Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 1 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bitchange.pl » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 16:55

aram_nemo pisze: Z tego co się dowiedziałem to środki grzecznie czekają na zakończenie transferu do mtgoxa i wtedy będzie bitcoinowa dolina mlekiem i miodem płynąca.
Za jedyne 0,65% i rośnie :)

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: aram_nemo » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 17:00

bitchange.pl pisze:
aram_nemo pisze: Z tego co się dowiedziałem to środki grzecznie czekają na zakończenie transferu do mtgoxa i wtedy będzie bitcoinowa dolina mlekiem i miodem płynąca.
Za jedyne 0,65% i rośnie :)
Hehe w sumie racja :)

Przynajmniej będzie motywacja, żeby zamiast wycofać BTC z giełdy trochę nimi najpierw pograć - znowu nieprzespane noce przy wykresie indexu... :)

Orator
Posty: 902
Rejestracja: 5 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Hiera » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 17:19

Rzekłbym coś za coś.
Narazie mtgox to najgłębszy rynek o największych możliwościach. Jest prawie monopolistą. I to on dyktuje warunki i przez to kosztuje.

No ale zobaczymy jak będzie wyglądać polska odsłona.
Jak sobie poradzą z zakusami polskiej skarbówki.
1LHw7TXrXpX9RbgyJnSUaAJqKGkeMnfr1h

SMOL ALLEGRO ||+18 za BITCOIN^^
TORBY BITCOIN - ECO !

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 1 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bitchange.pl » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 18:15

Hiera pisze:Rzekłbym coś za coś.
Narazie mtgox to najgłębszy rynek o największych możliwościach. Jest prawie monopolistą. I to on dyktuje warunki i przez to kosztuje.

No ale zobaczymy jak będzie wyglądać polska odsłona.
Jak sobie poradzą z zakusami polskiej skarbówki.
Zgadza się, ale będziemy (my i pewnie przyszła konkurencja) walczyć ceną to i wolumen się pojawi.
Jak gox zacznie handlować w PLN, to i ruch w całym interesie będzie większy (kupią tam sprzedadzą u nas itp.), jestem dobrej myśli.

Dyskutant
Posty: 157
Rejestracja: 22 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Trzeciak » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 19:33

Z opłatami jak to na monopolistę przystało Gox pojechał ostro.
Ma to chyba również związek z tym że będą musieli użytkownikom bitomatu oddać sporo.
Nie wiem jak to wygląda przy większych obrotach, bo 0,65% opłaty było tylko 1 dzień, a teraz jest 0,6%.
Ponadto przy obrocie w ramach konta z ostatnich 30 dni powyżej 100 BTC opłata wynosi już 0,55%, być może przy jeszcze większych obrotach jest mniej, ale to jest jedynie kolejna promocja dla tych którzy tym rynkiem rządzą, a resztę mają porostu głęboko w dupie.

Przy takich opłatach spoooro ludzi od nich ucieknie, bo 0,6% przy tym kursie to jest lekka przesada przy takich obrotach.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 20:04

Paradoksalnie przejęcie bitomatu z długami miało zapewne na celu podreperowanie zaufania do Góry Goksa po ich własnych przejściach, a tu okazuje się, że forma tego przejęcia stanowi nie zaprzeczenie, a potwierdzenie mitologizowanej już przez społeczność goksowej praktyki :-).
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 17 maja 2011
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Infinum » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 20:07

ramzes pisze:
Camis pisze:Pan Bartek jest człowiekiem nie poważnym i lekceważącym ludzi.
Nie dość ze należycie nie zabezpieczył portfela, to teraz na dodatek ZABLOKOWAŁ BEZ ZAPOWIEDZI, ludziom pieniądze na dość długi okres czasu.

To się w głowie nie mieści, blokada bez żadnego info, zero nic.
Chodzi o to, że Pan Bartek ma w dupie teraz klientów ;) On już bitomat sprzedał i opóźnienie 3 miesiące nie ma znaczenia, to nie jego klienci... Mimo wszystko zamierzam korzystać już tylko z bitchange ;) Volume tam wzrasta coraz bardziej...

Po telefonicznym kontakcie dowiedziałem się, że jest możliwość wypłaty środków, poza konkursem, wystarczy się skontaktować poprzez email
Wysłałem takiego maila (razem z potwierdzeniem przelewu) prawie tydzień temu i Pan Szabat nawet nie raczył mi odpowiedzieć, o wypłaceniu pieniędzy nawet nie wspomnę. Zatem absolutnie nie potwierdzam, że można wypłacić pieniądze indywidualnie.

Swoją drogą widzę, że wielu użytkowników, którzy stracili BTC przy awarii, a mimo to podeszli do sprawy ze zrozumieniem starając się uspokajać sytuację, ma teraz bez ostrzeżenia zablokowane środki w PLN i słusznie zaczyna się denerwować.

Po raz kolejny okazuje się niestety, że w Polsce nie warto jednak wstawiać się za kimś, gdy w czymś zawini (jak Pan Szabat z awarią Bitomatu), bo ostatecznie nie można liczyć nawet na wyraz wdzięczności w postaci opcji wypłaty własnych środków. Po prostu przykre.

Dobrze, że chociaż pojawiła się konkretna data otwarcia serwisu - lepiej późno niż wcale.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 20:10

Że niby Polskę chcesz do tego mieszać? Nie za ciężkie oręże?
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 17 maja 2011
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Infinum » wtorek, 23 sierpnia 2011, 02:02

Kimono pisze:Że niby Polskę chcesz do tego mieszać? Nie za ciężkie oręże?
Jakby nie było żyjemy w kraju polskim i niestety ludzie zamieszkujący to terytorium przejawiają czasami takie negatywne cechy jak opisane powyżej. Im kraj bardziej na wschód tym to zjawisko bardziej się nasila, ale myślałem że Polacy już z tego wyrośli, a widać, że jeszcze nie wszyscy niestety.
W zasadzie to nawet nie wiem skąd takie oburzenie? A co to, nie można napisać źle o mentalności ludzi w kraju, w którym się mieszka?

Dyskutant
Posty: 157
Rejestracja: 22 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Trzeciak » wtorek, 23 sierpnia 2011, 02:33

Gox leży ? Czy to tylko u mnie ?
Kurde i to akurat jak czekałem aż BTC dotrą :/

Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: botanix » wtorek, 23 sierpnia 2011, 02:52

a no leży

Dyskutant
Posty: 157
Rejestracja: 22 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Trzeciak » wtorek, 23 sierpnia 2011, 02:57

botanix pisze:a no leży
Już wstał ale lagi masakryczne ma.
Na szczęście oferty poszły.

Dyskutant
Posty: 244
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Szaman » wtorek, 23 sierpnia 2011, 04:39

bitchange.pl pisze:
aram_nemo pisze: Z tego co się dowiedziałem to środki grzecznie czekają na zakończenie transferu do mtgoxa i wtedy będzie bitcoinowa dolina mlekiem i miodem płynąca.
Za jedyne 0,65% i rośnie :)
No nie dokonca tak rosnie. Moja prowizja jest .5% a jak dobije do tysiaca do konca miesiaca to bede mial .46%

Po za tym dawaja darnowe klucze yubi jak ktos ma duzy przemial bitkow :D Ja taki dostalem, ale ze zle ktos go zaprogramowal to czekam na kolejny a jak sie da to tego padnietego przerobie na static password i tez sie przyda :D
Robota to głupota - picie to jest życie! :D Jeszcze dziś wypiję za Twoje zdrowie: 1LUDLAyTeoKgt992usyYZzfBRnk5im72cW

Rozmowny
Posty: 70
Rejestracja: 4 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bitek » czwartek, 25 sierpnia 2011, 10:22

Widzę małą poprawę na mtgox. Wykres zmienił się na świece. Tamten poprzedni renderował mi się ok. poł minuty. Teraz chodzi szybko.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: jacubo » czwartek, 25 sierpnia 2011, 19:57

marti pisze:coś to za długo trwa, sorry - ale takich rzeczy nie robi sie bez uprzedzenia - i dania mozliwości userom na wycofanie swoich środków. Niech Pan właściciel pamięta - że pozwać można nie tylko o straty finansowe, ale utracone korzyści z zablokowanych środków płynące... jeśli od mojego posta nie pojawi się informacja zwrotna z dokładnym action planem, pozew powędruje do sądu
Jak dla mnie to w tym momencie jest wtopa MtGox, a nie poprzedniego właściciela. Do tego w pierwszej wersji komunikatu przedstawili to w taki sposób, że bitomat będzie polskim MtGox. A tydzień później dopisali, że pozostanie jak było czyli tak naprawdę zmienia się tylko właściciel. W takim wypadku długość procesu migracji to zdecydowana przesada. 3 tygodnie oczekiwania? Jakby ktoś się uparł to pewnie można by MtGox pozwać z powodu blokady środków finansowych. I podejrzewam, że wygrać.

Skoro bitomat ma nadal być giełdą niezależną to jedynym plusem tej migracji może być teoretycznie większe bezpieczeństwo - jeśli ktoś ufa MtGox.

Rozmowny
Posty: 90
Rejestracja: 1 lipca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: chosen_one » czwartek, 25 sierpnia 2011, 20:00

Nie oszukujmy się. Całą maszyna ruszy pewnie 01.09.

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 1 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bitchange.pl » czwartek, 25 sierpnia 2011, 20:01

jacubo pisze:
marti pisze:coś to za długo trwa, sorry - ale takich rzeczy nie robi sie bez uprzedzenia - i dania mozliwości userom na wycofanie swoich środków. Niech Pan właściciel pamięta - że pozwać można nie tylko o straty finansowe, ale utracone korzyści z zablokowanych środków płynące... jeśli od mojego posta nie pojawi się informacja zwrotna z dokładnym action planem, pozew powędruje do sądu
Jak dla mnie to w tym momencie jest wtopa MtGox, a nie poprzedniego właściciela. Do tego w pierwszej wersji komunikatu przedstawili to w taki sposób, że bitomat będzie polskim MtGox. A tydzień później dopisali, że pozostanie jak było czyli tak naprawdę zmienia się tylko właściciel. W takim wypadku długość procesu migracji to zdecydowana przesada. 3 tygodnie oczekiwania? Jakby ktoś się uparł to pewnie można by MtGox pozwać z powodu blokady środków finansowych. I podejrzewam, że wygrać.

Skoro bitomat ma nadal być giełdą niezależną to jedynym plusem tej migracji może być teoretycznie większe bezpieczeństwo - jeśli ktoś ufa MtGox.
Wolumen na USD/PLN nie będzie wspólny, gox nie pozwoli sobie na ryzyko kursowe, musiał by mieć jakiś swój spread żeby wychodzić na tym na plus (a to sporo roboty).

Dyskutant
Posty: 152
Rejestracja: 21 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1L7PpjCGBgu6MhPfatAHLJQ2jcwDzjnCTw

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: hienas » niedziela, 28 sierpnia 2011, 15:42

Zatem jutro kolejny zonk? Nadejdzie chwila prawdy... :)
Poszukiwacz samorodków - dorzuć 0,00...1 Bitcoina na koparkę: 1L7PpjCGBgu6MhPfatAHLJQ2jcwDzjnCTw :)

Dyskutant
Posty: 157
Rejestracja: 22 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Trzeciak » niedziela, 28 sierpnia 2011, 22:33

hienas pisze:Zatem jutro kolejny zonk? Nadejdzie chwila prawdy... :)
Oby nie, bo moja i chyba nie tylko moja cierpliwość do tego bajzlu jaki narobili jest już na maksymalnym wyczerpaniu.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 11 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: KiLeRrosS » niedziela, 28 sierpnia 2011, 22:43

Trzeciak pisze: Oby nie, bo moja i chyba nie tylko moja cierpliwość do tego bajzlu jaki narobili jest już na maksymalnym wyczerpaniu.
Nie "narobili", a "narobił". Cała zasługa należy się wyłącznie jednej osobie. Rozpieprz jaki robi mt.cocks jest skutkiem bajzlu po poprzednim właścicielu. Niech mi tylko goxy bitki oddadzą, więcej mnie tam nie zobaczą.
Szczęściem naszym (Polaków), mamy Bitchange.pl i FreshBTC.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Obrazek

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości