Bitcoin Gold (BTG) - dyskusja ogólna, ostrzeżenie -SCAM, OSZUSTWO, PREMINE!

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 23 października 2017, 15:00

ShadowOfHarbringer pisze: EDIT: Ten premine do tego zdaje się jest wzięty z monet innych użytkowników, bo wedle ich własnej strony limit monet zostaje na 21.000.000. Czyli czyjeś monety z poprzednich łańcuchów zostały skradzione przez tych scammerów, w kodzie źródłowym który prawdopodobnie nie jest nawet do końca ujawniony.
Nie.
Oni po prostu szybciej wykopują sobie te bloki. W skrócie - szybciej nadejdzie kolejny podział nagrody itd. Limit monet jest ten sam.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 23 października 2017, 15:06

edbog pisze:
TSD_WWA pisze: Jak BTC gold nie okaze sie scamem to odszczekasz i odbudujesz moja reputacje?
Trzeba ustalić co uznajemy za scam bo to nie jest takie jednoznaczne. W sumie jeśli reguły są znane to nawet jakby zrobili 90% premined to moim zdaniem nie powinno się nazywać tego scam tylko skrajnie niekorzystna ofertą. Jeśli kod byłby zamknięty a ktoś twierdzi że to jest kryptowaluta wtedy możemy przyjąć że to scam a już na pewno nie kryptowaluta.
Czyli co, slusznie dostalem -7 do reputacji czy nieslusznie? :D

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: redbog » poniedziałek, 23 października 2017, 15:17

@TSD_WWA, Nie wiem nie zagłębiałem się czym jest btc gold ale moim zdaniem jeśli to tylko jawny premined to jest shitcoinem jakich pełno a nie scamem. Inna sprawa że bym nie tknął takiego czegoś patykiem(oprócz tych co dostane) i tym bardziej nikogo bym nie namawiał.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 23 października 2017, 15:19

edbog pisze: @TSD_WWA, Nie wiem nie zagłębiałem się czym jest btc gold ale moim zdaniem jeśli to tylko jawny premined to jest shitcoinem jakich pełno a nie scamem. Inna sprawa że bym nie tknął takiego czegoś patykiem(oprócz tych co dostane) i tym bardziej nikogo bym nie namawiał.

A ja nikogo nie namawiam, co wiecej na chwile obecna nie mam zadnego BTC, ale oberwalem, a bo tak.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 23 października 2017, 15:29

TSD_WWA pisze:
edbog pisze: @TSD_WWA, Nie wiem nie zagłębiałem się czym jest btc gold ale moim zdaniem jeśli to tylko jawny premined to jest shitcoinem jakich pełno a nie scamem. Inna sprawa że bym nie tknął takiego czegoś patykiem(oprócz tych co dostane) i tym bardziej nikogo bym nie namawiał.
A ja nikogo nie namawiam, co wiecej na chwile obecna nie mam zadnego BTC, ale oberwalem, a bo tak.
Obwerwałeś bo jesteś nowy, nie znasz się na temacie, a jeszcze ktoś przeczyta twoje bzdury i pomyśli że to na poważnie, że Gold to prawdziwy coin, podczas gdy to scam-shitcoin do kwadratu.

Istnieje ogromne ryzyko związane z brakiem replay protection - jak wyślesz swoje BTG, to jednocześnie możesz stracić swoje BTC.

Samo premine już dla mnie klasyfikuje coina jako scam, a ten brak replay protection to już oszustwo w biały dzień.

Do tego, Coinbase napisało że istnieje zagrożenie bezpieczeństwa bo kod jest zamknięty. Zakładam że wiedzą co mówią. Jak widzę zamknięty kod to dla mnie temat skończony.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 23 października 2017, 15:31

@TSD_WWA, masz odpowiedni wątek od tego, https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 77#p378177 Zaś co do tego czy scam czy nie scam, czy bch czy btg to tez wydaje mi sie ze to jest przesada.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 23 października 2017, 19:17

ShadowOfHarbringer pisze: Istnieje ogromne ryzyko związane z brakiem replay protection
oficjalnie podają, że jest replay protection [edit] Będzie miał.
ShadowOfHarbringer pisze: amo premine już dla mnie klasyfikuje coina jako scam
Masz rację, ale chyba z tego zrezygnowali, informacja o tym zniknęła. Zobaczymy
ShadowOfHarbringer pisze: Do tego, Coinbase napisało że istnieje zagrożenie bezpieczeństwa bo kod jest zamknięty.
Ja widzę, że kod jest otwarty: https://github.com/BTCGPU/BTCGPU

Pozbierałem co mogłem na szybko: http://bitcoin.pl/wiadomosci/techniczne ... k-bitcoina. jak gdzieś jest błąd to zgłaszajcie, dzięki.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: pm7 » poniedziałek, 23 października 2017, 19:29

Bitmar pisze: oficjalnie podają, że jest replay protection
Nie ma. Jest bounty 250 BTG na implementację:
Bounty: 250 BTG
Bonus 50 BTG if the task is finished before 25.10.2017 12:00 UTC
https://github.com/BTCGPU/BTCGPU/issues/51
Proponują poprawienie "Bitcoin Gold has implemented full replay protection" na "will", albo "is implementing", żeby strona przestała wprowadzać w błąd.
Środki na bounty mają pochodzić z premine, więc raczej z tego nie zrezygnowali:
75% of the premine is locked for the next 3 year.
25% are released on launch to support the dev bounties and the need of servers, infrastructure etc.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 23 października 2017, 19:41

Bitmar pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Istnieje ogromne ryzyko związane z brakiem replay protection
oficjalnie podają, że jest replay protection
Serio ? Na 2 dni przed premierą zrobili replay protection ?

Jakoś na Githubie piszą co innego.

Jeszcze bardziej podejrzane.
Bitmar pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: amo premine już dla mnie klasyfikuje coina jako scam
Ogólnie nie, dla mnie tak.
Masz rację, ale chyba z tego zrezygnowali, informacja o tym zniknęła. Zobaczymy
"Zobaczymy" ? A co z "Teraz" ? Na tą chwilę są jawnym scamem, a Ty piszesz "zobaczymy" ? Bo może później nie będą ?
Bitmar pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Do tego, Coinbase napisało że istnieje zagrożenie bezpieczeństwa bo kod jest zamknięty.
Ja widzę, że kod jest otwarty: https://github.com/BTCGPU/BTCGPU
Coinbase twierdzi, że prawdziwy kod jest zamknięty.

Ktoś zweryfikował czy identyczne binarki z ich strony budują się ze źródła w ogóle ? Słyszałeś o czymś takim jak Gitian Builds - weryfikowalne buildy, w których z takiego samego kodu źrodłowego zawsze powstaje identyczna binarka ?

Ten cały projekt jest "shady as fuck" - jak to się pisze na angielskich forach. Jawny scam i oszustwo.

To że ich popierasz (zrobiłeś im reklamę właśnie na Bitcoin.pl), świadczy tylko źle o Tobie jako osobie nieetycznej, co z resztą już udowodniłeś wcześniej.

Ciekawe ile ludzi zdążą oszukać zanim na forach posypią się posty od wyleszczonych Kowalskich.

Twoje beztroskie podejście do bezpieczeństwa oraz promowanie jawnych scamów jest godne głębokiej pogardy. Już wiem czemu to forum tak zeszło na psy i tyle osób tutaj popiera scamcoiny. Bo forum jest refleksją zepsutego do szpiku kości admina.

Nie ma sensu abym nawet z Tobą rozmawiał, gdyby możliwe było ignorowanie moderatorów i adminów, już dawno bym Cię zignorował.

Nie pozdrawiam.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 23 października 2017, 19:51

ShadowOfHarbringer pisze: To że ich popierasz (zrobiłeś im reklamę właśnie na Bitcoin.pl), świadczy tylko źle o Tobie jako osobie nieetycznej, co z resztą już udowodniłeś wcześniej.
Nie, nie popieram. Moją misją jest informowanie ludzi o wszystkim co się dzieje. Ja popieram 2x

W artykule podkreśliłem również, że nie jest to bezpieczne. I dałem wskazówki, jak można ryzyko zminimalizować.

Jeśli wyeksportujesz klucze, przelejesz bitki do nowego portfela, i zaimportujesz klucze ze starego portfela do nowego Gold w hermetycznym środowisku to co się może stać? Komputer wybuchnie? :) Podkreśliłem też, że jest to Twór spekulacyjny i nic co jest warte uwagi poza celami zarobkowymi.

Co do twoich uwag, to są cenne. Należny zachować ostrożność, ale można też uzyskać trochę monet praktycznie bez ryzyka.

xnn
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: xnn » poniedziałek, 23 października 2017, 20:39

@ShadowOfHarbinger:
Nie będę niczego odszczekiwał bo znowu pleciesz bzdury i tym razem piszesz nie na temat. Zapytałem Ciebie w jaki sposób zmusisz mój fullnode do zaakceptowania tego typu bloku i oczywiście nie byłeś mi w stanie udzielić odpowiedzi. A wiesz dlaczego? Bo nikt nie jest w stanie bo nie jest to możliwe.

Jeszcze raz zaznaczę, posiadanie 51% czy jakiejkolwiek innej mocy NIE POZWOLI na zmianę konsensusu i nie pozwoli wydać monet segwitowych. Koniec kropka.

Tutaj podlinkowałeś do wypowiedzi dotyczących validation-less mining a to jest temat całkowicie inny. Validtion-Less mining istniał długo PRZED segwitem i swego czasu nawet spowodował chwilowy rozłam sieci BitCoin gdy jedna z kopalni wykopała nieprawidłowy blok a kilka innych kopalni kopało "na tym bloku". Full-nody ani w tamtym przypadku ani w tym kompletnie nie odczuły tego błędu bo tego typu nieprawidłowy blok zwyczajnie odrzuciły (podobnie jak chain zbudowany na bazie tego bloku). Kopalnia natomiast, która wykopie taki blok będzie stratna sporo $, które mogłaby uzyskać wykopując prawidłowy blok.

Pozwolę sobie rónież na odpowiedz na Twoje "podsumowanie" w temacie https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 21#p371975 bo jest tam również sporo przekłamań.
1) Validiation Less mining istniał przed SegWitem i działał dokładnie na tej samej zasadzie - nie były sprawdzane sygnatury/poprawnośc bloku.
2) Dokładnie jak w przypadku łańcucha bez SegWita. Jednakże kogo obchodzi nieprawidłowy łańcuch.
4) W pełni się z nim zgadzam, jeżeli są ważniejsze rzeczy do zrobienia to powinni to zrobić. Mając full-node, lub będąc "podpiętym" do full-noda bazującego na wersji powyżej 0.13.1 jesteśmy bezpieczni. Kopalniom natomiast powinno zależeć na sprawdzeniu poprawności wcześniej wykopanego bloku. W przeciwnym razie narażają się na spore straty pieniężne.
5) No tutaj bez komentarza no bo co mogę napisać...
6) Taki scenariusz już miał miejsce w sieci BitCoin i może mieć miejsce w Twoim jedynym słusznym Bitcoin Cash.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 23 października 2017, 20:39

@ShadowOfHarbringer
Bitmar ma rację, powinien napisać o tym, i bardzo fajnie napisane z akceptami na bezpieczeństwo, my też pisaliśmy o tym. Nie można o tak wrażliwej kwestii nie informować.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 23 października 2017, 20:48

xnn pisze:@ShadowOfHarbinger:
Nie będę niczego odszczekiwał bo znowu pleciesz bzdury i tym razem piszesz nie na temat. Zapytałem Ciebie w jaki sposób zmusisz mój fullnode do zaakceptowania tego typu bloku i oczywiście nie byłeś mi w stanie udzielić odpowiedzi. A wiesz dlaczego? Bo nikt nie jest w stanie bo nie jest to możliwe.

Jeszcze raz zaznaczę, posiadanie 51% czy jakiejkolwiek innej mocy NIE POZWOLI na zmianę konsensusu i nie pozwoli wydać monet segwitowych. Koniec kropka.
W obliczu zdania developerów, którzy pisali kod i muszą się przyznać publicznie do błędu, Twoje zdanie jest kompletnie nieznaczące.

Tym bardziej, że jesteś świeżo zarejestrowanym użytkownikiem i nie masz wyrobionej żadnej reputacji. Jesteś tylko randomem z internetu.

Pozwolisz więc, że zignoruję Twoje zdanie w tym temacie jak gdyby w ogóle nie istniało.

Dodano po 2 minutach 20 sekundach:
FlyingAtom pisze:@ShadowOfHarbringer
Bitmar ma rację, powinien napisać o tym, i bardzo fajnie napisane z akceptami na bezpieczeństwo, my też pisaliśmy o tym. Nie można o tak wrażliwej kwestii nie informować.
Lepsze to niż nic, ale wciąż uważam że nie pisanie o temacie "czarno na białym" tak jak jest jest karygodne.

Bitcoin Gold albo jest scamem, albo nie. Jeżeli jest, to trzeba pisać o tym jak o oszustwie a nie jak o możliwym źródle zarobku.

Jeżeli piszesz o nim tak jakby był możliwym źródłem zarobku, automatycznie implikujesz że nie jest scamem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

xnn
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: xnn » poniedziałek, 23 października 2017, 20:56

@ShadowOfHarbringer: Jakże wygodnie, skończyły się argumenty więc kończysz temat. No cóż, jak widać 3500 postów nic nie znaczy ;-)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 23 października 2017, 20:58

xnn pisze:@ShadowOfHarbringer: Jakże wygodnie, skończyły się argumenty więc kończysz temat. No cóż, jak widać 3500 postów nic nie znaczy ;-)
Nie, nie mam po prostu czasu na zmarnowanie żeby tłumaczyć każdemu nowicjuszowi że się myli.

Widzisz, ja jestem w Bitcoinie od 2010, jestem starym wyjadaczem i early adopterem. Nie mam obowiązku marnować 10 godzin żeby Ci wyjaśnić że pleciesz pierdoły. Nie miałbym życia gdybym tak każdemu wyjaśniał.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

xnn
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: xnn » poniedziałek, 23 października 2017, 21:15

@ShadowOfHarbringer: Sęk w tym, że właśnie się mylisz, pytanie tylko brzmi czy wiesz już o tym i ego nie pozwala przyznać Ci się do błędu czy też wolisz straszyć użytkowników tego forum segwitem i naganiać ich na Bitcoin Cash.

ps. Nie obchodzi mnie Twój staż i bycie early adopterem. Chwalenie się tym w obliczu dyskusji jest zwyczajnie słabe... Tym bardziej, że nie jest to w żadnym wypadku wyznacznik Twojej wiedzy co zresztą widać bo wciąż nie byłeś w stanie uargumentować swojego zdania i odpowiedzieć na proste pytanie: jak zmusisz mój zaktualizowany walidujący full-node do zaakceptowania nieprawidłowego bloku.

Ok, kończę bo jak można dyskutować jak skończyły się rozmówcy argumenty a zaczęło się argumentum ad personam ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 23 października 2017, 21:37

xnn pisze:@ShadowOfHarbringer: Sęk w tym, że właśnie się mylisz, pytanie tylko brzmi czy wiesz już o tym i ego nie pozwala przyznać Ci się do błędu czy też wolisz straszyć użytkowników tego forum segwitem i naganiać ich na Bitcoin Cash.
Nie mam czasu, dobranoc.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: Kintan21 » poniedziałek, 23 października 2017, 22:06

Zauważyłem, że na giełdzie yobit można już handlować BTG (o ile to bitcoin gold). Aktualnie cena to około 490 dolarów, coś strasznie wysoka w porównaniu do przypuszczeń, że będzie kosztował około 50$.

Edit: Jeżeli jest to prawdziwy BTG i cena jest tak wysoka to, czy osoby posiadające alty powinny z nich uciekać, ponieważ do forku zostało jeszcze parę godzin i chętnych na kupno btc na pewno przybędzie (co za tym idzie spadek kursu na altach) ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 23 października 2017, 23:00

To wirtualne goldy. Taki futers na btc gold.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do forka Bitcoin Gold: SCAM, OSZUSTWO, PREMINE !

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 24 października 2017, 06:26

Bit-els pisze:To wirtualne goldy. Taki futers na btc gold.
Dokładnie. BTG jeszcze nigdzie nie można wysłać na własny portfel, bo portfel nie jest dostępny (JAWNY SCAM!).

Portfel będzie dostępny dopiero za jakiś czas - tydzień albo dwa (nie pamiętam dokładnie - ale czy to ważne ?) .

Sprawa śmierdzi oszustwem na kilometr.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości