SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 704
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 01:02

@l3sny,

MN padły ?> no widziałem właśnie że już z prawie 30 wyleciało/znikło myślałem ze pod sell na tej pompie ale czytałem że nie dochodza sys do binance wiec nie ma gdzie sprzedawac bo poza Binance cena jest i tak nizsza niz ja przed wyjsciem MN kupowałem więc raczej nie jakas atrakcyjna.

doczytałem rano że to coś u Binance sie działo. Dlatego inne giełdy normalnie na sysu tradowały za niższe ceny.
Ostatnio zmieniony środa, 4 lipca 2018, 08:23 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0

Postautor: supersonic82 » środa, 4 lipca 2018, 07:12

ten kto mam sys niech pilnuje bo spodziewam się podłogi :?
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 08:24

Wątpie.
To nie wina Sysa że coś na binance nawaliło. Więc nie wiem czemu miałaby być podłoga i to po niedawnym wejściu Masternodów i ledwie pare dni temu Blockmarketu 3.0

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 08:45

Podłogi raczej nie będzie, mamy za to niezłą akcję marketingową ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0

Postautor: Araluen » środa, 4 lipca 2018, 08:49

Rumcajs pisze: Wątpie.
To nie wina Sysa że coś na binance nawaliło. Więc nie wiem czemu miałaby być podłoga i to po niedawnym wejściu Masternodów i ledwie pare dni temu Blockmarketu 3.0
To nie jest wina Sysa, ale oni też mieli problemy u siebie - w jednym bloku wykopano więcej Syscoinów niż wynosi total supply :D Ale poinformowali, że problem jest już ogarnięty i prosili giełdy o wznowienie tradowania

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0

Postautor: Areck1 » środa, 4 lipca 2018, 11:47

@Rumcajs,
Wiem, że to w komentarzach to scam (na innych kontach też to jest i nie mogą sobie z tym poradzić)
Chodziło mi o informacje zamieszczoną na ich profilu o "problemach".

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 13:34

Fellow Binancians,

At 2018/07/03 20:18:00 (UTC), irregular trades were detected from a number of API users, triggering our internal risk management system. As such, Binance made a timely decision to suspend trading, withdrawals and other account functions.

We have since taken the following actions relating to this incident:

To protect the safety of our API users, we have removed all existing API keys and requested all API users to recreate their API keys. We implore our users to take care of their API keys going forward:
1) If you are not a regular API user, please do not create an API key.
2) Do not give any third-party service providers access to your personal API key.
3) Use the IP whitelist functionality to ensure your key is only accessible to you.
Rollback of irregular trades.
For the users who were negatively affected by choosing to trade the rising SYS price, Binance will offer zero-fee trading between 2018/07/05 - 2018/07/14. If you traded SYS during the incident and believe you were negatively affected, please open a support ticket.
For all other Binance users, we will offer a 70% rebate on the trading fees received from you (does not include referrals) between 2018/07/05 - 2018/07/14. The rebate will be given in the form of BNB calculated using the closing price on 2018/07/14.
To protect the future interests of all users, Binance will create a Secure Asset Fund for Users (SAFU). Starting from 2018/07/14, we will allocate 10% of all trading fees received into SAFU to offer protection to our users and their funds in extreme cases. This fund will be stored in a separate cold wallet.
Since founding, Binance has always upheld our core values of spreading crypto and protecting users. Binance has achieved explosive growth in the first year. With this growth, we also experience many problems. We must reflect upon these problems, learn from them, and improve ourselves. We know in the course of making history, we will be tested again and again. We believe every test makes us stronger. And only if we fight together, can we move the industry forward. We thank all of our supporters, those who nudged us forward. We welcome your comments, suggestions and feedback. Thank you for being with us on our journey. Binance will continue to push forward.

Thank you for your support!

Binance Team

2018/07/04
Czyli to przypadek, ze akurat trafiło na SYS

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 15:31

No ale kampanie marketingową już prawie mamy załatwioną, pewnie dziesiątki tysięcy osób przeczytało co to jest sys i instalowało z ciekawości Block Market :)
W końcu nie każdy coin chodzi po 96 btc na ATH :)

Weteran
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1

Postautor: kajetan » środa, 4 lipca 2018, 16:19

l3sny pisze: To protect the future interests of all users, Binance will create a Secure Asset Fund for Users (SAFU).
"Funds are SAFU"! Udał im się dowcip.
A idea skądinąd całkiem słuszna.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » czwartek, 5 lipca 2018, 08:48

Rumcajs pisze: No ale kampanie marketingową już prawie mamy załatwioną, pewnie dziesiątki tysięcy osób przeczytało co to jest sys i instalowało z ciekawości Block Market :)
W końcu nie każdy coin chodzi po 96 btc na ATH :)
kampania marketingowa się jeszcze nie zaczęła ;) tam jest kilka baniek w fnduszu na takie sprawy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0

Postautor: Sayan » piątek, 13 lipca 2018, 10:47

A oni wgl ruszą z Webmarketem w tym roku? Jakie są wieści?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » wtorek, 21 sierpnia 2018, 18:34

@Sayan,
BMW dopiero Q1 2019 ale po drodze będzie Pangolin - wtyczka do chrome
Tym niemniej oto najświeższy art n/t SYS, które staje się wielkim projektem. Obecna cena jest naprawdę żartem ;)

qba
Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: qba » środa, 19 września 2018, 10:55

Zastanawiam się czy dokupić więcej SYS, bo cena faktycznie kusi. Pytanie czego spodziewać się po tym coinie. Jakie macie zdanie na jego temat?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » środa, 19 września 2018, 15:28

Jak alty rusza do góry to sys też na pewno.
Ale jakbym kupować miał sys to paczkami po 100k i stawiać MN inaczej holding może być nudny czekając na odwrocenie kierunku całego rynku. A tak to zawsze by generowały pasywny dochód nawet jakby cena nie rosła przez jakiś czas. No ale spadać raczej na pewno nie ma już z czego. Ale to też zależy od kondycji całego rynku.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » czwartek, 20 września 2018, 10:48

Ten dochod na obecna chwile jest jednak niewielki. Jakies 10 pln na dobe i koszt MN na vultr np to 10 dolarow miesiecznie

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » czwartek, 20 września 2018, 14:26

Zakładam że cena by rosła, a fee w sys niekoniecznie trzeba sprzedawać tylko zbierac w oczekiwaniu na lepsze ceny. Niby raczej wiekszosc pewnie tak jak górnicy sprzedaja na bieżąco ale to nie jest jakaś sztywna reguła.
10 pln na dobe ? to mało, 300 zł na miesiąc minus 10$ za VPS. Wypadałoby mieć więcej tych MN żeby coś z tego było.

Dodano po 7 minutach 10 sekundach:
Był w tym miesiacu jakiś kolejny airdrop CPS ? bo na skrzynce ze spamem miałem jakiegoś maila że 12k cpsa dostałem i jakieś linki do klikania ale na szybkiego w komorce to zobaczyłem bo nie miałem czasu a potem zapomniałem, jak nie było to pewnie jakiś scam-mail.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
4

Postautor: l3sny » sobota, 20 października 2018, 01:11

dzisiejszy webinar potwierdził, że projekt LODE (http://lode.one/ - przchowywanie srebra na blockchainie oraz system monetarny oparty o srebro ) będzie działał na platformie SYS.
To jest mega news zwłaszcza, ze w projekt jest zaangażowany sam David Morgan.
Poki co jescze nie bylo ICO a airdrop dla posiadaczy SYS spodziewany jest po zakonczeniu ICO.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » sobota, 20 października 2018, 04:52

@l3sny,
Dzięki za info, musze zaktualizować wallet bo ominąłem ostatnio jakieś mandatory update.
Nie chciałbym przegapić airdropu. CPS całkiem dużo dał mi coinów więcej niż się spodziewałem zwłaszcza ze pisało że "tylko" 6% coinów pójdzie na airdrop na community sysa.
Pytanie tylko czy airdrop będzie dobry czy symboliczny tak jak na tym zapomniałem nazwy ale podobne do ubera gdzie była stała mała ilośc.
Kiedy sys bedzie obsługiwał jakiś ledger lub trezor bo strasznie to upierdliwe ciagłe aktualizowanie wszystkiego.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » sobota, 20 października 2018, 07:44

ja bym trzymal te CPS, sytuacja moze sie diametralnie zmienic w 2019-20.

BitCab? Nie było airdropa jeszcze

Trwają rozmowy z Ledgerem o ile wiem

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » sobota, 20 października 2018, 16:01

@l3sny,

ale w bitcab omijam tego airdropa, o ile sie nic nie zmieniło, bo czytałem że każdy dostanie jakieś malutkie ilosci coinów, nie mające związku za bardzo z tym ile ma ktoś SYS. Taki airdrop typu zarejestruj sie na stronce to ci damy 50 coinów. A ten CPS ładnie sypnął, dlatego że miał chyba dużą ilość coinów to te 6% wyszło liczbowo dużo i tak.
Ja trzymam tego CPS ale sie zastanawiałem czy trzymać, bo jest niebezpieczeństwo że jak on trafi na normalną giełdę poza ich marketpcacem to cena przestanie być już stable tylko ulegać zmianie a z takiej wysokiej ceny za sztukę i dużej ilosci coinów to raczej na pewno zacznie cena spadać. Ale dopóki jest głownym coinem na ich platformie to ma cene stałą. Nadal cieżko jest kupić BTC za tego CPS ? bo kiedys słyszałem ze nie realizują się oferty bo nie ma tylu chętnych do kupowania CPS ? Tym bardziej znak że może lepiej wymienić na innego coina póki cena stoi wysoko bo nie ma giełd z CPS. Mam nadzieje że nie będzie takich gieł ale na telegramie pisali że nie mogą zabronić giełdom dodania ich coina jeśli jakaś giełda będzie chciała go wprowadzic, wtedy cena może zacząć lecieć na ryj. Nawet nie wiem jaki to ma total supply bo nie ma go ani na Coinmarketcap ani na https://coinpaprika.com/ ale musi być bardzo duży skoro 6% airdropu dało 0,55 CPS za 1 Sysa. Więc cena sie raczej nie utrzyma gdyby on wszedł na jakaś giełdę. Z drugiej strony podobno miały być airdropy dla posiadaczy CPS ale jakoś nie dostałem ani jednego airdropu i chyba nie było jeszcze żadnego a obiecywali że będą. I gdzie trzymać CPS żeby dostać jakiś airdrop na ich stronie czy na aliasie sysa ?

Wróć do „SHA256”