Płacę 400 złotych w Bitcoin(Cash) za dorobienie napisów do 3 krótkich filmików.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Płacę 400 złotych w Bitcoin(Cash) za dorobienie napisów do 3 krótkich filmików.

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:21

Mam dla chętnej osoby następujące zlecenie:

Stworzenie polskich napisów w formacie *.SRT do poniższych materiałów edukacyjnych na youtube:

Kryptografia klucza publicznego:


Funkcja hashująca:


Bitcoin:


Zapłata: równowartość 400 PLN w Bitcoin Cash(BCH). Nie podaję dokładnej ilości BCH, bo kurs się zmieni 20 razy zanim zlecenie zostanie zrealizowane. Oczywiście przeliczenie będzie po najlepszym kursie PLN z najkorzystniejszej polskiej giełdy.

Dla osoby, która da radę, będzie później jeszcze drugie, większe zlecenie ze względu że mam jeszcze 3 dłuższe filmiki do przetłumaczenia.

Zasady:
- Osoba tłumacząca musi mieć wysoki poziom angielskiego i angielskiego technicznego. Mój angielski jest na poziomie pozwalającym to w 100% zweryfikować (to ja tłumaczyłem artykuł Bitcoin na wikipedii), więc jeżeli nie jesteś bardzo dobry z angielskiego i techniczny, to nie marnuj mojego czasu
- Tłumaczenie musi być przynajmniej w 90-95% językowo poprawne, abym uznał je za ostatecznie poprawne. Przede wszystkim chodzi o to, żeby było zrozumiałe dla osób niedoświadczonych w technologii. Te filmiki mają charakter edukacyjny, więc to chyba zrozumiałe.
- Zgłoszenia na PW. W tym temacie będę informował czy oferta jest dostępna, czy nie (ktoś się już podjął). Możliwe, że ktoś się nie wywiąże prawidłowo - w takim wypadku ofertę otworzę ponownie
- Licencja napisów musi być domeną publiczną

Stan na 2018-01-29 16:11: Oferta jest aktualna.

Stan na 2018-01-29 18:13: Oferta nieaktualna (ktoś się podjął).
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 stycznia 2018, 18:13 przez ShadowOfHarbringer, łącznie zmieniany 1 raz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Płacę 400 złotych w Bitcoin(Cash) za dorobienie napisów do 3 krótkich filmików.

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 18:13

Obecny status: Oferta nieaktualna (ktoś się podjął).
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości