SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » środa, 28 grudnia 2016, 14:23

Dla mnie sys był najgorszą inwestycją tego miesiąca. Wszystkie spekulacje typu 2-2,5k sat do końca miesiąca okazały się błędne i scenariusz odwrócił się o 180 stopni. Cóż...taki jest rynek krypto. Pozostaje tylko nadzieja, że przy starcie marketu coś się ruszy

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: koparki » środa, 28 grudnia 2016, 16:08

na sysie pękają wsparcia więc poziomy 5xx będą realne gdyby to wsparcie ostatecznie puściło,

@l3sny, lisk i sys zdecydowanie nie są sylwestrowymi typami, na nieszczęście podczas newsu o nowej wersji też trochę kupiłem i teraz mam -40%, szczęście w nieszczęściu że nie przyszło mi do głowy aby kupic dużo.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » środa, 28 grudnia 2016, 18:25

@koparki, Ktoś wrzucił aska na 12 btc. Takie wsparcie przy 800 sat z obecnym volume może uratuje spadek, albo to jakiś fake.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: koparki » środa, 28 grudnia 2016, 19:00

@Sayan, dokupiłem w okolicach 800, wbrew zdrowemu rozsądkowi ;) dam szansę temu projektowi. Ustawiam też stopa - gdyby sys dalej zaliczał glebę to nie chcę w tym uczestniczyć. staram się nie zostać wielomiesięcznym bagholderem a tutaj widzę takie zagrożenie coraz bardziej.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 28 grudnia 2016, 21:57

ja kupiłem troche po 789 i 780 mikrując w miedzyczasie drobnicą. No widze te ściany. Myślę, że opór na 800 to jakaś grupowa akcja. Oby tam pozostał.

edit
sciana zeszła
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » niedziela, 8 stycznia 2017, 13:55

Nowy, uzupełniony roadmap projektu:
http://syscoin.org/roadmap/

edit
i ładne odbicie powyżej 1k sats, które sie zbiegło z korekta na bicie $888.
Poważny wzrost na bidach do 123BTC.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » poniedziałek, 9 stycznia 2017, 20:12

Kolejny update. Tym razem grubszy:


Development Update January 2017 – Decentralized Pegging Server, Syscoin 2.1.2, Blockmarket and Project Mongoose

http://syscoin.org/january-dev-update-blockmarket/



The new year is just beginning but the Syscoin team has been hard at work and have a series of updates and releases lined up throughout the 2017.


SYSCOIN ROADMAP UPDATE

The Syscoin Roadmap has been updated to reflect our plans throughout this year. This year’s development effort’s are focused around building products and an ecosystem around the Syscoin platform. We’re now able to move faster with product development as we have more than double the bandwidth for non-core development than we have for core development.


SUPPORT FOR NEW CURRENCIES AND OPEN SOURCING SYSCOIN PRICEPEG SERVER

Syscoin 2.1.1 has support for dynamically updating the currencies supported by the marketplace dependent upon which peg the merchant has selected for their offer listing. We will be demonstrating this ability this weekend by adding support for five new currencies to the Syscoin marketplace- Ethereum (ETH), Waves (WAVES), Dash (DASH), Factom (FCT), and Monero (XMR). Through the power of the dynamic peg system these new currencies will become available for all merchants to price their item in as of 12pm US/PST.


In addition to adding these currencies to the official peg we will also be making the code for the Syscoin Price Peg Server which runs and maintains the official Syscoin Price Peg available to the public. We’ve updated to peg code to allow for support for an infinite combination of currencies with a very high level of accuracy. This will allow anyone with minimal coding knowledge to setup their own price peg, providing the community and merchants with the ability for even more diverse currency selections in their offer pricing. We hope that by open sourcing the Syscoin Price Peg Server developers from the community will participate in improving it – we welcome pull requests. The Syscoin Price Peg Server code will be released at the same time as the new currencies are added to the marketplace- this coming weekend January 14 at 12pm US/PST.



SYSCOIN 2.1.2 DEVELOPMENT

Syscoin 2.1 was just released and following that we quickly released an update to improve ease of use for exchanges via Syscoin 2.1.1. We’ve continued to develop new features and fix bugs in the interim period and Syscoin 2.1.2 will be released some time in Q1 of 2017 with both bug fixes and several key new capabilities. You can follow the progress of Syscoin 2.1.2 development via the Github milestone.



BLOCKCHAIN FOUNDRY’S MICROSOFT PRODUCT CERTIFICATION OF BLOCKMARKET API

We’ve completed a long list of prerequisites needed to publish certified products to Microsoft’s Azure Marketplace and are in the final phases of packaging Blockchain Foundry’s first product offering for review and certification by Microsoft. We have a call scheduled this week to review the final points of this process before submitting the final package to them for review and certification. We’ll have submitted our product within the next two weeks and then await Microsoft’s feedback.



BLOCKMARKET DEVELOPMENT

Blockmarket development is progressing now that we’ve completed the release of Syscoin 2.1 and the related whitepaper. We are working to complete final updates of the API layer. Once that is complete we’ll only have to convert our mockup interfaces to markup and connect them to the API. We are planning on being able to share screenshot progress of the working Blockmarket application with the community in late January.


The full release on Blockmarket will be dependent upon our thorough testing and approval of the user experience, its target release is for Q1, 2017. To be clear, the Blockmarket release will consist of two primary components- Blockmarket Server and Syscoin Desktop. Syscoin Desktop is a Blockchain Foundry product and application which replaces the current Syscoin “Reference” or “QT” wallet. The team will continue to maintain the reference QT wallet with all new features, but Syscoin Desktop will also get these features and become the default means by which 99% of users experience Syscoin services, always having the option to use the reference QT wallet in parallel if they so choose.



PROJECT MONGOOSE

Something new that we’ve been exploring developing on the back of new capabilities present in Syscoin 2.1.2 is something we’re calling “Project Mongoose”. We’re remaining tight-lipped on the specifics of Project Mongoose for the time being but what we can share is that its another product built on top of the Syscoin platform and serving to provide a decentralized on and off ramp to and from various cryptocurrencies all secured by Syscoin and delivered via a consumer friendly front end, using similar principles to those of Blockmarket in terms of ease of use and usability.


We’re excited for 2017 and are ready to come out of the gate strong with a range of products built on top of the Syscoin core that we’ve been working to develop for the past year- all that time with this vision in mind. We have a lot planned but hope for the timing of the releases to provide a fairly consistent stream of updates and news for the Syscoin community. Looking at the first quarter of 2017 alone we’re looking to deliver (in order, pending certain dependencies and approvals)- Syscoin Price Peg Server and official support for five new currencies, Blockmarket API Server public release and Microsoft Azure Product Certification, Syscoin 2.1.2 Core release, Blockmarket M1 and Syscoin Desktop release, Blockmarket Azure Product Certification and maybe even Project Mongoose- we have even more planned for the rest of the year!
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » poniedziałek, 9 stycznia 2017, 22:52

Dokupiłem Sysa na dołku :mrgreen: obecnie powrót w okolice 1200-1300 byłby już bardzo przyjmeny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 10 stycznia 2017, 00:44

Ja spokojnie się będe dalej pakował w tym przedziale. Dopiero powyżej 1600 odpuszczam.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 10 stycznia 2017, 01:22

Koło 1300-1400 jest solidny opór. Jak nie przejdzie tego, ale dojdzie tam, to trzeba się tam wyładować. Przy czym Sys nie grałem nigdy, nie obserwowałem, nie znam specyfiki tradingu tego coina. Patrząc jednak na sam wykres, od stycznia, 2 razy był schemat double topa i zjazdu do supportu na double bottom. Teraz zjechało ciut niżej niż poprzednio, ale jeśli zachowa 1000 to spoko. W sumie cały przedział 800-1400 to taki pas konsolidacyjny od czasu pompy. Jeśli teraz go nie utrzyma, to będzie długi i powolny zjazd, pewnie w okolice 350-500/800.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » wtorek, 10 stycznia 2017, 09:41

@Wymazywanie, myślę, że twoja analiza po części jest poprawna, ale nie do końca...Technicznie rzecz biorąc masz racje, ale nie wziąłeś pod uwagę chociażby tego, co miało miejsce wczoraj. Widać, że rynek dobrze reaguje na newsy o sys'ie, a to z kolei wskazuje na to, że w przyszłości może byc tak samo i cena będzie szła do góry

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 10 stycznia 2017, 09:44

@Sayan, Tak, ja nie znam sys i nie czytam i nie obchodzą mnie jego newsy. Ale patrząc np. na Lisk, który miał ostatnio super wyczekiwane newsy - kasa z ico, forging, widać, że wykres sam gra, a newsy nawet dobre często nic nie znaczą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 10 stycznia 2017, 20:46

@Wymazywanie
poprawna analiza ale Sys to troche czarny koń. Cena poniżej 1 centa. 888mln coinów z czego 530 wydobyte. Ambitny plan stworzenia wyjątkowej platformy, który pomimo wielkiej wtopy w 2014 i utraty 1/3 funduszy jest realizowany z żelazną precyzją. Warto sie zapakować naprawdę będziemy wspominać te czasy taniego sysa jak kiedyś btc. Ja myślę, że może dobić do 1USD w ciągu 12-24 miesięcy.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » wtorek, 10 stycznia 2017, 23:38

@l3sny, zdecydowanie zgadzam się z tym, że sys ma przyszłość, ale nie wiem, czy cena 100x jest realna. Bardzo bym sobie i wam tego życzył, bo nie musiałbym pracować przez kilka/kilkanaście następnych lat....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Wymazywanie » środa, 11 stycznia 2017, 00:38

l3sny pisze: Ja myślę, że może dobić do 1USD w ciągu 12-24 miesięcy.
To by oznaczało ponad połowę obecnego capu ETH. Odleciałeś trochę, ale fakt 1-2 lata to dość dużo czasu.
Sayan pisze: @l3sny, zdecydowanie zgadzam się z tym, że sys ma przyszłość, ale nie wiem, czy cena 100x jest realna. Bardzo bym sobie i wam tego życzył, bo nie musiałbym pracować przez kilka/kilkanaście następnych lat....
Często trudniej jest przetrzymać coś tak długo i tak ogromne wzrosty niż osiągnąć taki wzrost przez jakiegoś coina. :D
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 11 stycznia 2017, 19:08

Jeśli bit po tej korekcie zrobi ATH to taki Sys pod koniec roku naprawde może świecić. Blockmarket może przejmować całe outlety w rodzaju overstock to po pierwsze. Po drugie spójrzmy na inne porównanie z udziałami e-bay czy amazon. Sys udziałem nie jest i dywidendy nie przynosi ale mimo wszystko jakieś odniesienie jest. W obu przypadkach jest ponad 1 mld akcji. Cena to ponad $30.00 za sztukę. A taki rewolucyjny token jak sys ma poniezej 1 centa ;)

Jak pierdolnie to grubo i ja sie spokojnie pakuję dalej.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: koparki » środa, 11 stycznia 2017, 19:20

@l3sny, jesteś early adopterem i ambasadorem sys-a na Polskę ;) , kiedyś może polecisz w kosmos za SYSa, jak bracia Winklevoss za bitcoiny ;)
Oczywiście podzielam to entuzjastyczne nastawienie do sys-a, sam nieco kupiłem , życzę wszystkim aby zrealizowała się fantazja L3snego, tylko potem wytrzymajcie na tej hossie zanim sprzedacie z zarobkiem x100 ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 28 stycznia 2017, 12:04

Sys wśród 6-ciu najatrakcyjniejszych inwestycji w alty na 2017.

http://cryptorials.io/best-cryptocurren ... ents-2017/
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » sobota, 28 stycznia 2017, 14:16

Do końca nadal nie wiadomo, na razie boczniak cały czas idzie. Jeżeli w lutym, pod koniec miesiąca zaczną sie pojawiać zapowiedzi, to może zacznie sie ruszać ten kurs

Dodano po 9 minutach 40 sekundach:
Do pewnego czasu byłem pewny sys'a, ale teraz jak mam do zainwestowania większe pieniądze, to już sie zastanawiam, czy tutaj rzeczywiście wyjdzie to na tyle dobrze, żebym później nie żałował. Oczywiście jestem świadomy zasady "inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić"...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 28 stycznia 2017, 14:39

Blockmarket w końcu zacznie się przebijać do mainstreamu i znaczenie Syscoina powinno rosnąć wraz z ceną. Takie sa założenia ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości