Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 4 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: kamelsux » wtorek, 14 czerwca 2011, 22:16

bo bitomat bazuje na danych z http://bitcoincharts.com (tak mi sie zdaje przynajmniej) a tam dzis byly opoznienia na poziomie 3h.

swoja droga pieniadze do mnie dzis doszly po 7 h i 55 minutach :) na styk:D

Weteran
Posty: 13350
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: ekonokomik » wtorek, 14 czerwca 2011, 22:31

Mam propozycje nowej funkcji: zlecenia wykonywane po kolei.

Juz tlumacze: chcialbym odrobine pospekulowac na szybkich zmianach, a nie moge caly czas obserwowac kursow.
Chcialbym wiec zlecic kolejne transakcje np.:
1. Kup 5BTC po cenie 60PLN
2. Sprzedaj 5BTC po cenie 64PLN
3. Kup 5,2 BTC po cenie 60PLN
...

I chcialbym zeby kazde kolejne zlecenie bylo wykonane dopiero gdy poprzednie zostanie zakonczone w 100%.
W tej chwili jest to niemozliwe, a system nawet nie przyjmie mi zlecenia nr 2, jesli nie mam na koncie 5BTC (ktore pozyskam dopiero po zakonczeniu zlecenia nr 1).

Jest to mozliwe?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: myki » wtorek, 14 czerwca 2011, 23:03

ekonokomik pisze:Mam propozycje nowej funkcji: zlecenia wykonywane po kolei.
(...)
Jest to mozliwe?
Tak, do tego służy publiczne api do transakcji (takie jak ma mt. gox). Jak już takie istnieje to piszesz/ściągasz/kupujesz aplikację w której możesz pisać dowolnie skomplikowane reguły.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 261
Rejestracja: 4 kwietnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: bitomat_pl » środa, 15 czerwca 2011, 00:40

myki pisze:Jest szansa na API do zleceń, takie jak na MtGox?
Api do zleceń jest w planach. Niestety nie mogę podać kiedy będzie wdrożone.
https://bitomat.pl Kupuj i sprzedawaj Bitcoiny za złotówki

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 261
Rejestracja: 4 kwietnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: bitomat_pl » środa, 15 czerwca 2011, 00:43

Kimono pisze:Coś ten Bitomat dziś jakoś dziwnie wydaje się nie odświeżać (spadającej) Mt Gox-owej ceny. Ciekawe ;-).

Nic nie sugeruję tym razem - jak ktoś frajer, to niech traci :-).
Od kilu tygodni Bitomat pobiera ceny z mtgoxa co minute. Jesli mtgox wisi, to wyświetla się cena starsza.
https://bitomat.pl Kupuj i sprzedawaj Bitcoiny za złotówki

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 261
Rejestracja: 4 kwietnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: bitomat_pl » środa, 15 czerwca 2011, 00:45

Misiur pisze:Podłączam się pod myki'ego. Jeśli nie - to czy używanie domowej roboty metod jest zabronione?
Nie jest zabronione.
https://bitomat.pl Kupuj i sprzedawaj Bitcoiny za złotówki

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 261
Rejestracja: 4 kwietnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: bitomat_pl » środa, 15 czerwca 2011, 00:50

Wielki Roman pisze:co yślisz o dodaniu paypala?
Na pewno w najbliższym czasie nie będzie paypala.
https://bitomat.pl Kupuj i sprzedawaj Bitcoiny za złotówki

Rozmowny
Posty: 125
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: Frozen » środa, 15 czerwca 2011, 09:01

Wspominałem kilka dni temu o kwestii podawania ceny z MtGoxa na Bitomacie, ale niestety nie wypowiedziałeś się w tej kwestii, tak więc proszę o jakiś feedback.
Chodziło mi o to, że podawanie ceny z MtGoxa to automatycznie powiązywanie się z tym co się tam dzieje. Bitomat wtedy nie jest osobnym rynkiem z polską walutą, lecz po prostu małpim rynkiem, który reaguje z nieznacznym opóźnieniem bezmyślnie kopiując to co się tam dzieje. Dowodów nie trzeba daleko szukać i popatrzec na oba kursy w przeciągu ostatnich dni. Na dodatek dzisiaj kurs nie są podawane i jaki efekt? Bitomat zachowuje się zupełnie nieadekwatnie do MtGoxa. Żyje własnym życiem i moim zdaniem tak powinno być. Zreszta w ostatnich dniach widać, że coraz więcej osób pyta o MtGoxa, bo chce uciekać z Bitomatu ze względu właśnie na brak jego samodzielności - po porstu na bitomacie ludzie przez to pokazywanie ceny reagują bezmyślnie. Tam w górę, to u nas jazda w górę, tam z dół, to jazda w dół. A dzisiejszy poranek jest świetnym dowodem na to, że niepodawanie cen z MtGoxa powoduje, że Bitomat potrafi być samodzielny.

Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 19 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: DavidPL » środa, 15 czerwca 2011, 09:14

Ale jak to to widzisz? Czy wyobrażasz sobie sytuację, że na Bitomacie cena BTC będzie w przeliczeniu, powiedzmy na EUR, wynosiła 15€, a w Mt. Gox 23€? Przecież na normalnym rynku to jest niemożliwe. Wszędzie na świecie BTC, USD, EUR, PLN itp są takie same, i im większy jest rynek tym mniejsze będą różnice. Gdyby było inaczej, to każda myśląca osoba kupuje BTC na Bitomacie i sprzedaje na Mt. Gox - jest (jak w przykładzie powyżej) 8 EUR do przodu na każdym BTC... Ale takie działanie prowadzi wtedy oczywiście do podniesienia ceny BTC na Bitomacie i obniżenia na Mt. Gox i dalej rynki dążą do równowagi.
Ja tak to widzę i tak to rozumiem. Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie.
Z idiotą się nie dyskutuje - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 9 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wwa

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: LordFury » środa, 15 czerwca 2011, 09:36

Bitomat leży, czy to tylko u mnie takie krzaczki się wyświetlają?

Kod: Zaznacz cały

Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Runtime Error 
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine. 

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
    <system.web>
        <customErrors mode="Off"/>
    </system.web>
</configuration>
 

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
    <system.web>
        <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
    </system.web>
</configuration>
 

Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 19 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: DavidPL » środa, 15 czerwca 2011, 09:43

Chyba jest problem z autoryzacją. Po usunięciu ciastka / sesji bitomat działa, ale nie można się zalogować. Wyskakuje błąd o nieprawidłowym loginie / haśle i do tego straszy zablokowaniem konta.
Z idiotą się nie dyskutuje - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Weteran
Posty: 1361
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: Prze_koles » środa, 15 czerwca 2011, 09:44

Też nie mogę się zalogować.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: DejvitLimited » środa, 15 czerwca 2011, 09:50

LordFury pisze:Bitomat leży, czy to tylko u mnie takie krzaczki się wyświetlają?

Kod: Zaznacz cały

Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Runtime Error 
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine. 

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
    <system.web>
        <customErrors mode="Off"/>
    </system.web>
</configuration>
 

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
    <system.web>
        <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
    </system.web>
</configuration>
 
U mnie to samo, trza poczekać...
-----------
Dawid
Dejvit Ltd
Co. No. 07303123
Marble Arch London
E-mail: office@dejvit.com
http://www.dejvit.com

Orator
Posty: 950
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: Lechu » środa, 15 czerwca 2011, 10:01

dokładnie to samo

Rozmowny
Posty: 125
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: Frozen » środa, 15 czerwca 2011, 10:05

DavidPL pisze:Ale jak to to widzisz? Czy wyobrażasz sobie sytuację, że na Bitomacie cena BTC będzie w przeliczeniu, powiedzmy na EUR, wynosiła 15€, a w Mt. Gox 23€? Przecież na normalnym rynku to jest niemożliwe. Wszędzie na świecie BTC, USD, EUR, PLN itp są takie same, i im większy jest rynek tym mniejsze będą różnice. Gdyby było inaczej, to każda myśląca osoba kupuje BTC na Bitomacie i sprzedaje na Mt. Gox - jest (jak w przykładzie powyżej) 8 EUR do przodu na każdym BTC... Ale takie działanie prowadzi wtedy oczywiście do podniesienia ceny BTC na Bitomacie i obniżenia na Mt. Gox i dalej rynki dążą do równowagi.
Ja tak to widzę i tak to rozumiem. Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie.
Znowu powtórzę to co już pisałem, bo ciągle każdy o to samo pyta. Kursy będą zawsze zbliżone, bo jak nie, to szybko ludzie między rynkami będa transferować pieniądze. Tak więc różnica w kursach będzie tylko taka, by nie opłacało się to robić.
Niemniej tylko średnia dzienna powinna byc zbliżona, a chwilowe mogą mieć duże wahania, bo nikt nie zdąży transferować. I to jest właśnie własne życie bitomatu i moim zdaniem tylko wtedy zrobi się z niego poważny rynek. Sam ciągle waham się, czy nie przenieść się na MtGoxa.

Tak więc chwilowe kursy mogą różnić się nawet i znacząco - o 20-25 zł. Natomiast średni dzienny kurs powinien być zbliżony jakieś 5-10 zł różnicy max.

W ogóle czy na Bitomacie właściciel nie myslał, by podawać średni kurs dzienny tak jak to robi NBP? Byłoby to ciekawe, a także ustabilizowałoby to bardziej walutę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 261
Rejestracja: 4 kwietnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: bitomat_pl » środa, 15 czerwca 2011, 10:11

LordFury pisze:Bitomat leży, czy to tylko u mnie takie krzaczki się wyświetlają?
[/code]
Tak, leżał. Zabrakło miejsca na dysku. Dokładam dyski.

EDIT:
Wszystko już powinno działać. Oczywiście nikt nie stracił niczego.

Przepraszam za kłopot.
Ostatnio zmieniony środa, 15 czerwca 2011, 11:23 przez bitomat_pl, łącznie zmieniany 2 razy.
https://bitomat.pl Kupuj i sprzedawaj Bitcoiny za złotówki

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: Helid » środa, 15 czerwca 2011, 10:16

Już jest wszystko ok.
Jaka jest minimalna ilość BTC jaką mogę kupić - 1? Czy mogę np. 0.1?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: maky » środa, 15 czerwca 2011, 10:22

0.01
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 1361
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: Prze_koles » piątek, 17 czerwca 2011, 13:12

Wydzieliłem wam nowy wątek na dyskusję, żeby tutaj śmietniska nie robić http://bitcoin.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=754

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy

Postautor: maky » piątek, 17 czerwca 2011, 16:28

Zakładka 'kup/sprzedaj' - koniecznie potrzebne sortowanie 'Twoje aktywne zlecenia'. Chociażby po stronie odbiorcy (javascript/jquery?).
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości