Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: bitup » piątek, 10 lutego 2017, 23:16

Witam - jesteśmy fascynatami kryptowalut - kopiemy, gramy na giełdach (już nie Chińskich od wczoraj) i staramy się w granie ludzi z którymi mamy styczność zawodowo (z różnym skutkiem) propagować kryptowaluty. Często postrzegani jesteśmy jako świry opowiadające o rzeczach niestworzonych - wiadomo tylko Bitcoin, i to przy wzrostach zwraca uwagę. Ale to nie szkodzi - nadal będziemy próbować - dlatego swoje własne, prywatne środki inwestujemy w różne inicjatywy pozwalające przynajmniej przyjrzeć się temu zagadnieniu - kolejny to Bitmart.pl

Proszę wystawiać swoje aukcje - oceniać - doceniać angażowanie własnych środków w temat dla wielu równie abstrakcyjny jak zarabianie na - no właśnie na czym ? Opowiadanie o możliwości zarobkowania na zmianach cen kryptowalut jest nieporównywalne z niczym. Z wykształcenia Humanista - a temat wzbudza pomimo zawodowych sukcesów uśmiech politowania - dlatego też taka promocja na Najlepszym i Największym forum ludzi, którzy chociaż wiedzą o co kaman

Zapraszamy jeszcze raz - bezpośrednio na : Bitmart.pl

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: Buzz » niedziela, 12 lutego 2017, 23:41

Jeżeli mam być szczery to dupy nie urywa i rynku nie podbije. Fonty to jakaś komedia, nie wspominając o topografii. Do tego Wasza inwestycja to darmowy CMS, darmowy szablon, za darmo domena i hosting za 40zł, nie żebym Wam wyliczał, ale ja tutaj inwestycji żadnej nie widzę.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: bitup » poniedziałek, 13 lutego 2017, 11:43

Buzz pisze: Jeżeli mam być szczery to dupy nie urywa i rynku nie podbije. Fonty to jakaś komedia, nie wspominając o topografii. Do tego Wasza inwestycja to darmowy CMS, darmowy szablon, za darmo domena i hosting za 40zł, nie żebym Wam wyliczał, ale ja tutaj inwestycji żadnej nie widzę.
Tu się zgadza. Nawet więcej bo nie w złotówkach należało by to liczyć
Bitmart.pl - dwa dni kopania tym co mamy (3xs7 - jedna w połowie działa:)
Bitup.eu - 7 dni kopania

To ma z założenia propagować idee kryptowalut, non-profit. Możliwość wystawienia przedmiotu ze zdjęciem dla laików co gdzieś tam słyszeli, może by chcieli mieć kilka monet (obojętnie jakiej kryptowaluty), wiedzą jak sobie zainstalować portfel w komórce - ale żeby się rejestrować na giełdzie, wpłacać swoje ciężko zarobione pieniążki to już nie koniecznie (wiele nie wiedzą ale czytali na przykład artykuł na money o upadku Curexa itd..)

Czysty eksperyment społeczny - jak bardzo to może urosnąć. To nie ma być i nie jest działalność stricto komercyjna.

Zwróćcie Panowie uwagę tutaj się udzielający - ile ze swoją wiedzą i środkami moglibyście zrobić portali, platform itd..a ich nie ma - odkąd się zainteresowaliśmy krypto - poza bitorado, które padło nie ma giełdy Polskiej z możliwością grania na różnych małych walutach? Nie ma bo nie ma z tego kasy - a wiele osób czeka na Polskie cryptsy - bankowo był by szał.

Ma ktoś darmowy skrypt takiej giełdy :) - bez skrępowania podsyłajcie

Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: wargo » poniedziałek, 13 lutego 2017, 13:23

bitup pisze: To ma z założenia propagować idee kryptowalut, non-profit. Możliwość wystawienia przedmiotu ze zdjęciem dla laików co gdzieś tam słyszeli, może by chcieli mieć kilka monet (obojętnie jakiej kryptowaluty), wiedzą jak sobie zainstalować portfel w komórce - ale żeby się rejestrować na giełdzie, wpłacać swoje ciężko zarobione pieniążki to już nie koniecznie
No i promowanie wykorzystania kryptowalut w celach innych niż spekulacyjnych.
bitup pisze: a wiele osób czeka na Polskie cryptsy - bankowo był by szał
Już się doczekał ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 lutego 2017, 13:29

bitup pisze: Witam - jesteśmy fascynatami kryptowalut - kopiemy, gramy na giełdach (już nie Chińskich od wczoraj) i staramy się w granie ludzi z którymi mamy styczność zawodowo (z różnym skutkiem) propagować kryptowaluty. Często postrzegani jesteśmy jako świry opowiadające o rzeczach niestworzonych - wiadomo tylko Bitcoin, i to przy wzrostach zwraca uwagę.

Proszę wystawiać swoje aukcje - oceniać - doceniać angażowanie własnych środków w temat dla wielu równie abstrakcyjny jak zarabianie na - no właśnie na czym ? Opowiadanie o możliwości zarobkowania na zmianach cen kryptowalut jest nieporównywalne z niczym. Z wykształcenia Humanista - a temat wzbudza pomimo zawodowych sukcesów uśmiech politowania - dlatego też taka promocja na Najlepszym i Największym forum ludzi, którzy chociaż wiedzą o co kaman

Z jakiego kraju jesteś? Jestem pewny, że polski raczej nie jest dla Ciebie podstawowym językiem. Ukraina?
Co do strony, nie wypowiem się, jeszcze nie przejrzałem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 lutego 2017, 13:31

wargo pisze: bitup pisze:
Przejdź do cytowanego posta a wiele osób czeka na Polskie cryptsy - bankowo był by szał

Już się doczekał
OMG polskie Cryptsy? W końcu :!: Szybko, pomóżcie, jak mogę założyć konto i wpłacić tam ~50 btc :?: :mrgreen: :lol: :lol:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: bitup » poniedziałek, 13 lutego 2017, 13:36

Wymazywanie pisze:
bitup pisze: Witam - jesteśmy fascynatami kryptowalut - kopiemy, gramy na giełdach (już nie Chińskich od wczoraj) i staramy się w granie ludzi z którymi mamy styczność zawodowo (z różnym skutkiem) propagować kryptowaluty. Często postrzegani jesteśmy jako świry opowiadające o rzeczach niestworzonych - wiadomo tylko Bitcoin, i to przy wzrostach zwraca uwagę.

Proszę wystawiać swoje aukcje - oceniać - doceniać angażowanie własnych środków w temat dla wielu równie abstrakcyjny jak zarabianie na - no właśnie na czym ? Opowiadanie o możliwości zarobkowania na zmianach cen kryptowalut jest nieporównywalne z niczym. Z wykształcenia Humanista - a temat wzbudza pomimo zawodowych sukcesów uśmiech politowania - dlatego też taka promocja na Najlepszym i Największym forum ludzi, którzy chociaż wiedzą o co kaman

Z jakiego kraju jesteś? Jestem pewny, że polski raczej nie jest dla Ciebie podstawowym językiem. Ukraina?
Co do strony, nie wypowiem się, jeszcze nie przejrzałem.
No nie wiem jak interpretować że akurat padło na Ukrainę (piękne kobiety - piękny kraj). Ale jestem z Polski.
Może faktycznie różne słowa, konstrukcja zdania ma związek z lokalnymi naleciałościami (gwarą-sam nie wiem). Ale panie Miodek :) proszę się zapoznać i tak od razu, bez skrupułów nie masakrować takiej oddolnej, lokalnej inicjatywy :)

Dodano po 23 sekundach:
Wymazywanie pisze:
wargo pisze: bitup pisze:
Przejdź do cytowanego posta a wiele osób czeka na Polskie cryptsy - bankowo był by szał

Już się doczekał
OMG polskie Cryptsy? W końcu :!: Szybko, pomóżcie, jak mogę założyć konto i wpłacić tam ~50 btc :?: :mrgreen: :lol: :lol:
A na Bitcurex Pan szanowny wpłacał środki :)?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 lutego 2017, 13:43

bitup pisze: No nie wiem jak interpretować że akurat padło na Ukrainę (piękne kobiety - piękny kraj). Ale jestem z Polski.
Może faktycznie różne słowa, konstrukcja zdania ma związek z lokalnymi naleciałościami (gwarą-sam nie wiem).
Pewne sformułowania po prostu sugerują albo google translator albo osobę spoza Polski, z wschodu.
bitup pisze: A na Bitcurex Pan szanowny wpłacał środki ?
Niestety rozczaruję Pana, ale ostatnio korzystałem z Curwixa tak ze 3 lata temu. Także nigdy nic tam mi nie skradziono. :cry:

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
bitup pisze: proszę się zapoznać i tak od razu, bez skrupułów nie masakrować takiej oddolnej, lokalnej inicjatywy
Z chęcią. Nie masakruję nic, tylko zapytałem o jedną rzecz. Nie wypowiedziałem się ani słowem o samej stronie, z którą się dopiero zapoznam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: altcoin » poniedziałek, 13 lutego 2017, 14:43

Zmieńcie czcionkę bo nie da się tego czytać.
Domy, jachty, samochody, ... - po bandzie :)
Duży plus to nazwa (chociaż lepiej byłoby Bit-Mart lub BitMart). Jak serwis nawet lekko ruszy można sprzedać samą domenę z 1000-krotną przebitką.
A sam opis to sprawia wrażenie tłumaczenia z jakiejś zagranicznej stronki.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: bitup » poniedziałek, 13 lutego 2017, 19:05

altcoin pisze: Zmieńcie czcionkę bo nie da się tego czytać.
Domy, jachty, samochody, ... - po bandzie :)
Duży plus to nazwa (chociaż lepiej byłoby Bit-Mart lub BitMart). Jak serwis nawet lekko ruszy można sprzedać samą domenę z 1000-krotną przebitką.
A sam opis to sprawia wrażenie tłumaczenia z jakiejś zagranicznej stronki.
Zrobione. I takie pozytywne porady są bezcenne :)
Można oczywiście sugerować zmiany kategorii - i wystawiać ,wystawiać zbędne przedmioty



:)

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: Buzz » poniedziałek, 13 lutego 2017, 19:14

Font, nadal lipa - miedzy innymi nie ma polskich znaków. Kategorie przy takim weight wyglądają tandetnie.

Kod: Zaznacz cały

body, .gm-style, h1, h2, h3, h4, h5, h6, .listings h2 a, .listing-attr .currency-value, input[type="text"], input[type="password"], textarea, select, div.fancy-select div.trigger, .main-search label {
    font-family: 'Adamina', sans-serif;
}
Wywal to i będzie o niebo lepiej. Jeszcze zrób coś z tym headerem bo po otwarciu jest na cały ekran przeglądarki ( zrób header max 200 - 300 px ) + ustaw mu width 100% bo po lewej jest biały akapit.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: adam1226 » wtorek, 14 lutego 2017, 02:28

Aukcje juz Wam sie znudzily?
Zglaszalem problemy ale zero odzewu..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: bitup » wtorek, 14 lutego 2017, 11:32

adam1226 pisze: Aukcje juz Wam sie znudzily?
Zglaszalem problemy ale zero odzewu..
adam1226 pisze: Aukcje juz Wam sie znudzily?
Zglaszalem problemy ale zero odzewu..
Prosimy założyć konto ponownie z takim samym nickiem - odsyłaliśmy zresetowane hasło - ale tutaj mamy jakiś problem - najlepiej to będzie nie zapominać hasła - założenie konta jest póki co jednorazowe(konto zostało usunięte - można swobodnie użyć tych samych danych co przy poprzedniej rejestracji). Oczywiście BitUPcoin powitalne zostaną dodane ponownie.

Dodano po 27 minutach 26 sekundach:
Buzz pisze: Font, nadal lipa - miedzy innymi nie ma polskich znaków. Kategorie przy takim weight wyglądają tandetnie.

Kod: Zaznacz cały

body, .gm-style, h1, h2, h3, h4, h5, h6, .listings h2 a, .listing-attr .currency-value, input[type="text"], input[type="password"], textarea, select, div.fancy-select div.trigger, .main-search label {
    font-family: 'Adamina', sans-serif;
}
Wywal to i będzie o niebo lepiej. Jeszcze zrób coś z tym headerem bo po otwarciu jest na cały ekran przeglądarki ( zrób header max 200 - 300 px ) + ustaw mu width 100% bo po lewej jest biały akapit.
W toku - dziękujemy za sugestię

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 4 lutego 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: TradeRoom » wtorek, 14 lutego 2017, 23:43

Mym skromnym zdaniem - pomysł gitara :D natomiast szata graficzna w większej części do zmiany. Podobają mi się "kategorie" - to jest przejrzyste, natomiast terminy należy zmodyfikować( jak wspomniał @altcoin "Domy, jachty, samochody, ... - po bandzie :)" :D
Daj na forum jakieś propozycje szaty graficznej i spróbujemy ocenić :)) :idea:
Pozdrawiam!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: bitup » środa, 15 lutego 2017, 07:31

TradeRoom pisze: Mym skromnym zdaniem - pomysł gitara :D natomiast szata graficzna w większej części do zmiany. Podobają mi się "kategorie" - to jest przejrzyste, natomiast terminy należy zmodyfikować( jak wspomniał @altcoin "Domy, jachty, samochody, ... - po bandzie :)" :D
Daj na forum jakieś propozycje szaty graficznej i spróbujemy ocenić :)) :idea:
Pozdrawiam!
Dzięki :)
Dodane kilka pluginów - będą szlifowane/poza płatną reklamą w Google Adwords (to po naszej stronie) można samemu udostępniać na różnych portalach społecznościowych - wtyczki już dodane.
Tutaj wszystkie możliwości jak by to mogło wyglądać : https://market.osclass.org/themes

Przepraszam od razu wszystkich, którzy się komunikują, że nie odpisuję odrazu - z reguły wieczorami po pracy zawodowej działamy tutaj. :idea:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: bitup » piątek, 17 lutego 2017, 00:27

Zapraszamy w celu komunikacji bezpośredniej z nami : forum.bitcoin.edu.pl

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: rav3n_pl » piątek, 17 lutego 2017, 10:30

Tak źle zrobionej strony (bitcoin.edu.pl) nie widziałem... dawno. 12MB na landingu? Ktoś zdrowo się najarał...
https://www.webpagetest.org/result/170217_TG_G0T/
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: bitup » piątek, 17 lutego 2017, 14:01

rav3n_pl pisze: Tak źle zrobionej strony (bitcoin.edu.pl) nie widziałem... dawno. 12MB na landingu? Ktoś zdrowo się najarał...
https://www.webpagetest.org/result/170217_TG_G0T/
No ba..są na pewno lepsze strony. Tutaj 10mb to filmik promujący Sopot. Ale on póki co zostaje - od lipca mamy znów zlot japonkowych jolero w Sopocie - niech w międzyczasie, zimowej szarudze chociaż tyle mają radości (filmik).
- te 12mb można ogarnąć

Ale że na temat Bitcoina, czy że co jarał?

W naszym Przedszkolu się nie jara:)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: rav3n_pl » piątek, 17 lutego 2017, 14:03

Powiem tak: na szybkim łączu strona odpala się kilkanaście sekund. Przejrzyj logi z analizy, masakra jakaś.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma darmowych ogłoszeń : Bitmart.pl

Postautor: bitup » niedziela, 19 lutego 2017, 22:59

rav3n_pl pisze: Powiem tak: na szybkim łączu strona odpala się kilkanaście sekund. Przejrzyj logi z analizy, masakra jakaś.
Fakt. Jest sporo do zrobienia. Będziemy nad tym pracować - dzięki za zwrócenie uwagi. Użytkownicy są ,a wszystko co usprawni jest tylko na korzyść.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości