SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » środa, 26 sierpnia 2020, 14:28

Ta, myślałem że szybko wejdzie na wyższe poziomy. Narazie z tego co ma być to listing na BW z parami do btc i do usdt więc może na tym coś się ruszy ale nikt nie zna dokładnie daty kiedy bedzie. Ale w każdej chwili mogą rzucić coś nowego że ktoś znów będzie używał bridge do swojego erc20. Najwyraźniej trzeba poczekać jeszcze, plus trwa niby konkurs na tradowanie do 31 sierpnia ale tylko na chinskim kanale binance dało informacje o tym a na głownym nie, więc lipa bo volumen jakoś nie rośnie za bardzo nie mówiąc o cenie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 27 sierpnia 2020, 10:21

@Rumcajs na sys jest ogromny trójkąt imo i do końca tego miesiąca powinien się określić gdzie pójdzie.

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Fridaytrader » czwartek, 27 sierpnia 2020, 11:09

SYS ma dość długi wykres do analizy sprzed 2018 roku, polecam spojrzeć, interwały pomiędzy wzrostami były kilku miesięczne, to jest moim zdaniem fajny projekt longtermowy, midtermowo też może być szansa na pomnożenie grając częścią baga (na wypadek, gdyby jednak szybko odpalił się "moon") obracając kapitałem między 700 a 1100 satoshi. Moim zdaniem dobra okazja do kupna, bo jednak jego wzrosty w tym roku mają uzasadnienie w fundamentach. Daje to szanse, że inwestując w tym momencie nie zostanie się z ręką w nocniku przy korekcie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » czwartek, 27 sierpnia 2020, 12:50

No własnie chyba tak sam bede robił skoro i tak to trzymam a mam pewną nadwyżkę która jest na sell bo kupiłem pod short term tylko za bardzo przetrzymałem bo miałem za duże oczekiwania wiec spróbuje sie pobawić w tych przedziałach a będą odkupywał po 700-800sato i na pompkach sell, wole to niż modny APPC :D bo to może mieć randomowo co pare dni newsy o kolejnych projektach erc20 co zaczną używać bridge'a wiec potencjał pod spekulacje i częste pompki jest.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: adiqq » czwartek, 27 sierpnia 2020, 12:55

Ja sam mam podobny plan...można powiedziec, że SYS kupiłem przez przypadek w dobrym momencie (dzień przed wzrostami o 300% odkopaliście ten wątek i miałem okazję o nim poczytać) - ale projekt bardzo mi się spodobał i dokupiłem już po wzrostach i teraz dalej wydaje mi się atrakcyjna pod longterm.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Dovakhiin » piątek, 28 sierpnia 2020, 18:35

Mam nadzieję że sys wyjdzie z tego trójkąta już na stałe :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » piątek, 28 sierpnia 2020, 22:38

@Dovakhiin

Sys ma bardzo dobre fundamenty. On moze miec tak naprawde co tydzien czy dwa kolejnego newsa ze kolejny erc20 projekt bedzie przesyłał swoje tokeny przez ich bridge'a i tak przez rok moze być i pod każdy taki moglaby być pompka różnych grup pnd jakby się jakimś spodobał o to sys, a z kazda pompka wyższe ceny całkiem przy okazji jako mocniejsze fundamenty. Narazie czekamy na mocny start jak Binance zacznie all BUSD słać przez syscoina blockchaina i wszyscy zaczną to podziwiać i przeliczać ile to fee w eth(usd) zostało zaoszczedzone :)
Trudno mi widzieć w tej sytuacji wychodzenia dołem z jakiś trójkątów na takich niskich cenach i marketcapie :P

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Fridaytrader » sobota, 29 sierpnia 2020, 01:09

Póki co niestety cena wygląda dość sztucznie. Tzn mamy spoofy, a cena pozostawiano sama sobie leci w dół. Wygląda jakby nikt specjalnie nie oczekiwał na niższe poziomy, żeby się obkupić. Fajnie można co prawda zarobić na wahaniach, dzisiaj takich -5%/+10%/-5 itd było kilka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » wtorek, 1 września 2020, 14:37



Dodano po 3 minutach 12 sekundach:
Partnerstwo Syscoina z NIX plus Airdrop dla posiadaczy syscoina. Szczegóły mają podać później odnośnie airdropu ale wyczyxtałem w artykule że warość aidropu to 40 000 USD w NIXie no ale zawsze coś.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: l3sny » środa, 2 września 2020, 12:16

Screen Shot 2020-09-02 at 11.11.58 AM.png
@maky
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » środa, 2 września 2020, 12:45

Dzisiaj też znany rosyjski youtuber Ivanontech wspomniał o sys w swoim filmie, chociaż to był update tylko i niezbyt duży mówił tylko o bridge i cenie gas na eth ale zawsze to zwrócenie uwagi na SYS, a Bitboy odpisał w komentarzach komuś że przyjrzy się syscoinowi więc może też się coś u niego pojawi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: maky » środa, 2 września 2020, 15:13

@l3sny, ale o co chodzi?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » środa, 2 września 2020, 15:19

maky pisze: wtorek, 21 lipca 2020, 11:54
l3sny pisze: wtorek, 21 lipca 2020, 10:28SYS dostarcza swietny tech i scalability niwelując wady innych altów np. ETH.
Jak będzie Uniswap to wchodzę. ;)
@maky
chyba o to :D
mówiłeś też gdzieś że działasz w temacie pooli na Uniswapie

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Fridaytrader » piątek, 18 września 2020, 08:13

Mam pytanie od strony technicznej. Jak w praktyce wygląda używanie takiego bridge'a? Zastanawia mnie jaki use case ma sama moneta Syscoina w tym całym procesie.

Od strony cenowej to Syscoin krwawi i krwawi, posiedziałem trochę na ich discordzie i mam nieodparte wrażenie, że o ile sam zespół od strony technologicznej jest mocny i wie co robi to niekoniecznie to może mieć przełożenie na wartość monety i ich podejście do ekonomii waluty.

W przypadku płacideł sprawa jest prosta - wzrost adaptacji oznacza wzrost wartości. Syscoin jest monetą, ale na ten moment najwięcej stawia na promocję hasła skalowalności/interoperability i zastanawiam się, jakie może mieć to przełożenie na cenę, co w tym wypadku jest w stanie wykreować popyt.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: koparki » niedziela, 20 września 2020, 14:52

zerkam właśnie na wykres SYS/BTC - zniesiony cały wzrost, taki kształt wykresu nie rokuje na ogół na kontynuację wzrostu , albo półroczna akumulacja i kolejne próby podbicia kursu albo zdychanie i zjazd poniżej poprzedniej konsolidacji. Kto uciekł od tego gorącego kartofla ten odetchnął teraz z ulgą. Trochę było szumu w wątku i nadziei ale rynek wie swoje.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » niedziela, 20 września 2020, 15:33

Narazie zapowiedziane 2 airdropy Nix i jakis BTZC (beatzcoin) ale coś wolno to idzie fakt kazdy użytkownik eth marudzi o dużych fee na eth a jakoś używania tego bridge nie widać, może za bardzo się wszyscy łudza że nowszy eth będzie miał większa dużo skalowalność i że bridge nie będzie potrzebny, cięzko powiedzieć, Binance też już z 2 miesiące temu chyba to ogłoszenie o partnerstwie dało a nie widze żeby BUSD używali nie wiem czemu to tyle czasu trwa... Może się poprawi coś po wyjściu wersji 4.2 podobno ma być użytkowalny dla normalnych ludzi ten bridge, bo obecnie chyba tylko developerzy są w stanie z niego korzystać, taki ja czy ktoś normalny nie umie przesłać i tak jakiegoś tokeny erc20 i ominąc ethowe fee. Plus ma być więcej zmian z tego co mi się wydaje.
Chyba cena spadła bo ludzie widzą że miało być super a jak narazie ani jeden projekt nie używa aktywnie tego bridge'a, zwłaszcza po wielkim ogłoszeniu binance długa cisza. Żadne Dexy erc20 ani gieły też nie wdrożyły używania bridge'a może za mało czasu miały nie wiem. Chyba dokupie jeszcze na 500 satoshi i będe czekał dłużej co się stanie.

@Fridaytrader
przy przesyłaniu tokenów na blockhainie sys opłaty są w ułamku sys chyba 0,00004000 sys ale nie jestem pewien dokładnie nie mam na tym kompie sysa żeby sprawdzic. One (50% z nich dokłądniej) będą szły na masternody i zwiększały ich zysk a drugie 50% dla górników ma iść i chyba to tyle z usecase poza ofc płaceniem za cokolwiek jak btc, nie przychodzi mi teraz do głowy nic więcej.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: koparki » wtorek, 27 października 2020, 10:37

Właśnie kątem oka na tabeli smutku zauważyłem -25% na sys/btc chyba szansa na wyjście z tego gniota(jeśli ktoś go przetrzymał) w zamian za aż tak dużą ilość bitcoinów (6x więcej niż obecnie) się już nie powtórzy. Tylko 3 miesiące a taka przecena. News o bridge eth nie umocnił na stałe wyceny projektu.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: pablo12 » środa, 18 listopada 2020, 12:47

Zastanawiam się czy to może ten moment kiedy wróci na 800-1000.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » środa, 18 listopada 2020, 15:15

Jak ktoś jeszcze nie spanikował i nadal trzyma to jest zapowiedź wielkiego newsa 2 grudnia.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: l3sny » środa, 18 listopada 2020, 16:57

letko pykło w górę... ;) Jest potencjał na przebicie lokalnego szczytu ostatnio 1800sats. Nie wiem jaki to news ale wolumen skoczył wraz z ceną. 4.2 w Q1 2021 a wraz z tym zapewne nowy stable dla Binance. Aż miło popatrzeć jak projekt pozostawia w tyle resztę. A cena nadal bardzo ale to bardzo niska. €0.065 to nadal świetna okazja.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości