SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 maja 2017, 13:15

No zamiast block marketa bety która miała być 05.05 dali wczoraj nowy wallet zeby go sciągnąć, a sam blockmarket w wersji beta będzie jednak dopiero w poniedziałek czyli 8 maja i to po południu. Nie ściągnąłem jeszcze wiec nie wiem jak wygląda ale block marketu nie ma.
A spodziewałem się weekendowej pompki na sys a tu trzeba będzie czekać aż do poniedziałku, nawet cena prawie nie wzrosła. A chcialem porobic zakupy a tu nie mam za co bo z kazdym coinem czekam na wzrost. ETC czekam, LTC czekam, innnych mam mało i szkoda sprzedawać.
To do poniedziałku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 6 maja 2017, 14:17

Przed chwilą był ATH $0.0667 (ja wiem, że patrzysz tylko i wyłącnzie na BTC/SYS ale jednak).

Bidy są na poziomie 450BTC, cena 4300 sats... jeszcze może zdążę się zapakować w poniedziałek jak przelew dojdzie.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 maja 2017, 19:45

Tak zauważyłem teraz bardziej widać niż rano że buy order powoli sie buduje pod kątem poniedziałkowej bety, jeszcze 20 btc i dojdzie do 500 btc bidów, na polo. Zwykle to było o wiele mniej max okolice 200-300.
Tak patrze coin/btc bo nie wymieniam na fiaty, pewnie wiele coinow ma swoje ath w usd bo btc bardzo wzrosło. Co nie znaczy że nie jestem i tak świadom że nawet na teoretycznej stracie na spadku w satoshi na niektorych coinach mialem wzrost w $. Ale nie sprzedaje bo wtedy czym bym hadlowal dalej :)

@l3sny,
Widziałeś może screeny z tego Blockamarketu lub brałeś udział w jakiś testach wczesniejszych lub słyszałes od jakis pewnych źródeł jak to działa i czy w ogóle działa ? Jestes pewien że zamiast wzrostów w poniedziałek nie będzie dumpu z powrotem do 2000-3000s ? Często po oczekiwanym relase jest zaraz dump bo news byl wliczony w cene i na newsie dumpy to norma. a ostatnio mielismy wzrosty od 1800s do obecnej ceny 4250s więc tochę sie zastanawiam jak to będzie wyglądało w poniedziałek, zwłaszcza że bede w pracy i nie bede mogł nic zrobić na jakims epic failu tego marketu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 6 maja 2017, 20:41

@Rumcajs
Postaw stop lossa i czesc jak czapka.
Nie widzialem jak to dziala ale wierze devom i mam zaufanie ze bedzie ok. Tak naprawde to dopiero webowa wersja namiesza a to powinno byc w lipcu.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 maja 2017, 21:01

Szkoda ze webowa wersja bedzie jak zrozumiałem finalna ? Bo finalna miała być z tego co czytałem 22 maja a sama beta 8 maja. Potem przejdą z Blockmarketu z walleta na przeglądarkową wersję ? czy już kolejny wallet w lipcu to będzie jednoczesnie przeglądarkowy z juz wbudowanym blockmarketem ?
Tak jak DEX Waves , jeśli używałeś lub widziałeś.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 6 maja 2017, 21:06

Rumcajs pisze: Szkoda ze webowa wersja bedzie jak zrozumiałem finalna ? Bo finalna miała być z tego co czytałem 22 maja a sama beta 8 maja. Potem przejdą z Blockmarketu z walleta na przeglądarkową wersję ? czy już kolejny wallet w lipcu to będzie jednoczesnie przeglądarkowy z juz wbudowanym blockmarketem ?
Tak jak DEX Waves , jeśli używałeś lub widziałeś.
nie widziałem. Wersja webowa jak rozumiem bedzie obok tej przeglądarkowej.
Tu masz roadmap
http://syscoin.org/roadmap/
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: jpktraders » sobota, 6 maja 2017, 21:17

Tak zakończyliśmy ostatnią analizę:
z uwagi że dotarliśmy do oporu z interwału D1, zalecamy poczekać aż przebijemy opór zaznaczony niebieskim prostokątem na pierwszym wykresie w naszej dzisiejszej analizie.

Wykres D1. Zalecamy poczekać aż przebijemy opór zaznaczony niebieskim prostokątem
Poniżej screen z obecnej sytuacji. Po raz kolejny prosty schemat wrr dał okazję do spozycjonowania się w kierunku wzrostowym. Cena wybiła niebieski opór i wytestowała go ponownie dając okazję do zajęcia pozycji długiej z możliwością zmaksymalizowania stosunku zysku do ryzyka:


Wykres D1. Zajęcie pozycji długiej po przebiciu i reteście niebieskiego prostokąta.

Schodząc na niższy interwał czasowy wyznaczyliśmy wsparcia i opory, oraz potencjalne miejsce do zajęcia pozycji kupna:
Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 maja 2017, 22:11

@jpktraders,
Dlatego nie lubie AT - bo mi mówi że jak wzrośnie do iluś (4518s) to wtedy mam kupić :)
Troche wbrew logice :)
Dla mnie to wygląda całkiem na odwrót - cena rośnie pod newsy w tym wczoraj nowy wallet a 8 maja za 2 dni w tym walecie bedzie dzialala beta blockmarketu - więc to gdybanie AT - jesli userzy bety zobacza że jest imba to będą kupować jak szaleni więc ofc cena wzrośnie i przebije te 4518s a skoro jest imba to czemu ma nie isc dalej i dalej i wtedy albo sie słucha hypu "ale imba" lub patrzy na AT - oO przebiło 4518s to znaczy ze bedzie rosło :P
To taka walka teori co było pierwsze - jajko czy kura ? :) (tak btw uważam że pierwsze było jajko, bo kura nie była kurą wg definicji, a jajko było mutacją ktorej doszły cechy pra-kury która potem składała kolejne jajka będace coraz blizej prawdziwej kury).
PS. sry za dygresje ale wróciłem z dobrze zakrapianych urodzin :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » niedziela, 7 maja 2017, 13:31

@Rumcajs
masz 5k satoshi ;)
Screen Shot 2017-05-07 at 12.30.34.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 maja 2017, 13:37

Widziałem, akurat sprzedałem troche etc zeby dokupić sys juz mialem btc na to patrze a tu wywaliło te 2 zielone świece ...

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 czerwca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: xrobelsx » niedziela, 7 maja 2017, 13:46

Pięknie idzie! Oby tak dalej. Obawiam się tylko tej jutrzejszej bety blockmarketu. Wiecie może, której godzinie ma się ukazać? Trzeba trzymać rękę na pulsie. Nie wiadomo czy skończy się to pumpem czy dumpem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 7 maja 2017, 13:55

@Rumcajs, Czasem sprzedajesz coiny, czy tylko dokupujesz bez względu na wysokość? Często piszesz o dokupowaniu rzeczy, relatywnie wysoko, a bardzo rzadko, że realizujesz zysk.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 maja 2017, 13:59

Wymazywanie pisze: @Rumcajs, Czasem sprzedajesz coiny, czy tylko dokupujesz bez względu na wysokość? Często piszesz o dokupowaniu rzeczy, relatywnie wysoko, a bardzo rzadko, że realizujesz zysk.
Tak, czasami przedaje :P
Sprzedałem całe FCT na 0.006, całe DGB za 83s, całe Monero. Z FCT nie trafiłem bo potem wzrosło do 0.007 ale i tak kupiłem taniej niż sprzedałem. Innych nie sprzedałem jeszcze, tylko dokupuje jak mówisz :P
A za sprzedane kupiłem inne. Tak to wygląda :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » niedziela, 7 maja 2017, 14:05

@Rumcajs
Nie przejmuj się, ja się ustawiłem na askach po 4258 i 4316 po wcześniejszym udanym mikrowaniu porannym. No teraz to tylko pozostaje mi te bitki wrzucić w liska. Kto to mógł wiedzieć...
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 maja 2017, 15:23

@l3sny,

ale z ciekawosci masz na mysli że już wyszedłeś całkiem z sys'a czy tylko część selnąłeś i kupiłeś liska ?
jak sie ustawiasz na askach to caloscią czy czesc trzymasz dalej a czesc masz do mikrowania ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » niedziela, 7 maja 2017, 15:28

@Rumcajs

Nieeee.... no co Ty! Ty!ko < 5%

Mikruję co najwyżej 5% i co miesiąc dorzucam kolejne 5% bo na tyle mnie stac z wynagrodzenia. Jak się nazbiera od mikrowania to przerzucam do cold walleta albo wchodzę w coś innego jak np. teraz w Liska, którego relacja do SYS jest od pewnego czasu jak 1:10. Lubie obie krypty no i łatwo jest ogarniać cenowo co i jak przy tej proporcji.
Ale generalnie to wszelkie nadwyżki ponad te 5% odprowadzam lub robię płatności większe jak już muszę.

Następny etap to pewnie branie pożyczek we fiatach gdzie się da :D :D :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 maja 2017, 15:32 przez l3sny, łącznie zmieniany 1 raz.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 maja 2017, 15:30

@l3sny,
l3sny pisze: Nieeee.... no co Ty! Ty!ko < 5%
Aha bo już myślałem ze zwariowałeś :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » niedziela, 7 maja 2017, 15:33

Musiałbym upasc na głowę....
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 maja 2017, 17:13

ja już dziś sprzedałem wszystkie ETC co miałem i dokupiłem sys jeszcze troche.
Wiem że już za późno bo cena wzrosła ale jak wejdzie ten block market beta jutro to i tak będzie pompka.
Tak że jestem zapakowany po korek w sys. Byle nie spadło.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 9 lipca 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: pijar » wtorek, 9 maja 2017, 00:58

Na Twiterze umieścili informacje dotyczącą wprowadzenia blockmarketu.

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości