Wirtualna Ambasada Bitcoin

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 170
Rejestracja: 7 lutego 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wirtualna Ambasada Bitcoin

Postautor: BitcoinLady » piątek, 13 czerwca 2014, 04:12

roslinpl pisze:Od ostatniego czasu dodałem do ambasady virtualny bankomat Bitcoin - Skyhook.

Oryginalne zdjęcia ekranów podczas obsługi bankomatu Bitcoin Skyhook dostarczyła firma Skyhookproject.org - za co jej serdecznie dziękuję!

Możecie sami zobaczyć efekty pracy :)

Obrazek

ps. Czat działa - jednak nie każdy może założyć serwer - wszystko utrudnione przez pasywność i niepasywność, z którą walczę :)

Pozdrawiam!

Świetny pomysł :!:
Bedziemy go promować na nowej BITCOINWOMANmagPL, wyslij nam koniecznie logo wirtualnej ambasady
BitcoinLady

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0005 BTC

Re: Wirtualna Ambasada Bitcoin

Postautor: roslinpl » niedziela, 22 czerwca 2014, 23:14

Cześć wszystkim!

Dziękuję za liczne posty dot. wirtualnej ambasasy!

Przepraszam, za długi brak niusów ode mnie, jednak chciałem dopracować kilka detali i podzielić się z Wami bardzo dobrymi i interesującymi wiadomościami o Wirtualnej Ambasadzie Bitcoin.

--- Lista ważnych zmian/dodatków ---
1. Powstały dwa wirtualne poradniki
-"Blockchain.info Basic Guide" oraz "Bitcoin Core Guide" (obecnie tylko w języku angielskim)

Obrazek
Obrazek

2. Przy starcie Ambasady pobieramy tylko ok. 9MB danych. W przypadku przeglądania
poradników ładowane będą kolejne dane (screenshot'y + text).

3. Kilka razy dziennie aktualizowane wykresy ceny oraz wolumenu transakcji wyświetlane na ekranach wiszących nad biurkiem.

4. Pewne optymalizacje kodu w celu poprawienia wydajności.



Bardzo ważną informacją dla użytkowników Linux powinno być też to, że mam ich cały czas na uwadze i w przyszłości Ambasada będzie działała bez żadnych problemów z poziomu przeglądarki WWW dla systemów Linux.

Unity5 - kolejna odsłona silnika Unity, na którym budowana jest ambasada będzie zawierał możliwość konwersji projektów na język webGL - co za tym idzie, przy użyciu HTML5 projekty będą działały na każdej z platform!

W przygotowaniu jest również prosta strona startowa dla ambasady, gdzie przed wejśćiem będzie można choćby pobrać ambasadę w wersji "desktop" dla każdego z systemów operacyjnych.

Już teraz mogę chętnym wysłać linki do obecnej wersji ambasady działającej na systemach Linux.

Przyznaję, że w chwili obecnej, gdy Wirtualna Ambasada jest dostępna głównie z poziomu przeglądarki stron WWW użytkownicy Linux są trochę poszkodowani!

Zbudowanie wersji dla dowolnego systemu trwa w silniku Unity4 2min :)
Proszę chętnych o wysłanie mi PM z informacją czy mam wysłać link do wersji x64 czy x86.

Ps. Osobiście uwielbiam system Linux i z pewnością już niedługo bez problemów będzie można korzystać z Ambasady przez przeglądarkę na tym systemie - jak wspominałem, wraz z premierą Unity5 ambasada będzie konwertowana do webGL.

Obrazek

Pozdrawiam!
Bitcoin Online Embassy - www.btc-embassy.com

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wirtualna Ambasada Bitcoin

Postautor: kingscrown » piątek, 27 czerwca 2014, 23:53

Dodam, że jest też gra uruchomiona.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wirtualna Ambasada Bitcoin

Postautor: roslinpl » piątek, 27 czerwca 2014, 23:53

Dziś dołączyłem do Ambasady pierwszy "Shooter" kosmiczny dla społeczeństwa Bitcoin!
(wersja alpha 1.0.0 :) )

BASTEROID
Obrazek


Możesz pobrać wesję "Basteroid" dla swojego systemu operacyjnego:

Basteroid : Version 1.0.1:[/size][/b]
-Windows x86
-Windows x86 64bit
-Linux x86
-Linux x86 64bit
-Mac OS X x86
-Mac OS X x86 64bit


Możesz również grać z poziomu przeglądarki internetowej! Aby to zrobić odwiedź ambasadę - bez problemu znajdziesz odnośnik do gry :) (model statku kosmicznego leży na biurku, podejdź do niego aby zagrać w Basteroid!)

Podzielcie się wrażeniami oraz wynikami!! :)

Już niedługo planowane są konkursy z nagrodami :) więc potrenować nie zaszkodzi :)

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony wtorek, 1 lipca 2014, 02:56 przez roslinpl, łącznie zmieniany 1 raz.
Bitcoin Online Embassy - www.btc-embassy.com

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wirtualna Ambasada Bitcoin

Postautor: Nuke » sobota, 28 czerwca 2014, 00:36

Fajne, miałem max 92 meteoryty i 7 BTC.
Rozumiem, że wysyłanie wyników na serwer będzie później.

Czasem nie można zebrać BTC bo wylatuje poza obszar w którym może się poruszać statek, no i wydaje się, że niektóre meteoryty są niezniszczalne.
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wirtualna Ambasada Bitcoin

Postautor: roslinpl » wtorek, 1 lipca 2014, 02:55

Nuke pisze:Fajne, miałem max 92 meteoryty i 7 BTC.
Rozumiem, że wysyłanie wyników na serwer będzie później.

Czasem nie można zebrać BTC bo wylatuje poza obszar w którym może się poruszać statek, no i wydaje się, że niektóre meteoryty są niezniszczalne.

:) Dobry wynik !! :)

Co do Twoich uwag - czasem niestety nie można zebrać BTC ... gdy się odbije od kamienia może wylecieć poza obszar zbioru - zostawiłem to celowo, jednak mogę to zmienić, aby nie wylatywał poza obszar. To byłby w sumie może dobry pomysł. Ludzie są smutni, kiedy nie mogą zebrać BTC :D w wersji 1.0.2 zostanie to zmienione.

Wszystkie kamienie (3 rodzaje - każdy rodzaj ma swoje obszary trafień) mają takie same obszary trafień :) czasem podczas ich obracania trudno w nie trafić :) zwłaszcza ten duży biały ... jeżeli zauważysz ten problem w wersji 1.0.1 proszę daj znać - może pomyślę nad powiększeniem obszarów trafień. Gra jest ciągle w fazach poprawek i budowy, więc wszelkie zmiany są możliwe.

Dzięki wielkie za uwagi!

Popraw swój wynik w wersji 1.0.1 - nowa broń i poprawki:

lewy shift/prawy myszy -- Space Granade (odnawialny co 20sekund)

Basteroid : Version 1.0.1:
-Windows x86
-Windows x86 64bit
-Linux x86
-Linux x86 64bit
-Mac OS X x86
-Mac OS X x86 64bit

filmik na youtube z pokazu "jak działa space-granade" :

:)

Przyznam, że ja mam słabe wyniki - ledwie ponad 100 i 10BTC... moja dziewczyna 176/8 ...

Wysyłanie wyników na serwer już niedługo... :) ale nie umiem powiedzieć dokładnie kiedy ...

pozdrawiam!
Bitcoin Online Embassy - www.btc-embassy.com

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wirtualna Ambasada Bitcoin

Postautor: roslinpl » piątek, 4 lipca 2014, 21:32

Od teraz każda nowa wersja Ambasady będzie udostępniana również jako wersja "standalone" dla systemów operacyjnych OS X, Windows oraz Linux.

Już teraz możesz pobrać aktualną wersję Ambasady dla swojego systemu operacyjnego:


Pobierz "Bitcoin Online Embassy":
(Wersja 1.9.9f z dnia 2014-07-05)
-Windows (64-bit) version 1.9.9f
-Windows (32-bit) version 1.9.9f

-Mac OS X (64-bit) version 1.9.9f
-Mac OS X (32-bit) version 1.9.9f

-Linux (64-bit) version 1.9.9f
-Linux (32-bit) version 1.9.9f

Ta paczka nie zawierda "zbudowanej" gry Basteroid.
Linki do pobrania Basteroid w wersji Standalone we wcześniejszym poście.


Pozdrawiam!!
Roslinpl
Ostatnio zmieniony sobota, 5 lipca 2014, 14:53 przez roslinpl, łącznie zmieniany 3 razy.
Bitcoin Online Embassy - www.btc-embassy.com

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wirtualna Ambasada Bitcoin

Postautor: roslinpl » sobota, 5 lipca 2014, 14:52

W ambasadzie właśnie zamieściliśmy "Lamassu" Bitcoin Machine :)

Możecie sami przetestować jak działa! :)

Obrazek


Oraz do ściągnięcia jest nowa wersja standalone dla Linux/Windows/Mac - która zawiera znaczne poprawki w wydajności grafiki oraz oczywiście Lamassu + nowe oświetlenie wnętrza.

Linki do nowej wersji w poście powyżej - wyedytowałem linki do wersji 1.9.9f.

Pozdrawiam!
Bitcoin Online Embassy - www.btc-embassy.com

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wirtualna Ambasada Bitcoin

Postautor: kingscrown » piątek, 11 lipca 2014, 07:49

czekamy na więcej ;)

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości