Inwestycja na glbse.com

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: rha » piątek, 19 października 2012, 23:09

Widzę, że prezes nie jest na bieżąco. :)
Nefario wypłacił najpierw po 90% środków, czekając na resztę kasy od skarbnika, a wczoraj miał już wszystko i rozpoczął wypłacanie reszty.
Tyle, że zamiast wypłacać każdemu brakujące 10%, wypłacał ponownie te samą kwotę co poprzednio czyli 90% oryginalnej kwoty środków na każdym koncie. 90%+90% daje 180%.
I tak rozeszło się całe 1000 BTC. Oczywiście poszło to do części ludzi, a reszta została bez uzupełnienia tych brakujących 10%.
Uczciwi już zwracają nadwyżki, ale zobaczymy jaki to procent.

A mógł, sierota, nie zamykać GLBSE od razu, tylko ogłosić, że zamknie za kilka dni, a dane posiadaczy trafią do issuerów - ludzie by sami powypłacali BTC, a ci co chcą pozostać anonimowi, posprzedawaliby posiadane zasoby, więc mógłby to przekazać na czysto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: prezes » sobota, 20 października 2012, 01:58

rha pisze: Oczywiście poszło to do części ludzi, a reszta została bez uzupełnienia tych brakujących 10%.
no cóż biednemu wiatr w oczy
rha pisze: A mógł, sierota, nie zamykać GLBSE od razu, tylko ogłosić, że zamknie za kilka dni, a dane posiadaczy trafią do issuerów - ludzie by sami powypłacali BTC, a ci co chcą pozostać anonimowi, posprzedawaliby posiadane zasoby, więc mógłby to przekazać na czysto.
wtedy mielibyśmy zjazd BTC do 1 $ murowany
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

gnd
Dyskutant
Posty: 156
Rejestracja: 26 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: gnd » czwartek, 8 listopada 2012, 14:47

Jakiekolwiek wieści? Widzę, że strona jest offline.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: prezes » czwartek, 8 listopada 2012, 15:32

Mnie nie oddali jeszcze 1 BTC
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 8 listopada 2012, 18:25

http://blog.glbse.com/
Coś napisał że przepłacił ludziom i ściąga kasę z powrotem? Dziwne to jakieś...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.27
Linki do YT, TT, LI i reszty

gnd
Dyskutant
Posty: 156
Rejestracja: 26 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: gnd » czwartek, 8 listopada 2012, 19:04

No ja dostałem 2 razy depozyt, oddam jak coś się wyjaśni z akacjami.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: lenny » wtorek, 20 listopada 2012, 18:05

Obrazek
Bump!
Nefario dał pierwsze informacje spółkom nt. udziałowców! gigavps przyznał w wątku GIGAMINING, że ma już większą część danych udziałowców, w tym adres e-mail, adres BTC i liczbę posiadanych udziałów.
Jest szansa, że odzyskamy nasze dywidendy :)

https://bitcointalk.org/index.php?topic=126920.0

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: lenny » czwartek, 22 listopada 2012, 17:10

Kolejne spółki otrzymały dane nt. udziałowców:
GIGAMINING
BITBOND
YABMC
FPGAMINING
PUREMINING
YARR
COGNITIVE
BTC-MINING
ZETA-MINING
IBB
http://blog.glbse.com/issers-who-have-b ... sts-so-far

Rozmowny
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: portals » poniedziałek, 26 listopada 2012, 15:52

Dostałem e-maila z gigamining i mimo przeczytania go 10 razy ciągle nie wiem o co chodzi, jest napisany dość trudnym Angielskim.
Dear Sir or Madam,

Virtual Processing Solutions, LLC (hereinafter VPS) has entered into a number of assignable agreements (sometimes known as “gigamining”), whereby, among its other provisions, in exchange for financial consideration, VPS agreed to conduct electronic data processing services and provide some portion of the outcome of this processing in the form of “bitcoins” to the current beneficial assignees of these agreements.

These agreements were offered and subsequently traded on http://www.glbse.com. As you may be aware, http://www.glbse.com has suspended normal operations. It is the intention of VPS to comply with its obligations pursuant to these agreements to the extent consistent with U.S., international, and local law. While VPS is not aware of any current regulatory action involving http://www.glbse.com or itself, it is clear that trade in “bitcoins” is attracting increased regulatory and taxation scrutiny. Accordingly, VPS has retained the Law Offices of Carlos M. Fleites, to resolve such outstanding agreements in a lawful manner.

Based upon information provided to VPS, it appears that you may be one of the current beneficial assignees of one or more of these agreements. If you believe this information is correct and you are the beneficial assignee of such an agreement, you are requested to contact the Law Offices of Carlos M. Fleites in writing at the below listed e-mail or physical address to provide the following information :

The bitcoin payment address associated with your glbse.com claim
Name of the person or entity claiming beneficial assignment of the agreement,
The physical address of the person or entity (no Post Office boxes or mail suites),
The tax identification number of the person or entity claiming beneficial assignment,
For real persons: a photocopy or scanned PDF of government issued photo identification, or, for corporations the document number and issuing jurisdiction of the incorporating charter and proof of current good standing.
An affidavit attesting to the beneficial assignment of the agreement, which has been notarized (US residents/corporations) or local equivalent bearing the apostille of the competent jurisdiction. Copies of an acceptable affidavit can be obtained upon request from the law offices.


All information provided will be held in confidence and used only for the purposes of lawfully fulfilling the obligations of the agreements and not shared with outside parties except as required by law. If you have any questions or concerns, please address these to the law offices at the following e-mail or mailing address.

qpage@mylawyr.com

or

Law Offices of Carlos M. Fleites, ATTN: Quentin A. Page
407 Lincoln Road, Suite 12-E
Miami Beach, FL 33139
USA

Finally, since no unique identification exists for outstanding agreements, ALL CURRENT BENEFICIAL ASSIGNEES ARE STRONGLY ADVISED NOT TO ENGAGE IN ANY TRANSFER, SALE, OR ASSIGNMENT OF THESE AGREEMENTS OUTSIDE OF GLBSE, AS IT MAY RENDER IT IMPOSSIBLE TO VERIFY AND SERVICE SUCH AGREEMENTS.

Thank you for your prompt attention in this matter.


Sincerely,
Quentin Page, ESQ
Z tego co rozumiem chcę żeby podać in swoje dokładne dane osobowe, jednak nie jestem pewien.
Bitcoin: 1MFc8cLpBy7NB7uTkB4828iiSTrE6KVuG3 LiteCoin: LSHHoVgFRUz7eC2G6N5yjAKK1LTTSNL2sd
Bitmessage: BM-NBYoDqAw5guhADmei7z4v1ULwRaUBkr4

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: lenny » poniedziałek, 26 listopada 2012, 15:56

gigavps, jako jedyny ze wszystkich właścicieli spółek, zdecydował się skorzystać z usług kancelarii adwokackiej i zapłacić podatki z przychodów ze swojej kopalni. W związku z czym, nie wypłaci nikomu żadnych dywidend ani nie udzieli dostępu do danych zanim nie wyślesz mu podpisanego notarialnie oświadczenia, podpisanej notarialnie odbitki dowodu osobistego, nie podasz swoich dokładnych danych adresowych, numeru NIP i tak dalej, wszystko jest tam dokładnie wypisane.
W obecnej chwili jest rozważana propozycja nadania mu taga SCAMMER na forum bitcointalk, jako oszusta, ponieważ bez zgody swoich udziałowców zmienił całkowicie umowę jaka była zawarta na GLBSE.
Jeśli chcesz odzyskać swoje udziały w GIGAMINING, musisz iść do notariusza albo do prawnika.

PS. Inne spółki bez problemu ogarniają sprawę, mam już potwierdzenie swoich udziałów w BITBOND, YABMC, PUREMINING i dostałem już pierwsze zaległe dywidendy :)

Rozmowny
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: portals » poniedziałek, 26 listopada 2012, 18:45

Dzięki za informację. Na pewno niczego nie podam, zobaczymy co z tego będzie.
Bitcoin: 1MFc8cLpBy7NB7uTkB4828iiSTrE6KVuG3 LiteCoin: LSHHoVgFRUz7eC2G6N5yjAKK1LTTSNL2sd
Bitmessage: BM-NBYoDqAw5guhADmei7z4v1ULwRaUBkr4

gnd
Dyskutant
Posty: 156
Rejestracja: 26 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: gnd » wtorek, 27 listopada 2012, 01:55

W jaki sposób dostajecie dywidendy, bezpośrednio na adres?

U mnie cicho, ale nie pamiętam jakie akcje miałem dokładnie. Na pewno były tam FPGAMINING

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: lenny » wtorek, 27 listopada 2012, 10:18

Właściciel FPGAMINING dostał już listę shareholderów. Jednak od września nie logował się na swoje konto bitcointalk i jego wątek na forum jest praktycznie martwy. Co Cię podkusiło, żeby inwestować w FPGAMINING, czyli spółkę kolesia, który ma status Junior Member i ma 24 posty na bitcointalk? :D Jeśli gość się nie odezwie wkrótce, to raczej wątpliwe, że po dobroci dostaniesz spowrotem swoje dywidendy.
Wątek: https://bitcointalk.org/index.php?topic=94527.0
E-mail: fpgaminer@hotmail.com
Nick: moparguy528 https://bitcointalk.org/index.php?actio ... le;u=62574

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: l3sny » niedziela, 9 grudnia 2012, 11:12

Nasty Mining wstało ;)
https://bitcointalk.org/index.php?topic ... msg1387099
kurs akcji sporo w górę
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 19 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: DavidPL » wtorek, 11 grudnia 2012, 12:43

Nie wiecie do kogo należy adres 14ubeus6MbjWqy13x2uFPS6XFUyE92ty96 ?
Miałem na GLBSE jakieś spółki kopalniane - teraz dostaję jakieś BTC, ale maila w tej sprawie nie znalazłem (może przeoczyłem).
Z idiotą się nie dyskutuje - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Dyskutant
Posty: 168
Rejestracja: 6 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: portfelbitcoin » piątek, 14 grudnia 2012, 14:36

Ciekawy problem. :) Bitcoin to jednak zaskakująca waluta. Pozwala na to aby ktoś miał problem związany z niewiedzą - kto mu płaci ? :)

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 17 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: daniel93 » piątek, 12 kwietnia 2013, 23:08

Jest szansa odzyskać jeszcze BTC z glbse?
Olałem tą sprawę, bo miałem tylko 7BTC, a teraz są sporo warte :(

gnd
Dyskutant
Posty: 156
Rejestracja: 26 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Inwestycja na glbse.com

Postautor: gnd » środa, 24 lipca 2013, 17:21

Też miałem trochę BTC w nieszczęsnym FPGAMINING, ale temat martwy. :/

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości