sklepzbitcoinami.pl START

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: sklepzbitcoinami.pl START

Postautor: dkadlubowski » poniedziałek, 1 grudnia 2014, 11:35

Uwaga na serwis! Podejrzewam, że działa w celu wyłudzenia pieniędzy.
Potrzebowałem kilka razy pilnie btc i przy trzeciej transakcji zdecydowałem się na większy przelew w kwocie 5800zł. Zostałem poproszony o weryfikacje w związku z czym przesłałem skan dowodu osobistego oraz rachunek za prąd.
Właściciel witryny nie odpisywał mi na maile przez dłuższy czas po czym napisałem, że zaczynam się delikatnie niepokoić o moje pieniądze i dostałem wiadomość automatycznie:

"I slusznie.
Dowod jest podrobiony. Na dowodzie nie zgadzaja sie numery i daty. Zreszta nawet jesli by sie zgadzaly - jest niewazny.
Pod adresem na Marywilskiej jest instytucja (MARKOT). Wiec rachunek rowniez jest spreparowany.
Niestety spodziewajac sie za chwile telefonu z policji/banku blokujemy transakcje do odwolania.

Marek
Coinosophy LLC support"


Sprawa ląduje na policji w przypadku braku zwrotu pieniędzy na konto z którego je wysłałem!
Trochę jestem rozczarowany zachowaniem supportu który sugeruje, że nie jestem zameldowany pod adresem na który mam założone konto bankowe, dowód osobisty oraz inne dane.

Dyskutant
Posty: 289
Rejestracja: 20 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: sklepzbitcoinami.pl START

Postautor: drogowaWiewiorka » poniedziałek, 1 grudnia 2014, 20:45

Edit: mój bład, sorry.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 grudnia 2014, 23:06 przez drogowaWiewiorka, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 23 lipca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: sklepzbitcoinami.pl START

Postautor: coinosophy » poniedziałek, 1 grudnia 2014, 21:49

Nie jestem pewien czy forum jest odpowiednim miejscem do omawiania takich sytuacji ale poniewaz zostalismy wezwani do tablicy - oto fakty.
Nie bede pisal o tym, ze kwoty za jakie user dkadlubowski kupil BTC w poprzednich transakcjach znacznie przewyzszaja wartosc przecietnej transakcji (aktualnie) realizowanej na sklepzbitcoinami.pl. I o tym ze uzywa wielu adresow IP z calej PL - bo to nie sa rzeczy zabronione.
Ale juz uzycie dowodu osobistego z innym numerem z przodu i z tylu?
I z data waznosci taka sama jak data wydania (06.2013)?
Oczywiscie mozna rowniez przypuscic ze obywatel faktycznie jest zameldowany w osrodku leczenia narkomanow MARKOT (taki adres widnieje na dowodzie). Ale czy sadzicie ze placi za prad calego osrodka? A taki rachunek za prad przedstawil.
Reasumujac. Tak. Wstrzymalismy transakcje. Tak. Zatrzymalismy pieniadze. To nie sa sytuacje, ktore sie nie zdarzaja i po prostu czekamy na zgloszenie problemu z DotPay czy z banku bo zwykle w takich sytuacjach takie zgloszenie nadchodzi. I prosba/oczekiwanie cofniecia transakcji.
Przykro mi ale w naszej ocenie osoba, ktora przeslala nam opisane dokumenty oszukuje. A nie dosc ze bitcoin ma dostatecznie duzo problemow z oszustami to jeszcze my sami - podobnie jak inne podmioty typu gielda - chcemy unikac klopotow.
Dokumenty przeslane do nas nie moga byc tutaj wklejone z oczywistych wzgledow. Ale gdyby byla potrzeba - moge przeslac do Bitmara do oceny i potwierdzenia prawdziwosci mojej wypowiedzi. W kazdej chwili.
Dodam ze cala sytuacja trwa od piatku wiec to nie jest tak ze "blokujemy tygodniami".

@drogowawiewiorka - poznaj fakty prosze zanim zaczniesz oceniac bo to nikomu nie sluzy... Dzialamy od 1,5 roku i NIKT nie mial problemow z naszym serwisem. Ale poniewaz ilosc spryciarzy rosnie to i my musimy byc czujniejsi.
Polecam post znacznie bardziej doswiadczonego od nas kolegi z bitmarket.pl
https://forum.bitcoin.pl/post198660.html?#p198660

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: sklepzbitcoinami.pl START

Postautor: dkadlubowski » wtorek, 2 grudnia 2014, 10:37

Teraz tylko próbujesz się wybielić. To, że mam zmienne ip to nie moja wina a dostarczyciela sieci a kwoty jakimi operują nie powinny nikogo obchodzić. To czy trafiłem na dobrą inwestycję czy nie - nie jest to podstawa do blokowania konta. Tak samo sprawa dowodu osobistego. Nie ma on różnych numerów i jest to tylko wymówka. Dobrze wiesz, że udostępnianie moich dokumentów osobom trzecim jest bezprawne i, że nie pokażesz ich adminowi tego forum.
Po za tym moje sprawy prywatne na jakich zasadach działam w moim środowisku nie powinny nikogo interesować.
Dla mnie wyżej wymieniona suma jest bardzo duża i zablokowała możliwość dalszego rozwoju dlatego sprawę zgłosiłem już odpowiednim służbą.

Mam nadzieję, że klienci będą uważać na "sklepzbitcoinami.pl". Podejrzewam oszustwo z ich strony.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 23 lipca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: sklepzbitcoinami.pl START

Postautor: coinosophy » czwartek, 5 lutego 2015, 22:49

Na fali euforii dotyczacej gotowkowych wplat do bitmarketu chcialem przypomniec ze od 2013 roku konto w sklepiezbitcoinami mozna zasilic kazda ze wspomnianych metod - tak wplatami w Żabce jak i VIA moje rachunki.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 23 lipca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: sklepzbitcoinami.pl START

Postautor: coinosophy » wtorek, 19 kwietnia 2016, 19:56

Przedstawiam testową wersję nowej usługi serwisu sklepzbitcoinami.pl czyli BitXpress.
Dzięki tej prostej usłudze można kupić bitcoiny bez rejestracji a nawet bez wchodzenia na stronę naszego serwisu.
Wystarczy skorzystać z prostego formularza DotPay.

Jak skorzystać z BitXpress?
Należy użyć strony pod adresem http://www.dotpay.pl/, kliknąć "zapłać" i wypełnić 3 proste pola. Nasze ID sprzedawcy to 79632. W pole "Opis transakcji" należy wkleić TYLKO swój adres bitcoin na który prześlemy zakupione bitcoiny.

Obrazek

Ograniczenia: Na początek ograniczamy kwote maksymalna transkacji do 1.000 PLN. Nie można również kupować za mniej niż 50 PLN.
Metody płatności: Wiele banków przez szybki transfer lub przelew online. Również Blik, wpłaty na poczcie, przelewy z dowolnego banku i Żabka.
Cena jest ustalana wg kursu w sklepzbitcoinami.pl z momentu zaksiegowania wpłaty przez DotPay.
Bitcoiny wysyłane są w ciągu 5 minut od zaksięgowania wpłaty.

W okresie testowym oferujemy 2% ponizej kursu sklepzbitcoinami.pl

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 sierpnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

sklepzbitcoinami.pl START

Postautor: zachod » czwartek, 18 sierpnia 2016, 18:25

@coinosophy, jak mogę się z wami skontaktować ponieważ na emaile nie odpisujecie

EDIT: dziękuje, problem rozwiązany.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości