Pomysł na aplikację

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomysł na aplikację

Postautor: btanreb » środa, 4 kwietnia 2018, 08:14

Hej,

jakiej aplikacji/usługi brakuje Wam w środowisku kryptowalut? Potrzebujecie jakiegoś rozwiązania programistycznego?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Pomysł na aplikację

Postautor: benq » środa, 4 kwietnia 2018, 14:12

@btanreb, bardzo ciekawe pytanie. Niby są podobne aplikacje, ale mi brakuje takiej, w której mógłbym podać wszystkie moje monety (nazwa, cena zakupu w btc, cena zakupu w $ , cena zakupu w pln) a apka automatycznie by mi sumowała wartość mojego portfela w przeliczeniu na złotówki uwzględniając aktualny kurs alt/btc, btc/$ i $/pln.
Do tego mogłyby być statystyki na bieżąco, ile jest na plusie/minusie w ciągu 1h/24h/1week/1month/od początku.
Plus np. Ile jest na minusie od ATH.
Wszystko z możliwością wyboru przelicznika na pln/euro.
Może trochę chaotycznie napisałem, ale myślę, że rozumiesz o co mi chodzi.
Takie połączenie kilku stron w stylu coinmarketcap i podobnych statystyk w jednej aplikacji, z ujęciem naszej waluty i aktualnego kursu pln/usd.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomysł na aplikację

Postautor: btanreb » środa, 4 kwietnia 2018, 15:12

@benq, dzięki za propozycję :D

Obecnie mam napisaną podobną aplikację do prywatnego użytku, ale pokazuję tylko obecny zysk/stratę.
Pomyślę, może rozbuduje ją o w/w przez Ciebie opcje.

Jak komuś siedzi w głowie jakiś pomysł, to chętnie przeczytam :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomysł na aplikację

Postautor: benq » środa, 4 kwietnia 2018, 15:41

Kolejny pomysł mam - apka z powiadomieniami o istotnych wydarzeniach dla wybranych walut. Jest masa aplikacji, które spamują wiadomościami kilka razy na godzinę, ale np. nie interesuje mnie konferencja w barze jakiegoś shitcoina. Gdyby dało się ustawiać alerty, że np. chcę dostawać powiadomienia o Dashu, Monero i BCH a nie interesuje mnie Lisk czy Ada.
Albo np. ustawić konkretnie, że chcę powiadomień o nowych wersjach portfeli, wejściach na giełdę, coś w tym rodzaju.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości