plus500

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: prezes » czwartek, 2 stycznia 2014, 09:19

Jak handlowałeś w złotówkach to masz jeszcze różnice na przewalutowaniu, inna kwota wpływa Ci na rachunek a inną masz na raporcie.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: Yoda » czwartek, 2 stycznia 2014, 15:02

A to ciekawe, bo ja wypłacam przez Paypala i kwoty na rachunku są dokładnie takie same jak w raporcie. Czyli jak dobrze rozumiem, do US liczy się zysk/strata netto ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: prezes » czwartek, 2 stycznia 2014, 18:40

Wpłaty są takie same tylko wypłaty są inne ;)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 12 czerwca 2013
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: grzeg » sobota, 11 stycznia 2014, 08:25

Jak wypłacasz przez PayPala, to otrzymujesz taką samą kwotę jaką zleciłeś do wypłaty. W przypadku wypłaty na konto bankowe następuje przewalutowanie i przychodzi inna kwota niż zleciłeś.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: maronw » czwartek, 22 stycznia 2015, 12:14

Witam gram na Plus500 od miesiąca zarobiłem 2000 i chciałem część wypłacić i tu narodził się problem. Na początku wszystko poszło łatwo i bez problemu jednak na drugi dzień wypłatę anulowano, mało tego nie mogę otworzyć nowego zlecenia, dostaję komunikat o przekroczonej maksymalnej kwocie zleceń ktoś wie o co chodzi ? Proszę o pomoc

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: mcb » czwartek, 22 stycznia 2015, 12:30

@maronw a kontaktowałeś się z supportem ?;)
Weryfikowałeś konto ?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: maronw » czwartek, 22 stycznia 2015, 13:00

Tak konto mam zweryfikowane wysłałem dokumenty i niby wszystko w porządku. Kontaktowałem się z supportem opisałem problem jednak nie otrzymałem jak dotąd odpowiedzi ( napisałem 3 dni temu )

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: maronw » niedziela, 25 stycznia 2015, 11:26

Witam ponownie :) Dostałem odpowiedź od supportu, że bonus który otrzymałem za weryfikację numeru tel. nie należał mi się i nie mogę kontynuować z nimi handlu, oczywiście zarobione pieniądze przepadły a ja zostałem zablokowany. Trochę to dziwne że cała sytuacja wyjaśniła się dopiero gdy chciałem wypłacić środki....

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: zwyczajny » czwartek, 14 maja 2015, 10:12

Plus500 - wielki zawód, grałem od ponad dwóch lat. Rok temu zweryfikowałem konto i nie było żadnych problemów. Wczoraj konto zablokowali i zażądali ponownej weryfikacji - wiec przesłałem znowu dokumenty i nic !!! Konto mam nadal zablokowane, kontaktu z supportem brak, ja tracę pieniądze i denerwuje się, czy na moje dokumenty nie bierze ktoś pożyczki.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: plus500

Postautor: rav3n_pl » piątek, 15 maja 2015, 12:01

Kolego @zwyczajny, pomstowanie tutaj i to w 2 wątkach nic nie da. Pisz do supportu. Drugi temat wykopałeś sprzed roku, kasuję tamten post jako dubel.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: plus500

Postautor: zwyczajny » poniedziałek, 6 lipca 2015, 17:46

Z całym szacunkiem Adminie ! - pomstuję tutaj, aby przestrzec takich jeleni jak Ja :(
Konto nadal mam zablokowane, walczę już 2 miesiące a support uporczywie robi ze mnie idiotę ! Nie chcę zaśmiecać forum i opisywać historii korespondencji, ale właśnie dzisiaj dostałem odpowiedź, że kolorowy skan z rozdzielczością 400 piks/cal jest złej jakości, normalnie NIECZYTELNY!!! W dodatku tenże support ubolewa, że ich mejle z prośbą o przesłanie czytelnych dokumentów pozostają bez odpowiedzi ! Ale kwiatków jest więcej - przed trzema tygodniami przeczytałem, że mój dowód osobisty powinien być wystawiony w języku angielskim !!! A to pech, zapomnieli biedacy, że Polska nie jest już brytyjską kolonią !!! itd. itp. Zabawa trwa nadal.

Dlatego z uporem maniaka będę pisać - jeśli zarobicie za dużo, możecie być pewni, że pretekst się znajdzie i pieniędzy już nigdy nie zobaczycie.

Jedynym logicznym wytłumaczeniem tej dziecinady jest to http://forex-nawigator.biz/forum/co-sie ... 26825.html - prawdopodobnie za wszelką cenę nie chcą dopuścić do ewentualnej wypłaty z mojego rachunku.

Tak czy owak czuję się oszukany przez Plus500 !!!

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości