Automat do handlu BTC/inne

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Automat do handlu BTC/inne

Postautor: btc_bot » sobota, 27 czerwca 2020, 12:33

Cześć.
Jak w temacie mam gotowy automat do gry na BTC, innych krypto na giełdzie binance.

Bota uczyłem gry na danych BTC/USDT uzyskałem zadowalające wyniki. Następnie testowałem na BNB/USDT, ADA/USDT, BTC/BNB itp.
Wyniki są powtarzalne i również zadowalające - zarabiamy znacznie więcej niż gdybyśmy "HODLowali".
Bot uzyskuje bardzo dobre wyniki szczególnie w trendach - w hossie generuje większe zyski niż samo "hodlowanie", podobnie w bessie. Gorzej w konsolidacji - raczej kupuje górki sprzedaje dołki. (Kto wie, może i uda mi się kiedyś rozszerzyć go aby i tę kwestię poprawić)

Automat na tę chwilę w wersji surowej - uruchamiany lokalnie na kompie lub w chmurze (co nie wymaga 24/7 uruchomionego kompa), proces działania przedstawiany wyłącznie w konsoli w postaci tekstowej (na dobrą sprawę dla mnie wystarcza taka postać).
Zastanawiam się nad rozbudową bota i ewentualnej sprzedaży całości bądź sprzedaży na zasadzie subskrypcji (widziałem tego typu rozwiązania dla różnych botów).

W szczególności w przypadku subskrypcji - musiałbym zająć się kwestiami związanymi z logowaniem użytkowników, zabezpieczeń jak i samym frontend'em - interfejs użytkownika, jakieś wykresy itp. Coś typu https://app.stackedinvest.com/product/bot/gainzybotbtc
W przypadku sprzedaży - w grę wchodzi sprzedaż samego algorytmu lub dopracowanie i sprzedaży całości.

Kwestia czy warto?

No i tu pytanie do was. Czy byłby ktokolwiek zainteresowany? Oczywiście mogę przedstawić wykresy profitu, średnia ilość wygranych do przegranych itp.
Chciałbym jeszcze podkreślić, ze oczywiście ryzyko straty istnieje. Nie ma nic za darmo :)
Jeśli określona para walutowa pozostanie w konsolidacji przez cały okres działania bota - niestety musimy liczyć się ze stratą.

P.S.:
Podczas budowy bota - zaczynałem od "nakręcenia " (brak wiedzy pozwalał marzyć o kosmicznych zyskach) później moja motywacja spadła, właśnie przez czytanie komentarzy, twierdzących że budowa takiego automatu nie jest możliwa.
Finalnie ukończyłem bota (poszerzona wiedza w zakresie AT i ogółem rynków - również nie pomagała ^^ ), testowałem go naprawdę długi czas, wyłapując wszelkie błędy.

No cóż, czekam na wszelkie komentarze :D Także typu - "fejk" :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Automat do handlu BTC/inne

Postautor: domator » sobota, 27 czerwca 2020, 16:57

Napisz bez szczegolow z czego korzystasz do podejmowania decyzji? Jak dlugo trzymasz pozycje?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14354
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Automat do handlu BTC/inne

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 29 czerwca 2020, 00:51

btc_bot pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 12:33 uzyskałem zadowalające wyniki.
btc_bot pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 12:33raczej kupuje górki sprzedaje dołki
Dziękuję, postoję.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Automat do handlu BTC/inne

Postautor: domator » poniedziałek, 29 czerwca 2020, 09:15

@rav3n_pl To akurat ze kolega szczerze pisze jak jest to na jego korzysc. Ale nie odpowiada na wpisy wiec to dziwne chyba....
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14354
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Automat do handlu BTC/inne

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 29 czerwca 2020, 12:31

@domator W sumie tak, chciałem po prostu zaznaczyć że trend boczny jest najtrudniejszy do ogarnięcia - bo granie z trendem jest dużo prostsze/pewniejsze.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Automat do handlu BTC/inne

Postautor: btc_bot » wtorek, 30 czerwca 2020, 12:49

domator pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 16:57Napisz bez szczegolow z czego korzystasz do podejmowania decyzji? Jak dlugo trzymasz pozycje?

Na podstawie kilku indykatorów i ohlcv zbudowałem własny indykator.
domator pisze: poniedziałek, 29 czerwca 2020, 09:15 To akurat ze kolega szczerze pisze jak jest to na jego korzysc. Ale nie odpowiada na wpisy wiec to dziwne chyba....

Po prostu brak czasu na ciągłe zaglądanie na forum ;) I tak, nie mam zamiaru czarować że moja magiczna metoda zrobi z każdego milionera. Cudów nie ma. Relacja ryzyko/zysk zawsze istnieje.
rav3n_pl pisze: poniedziałek, 29 czerwca 2020, 12:31W sumie tak, chciałem po prostu zaznaczyć że trend boczny jest najtrudniejszy do ogarnięcia - bo granie z trendem jest dużo prostsze/pewniejsze.

No cóż poprzedni wpis nie brzmiał tak przyjemnie jak ten.
Nie ma nic za darmo. Fakty są takie, że moja metoda radzi sobie lepiej w trendach niż w trendzie bocznym. Łatwiej/trudniej - dla mnie nie ma znaczenia. Do tego dla par walutowych gdzie mamy dużą zmienność - lepsze wyniki.
Metoda ma w okresie rocznym robić zysk. Zwłaszcza w obecnych czasach gdy wartość fiata staje się coraz bardziej ulotna a trzymanie waluty w banku mija się z celem.
Oczywiście jeśli jesteś w stanie wykręcić lepsze wyniki siedząc kilka godzin dziennie, analizując wykresy itp - jak najbardziej zazdroszczę. Jednak moja wizja była taka, żeby kompletnie odciąć się od tradingu i całą analizę zostawić automatowi.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości