SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 20 lipca 2020, 21:48

@koparki

ja też nie sprzedałem ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: blink » poniedziałek, 20 lipca 2020, 23:27

Czym spowodowany był ten wzrost? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 20 lipca 2020, 23:40

@blink

tym twitem:


pare postow wczesniej zgadywalismy co moze być tym newsem 23 lipca. prawdopodobnie usecase jakieś grube Bridge i partnerstwo z jakimś projektem że będzie używał go dla przesyłań swoich tokenów, jakby to był jakiś stable coin to byłoby grubo, jakiś zwykły erc20 to będzie dopiero jaskółka chyba że jakiś bardzo znany i drogi token.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: l3sny » poniedziałek, 20 lipca 2020, 23:47

@blink cięzko powiedzieć bo powodów jest co najmniej kilka
1. SYS to najkrócej mówiąc jest Dash na sterydach połączony z ETH i bitcoinem. Jest wielofunkcyjny.
2. Projekt jest doskonale rozwiniety, developerzy pracują razem w spółce notowanej na kanadyjskiej i niemieckiej giełdzie Blockchain Foundry. Jest też fundacja Syscoin zarejestrowana w Holandii
3. 23/07 ma być opublikowany news o współpracy z jakimś większym projektem, może to być jakiś stablecoin lub coś z brave. Ponadto przystąpili do konkursu na tokenizacje redita, rozstrzygnięcie nastąpi po 31 lipca.
4. jedna z grup P&D wskazała 3 dni temu na SYS podając niesprawdzone info o współpracy z Microsoft ale target był chyba 450 sats no i może nieco przestrzelili ;)

SYS to totalny badass.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: blink » wtorek, 21 lipca 2020, 08:43

@l3sny Ciekawe, szkoda że news już prawdopodobnie w cenie, więc uważajcie i pamiętajcie "buy on the rumor sell on the news" :D Musiałby być to naprawdę ogromny news, aby popchnąć wyżej już kilkuset procentowy wzrost.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: adiqq » wtorek, 21 lipca 2020, 08:51

blink pisze: wtorek, 21 lipca 2020, 08:43Musiałby być to naprawdę ogromny news, aby popchnąć wyżej już kilkuset procentowy wzrost.
poczytaj wątek od początku ;)
szczególnie ciekawe są wpisy z 2017, kiedy cena była 0,01$ i dojście na poziom 0,03-0,04$ było nazywane niemożliwym :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: maky » wtorek, 21 lipca 2020, 09:16

blink pisze: wtorek, 21 lipca 2020, 08:43@l3sny Ciekawe, szkoda że news już prawdopodobnie w cenie, więc uważajcie i pamiętajcie "buy on the rumor sell on the news" :D Musiałby być to naprawdę ogromny news, aby popchnąć wyżej już kilkuset procentowy wzrost.
Dlatego pisałem, że mam FOMO więc nie wchodzę. Wolę stabilne wzrosty na małym ryzyku. Ból dupy mój. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: blink » wtorek, 21 lipca 2020, 09:21

@adiqq Tak, oczywiście jak większość top50 (a nawet top100) krypto urosła do niewyobrażalnych cen i cofając się do 2017 nikt by nie uwierzył w dzisiejsze ceny. Chodzi mi bardziej o to, że syscoin urósł na tym newsie 300% a raczej na zapowiedzi newsa, czyli na marzeniach. W głowach ludzi kreuje się coś mistrzowskiego i to się napędza. Jednak po ogłoszeniu newsa, czy będzie tak mistrzowsko jak w ich marzeniach by utrzymać tę cenę albo by podnieść syscoina na kolejne +100%? :D Oby - tego wam życzę, ale z punktu psychologicznego mam duże obawy - zawsze kończyło się to spadkiem po ogłoszeniu newsa (przy innych projektach).

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: adiqq » wtorek, 21 lipca 2020, 09:28

masz sporo racji, ale ja to patrzę tak - przypadek sprawił, ze wszedłem w odpowiednim momencie, za niewielka kwotę (mniej niż 1% portfela inwestycyjnego)...więc zamiast realizować trochę ponad 200% z niewielkiej kwoty, zaryzykuję i potrzymam, licząc na więcej. Teraz bym w to na pewno nie wszedł, po takim strzale, ale tak można zaryzykować...teraz jest też trochę inna sytuacja, niż jeszcze niedawno, jest run na alty, być może jesteśmy w przededniu kolejnej bańki...więc osobiście uważam, że warto zaryzykować...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: blink » wtorek, 21 lipca 2020, 09:37

Próbuj, niedługo zobaczymy co wyjdzie z tego i będzie można wyciągnąć wnioski. Też uważam że robi się jakiś czas na alty bo mój kapitał ładnie rośnie :D Tutaj też może być +/szansa dla sysa bo jeśli robi nam się alt season to łatwiej będzie utrzymać te wzrosty.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: koparki » wtorek, 21 lipca 2020, 09:43

jest bardzo dużo kojnów które mają podobny wykres do sys w skali 1W w parze do bitcoina , czyli jest bardzo dużo projektów skrajnie niedowartościowanych i one sie będą wybijały, skorzystają głównie insiderzy i bagholderzy lub ci którzy rusza swój "bitcoinowy skarb" aby za niego kupic cos wartościowego bo nowych wpłat gotówkowych na rynku praktycznie nie ma a i spekulantów którzy skacza z kwiatka na kwiatek jest też mało , widać to po aktywności wątków o altach.
Ryzyko ogromne obecnie gdyby bankierskie indeksy na wallstreet się cofnęły to mogłoby być 2/3 zniesienia na altach które sie nadmiernie wybiły.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: l3sny » wtorek, 21 lipca 2020, 10:28

@adiqq tak, czytanie tego watku sprzed kilku lat jest dość zabawne. Na dzisiaj twierdzę, ze projekt zdecydowanie wyprzedza inne pod względem zaawansowania i mozliwości realizacji założeń technicznych, które już istnieją i zostały praktycznie zastosowane. Ponadto będa kolejne bridgingi, będzie wtyczka do przeglądarki działająca jak metamask, flagowy projekt zdecentralizowanego ebaya blockmarket web też sie powoli wyłania. SYS dostarcza swietny tech i scalability niwelując wady innych altów np. ETH. Tu jest roadmap: https://syscoin.org/roadmap
W mojej ocenie jestesmy n samym początku wzrostów.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: maky » wtorek, 21 lipca 2020, 11:54

l3sny pisze: wtorek, 21 lipca 2020, 10:28SYS dostarcza swietny tech i scalability niwelując wady innych altów np. ETH.
Jak będzie Uniswap to wchodzę. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: l3sny » czwartek, 23 lipca 2020, 16:18

News to partnership BCF z Binance. Bedzie nowy stable coin na platformie SYS. Prosze zapiac pasy ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: maky » czwartek, 23 lipca 2020, 16:20

l3sny pisze: czwartek, 23 lipca 2020, 16:18News to partnership BCF z Binance. Bedzie nowy stable coin na platformie SYS. Prosze zapiac pasy
Przez kogo firmowany?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » czwartek, 23 lipca 2020, 16:36

@maky

to BUSD czyli Binance i Paxos z tego co kojarze

Anyway jak inne giełdy zobaczą że sie da i jest tanio i szybko to moze też zaczną używać tego Bridge. To może być dopiero początek mega adopcji. Swoją drogą Binance zafudowało Eth bo napisało że eth jest wolny i znowu cloguje więc opłaty są coraz wieksze :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: maky » czwartek, 23 lipca 2020, 16:40

Rumcajs pisze: czwartek, 23 lipca 2020, 16:36to moze też zaczną używać tego Bridge
Tym Bridge jest Binance? Przyznam, że nie rozumiem.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » czwartek, 23 lipca 2020, 16:49

@maky

Nie, Binance bedzie używało SYS'a Bridge do przesyłania swojego stable coina zamiast przez ethera chaina

Dodano po 1 minucie 46 sekundach:
Ten Bridge to dwukierunkowy most do przesyłania tokenów erc20 na chainie sysa zamiast eth zeby było szybciej, nie interesowałem sie dokładnie jak działa ale działa :)

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
tu jest ogłoszenie samego Binance https://www.binance.com/en/blog/4214998 ... USD-Access

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
A tu twitter SYSa z newsem:

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
A tu twiter Binance z tym newsem:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: Rumcajs » czwartek, 23 lipca 2020, 20:37

I nie było dumpa po newsie tak jak na wiekszości coinów po ogłoszeniu zgodnie z zasadą "buy rumors sell the news"
To może oznaczać że kto się spodziewał właśnie takiego dumpa to zacznie kupować bo pomyśli że skoro go nie było to znaczy że to już nowa podłoga więc lepiej nie czekać z kupnem, tym bardziej że news był lepszy niż każdy sobie wyobrażał aż się dziwie że nie zaczeli tego pompować po newsie, ale chiny wstają dopiero za kilka godzin i może jak się obudzą to zaczną kupować.
To dopiero początek adopcji Bridge jak inne giełdy zobaczą ze można zaoszczędzić mase kasy na fee w eth to zaczną iść w ślady Binace i też używać Bridge'a.
Jestem bullish nawet sprzedałem to co miałem w komodo i kupiłem sysa na resel drożej, poza ofc paczką na mid-long term której nie sprzedaje bo ją holduje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Postautor: l3sny » czwartek, 23 lipca 2020, 21:53

Myślałem, że to bedzie jednak nowy stable coin jako token na SPT. Jeśli zrobią bridging to też może być ale pewności nie mam co jak będzie rozwiązane. Faktem jest że 8 razy mniejszy od ETH SYSek staje się poważna konkurencją. Kwestia niedługiego czasu, żeby rynek to zauważył i to może być największa sensacja 2020 w krypciochach.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości