Cryptoholic (BitBay Portfele) - aplikacja mobilna na Androida

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 4
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoholic (BitBay Portfele) - aplikacja mobilna na Androida

Postautor: mobile.app.team » wtorek, 23 stycznia 2018, 00:56

Witam wszystkich użytkowników forum!

Chciałbym przedstawić Wam aplikację na Androida, w której sprawdzicie stan swoich portfeli na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay bez potrzeby logowania.
Sam jestem użytkownikiem giełdy BitBay i lubię podglądać stan swoich portfeli. Problem był w tym, że za każdym razem, kiedy chciałem sprawdzić stan swoich portfeli, musiałem logować się do giełdy BitBay. Kiedy nie wylogowywałem się z giełdy, bałem się o bezpieczeństwo swoich środków (szczególnie wtedy, kiedy logowałem się w przeglądarce na moim smartphonie).
Postanowiłem więc napisać aplikację, w której będę mógł szybko i bezpiecznie monitorować stan swoich portfeli bez potrzeby logowania się do giełdy BitBay.

W aplikacji znajdziecie jeszcze dodatkowe informacje o kryptowalutach wspieranych przez giełdę BitBay.

Więcej funkcji wkrótce!

Link do Sklepu Play: https://play.google.com/store/apps/deta ... olic&hl=pl

W razie pytań proszę pisać.

Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z aplikacji ;)
Ostatnio zmieniony piątek, 14 grudnia 2018, 18:44 przez mobile.app.team, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: nibylandia

BitBay Portfele - aplikacja mobilna na Androida

Postautor: DanielBruno76 » wtorek, 23 stycznia 2018, 01:10

mobile.app.team pisze: W razie pytań proszę pisać.
jakieś prognozy na iOS?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 4
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay Portfele - aplikacja mobilna na Androida

Postautor: mobile.app.team » wtorek, 23 stycznia 2018, 07:36

Tak, aplikacja na iOS jest w planach. Napisanie jej zajmie jeszcze kilka miesięcy ale na pewno pojawi się w App Store za jakiś czas.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 4
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptoholic (BitBay Portfele) - aplikacja mobilna na Androida

Postautor: mobile.app.team » piątek, 14 grudnia 2018, 17:28

Jakiś czas temu Google Play usunął aplikację BitBay Portfele ze swojego sklepu. Najprawdopodobniej dlatego, że została użyta nazwa "BitBay" w nazwie aplikacji.

Aplikacja jest dalej rozwijana pod nazwą Cryptoholic. Link do Sklepu Play: https://play.google.com/store/apps/deta ... olic&hl=pl

Zalecam odinstalowanie starej aplikacji (nie mogę jej już uaktualniać w sklepie Play, ponieważ nie mam już do niej dostępu) i zainstalować nową. Niestety stany będą musiały zostać jeszcze raz wprowadzone.

Przepraszam za wszelkie niedogodności i życzę miłego korzystania z aplikacji ;)

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości