Moonce.Space - Bot Tradingowy, Gry i Inne Narzędzia Krypto

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Moonce.Space - Bot Tradingowy, Gry i Inne Narzędzia Krypto

Postautor: tomek019 » sobota, 20 maja 2023, 09:40

Moonce.space to platforma łącząca wiele narzędzi przydatnych w świecie kryptowalut, takich jak Trading Bot, Platforma reklamowa dla serwisów krypto, Gry Web3 na blockchainie i kilka innych produktów, które zostaną opisane w niedalekiej przyszłości. Obecnie jest w fazie startupu i niedługo wypuści wstępne produkty w fazie testnetów. Projekt wypuści swój własny token MCE, który będzie pomostem pomiędzy produktami. Planowane są również nagrody dla osób zaangażowanych wypełniających zadania na Zealy, pomagające w budowie społeczności.

Link: https://moonce.space


Obecne produkty w fazie developmentu:

1. Tradify - Bot Tradingowy
Boty tradingowe na kontach SPOT i FUTURES to zautomatyzowane oprogramowanie, które pomaga w handlu. Głównym celem bota jest zwiększenie przychodów i redukcja strat. Jest w pełni zautomatyzowany. Algorytm obliczania zysków wyświetla rzeczywisty zysk na podstawie kapitału i otwartych pozycji. Nasz system oferuje możliwość łatwego uruchomienia gotowych strategii na rynku spot, strategii grid DCA, a także opcję kopiowania innych traderów lub tworzenia unikalnych strategii na podstawie symulacji rynku przy użyciu danych historycznych.

2. Boostify - platforma reklamowa
Boostify to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zarabiać pieniądze przez wyświetlanie reklam na swojej stronie internetowej lub promować swoje produkty w łatwy i skuteczny sposób. Platforma jest podzielona na dwie części: Reklamodawcy i Wydawcy. Reklamodawcy mogą szukać stron, na których mogą umieścić swoje reklamy i otrzymywać informacje na temat cen oraz podstawowych statystyk. Wydawcy otrzymują płatność za każdą wyświetloną reklamę na swojej stronie internetowej.

3. AI Economy Game - Gra Ekonomiczna
Gra ekonomiczna oparta na technologii blockchain, wykorzystująca sztuczną inteligencję, aby zapewnić unikalne i wciągające doświadczenie w grze. Dzięki integracji technologii Unity, użytkownicy mogą cieszyć się grą z większym zaangażowaniem i emocjami w porównaniu do zwykłych gier internetowych. Ponadto, gra pozwala również na tworzenie, zakup i sprzedaż unikalnych kart NFT. Spróbuj sam i zobacz, ile możesz zarobić.

Pozostałe produkty widoczne w Whitepaper jako "...coming soon..."
https://whitepaper.moonce.space/

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości