SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » poniedziałek, 21 maja 2018, 15:44

@Rumcajs Od dzisiaj beda cotygodniowe uaktualnienia. Oto pierwsze:

Moi drodzy, to jest światna krypta z zajebistym produktem, tania jak barszcz! Airdrop niebawem więc radzę się pakować, instalowac blockmarket i nie marudzić ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 704
Reputacja postu: 
2

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:09

@l3sny,

tak czytałem już, ja w sumie czytam czestyo o sys tylko bez kanałów czatówych typu telegram itp, ale blogi śledze i oficjalne i comunity.
Ale dev już odpowiedział że nie będzie innych wersji Masternodów w sensie większych od tych 100 k coinów. Jak pisał chcą zmusić ludzi do stawiania masternodów małych i dużo. Nie wiem do czego im tak wiele tych masternodów ale najwyraźniej chca mieć potężną siec MN i nie zmienią.
Więc w sumie dobrze zrobiłeś że swoje juz postawiłeś, tym bardziej ze z infa wynika też że do airdropu nie trzeba będzie nic kombinować z postawionymi swoimi MN, pewnie na dniach pojawi się więcej MN ostatnio juz wzrosła ich liczba ale nadal jest jeszcze mało, pewnie jak uwolnią SYS z Poloniexa pojawi się też sporo nowych.

Dodano po 8 minutach 9 sekundach:
Nie rozpędzaj się z tym BM jeszcze :) , dodajmy że trzeba instalować dopiero ten co na dniach wyjdzie w wersji 3.0 bo jak wyślecie na jakiś stary BM 2.0 nowe SYS czyli te aktualne w wersji 3.0 to one znikną, trzeba poczekać aż Blockmarket też będzie obsługujący wersje 3.0,
narazie jest wallet QT 3.0 i tam można trzymać nowe SYS jeśli ktoś teraz chce kupić.
Blockmarket 3.0 ma wyjsc "na dniach" z tego co wyczytałem. Warunkiem było stabilne działanie sieci Masternodów jak w ktoryms artykule było wspomniane, napisali że trwają już ostatnie testy.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:36

@Rumcajs
Tak tak! Mialem na myśli BM 3.0 jak wyjdzie!

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » piątek, 25 maja 2018, 09:03

Ładnie idzie, 26 polskich Masternodów już jest i jesteśmy na 8 miejscu w rankingu.
Chociaż to pewnie widzi te MN po lokalizacji VPS'a bo chyba nie było przy instalacji opcji aby wybrać kraj właściciela, to nie gra CryptoGalaxy aby było takie coś potrzebne.
Najbardzioej mnie dziwi jedynie olbrzymia ilość masternodów w niemczech, zaraz po USA w ilosci i to bardzo wielkiej. Chyba że tam jest jakaś wielka serwerownia z VPS'ami i wiekszosc europy tam wynajęla bo nie wiem z czego by to wynikało, co mają niemcy wspólnego z firmą z Kanady, rozumiem 1 miejsce USA bo to tuż za granicą i wiecej ludnosci bogatej itp.

Dodano po 9 godzinach 27 minutach 46 sekundach:
Przewiduje że będziemy na 5 miejscu za jakiś czas po UK.
Francję powinniśmy przegonić ewentualnie będziemy na 6 miejscu po Francji z niewiele mniejszą ilością Masternodów.
Niestety UK nie zdołamy pokonać ale 5 miejsce to i tak będzie dobry wynik jak na cały świat. To pokazuje że krypto w Polsce ma się całkiem dobrze i tylko przepisy prawno-podatkowe ograniczają nasz rozwój w tym kraju.

Dodano po 17 minutach 16 sekundach:
Zakładajcie w Polsce Masternody, i tak nie trzyma się tam fizycznie monet to w razie czego i tak nic nie tracicie a SYS ma mieć support z Ledgera za jakiś czas że potem sobie tylko podepniecie adres z Ledgera a coiny i tak będą na ledgerach zamiast na offline'owych walletach qt jak teraz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » niedziela, 27 maja 2018, 14:26

A mam pytanie, jakie VPS'y polecacie pod Masternoda SYS ale i w ogole MN innych coinów też ? zakładając że ktoś (jeszcze) mieszka w Polsce to gdzie wynajmujecie jakieś fajne ? i wybieracie płacenie fiatami czy jakieś przyjmują opłaty w kryptowalutach ? Przeciez to chore jakby trzeba było wymieniac kryptowalute na fiaty zeby fiatami zapłacić za VPS ktory bedzie "kopał" te same kryptowaluty jakby ktoś chciał płacić za nie zyskiem z tych MN co działają to bezsensowne i uciążliwe robienie całego cyklu wymiany na fiat aby zapłacić za server.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 964
Reputacja postu: 
1

Postautor: adam1226 » niedziela, 27 maja 2018, 14:34

Poszukaj sobie moze w dziale Dasha - cos kojarzę ze tam były polecane..
:arrow: [Binance]- Giełda altcoinów
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » niedziela, 27 maja 2018, 16:37

Ja uzywam vultr @Rumcajs
Uwaga, 01/06 będzie snapshot do airdropa CPS. Obeznani w temacie przewidują przedział 0d 0.6 do 1.0 monety na kazdego SYS. Trzeba tylko poczekac na BM 3.0. Można będzie zlinkować masternody z aliasem na blockmarkecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » niedziela, 27 maja 2018, 17:31

@l3sny,

O super czyli jednak będzie proporcjonalnie do ilosci holdowanych monet ? Byłaby to dobra wiadomość dla tych co mają Sys juz kupione.
A co z tym że adresy odbiorcze sys są do kazdej transakcji nowe ? Wiem że na saldzie w wallecie QT jest wszystko ale jak to podłączyć do BM 3.0 żeby on widział wszystkie SYS a nie z 1 adresu ?
Nie wiesz czy to faktycznie tak jest ze BM 3.0 będzie używał tego samego wallet.dat co wallet-qt ? no bo jak ktos nie ma masternody to nie podłączy jej salda automatycznie, musi mieć coiny tak jak są na wallecie ? Mam nadzieje ze wypuszcza ten Block Market 3.0 niedługo żeby był czas na zainstalowanie i ogarnięcie salda na nim zeby airdropa nie przegapic.

Dodano po 51 minutach 18 sekundach:
I co z Poloniexem, on tyle dni mieli tym sys ale nie jest ciągle na wersji 3.0 z tego co mi sie wydaje, cąły czas jest komunikat na żółtym pasku na tym markecie że coś robią i że wpłaty i wypłaty są zablokowane, no jak nie są na wersji 3.0 to nic dziwnego. Tylko co z Airdropem w tej sytuacji jak taka duża (kiedyś) giełda nie pozwala ludziom wypłacić coinów pod airdropa a oni zwykle jakiś airdropów nie supportują raczej, chyba ze bardzo znane. Moze z volumenu tego nie widać ale jestem pewien ze wiele coinów tam ludzie mają nawet na balansie jak nie na askach bezpośrednio.
Więc ciekawe czy o Poloniexa nie przesuną tego airdropu no i ciągle BM 3.0 też nie ma. Chyba ze nic nie przesuną i komu sie uda to mu sie udało a ci z Poloniexa nie dostaną nic.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 czerwca 2018, 22:17

Termin snapshota do airdropu przedłużony i przeniesiony na 1 LIPCA 2018.
https://blog.coinpayments.net/announcem ... uly-1-2018

W sumie szkoda sporo się namęczyłem żeby aliasa założyć w konsoli a oni to przesuneli o miesiac. Moze to egoistyczne myślenie ale bez BM 3.0, mało informacji o airdropie, wiele sys utknęło na Poloniex bo nie zupgrejdowali jeszcze walleta, skomplikowane zakładanie Aliasu przez konsole to mało osob pewnie miało to poustawiane i dla tych co to zrobili BO PILNOWALI byłoby dużo więcej coinów z airdropu a teraz to jak wydadzą BM 3.0 gdzie alias założenie to chwila moment będzie to kazdy go zrobi dla darmowych coinów, ja sie namęczyłem i musiałem ściagać czlowieka żeby mi to wykonał 2 dni przed snapshotem a oni na drugi dzień czy jeszcze w tym samym dniu dali info że przesuwają o miesiąc. A to miał być mój pierwszy aidrop jaki kiedykolwiek miałem bo albo są małe i szkoda czasu było albo trzeba wielu rzeczy pilnować albo nakupić pełno coinów których nie miałem a jak trafiłem na coina co miałem pod airdrop to pod górkę.
Ble, codziennie czytanie tematu co z airdropem i czy jest już BM 3.0 na darmo, równie dobrze mogłem sobie zajrzeć za miesiąc i zalożyć wtedy alias.
I tak już wyczytałem że ten airdrop to jest tylko 6% circulating supply tego coina CPS więc to będzie mało, do tego każdy duży wallet i pewnie prawie wszystkie Masternody tez sobie Aliast w BM 3.0 ustawią to wyjdzie że sie dostanie gówienko małe.

cytat z artykułu: "since we will be the first asset created on the Syscoin blockchain, CPS Coin will be airdropped to all Syscoin Aliase"
To ten SYS jest jakby platformą w końcu że na nim może być inny coin ? Jak tokeny erc20 na eth czy inne ICO na innych platformach jak Komodo czy Waves czy tam Neo ?? Myślałem że to zwykły coin co sie go kopie i nie ma nic więcej poza masternodami i tym sklepem zdecentralizowanym.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » wtorek, 5 czerwca 2018, 12:23

@Rumcajs
Nie. Na blockchainie SYSa można robić ICO i generowac tokeny. Sa też identities i wiele innych rzeczy w przygotowaniu.
Tutaj podcast z Sebastianem i Jagdeepem
https://www.futuretechpodcast.com/podca ... y-syscoin/
i jeszcze świetny artykuł keyare na linkedin
https://www.linkedin.com/pulse/blockcha ... ublished=t

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » wtorek, 3 lipca 2018, 22:32

Jak na blockchainie SYSa mozna robić ico to czym sie różni funkcja smart contract od sidechaina ? bo sys ma sidechainy z tego co wiem ale smart contraktów nie ma, ktos może napisać co się zna na tym ? Na Komodo też sie da zrobić ICO i są już 2 pierwsze ale żeby miał smart contrakty nie słyszałem, a Stratis od niedawna ma za to i sidechain i smart contrakty (ale nie wiem czy nie w wersjach jakis wczensych alfa czy beta) ale czym to się różni bo niemam pojęcia ale też ma mieć ICO na sobie tylko nie wiem czy ICO się da mieć na sobie bo coin ma sidechainy czy bo ma smart kontrakty ja to w ogole nic nie wiem w sumie. Eth jakoś nie ma na sobie żadnych kurde sidechainów a ma na sobie pełno ICO.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » wtorek, 3 lipca 2018, 23:34

Cena ostro w góre ale chyba jest jakis problem na binance bo ktos kupil 1 sys za 96 BTC i wykres zlikwidował. Team bada problem, na razie niczego nie ustalono.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0

Postautor: Areck1 » wtorek, 3 lipca 2018, 23:35

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 00:04

nie no bez jaj, to nie sa prawdziwe konta na twitterze

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 00:19

@l3sny,

już ma nika swojego FOMO KING :)

Dodano po 25 sekundach:
i wystarczyło że coś napisałem w temacie o sys i zaraz jebło jak w kościele ...

Dodano po 2 minutach 52 sekundach:
@Areck1,

ten syscoin_tx to scamowe konto do zbierania eth/btc ale sie podkleili ładnie swoim komentem ze sys został zhakowany i juz oddają rewardy w btc/eth zeby tylko im wysłac 0,2 btc to przyślą 2 btc w zamian i ma najwiecej lajków to jest na górze. Że też ludzie sie na to ciagle nabierają. Ale ten twiter jest porąbany jakby nie było ja tego nie uzywam i FB tez prawie w ogole poza spojrzeniem na pare coinów bo nieraz tam jest wiecej niz na bitcointalku.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 00:27

No ale kupic 1 SYS za 96 BTC... co za talet marketingowy. I dalej pompa na binance tyle, że wszystkie giełdy wstrzymały obrót.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 00:29

@l3sny,

z tego co widziałem tylko Poloniex zatrzymał bo ma pasek na górze. Ofc bez logowania nie moge stwierdzić czy inne też ale ruchy normalne widac ze sa sell i buye tylko ze cena jest duzo niższa około 4200s teraz a na Binance okolice 14 000s.
Jak na moje oko to ktoś puścił bota zrąbanego ktory skupuje z asków jak zwariowany, ale z komentarrzy na twicie pisało że nie dochodza wpłaty sys na Binance.

Dodano po 32 sekundach:
Ale 19 Masternodów już znikło pod ewentualna sprzedaż

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
Więc za bardzo selnac sie nie da i tak skoro na binance tylko duży kurs jest a na innych niby wzrósł ale troche i nie taki szalony. Ja kupowałem ostatnio sysa po 5300 satoshi wiec taki kurs 4200 s teraz na jakims bitrexie to mi lata koło dupy i tak.

Dodano po 2 minutach 53 sekundach:
Nom to był fat finger aż do samego sufitu, ale ile on musial miec BTC zeby dobić do 96 btc za 1 sysa NAWET JEŚLI kupił tylko kawałek sys za ta cene.
Ciekawe czy giełdy robia wyjątki i whalesom za fatfingera lub źle skonfigurowanego bota zamrażają cały rynek i robią rollbacki tylko dlatego że ktoś jest whalesem... a co to ludzi obchdozi jak ktos zrobi fatfingera za 1000 $ to gielda ma to w dupie. Ja kiedyś na stratisie zrobiłem fatfingera i tez nie dumpowego tylko zieloną świecę postawiłem, ale to na Polo było.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 00:41

@Rumcajs,
musiał wyczyscić po drodze wszystko. Ale to jest oczywisty hack na binance imho. Zrobią rollback i wykres znów będzie wyglądał normalnie

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 00:52

@l3sny,

czemu hack na Binance? inne coiny i trade dzialają normalnie tylko na sys się pojawiły szalone buye z askow. jak dla mnie to zle skonfigurowany bot albo ktos shakowal komus konto z wieloma btc i teraz wymienia to za sysa zeby wyplacic to btc nie majac 2FA na koncie z btc.
No wiadomo że musiał wyczyścić wszystko widać knot świecy, dlatego pisze że to mega konto z wieloma btc musiało być aby takie coś zrobić, ale nie moge uwierzyć że takie konto nie miałoby poza 2FA jeszcze jakis zabezpieczeń. Ale w sumie to sie nie znam dziwne to wszystko moze cos jednak jest nie tak z sys ale czemu tylko na binance to nie wiem.

Dodano po 2 minutach 9 sekundach:
inne giełdy działają normalnie, to ze syscoin napisal na twicie ze chce wstrzymac handel to albo wiedzą że coś skopali po tylu zmianach i chca to naprawić albo wyskoczyli przed szereg bo myślą że coś zrąbali a to po prostu na binance tlko jakas akcja j.w. zły bot lub hakniete konto z btc.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 01:00

@Rumcajs, apriorycznie wstrzymano handel na poloniex, na binance nie mozna przesylac SYS, tylko bittrex dziala normalnie chyba. No ale masternody mi padły.

Wróć do „SHA256”