestów nie będzie bo KOD broni demokracji (kolesiów oderwanych od koryta), a tu trzeba teraz KOW (komitet obrony wolności), który by stanął w obronie wolności zwykłego obywatela ale kto będzie miał w tym interes, jak większości zupełnie nie przeszkadza zniewolenie.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: zbiges » wtorek, 5 stycznia 2016, 21:30

No cóż, pierwsza żółta kartka. Szybko. :(
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: Multi » wtorek, 5 stycznia 2016, 21:52

bruce pisze:
Bitmar pisze:.........................................Oczywiście naszym obowiązkiem jest wyrażenie niezadowolenia ale jak historia (i demokracja) pokazuje, możemy to robić wyłącznie przy wyborach (chyba, że jest się silną i zdecydowaną grupą jak górnicy)........................................
Wielu z tego forum to górnicy ;)
nie zapomnę wypowiedz jednego policjanta, że najgorsze są manifestacje/strajki górników, bo oni biorą łańcuchy, przyspawają do nich grube śruby i taki jeden jak pier**lnie w tarcze to tylko spierdzielać :D.

@zbiges zgadza się pierwsze ostrzeżenie robi się już na nowy rząd.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 112
Rejestracja: 30 sierpnia 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: karloo » wtorek, 5 stycznia 2016, 22:34

Multi pisze: @zbiges zgadza się pierwsze ostrzeżenie robi się już na nowy rząd.
zbiges pisze: No cóż, pierwsza żółta kartka. Szybko. :(
:ugeek:

Naczelny krytyk forum
Posty: 984
Rejestracja: 7 kwietnia 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: kxmedia » wtorek, 5 stycznia 2016, 22:38

zbiges pisze:No cóż, pierwsza żółta kartka. Szybko. :(
dokładnie , w polityce nie ma kumpli , jak będą przeginać to szybko popłyną w niebyt. za cztery lata osądzi się ich za dokonania i znowu się pójdzie na głosowanie. w dzisiejszej naszej krajowej polityce jest taki problem z jeżeli się nie ma wsparcia medialnego to praktycznie się nie istnieje, także zawsze co 4 lata jest trudny wybór.
Proszę nie wspierać mnie bitkoinami ,ewentualnie proszę przekazywać je na utrzymywanie serwisu

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 458
Rejestracja: 22 maja 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: bruce » wtorek, 5 stycznia 2016, 22:45

kxmedia pisze:
zbiges pisze:No cóż, pierwsza żółta kartka. Szybko. :(
dokładnie , w polityce nie ma kumpli , jak będą przeginać to szybko popłyną w niebyt. za cztery lata osądzi się ich za dokonania i znowu się pójdzie na głosowanie. w dzisiejszej naszej krajowej polityce jest taki problem z jeżeli się nie ma wsparcia medialnego to praktycznie się nie istnieje, także zawsze co 4 lata jest trudny wybór.
Tylko jak już TK zaorany, to jeszcze się zmieni konstytucję i może już nie być żadnych wyborów.
To wtedy będzie dopiero dobra zmiana :cry: Jak mawiał klasyk "nie będzie już niczego" :cry:
-----

Naczelny krytyk forum
Posty: 984
Rejestracja: 7 kwietnia 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: kxmedia » wtorek, 5 stycznia 2016, 22:53

bruce pisze:..... jak już TK zaorany, to jeszcze się zmieni konstytucję i może już nie być żadnych wyborów.
To wtedy będzie dopiero dobra zmiana :cry: Jak mawiał klasyk "nie będzie już niczego" :cry:
hmmmmm, za głowę się złapałem i ręce i buty i gacie mi spadły, i zapłakałem niczym dziecko. skąd takie myśli ludziom do głowy przychodzą. zaczynam wierzyć że jak TVN powie na wizji że za tydzień będzie koniec świata bo wtedy michnik przejedzie ciężarną zakonnice na pasach i sam bóg ześle na nas kare, to będzie ktoś na tyle naiwny że ktoś to kupi. sam się czasem dziwie jak bardzo są ludzie naiwni.
Proszę nie wspierać mnie bitkoinami ,ewentualnie proszę przekazywać je na utrzymywanie serwisu

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: zbiges » wtorek, 5 stycznia 2016, 23:44

bruce pisze:
kxmedia pisze:
zbiges pisze:No cóż, pierwsza żółta kartka. Szybko. :(
dokładnie , w polityce nie ma kumpli , jak będą przeginać to szybko popłyną w niebyt. za cztery lata osądzi się ich za dokonania i znowu się pójdzie na głosowanie. w dzisiejszej naszej krajowej polityce jest taki problem z jeżeli się nie ma wsparcia medialnego to praktycznie się nie istnieje, także zawsze co 4 lata jest trudny wybór.
Tylko jak już TK zaorany, to jeszcze się zmieni konstytucję i może już nie być żadnych wyborów.
To wtedy będzie dopiero dobra zmiana :cry: Jak mawiał klasyk "nie będzie już niczego" :cry:
Nie wiem co Wy ludzie z tym Pisowskim armageddonem? Tyle mamy naokoło 100 razy większych zagrożeń. Lewactwo, które zawzięło się, żeby nam odebrać naszą duszę i uczynić niewolnikami jakiegoś pier...nego obcego nam paradygmatu. Putinowi akurat przyszło do głowy, żeby zbudować wielką Rosję, a jak historia pokazuje nie da się tego zrobić bez podporządkowania sobie Polski. Chcą zafundować nam "ubogacenie kulturowe" jak to pięknie i prosto z mostu w twarz z telewizora powiedziała Pani Joasia Mucha. Cała PO udawała przez 8 lat że coś robi z naszym państwem i pod koniec tego okresu minister rządu Polski mówi że "Polska istnieje tylko teoretycznie". No dobra wypsnęło mu się w prywatnej rozmowie, ok. Ale ten skurwysyn wcale się tego nie wstydzi i dalej bryluje w telewizorze zamiast schować się w najczarniejszej dziurze na świecie. Pan były prezydent bez żadnego obciachu wywozi meble z pałacu jakby był parobkiem u chłopa, który coś tam czasem zachachmęci drobnego gdy gospodarz nie widzi. Mam pisać dalej?

A Wy boicie się (macie dreszcze ze strachu) przed grupką ludzi, która przynajmniej nie wstydzi się polskości. W okresie gdy będą nam wciskać "ubogacenie kulturowe" są kilkakrotnie lepsi od PO. Napiszę tak. Tym pajacom Z UE nawet do pustych głów nie przyjdzie zaproponować Pisowi tego, co bez kłopotu wcisnęliby ferajnie Tuska.

Płaczcie dalej. Tylko uważajcie bo telewizor to urządzenie elektroniczne i można go uszkodzić wilgocią.
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Naczelny krytyk forum
Posty: 984
Rejestracja: 7 kwietnia 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: kxmedia » wtorek, 5 stycznia 2016, 23:51

myślę że w jednej kwestii nie mamy co się obawiać jeżeli chodzi o naszą przyszłość , tą sprawą jest nasza narodowa tożsamość . mniej pieniędzy będzie szło na pedałów więcej na polską rację stanu


http://fakty.interia.pl/polska/news-pos ... Id,1949322

Posłowie chcą zmniejszyć budżet RPO. "Sejm ma płacić za gender"

....
Rekomendacja komisji trafi teraz do rozpatrzenia w sejmowej komisji finansów publicznych. Zgodnie z projektem budżetu na 2016 r. dla RPO przewidziano 45 mln 566 tys. zł. W roku 2015 kwota ta wynosiła ponad 38 mln zł. W projekcie budżetu wydatki IPN na 2016 r. przewidziano na poziomie ponad 269 mln zł.
....
Posłowie klubu PiS pytali Bodnara o jednego z zastępców - Sylwię Spurek. Arkadiusz Mularczyk wskazywał, że w notce na stronie internetowej RPO jest ona przedstawiona jako "wykładowczyni na Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na studiach podyplomowych Gender Mainstreamingu przy Polskiej Akademii Nauk".

http://wpolityce.pl/polityka/277073-rz- ... pie-do-akt
"Rz": Prof. Sławomir Cenckiewicz nowym szefem Centralnego Archiwum Wojskowego. Będzie przełom w dostępie do akt?

http://wpolityce.pl/polityka/277134-pie ... ziec-wideo
Pierwszy wywiad w roli dyrektora CAW. Prof. Cenckiewicz: "Archiwa są w dalszym ciągu przetrzymywane, ukrywane, niedostępne dla badaczy". Czego możemy się dowiedzieć? [WIDEO]
Proszę nie wspierać mnie bitkoinami ,ewentualnie proszę przekazywać je na utrzymywanie serwisu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: adam1226 » wtorek, 5 stycznia 2016, 23:52

No cóż.. Żelazny elektorat 30% + kilkanaście %zmanipulowanych przez rządowe media, brak kontroli (TK) =władza na kilka kadencji.


No właśnie.. Wielkiej Rosji bez podporządkowania Polski nie da się...
Ale oczywiście łatwiej jest podporządkować Polse która ma silna pozycję w Unii Europejskiej niż kraj marginalizowany...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: l3sny » wtorek, 5 stycznia 2016, 23:59

finansowanie polskiej racji stanu :D
Próżne nadzieje, że PiS coś zmieni na lepsze. Dziś internet, broń krótka dla myśliwych, TK (zapowiada się interesująca transmisja z posiedzenia TK, ciekawe czy piątka sędziów wdrapie się na góre gówna i skompromituje godność zawodu polskiego sędziego na oczach świata) potem media i dalej tylko jeszcze NBP i RPP i.... drukujemy 500PLN na dziecko.

Co do wyborów to zmieni sie ordynacje wyborcza i najwięcej okregów będzie w Podkarpackiem ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: zbiges » środa, 6 stycznia 2016, 00:17

adam1226 pisze:No cóż.. Żelazny elektorat 30% + kilkanaście %zmanipulowanych przez rządowe media, brak kontroli (TK) =władza na kilka kadencji.


No właśnie.. Wielkiej Rosji bez podporządkowania Polski nie da się...
Ale oczywiście łatwiej jest podporządkować Polse która ma silna pozycję w Unii Europejskiej niż kraj marginalizowany...
Bredzisz kolego. Rządowe media to może z 10% wszystkich. Nawet jeśli zamienią je w tubę propagandową to i tak narracja pozostałych nie da się zagłuszyć. Dopóki w telewizorze są dwa przyciski to będzie można posłuchać obu stron.
Co do marginalizacji Polski to niby co mogą zrobić? Zabrać nam głosy w komisji Europejskiej? A niech se je wezmą na zdrowie. Będzie jeszcze lepiej. Kto zmusi rząd Polski do wypełniania dyrektyw przy uchwalaniu których nie braliśmy udziału? Będzie można wybrać które nam pasują a które nie. Tylko nie pisz przypadkiem, że Europa może obronić "demokrację" w Polsce. Widać jak działa ta demokracja np w Niemczech gdzie bez żenady odbiera się nieruchomości obywatelom by upchnąć w nich to ich złoto drogocenne - migrantów. Co Ci z takiej demokracji kolego?

Ustawa o inwigilacji obywateli może też mieć pozytywny skutek. Zobaczymy jak będą ją stosować. Dla mnie np bardzo ważną rzeczą jest zrobienie porządku z ruskimi trollami (agentami wpływu) którzy panoszą się w polskim internecie. Zobaczymy czy przypadkiem nagle nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Nie podoba mi się ta ustawa jak każda inwigilacja. Dlatego będę się temu przyglądał dokładnie. Nie zamierzam jednak rwać szat za wcześnie.
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: Multi » środa, 6 stycznia 2016, 09:16

l3sny pisze:finansowanie polskiej racji stanu :D
Próżne nadzieje, że PiS coś zmieni na lepsze. Dziś internet, broń krótka dla myśliwych, TK (zapowiada się interesująca transmisja z posiedzenia TK, ciekawe czy piątka sędziów wdrapie się na góre gówna i skompromituje godność zawodu polskiego sędziego na oczach świata) potem media i dalej tylko jeszcze NBP i RPP i.... drukujemy 500PLN na dziecko.

Co do wyborów to zmieni sie ordynacje wyborcza i najwięcej okregów będzie w Podkarpackiem ;)

o której władzy mówisz ?? którego kraju zachodniego mówisz ?? w którym to państwie tak przejmowane jest wszystko i ach Ci niedobrzy, jak mogą tak dawać chłopstwu obcemu z afryki w ogóle i jeszcze pieniądze dla dzieci, nie wiedziałem ze dodrukowują euro, nie to co u nas podatkuje się zagraniczne banki i z tego daje dla dzieci.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 6 stycznia 2016, 10:23

Ja tam nie głosowałem ani na PiS ani na PO.
Teraz mogę powiedzieć tylko "a nie mówiłem ?".

PiS to rzeżączka, PO to kiła. Pewnie, lepiej mieć rzeżączkę, ale czy nie najlepiej być zdrowym ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: od 7 lutego 2016 w Polsce CENZURA INTERNETU

Postautor: zbiges » środa, 6 stycznia 2016, 13:46

ShadowOfHarbringer pisze:Ja tam nie głosowałem ani na PiS ani na PO.
Teraz mogę powiedzieć tylko "a nie mówiłem ?".

PiS to rzeżączka, PO to kiła. Pewnie, lepiej mieć rzeżączkę, ale czy nie najlepiej być zdrowym ?
Prawie masz rację :mrgreen: Jeden drobny szczegół tylko mąci tę sielankę. Chorób partii na które głosowałeś jeszcze nie znasz.
Twoje radosne "najlepiej być zdrowym" jest więc prawdą, tyle, że nie do końca. :mrgreen:
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości