Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 19 marca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: Mroczny Nelu » niedziela, 31 lipca 2011, 18:40

Gdybyście tak zobaczyli moją minę, jak po 15 wszedłem na forum :E Niby nie dużo BTC miałem (20...) ale zawsze to szkoda kasy.

W przeciwieństwie do niektórych, jest mi przykro Pana Bartka - założył świetną stronę, miał pomysł na wszystko a przez dziwny błąd wszystko poszło w las. Mam nadzieję Panie Bartku, że sprawa jak najszybciej się wyjaśni i że będzie Pan na tym jak najmniej stratny :)
Ostatnio zmieniony niedziela, 31 lipca 2011, 19:25 przez Mroczny Nelu, łącznie zmieniany 1 raz.
1MYnAE9vVc5FKyQDa2WRrY3C9AGGU6Nwtz mroczny portfel :E

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: no_pasaran » niedziela, 31 lipca 2011, 18:50

^+1

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bezawaryjna maszyna » niedziela, 31 lipca 2011, 18:50

Aktualnie co chwila zgłasza się osoba poszkodowana, która przyłącza się do akcji "Ratujmy Bitomat".
Poziom ich utraconych btc przekroczył już 5.000 btc. To prawie 1/3 całości utraconych środków. Po kilku godzinach od fatalnej informacji...! Nie wszyscy oczywiście chcą podawać kwoty, jakie utracili. Ale Bartek ma te informacje, więc można zmaczować dane.
Zatem jest duże zapotrzebowanie inwestorów na znalezienie konstrukcyjnego rozwiązania.

Niezależnie od poszkodowanych zgłosiło się kilka osób, które chcą zainwestować w projekt własne pieniądze, bo w bitomacie widzą potencjał. Oczywiście oczekują sensownej propozycji.
Myślę, że wypracujemy końcowe rozwiązanie wraz z właścicielem i przedstawimy je pod ocenę wszystkich zgłoszonych mailem.

Osoby, które wyrażą końcową zgodę przyłączą się do projektu formalnie. Pozostałe albo uda się spłacić z pozyskanych środków, albo będą walczyć przed sądami.

Osobiście uważam, że najlepiej będzie wyczerpać "pokojowe środki" perswazji i możliwości.
Czego Wam i sobie życzę,

Pokojowa Bezawaryjna Maszyna :-)

PS. Chętnych proszę o kontakt na mail bezawaryjnamaszyna@hotmail.com

Rozmowny
Posty: 122
Rejestracja: 1 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: batouzo » niedziela, 31 lipca 2011, 18:55

Dziwne rzeczy tu można wyczytać.

Targ zebrał jajka z całej wsi a nawet z całego województwa o wartości pół miliona złotych celem ich sprzedania. Następnego dnia właściciel targu oznajmia że nie doczytał w instrukcji obsługi swojej ciężarówki że przyczepa nie jest amortyzowana i wszystkie jajka się rozbiły.

I teraz jakieś głosy żeby się nie przejmować, lub że nie należy się zwrot pieniędzy za stracone powierzone rzeczy czy środki finansowe?

Czym by się różniła ta sytuacja do tego iż po prostu ktoś sobie wallet zachował i teraz udaje że nie ma? Nie chcę tu nikogo oskarżać, ale naprawdę, trzyma się PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH i ani 1 kopii zapasowej porządnej zrobionej ręcznie, nie poświęci się minuty na
scp root@serwerek/home/whatever/.bitcoin/wallet.dat /home/bartek/backupy/ ?

A dziś też mybitcoin.com portal nagle znikł, z wszystkimi funduszami (zapewne tysiące BTC) po prostu nie ma i już.

Za chwilę przecięty kowalski będzie mówił że to jakiś scamcoin jest, do przekrętów tylko... :[ i taka opinia spadnie na nas. Cholere mtgox.com był mniejszą wtopą bo tam pieniądze nie "wyparowały" ostatecznie.

EDITED:
odnośnie głosów że regulamin mówi że nic się nie należy, to 1) jak w regulaminie napisze że mogę obmacywać klientki które wejdą do mojego baru bez pytania o zgodę i nawet przy ich sprzeciwie to znaczy że serio mogę? Prawo np k.c. stoi ponad czyimś regulaminem, ew. zapisy niezgodne są nieważne. 2) regulamin chyba stanowi inaczej, pisze że odpowiedzialność za środki do ich wartości.

Jak dla mnie to pan Bartek powinien po pierwsze opublikować oficjalnie, podpisane cyfrowo, listę ile komu BTC się należy. I zacząć sprawę wyjaśniać. Inaczej to jakieś dziadostwo i zabawa dzieci a nie przyszła waluta świata...
TNTbit - powstająca POLSKA giełda BitCoin i OpenTransactions ( ot-złoto, ot-srebro, ot-btc, ot-nmc i inne waluty).
Na razie twitterek: TNTbitPL , TNTbit

JID: batouzo@jabber.org (OTR: 5FDE7276..) ; batouzo (e-mail) gmx.com

Rozmowny
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: gibki » niedziela, 31 lipca 2011, 19:00

Szczerze, to chyba wolałbym powiedzieć że ukradłem tą kase niż przyznać się do takiej porażki z backupem. Miliony postów na forach, żeby zabezpieczać portfele, robić kopie w wielu miejscach, żeby nie stracić swojego ciężko ukopanego 1BTC - a tutaj 17k pada przez jakiś tam reset. W ten sposób bez znaczenia pozostaje ilość pracy włożona w bitomat i jego działanie, ilośc pozostałych zabezpieczeń. Padło bo musiało paść.

Z drugiej strony, co my zrobiliśmy? Daliśmy forsę obcej osobie, robiącej coś za free i z jakimiś zajebistymi oczekiwaniami. To też było nieodpowiedzialne i na takim samym poziomie jak ten cały backup. Kto i jak nam gwarantował bezpieczeństwo?

Dyskutant
Posty: 221
Rejestracja: 13 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Ronin » niedziela, 31 lipca 2011, 19:11

Panowie! Global Bitcoin Stock Exchange. Bardzo dobra metoda na uzupełnienie brakujących funduszy i otwarcia się na zagranicznych inwestorów, którzy też zapewne widzą potencjał. Idealna metoda na rozproszenie ryzyka. Poprzez ich system obrotu akcjami, można nawet wypłacać dywidendy udziałowcom. Musielibyście ustalić szczegóły z Nefario, który prowadzi GLBSE. Przed wszystkim byłaby większa transparentność i co więcej szansa poprzez międzynarodowy zasięg otworzyć bitomat, także na inne kraje, co oczywiście skutkowałoby większymi obrotami, a tym samym większą szansą na tzw. break-even związaną ze stratami. Z IPO robicie opłacenie profesjonalnych audytów związanych z bezpieczeństwem oraz spłatę strat użytkowników. I naprawdę może coś by z tego było. Sam bym nawet nabył jakieś udziały, bo dzięki ciągłemu ich obrotowi można je łatwo zbywać. Niedawno jedna ze spółek z ceny 0.10 BTC wzrosła na 1.5 BTC, bo bardzo aktywnie działają w ramach fundowania innych bitcoinowych startupów z sensownymi modelami biznesowymi, które mają szanse spokojnie wypalić. Radzę zainteresować się tematem. Naprawdę to może być dobra alternatywa.
Bitcoin Prices - Bitcoin Exchange Rates | Bitcoin Links - Bitcoin Directory

Dyskutant
Posty: 244
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: Szaman » niedziela, 31 lipca 2011, 19:20

@batouzo:

Brawo za jedyna sensowna wypowiedz zamieszczona tutaj od wczorajszej nocy.
Robota to głupota - picie to jest życie! :D Jeszcze dziś wypiję za Twoje zdrowie: 1LUDLAyTeoKgt992usyYZzfBRnk5im72cW

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: marok » niedziela, 31 lipca 2011, 19:28

Trzeba powiedzieć sobie jasno, to czy portfel przepadł czy też Bartłomiej po prostu ukradł btc zgromadzone przez użytkowników zupełnie nas nie powinno interesować. Istotne jest to, że nie mamy możliwości odzyskania powierzonych dóbr. Pewni użytkownicy (w sumie to podejrzewam, że to jedna osoba z wieloma kontami na forum) zachęcają do wzięcia udziału w jakimś planie naprawczym, jakieś deklaracje i inne głupoty. Przestrzegam przed tym, gdyż jest to zwykłe granie na czas. Czym szybciej sprawą zajmie się policja tym lepiej dla nas. Tak jak pisałem już wcześniej osoby, które mają udokumentowane wpłaty na konto Bartłomieja niech nawet się nie zastanawiają - powinny w poniedziałek z samego rana zainteresować całą sprawą odpowiednie służby.

Orator
Posty: 788
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poland/Łódź

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: r50zyry5 » niedziela, 31 lipca 2011, 19:34

marok pisze:Trzeba powiedzieć sobie jasno, to czy portfel przepadł czy też Bartłomiej po prostu ukradł btc zgromadzone przez użytkowników zupełnie nas nie powinno interesować. Istotne jest to, że nie mamy możliwości odzyskania powierzonych dóbr. Pewni użytkownicy (w sumie to podejrzewam, że to jedna osoba z wieloma kontami na forum) zachęcają do wzięcia udziału w jakimś planie naprawczym, jakieś deklaracje i inne głupoty. Przestrzegam przed tym, gdyż jest to zwykłe granie na czas. Czym szybciej sprawą zajmie się policja tym lepiej dla nas. Tak jak pisałem już wcześniej osoby, które mają udokumentowane wpłaty na konto Bartłomieja niech nawet się nie zastanawiają - powinny w poniedziałek z samego rana zainteresować całą sprawą odpowiednie służby.
Zastanów się nad tym co piszesz.
Wypłaty zgromadzonych PLN są już aktywne chcesz wycofać PLN to możesz to zrobić.
Nad wypłatami BTC Admin pracuje.

Pozdrawiam
r50zyry5
https://bitcurex.com - Polska Giełda Bitcoin
BitMessage: BM-2cTXYRTBw6rptJ2qHqSdQe8tHztRBhYdMA
Moje komentarze na forum

Rozmowny
Posty: 122
Rejestracja: 1 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: batouzo » niedziela, 31 lipca 2011, 19:39

gibki pisze:Szczerze, to chyba wolałbym powiedzieć że ukradłem tą kase niż przyznać się do takiej porażki z backupem. Miliony postów na forach, żeby zabezpieczać portfele, robić kopie w wielu miejscach, żeby nie stracić swojego ciężko ukopanego 1BTC - a tutaj 17k pada przez jakiś tam reset. W ten sposób bez znaczenia pozostaje ilość pracy włożona w bitomat i jego działanie, ilośc pozostałych zabezpieczeń. Padło bo musiało paść.
Racja. Następny już portal porywa się na bitcoin i pada od razu jak ma duże zainteresowanie.
gibki pisze:Z drugiej strony, co my zrobiliśmy? Daliśmy forsę obcej osobie, robiącej coś za free i z jakimiś zajebistymi oczekiwaniami. To też było nieodpowiedzialne i na takim samym poziomie jak ten cały backup. Kto i jak nam gwarantował bezpieczeństwo?
Jak wchodzę na allegro i daję jakiejś tam obcej osobie forsę bo chcę towar - albo towar bo chcę forsę, to jak nie otrzymuję to dla mnie naturalne jest oczekiwanie iż albo będzie umowa wykonana albo dostanę zwrot tego co moje.
TNTbit - powstająca POLSKA giełda BitCoin i OpenTransactions ( ot-złoto, ot-srebro, ot-btc, ot-nmc i inne waluty).
Na razie twitterek: TNTbitPL , TNTbit

JID: batouzo@jabber.org (OTR: 5FDE7276..) ; batouzo (e-mail) gmx.com

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bezawaryjna maszyna » niedziela, 31 lipca 2011, 19:40

marok:
Twoja postawa jest zastanawiająca. Ale oczywiście można ją wziąć pod uwagę (zapewniam, że nie jestem Dawidem z Dejvit, w ogóle nie jestem Dawidem :-)
Jednak wiadomo z góry czym się taki nawał pozwów skończy:
a) bitomat padnie
b) bitcoinów nikt już nie odzyska
I to jest Twój plan?
A przed czym przestrzegasz? Przed współdziałaniem ludzi zamiast latania w pojedynkę po policjach i sądach, co jest totalną finansową i czasową porażką?
I to jest Twój plan?

PS. Dzięki za kolejne zgłoszenia osób poszkodowanych. Weekend mam zajęty, ale z pewnością w słusznej sprawie.
Jeśli chcesz uczestniczyć w akcji "Ratujmy Bitomat" pisz na adres bezawaryjnamaszyna@hotmail.com

Rozmowny
Posty: 121
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Jason » niedziela, 31 lipca 2011, 19:49

marok pisze:Trzeba powiedzieć sobie jasno, to czy portfel przepadł czy też Bartłomiej po prostu ukradł btc zgromadzone przez użytkowników zupełnie nas nie powinno interesować. Istotne jest to, że nie mamy możliwości odzyskania powierzonych dóbr. Pewni użytkownicy (w sumie to podejrzewam, że to jedna osoba z wieloma kontami na forum) zachęcają do wzięcia udziału w jakimś planie naprawczym, jakieś deklaracje i inne głupoty. Przestrzegam przed tym, gdyż jest to zwykłe granie na czas. Czym szybciej sprawą zajmie się policja tym lepiej dla nas. Tak jak pisałem już wcześniej osoby, które mają udokumentowane wpłaty na konto Bartłomieja niech nawet się nie zastanawiają - powinny w poniedziałek z samego rana zainteresować całą sprawą odpowiednie służby.
Jesteś typowym małolatem który gdzieś kiedyś coś usłyszał ze istnieje takie coś jak policja ale jeszcze nie wie do czego służy.
Ile Ty masz człowieku lat?
W jakim świecie Ty żyjesz?
Zastanów sie co ty wypisujesz.
Złodzieja policja nie przestraszysz a uczciwemu tylko przykrości narobisz.

ps

Współczuje twoim rodzicom.
Zawsze mile widziany bitcencik:)
1Pcg8HMRFM7iTHaSPozW3fxD9Y2J8D91bY

Dyskutant
Posty: 176
Rejestracja: 30 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: ramzes » niedziela, 31 lipca 2011, 19:52

marok pisze:Trzeba powiedzieć sobie jasno, to czy portfel przepadł czy też Bartłomiej po prostu ukradł btc zgromadzone przez użytkowników zupełnie nas nie powinno interesować. Istotne jest to, że nie mamy możliwości odzyskania powierzonych dóbr. Pewni użytkownicy (w sumie to podejrzewam, że to jedna osoba z wieloma kontami na forum) zachęcają do wzięcia udziału w jakimś planie naprawczym, jakieś deklaracje i inne głupoty. Przestrzegam przed tym, gdyż jest to zwykłe granie na czas. Czym szybciej sprawą zajmie się policja tym lepiej dla nas. Tak jak pisałem już wcześniej osoby, które mają udokumentowane wpłaty na konto Bartłomieja niech nawet się nie zastanawiają - powinny w poniedziałek z samego rana zainteresować całą sprawą odpowiednie służby.
Nie widzę szans na odzyskanie bitcoinów przez policje. W jaki sposób im udowodnisz że wysłałeś przelew BTC? Na jaki adres? Jak udowodnisz p. Bartłomiejowi Szabatowi że to jest jego adres?

Dla policji jakaś wirtualna walute to po prostu bajka jest. Nawet nie chcę mi się rozpisywać na temat anonimowości ...


pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: spectralak » niedziela, 31 lipca 2011, 19:55

markoz pisze:sprytnie bartosz. przelał sobie wszystkie bitcoiny i zrzuca winę na amazon web services. oczywiście nie robił żadnych backupów. czy jest ktoś, kto mu nie wierzy? na koniec ciekawa informacja o tym że serwis jest na sprzedaż za 17000 btc, bo to oczywiście najlepszy moment na sprzedaż. bardzo sprytnie. ta informacja uspokoi tłum na 1-2 tygodnie, kiedy bartosz będzie w spokoju ewakuował się na wyspy bahama
Koleś po prostu zapaierdolił bitcoiny i gra na czas. Prawda jest taka, że za kradzież tych jebanych bitcoinów nikt nic mu nie zrobi. Całość pewnie już wymienił na dolary na MTGOX kilka minut i ma tam btc .
Jak ktoś ma potwierdzenia przelewów na kotno niech odrazu idzie na psy kase moze odda bo bedzie sie bal psow ale BTC nikt mu to k!@#$% nie uduwodni nasze BTC sa na MTGOX w dolarach

nic dodac nic ujac, tylko tyle moze ze specjalne szukal ramdisku na serwerach zewnetrzych wlasnie po to by uzasadnic awarie he he

Dyskutant
Posty: 176
Rejestracja: 30 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: ramzes » niedziela, 31 lipca 2011, 19:58

spectralak pisze:
markoz pisze:sprytnie bartosz. przelał sobie wszystkie bitcoiny i zrzuca winę na amazon web services. oczywiście nie robił żadnych backupów. czy jest ktoś, kto mu nie wierzy? na koniec ciekawa informacja o tym że serwis jest na sprzedaż za 17000 btc, bo to oczywiście najlepszy moment na sprzedaż. bardzo sprytnie. ta informacja uspokoi tłum na 1-2 tygodnie, kiedy bartosz będzie w spokoju ewakuował się na wyspy bahama
Koleś po prostu zapaierdolił bitcoiny i gra na czas. Prawda jest taka, że za kradzież tych jebanych bitcoinów nikt nic mu nie zrobi. Całość pewnie już wymienił na dolary na MTGOX kilka minut i ma tam btc .
Jak ktoś ma potwierdzenia przelewów na kotno niech odrazu idzie na psy kase moze odda bo bedzie sie bal psow ale BTC nikt mu to k!@#$% nie uduwodni nasze BTC sa na MTGOX w dolarach

nic dodac nic ujac, tylko tyle moze ze specjalne szukal ramdisku na serwerach zewnetrzych wlasnie po to by uzasadnic awarie he he
Czy ty k**** masz pojęcie o czym mówisz? Pokaż mi na blockexplore'rze jakiś przelew z twojego konta?

Przestań pi***** pan.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 17 maja 2011
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Infinum » niedziela, 31 lipca 2011, 20:01

marok pisze:Trzeba powiedzieć sobie jasno, to czy portfel przepadł czy też Bartłomiej po prostu ukradł btc (...) Istotne jest to, że nie mamy możliwości odzyskania powierzonych dóbr.
PLN możesz wypłacić już teraz, a za jakiś czas będą dostępne także BTC.

BTC na które złożą się inwestorzy tj. ludzie o nieznanej Ci najwyraźniej mentalności, którzy zamiast biadolić i straszyć policją decydują się wyłożyć własne pieniądze dla ratowania Bitomatu i jego klientów - w tym pewnie i Ciebie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2684
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: -19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: smok » niedziela, 31 lipca 2011, 20:08

Infinum pisze: PLN możesz wypłacić już teraz, a za jakiś czas będą dostępne także BTC.

BTC na które złożą się inwestorzy tj. ludzie o nieznanej Ci najwyraźniej mentalności, którzy zamiast biadolić i straszyć policją decydują się wyłożyć własne pieniądze dla ratowania Bitomatu i jego klientów - w tym pewnie i Ciebie.
Jestem bardzo ciekaw jak wypali plan ratowania bitomatu. Czy my Polacy potrafimy się zjednoczyć i działać wspólnie, czy wyjdzie jak zawsze...

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 27 czerwca 2011
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: hornet » niedziela, 31 lipca 2011, 20:11

Infinum pisze: BTC na które złożą się inwestorzy tj. ludzie o nieznanej Ci najwyraźniej mentalności, którzy zamiast biadolić i straszyć policją decydują się wyłożyć własne pieniądze dla ratowania Bitomatu i jego klientów - w tym pewnie i Ciebie.
tak, na które się złożą inwestorzy - uważasz, że sprawa 17,000 BTC, około 600,000 zł może ucichnąć i nie powinno się jej wyjaśnić wszelkimi możliwymi środkami? bo w tej chwili to co się tutaj pokazuje to postawa "albo nie pójdziecie na policje i odzyskacie BTC, albo pójdziecie na policję i nie odzyskacie już nic". nie można po prostu "zapomnieć" o tak ogromnym kapitale, który został... zniknął, na tę chwilę.

Moderator
Posty: 871
Rejestracja: 4 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: phoebe » niedziela, 31 lipca 2011, 20:13

Tak w ogóle czy ktoś zgłosił to na policję?

Czy ktoś zgłosił to do jego pracodowcy?
https://bitcoinpolska.herokuapp.com Bitcoin Chat 24/7 spekulacja/dyskusja/flame

Rozmowny
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: mjs85 » niedziela, 31 lipca 2011, 20:13

Ja straciłem (?) dosłownie grosze, więc z mojego punktu widzenia znacznie ważniejsze jest, aby kantor o wygodzie działania Bitomatu jak najszybciej wznowił działalność. Rozumiem jednak w pełni osoby, które straciły realną gotówkę i liczy się dla nich wyłącznie odzyskanie pieniędzy. Więc apeluję: zamiast trąbić o akcjach "ratowania Bitomatu" i zachęcać do zapisywania się w ciemno, podajcie szczegółowo na czym to ma polegać. Jeśli nie chcecie na forum publicznym - załóżcie forum prywatne z loginami identycznymi jak na Bitomacie. Gdyby konieczny był kontakt z poszkodowanymi - baza e-maili jest przecież w posiadaniu pana Bartka. Zachęcanie do zapisywania się bez podawania żadnych szczegółów naprawdę nie jest poważne...

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości