Waluty TerraCoin, PPC i FTC - prośba o poradę

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty TerraCoin, PPC i FTC - prośba o poradę

Postautor: nikczemnybobr » piątek, 23 sierpnia 2013, 21:28

Cześć, chciałem prosić rodaków o drobne wyjaśnienie:

1. Na jakim algorytmie są one oparte? Czy jest to ten sam algorytm, co w przypadku Bitcoina?
2. Co o nich sądzicie?
3. Którą według Was warto wydobywać bardziej?
4. Dlaczego?
5. Która według Was może w przyszłości (kiedy ciężko już będzie kopać Bitcoiny nawet na sprzęcie BFL) ma szanse stać się tym, czym dziś jest LTC?

Patrzyłem na btc-e to największy wolumen ma FTC. PPC i TTC zdają się iść łeb w łeb.

Będę zobowiązany za udzielnie odpowiedzi, a pytam, ponieważ chciałbym za którąś się zabrać, ale jestem kompletnie zielony i nie mam rozeznania.

Rozmowny
Posty: 121
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Waluty TerraCoin, PPC i FTC - prośba o poradę

Postautor: pawlak2 » piątek, 23 sierpnia 2013, 22:04

Na początek napisz czym chcesz kopać.
Albo lepiej przejrzyj ostatnie tematy w tym dziale.

Z SHA aktualnie ZET i TRC jest w kręgu zainteresowania, na scrypcie wybór jest większy ale to nie mój temat.
http://www.coinwarz.com/cryptocurrency

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Waluty TerraCoin, PPC i FTC - prośba o poradę

Postautor: nikczemnybobr » piątek, 23 sierpnia 2013, 23:17

Dzięki, bardzo przydatny link.

Mam Single BFL 60GH.

Jak to jest, że TerraCoin jest bardziej popularne od PPC? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat i w co byś inwestował na przyszłość? Czytałem, że PPC jest bardziej rzetelnie zarządzane i nie popełniają błędów takich jak w przypadku TRC.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Waluty TerraCoin, PPC i FTC - prośba o poradę

Postautor: lenny » sobota, 24 sierpnia 2013, 01:18

"5. Która według Was może w przyszłości (kiedy ciężko już będzie kopać Bitcoiny nawet na sprzęcie BFL) ma szanse stać się tym, czym dziś jest LTC?"

Wszystkie waluty, które wymieniłeś, są używane wyłącznie przez spekulantów i minerów. Żadna z nich nie ma żadnego pokrycia w prawdziwym rynku i biznesie. Przewidywanie, która waluta w przeszłości będzie miała jakąkolwiek wartość to po prostu loteria.

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości