Propagowanie Bitcoin

Gaduła
Posty: 305
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: LordNET » środa, 15 lutego 2012, 14:24

Wymyslilem genialny sposob na bardzo szeroka darmowa reklame bitcoina w sieci ;) potrzebuje tylko tekst po angielsku ktory bedzie napisany wg moich wskazowek tak by pasowal do mojego planu. Osoba chcetna do pomocy niech sie zglosi na PM. Jest tez opcja by przy okazji na tym zarobic podajac jakis refek ale moim zdaniem to moze troche zniechecic i lepiej podac w tekstach odnosniki do najwazniejszych stron (do przedyskutowania).

Dyskutant
Posty: 168
Rejestracja: 6 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: portfelbitcoin » piątek, 6 kwietnia 2012, 14:55

Ja ze swojej strony, przyczyniając się do rozpowszechniania świadomości o anonimowej walucie Bitcoin, poczołem pisać bloga: http://www.portfelbitcoin.pl
Staram się dodawać posty w miarę regularnie. Jak by nie było przyczyniam się do propagowania owego tematu. :)
Będzie mi bardzo miło jeśli odwiedzicie moją stronę i odniesiecie się nieco merytorycznie czy jest OK ;). Może nawet ktoś będzie tak miły i zechce uraczyć mój blog swoim tekstem o tej tematyce co oczywiście było by bardzo miłe i zostało by wyróżnione na stronie.

Pozdrawiam,
pb

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: Bitmar » piątek, 6 kwietnia 2012, 15:04

portfelbitcoin pisze:Ja ze swojej strony, przyczyniając się do rozpowszechniania świadomości o anonimowej walucie Bitcoin, poczołem pisać bloga: http://www.portfelbitcoin.pl
Staram się dodawać posty w miarę regularnie. Jak by nie było przyczyniam się do propagowania owego tematu. :)
Będzie mi bardzo miło jeśli odwiedzicie moją stronę i odniesiecie się nieco merytorycznie czy jest OK ;). Może nawet ktoś będzie tak miły i zechce uraczyć mój blog swoim tekstem o tej tematyce co oczywiście było by bardzo miłe i zostało by wyróżnione na stronie.

Pozdrawiam,
pb
Najfajniejsza jest strona http://portfelbitcoin.pl/page/4 więc trzymaj się tej idei i na tym bazuj cały blog. Promuj to też na wykopie lub facebooku.

Rozmowny
Posty: 67
Rejestracja: 10 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: AQuatro » wtorek, 5 czerwca 2012, 21:41

Myślę, że sami powinniście zacząć propagować bitcoin i zrobić na forum np. reklamy płatne za btc. Wtedy, każdy kto chciałby się u was zareklamować musiałby kupić btc.

Jest jeszcze inna możliwość. Sprzedawanie przedmiotów na bitmit.net. Wystawiając atrakcyjne przedmioty, rzadkie i nietypowe, po atrakcyjnych cenach, "zmusicie" wiele osób do zakupu BTC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 5 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poza Matrixem

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: freelab.org.pl » piątek, 19 kwietnia 2013, 12:34

Bitcoin antyspam

Dzisiaj, zupełnie przypadkowo, wyszedł ciekawy pomysł na ograniczenie spamu bez używania scentralizowanej kontroli zawartości poczty. Mogłoby to funkcjonować tak:
1. Na moim serwerze pocztowym ustawiam tzw. białą listę (https://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82 ... rmatyka%29), do której mogę w dowolny sposób dodawać moich korespondentów. Maile z adresów na białej liście są doręczane do mnie bez żadnych dalszych procedur.
2. Maile spoza białej listy są zatrzymywane w kolejce, a nadawca dostaje zawiadomienie, że mail zostanie dostarczony po uiszczeniu minimalnej opłaty (np. 0,0001 BTC). Po zapłaceniu (automagicznie), mail ląduje w mojej skrzynce, z oznaczeniem, że jest to możliwy spam.
3. Jeśli po przeczytaniu uznam, że to nie był spam, lub w każdym razie mail był wart przeczytania, czyszczę oznaczenie 'spam' i opłata automatycznie wraca do nadawcy.

Co o tym sądzicie? Ktoś chce to potestować?

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: lenny » poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 01:18

freelab.org.pl pisze:Bitcoin antyspam

Dzisiaj, zupełnie przypadkowo, wyszedł ciekawy pomysł na ograniczenie spamu bez używania scentralizowanej kontroli zawartości poczty. Mogłoby to funkcjonować tak:
1. Na moim serwerze pocztowym ustawiam tzw. białą listę (https://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82 ... rmatyka%29), do której mogę w dowolny sposób dodawać moich korespondentów. Maile z adresów na białej liście są doręczane do mnie bez żadnych dalszych procedur.
2. Maile spoza białej listy są zatrzymywane w kolejce, a nadawca dostaje zawiadomienie, że mail zostanie dostarczony po uiszczeniu minimalnej opłaty (np. 0,0001 BTC). Po zapłaceniu (automagicznie), mail ląduje w mojej skrzynce, z oznaczeniem, że jest to możliwy spam.
3. Jeśli po przeczytaniu uznam, że to nie był spam, lub w każdym razie mail był wart przeczytania, czyszczę oznaczenie 'spam' i opłata automatycznie wraca do nadawcy.

Co o tym sądzicie? Ktoś chce to potestować?
I kto Ci będzie płacił te 0.0001 BTC? Wysłanie tego przez prywatną osobę z normalnym portfelem wiąże się z oplatą dla górników, która 100 krotnie przewyższa wartość, której wymagasz. Wysłanie tego bez opłaty z kolei wymaga specjalnego softu, który wyśle to bez żadnej opłaty, z ryzykiem, że dojdzie dopiero za kilka dni.
Żeby całość miała ręce i nogi, musi być obsługiwana przez jakiś serwis (a więc jakąś stronę www), gdzie to wszystko się będzie automagicznie odbywało i każdy będzie miał swoje konto. Scentralizowana poczta, obcy serwis, na którym muszę się zarejestrować, żeby wysłać Ci wogóle e-maila? Takie coś nie przejdzie, chyba, że:
byłby to jakiś zdecentralizowany plugin p2p do klienta Bitcoina, który by to obsługiwał. Jak wiadomo, na tą chwilę pluginów do Bitcoina nie ma (rozwijany jest jedynie Zerocoin, mający zwiększać anonimowość transferów) i będziemy musieli trochę na nie poczekać.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 15 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: mrbcoins » piątek, 10 maja 2013, 17:01

Ale jesteście tu frajerzy, chcecie propagować bitcoin a GBBG organizacje bojkotujecie. Wczoraj wkleiłem nowy post z Merry blogu, zniknął. Nie musicie się rejestrować ani ich lubić, ale udawać ze GBBG nie istnieje to za dużo...

Linków wam nie muszę tu wklejać, ale przestańcie mi moje posty usuwać, to nie jest demokratyczne, przecież Bitmar pisał za Polskie Bitcoin to my wszyscy a nie on i parę moderatorów bałwanów :x

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: Bitmar » piątek, 10 maja 2013, 20:07

mrbcoins pisze:Ale jesteście tu frajerzy, chcecie propagować bitcoin a GBBG organizacje bojkotujecie. Wczoraj wkleiłem nowy post z Merry blogu, zniknął. Nie musicie się rejestrować ani ich lubić, ale udawać ze GBBG nie istnieje to za dużo...

Linków wam nie muszę tu wklejać, ale przestańcie mi moje posty usuwać, to nie jest demokratyczne, przecież Bitmar pisał za Polskie Bitcoin to my wszyscy a nie on i parę moderatorów bałwanów :x
Jeśli już pada słowo "frajerzy" to ja ich raczej kojarzę z klientami takich systemów jaki mają GBBG. Moderatorzy mają moją pełną zgodę na kasowanie postów niezgodnych z regulaminem https://forum.bitcoin.pl/regulamin-dla- ... t5958.html
Szczególnie tu chodzi o punkt 5. Każde posty promujące czy reklamujące systemy bazujące na piramidach finansowych będą kasowane.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: TOR

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: Mbank_konsultant » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 20:05

Sam bardzo mocno promuję bitcoina w sieci TOR. Zrobiłem tam market, system escrow, mikser bitcoinów i opcję rejestracji przy pomocy wpłaty BTC. Razem ze współpracownikami idziemy dalej tym słusznym tropem.
Pozdrawiam z ToRepublic http://nco5ranerted3nkt.onion.to

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sierpnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: drwal » czwartek, 24 kwietnia 2014, 09:54

Co myślicie o reklamie BTC na samochodzie rajdowym podczas rajdu?? Znalazłby się ktoś chętny wesprzeć taki projekt bitami?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Propagowanie Bitcoin

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 10 maja 2016, 15:02

drwal pisze:Co myślicie o reklamie BTC na samochodzie rajdowym podczas rajdu?? Znalazłby się ktoś chętny wesprzeć taki projekt bitami?
Dogecoin ma coś takiego :)

http://edition.cnn.com/2014/04/24/tech/ ... talladega/

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości