Płacił ktoś bitcoinami za zakupy aliexpress ?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płacił ktoś bitcoinami za zakupy aliexpress ?

Postautor: bitcoinmaster » piątek, 18 maja 2018, 12:09

Cześć. Czy w ostatnim czasie płacił ktoś za zakupy na aliexpress bitcoinami ?
Teoretycznie da się to zrobić przelewem z KantorBitcoin.pl ale praktycznie zaczynają się schody przy tytule przelewu.
1. Od niedawna uzupełniają tytuł o swój dopisek przez co jest za mało miejsca na oryginalny tytuł. (który ma postać np
"XXAR14M5M9N1OT6LFBH0C8XXXKVGTGXX al" lub "P24-T25-111-222 36L0OVOB Alipay").
2. Skoro pojawia się dopisek to istnieje ryzyko że będzie problem z przypisaniem go odpowiednio.

Ewentualnie czy poleci ktoś alternatywę do KantorBitcoin.pl która nie będzie robić mi pod górkę i wykona przelew z moim dopiskiem ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płacił ktoś bitcoinami za zakupy aliexpress ?

Postautor: kabar » niedziela, 20 maja 2018, 23:24

Korzystając z https://kantorbitcoin.pl/bitcoin-oplata-rachunki/ masz do dyspozycji 32 znaki na tytuł przelewu (było 20, ale na skutek Twojego posta zmieniłem :) ), a dopiero po nich idzie dopisek, więc bez problemu tytuł powinien się zmieścić w tej drugiej wymienionej przez Ciebie postaci

Jeśli chodzi o dopisek, to on w niczym nie przeszkadza ani PayU ani Przelewy24. Czy przeszkadzałby Alibabie, to nie wiem, ale nie sądzę aby był problem (chyba konieczne jest sprawdzenie empiryczne na jakimś małym zamówieniu :) )

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płacił ktoś bitcoinami za zakupy aliexpress ?

Postautor: kabar » poniedziałek, 28 maja 2018, 20:20

kabar pisze:Korzystając z https://kantorbitcoin.pl/bitcoin-oplata-rachunki/ masz do dyspozycji 32 znaki na tytuł przelewu (było 20, ale na skutek Twojego posta zmieniłem :) ), a dopiero po nich idzie dopisek, więc bez problemu tytuł powinien się zmieścić w tej drugiej wymienionej przez Ciebie postaci

Jeśli chodzi o dopisek, to on w niczym nie przeszkadza ani PayU ani Przelewy24. Czy przeszkadzałby Alibabie, to nie wiem, ale nie sądzę aby był problem (chyba konieczne jest sprawdzenie empiryczne na jakimś małym zamówieniu :) )
Aktualizacja: przelew do aliexpress działa, dopisek nie przeszkadza :)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płacił ktoś bitcoinami za zakupy aliexpress ?

Postautor: r4id » czwartek, 5 lipca 2018, 20:36

Czy przy płatności na allegro za zakup jakiegos przedmiotu można sie spotkać z weryfikacją?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płacił ktoś bitcoinami za zakupy aliexpress ?

Postautor: kabar » czwartek, 12 lipca 2018, 08:42

r4id pisze: Czy przy płatności na allegro za zakup jakiegos przedmiotu można sie spotkać z weryfikacją?
Jeśli w formularzu zamówienia na kantorbitcoin.pl wrzucisz skan potwierdzenia zakupu, to raczej przejdzie bez problemów.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości