Kryptodolina.pl - Polska dolina kryptowalut i technologii blockchain

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptodolina.pl - Polska dolina kryptowalut i technologii blockchain

Postautor: Kryptodolina.pl » poniedziałek, 16 marca 2020, 17:19

https://kryptodolina.pl/ to polska dolina kryptowalut i technologii blockchain. Wyszukiwarka ogłoszeń firm, wydarzeń, ofert pracy i nowości ze świata blockchain. Innowacja marketingowa dla polskiego ecosystemu blockchain. Koncentruje pod jednym adresem polskie osoby, firmy i organizacje rozproszone po całej Polsce i często, ze względu na nieprzychylne prawodastwo, poza nią. Kryptodolina to przestrzeń nawiązywania kontaktów, wymiany i tworzenia nowej wiedzy. Działamy w celu polskiego rozwoju kryptowalut i technologii blockchain. Działaj z nami!
Wyszukiwarka ma na celu zwiększyć rozpoznawalność na polskim rynku danej firmy oraz jej grono klientów - tak jak praca.pl, nofluffjobs. Zasięgi będą zwiększane dzięki badaniom i artykułom. I tak niektóre badania są w top wynikach GOOGLE [https://s6.ifotos.pl/img/Przechwyt_qawsxqp.png]. To pozwoli nam na przyrost wielu wyświetleń w następnym roku. W najbliższym czasie chcemy nawiązać współpracę z większością polskich firm na rynku. Chcę, by to było centrum polskiego blockchaina.

Przykładowe artykuły i badania:
Czym jest algorytm konsensusu Blockchain - podstawowe pojęcia -> https://kryptodolina.pl/nowosci/21-czym ... we-pojecia
Prosta Spółka Akcyjna - PSA - Tokenizacja biznesu -> https://kryptodolina.pl/nowosci/15-pros ... ja-biznesu
Implementacja Blockchain w łańcuchu dostaw sieci Walmart -> https://kryptodolina.pl/nowosci/16-impl ... ci-walmart
Morpher Handluj akcjami 24/7, krypto i forex z bonusem do 60USD -> https://kryptodolina.pl/nowosci/19-morp ... rte-60-usd
Na dniach powinien pojawić się opis modeli decyzyjnych przy implementacji technologii blockchain, musiał na chwilę zniknąć 🙂

Kilka słów o twórcy.
Nazywam się Piotrek i będąc jeszcze nastolatkiem postanowiłem postawić startup, bo bardzo chcę spełnić swoje marzenia. Wiem że to tutaj zbędne ale mam potrzebę się z tym podzielić :) Sam zakodowałem i zaprojektowałem projekt (tutaj dla wtajemniczonych - w Railsach). Można skontaktować się ze mną poprzez Whatsapp +48 665 316 516, Linkedin: https://pl.linkedin.com/in/piotr-matusik-076469169 lub email hello@kryptodolina.pl. Cóż.. liczę na pozytywny odzew :)
"all our dream can come true if we have the courage to pursue them"

Adres dotacji Bitcoin projektu Kryptodolina.pl
1DgUaP2rz66P2n1s8vHpLnLPNWk4mS3ehJ

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość