SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » czwartek, 7 września 2017, 18:42

@scryptominer,

ale ja nie wiem kiedy taka sytuacja miała miejce, zaraz po rejestracji to ja kupowałem tylko i wyłącznie coiny najtansze byle najwięcej bo myślałem że "to tak działa" nawet jeśli Dash był wtedy dostepny ale na pewno jako Dark Coin nie stricte "dash" to pewnie dlatego nie brałem go pod uwage bo grosikami sie inwestowało w ramach hobby nie jako zeby zarobić tak naprawde.
Anyway ciekawe porównanie że SyS ma mniejszy marketcap niż Doge, ale kurcze ten Doge ma większy market cap niż wiekszośc powaznych projektów i platform a był coinem żartem a nadal sie trzyma tak wysoko tyle lat. Dajcie mi masternody dogecoina plz :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 7 września 2017, 18:53

Taki masternod to ile może dać rocznie... 6% max? Na pewno nie więcej
Przyjmując cenę $1 za kilka miesięcy to $6k rocznie przy obecnej cenie masternoda rzędu $30k wydaje się bardzo dobrym interesem.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » czwartek, 7 września 2017, 19:09

Wiez takie 5-6% rocznie z nodów jak teraz są, nie koniecznie sys, to w wielu bankach na lokatach oszczednosciowych mozna dostac. Więc to tak naprawde nie jest coś super. Bez obrazy. W swiecie krypto takie 6% rocznie to można wyrwać w 1 dzień na byle górce na kursie... Jak ktos pisal są wzrosty roznych coinów w 1 dzień o 10 % i masz zysk jak na tym sprzedaleś w 1 dzien taki jak z masternoda czy PoS jakiegoś coina NA CAŁYM ROKU. Niby ryzyka niema ale 1 dzień vs dobre wyjscie w 1 dzień i masz tyle co w cały rok zysku z masternodów PoS. Chyba że by dokładały udziały z fee za transakcje poza samym PoS (zaleznie od coina jelsi PoS istnieje w ogole) ale to tez zalezy ile i jaka wartosc coinow.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 7 września 2017, 19:18

To prawda ale z drugiej strony je........sli taki SYS pójdzie powiedzmy do $1.5 i liczba masternodów spadnie to może się zrobić nagle np 7% i mamy $10,500. I to jest m.zd. całkiem realne więc ja bym raczej spokojnie się pakował w te masternody ;)
Acha no i te $100k zawsze można opchnąć na górce i zgarnąć większy %, potem odkupić po taniości, wrócić na MN itp. itd.
Ponadto majac stały dopływ kasy można ją bez bólu inwestować w inne krypty i opychać z zyskiem więc spokojnie można bez stresu wyciągnąc więcej niż te zakładane (iluzoryczne) 6%.
Zresztą inflacja SYS to 4%, połowa nagrody to 2% więc nam sporo brakuje. No ale może rzeczywiście ten GAS da radę.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 września 2017, 19:24 przez l3sny, łącznie zmieniany 1 raz.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » czwartek, 7 września 2017, 19:22

@l3sny,

Czemu liczba masternodów miałaby spasc jesliby ceny sysa wzrosla ? nie bardzo rozumiem korelacje miedzy tym. I miedzy roznicą między 6% rocznie z masternoda a 7% z masternoda. znaczy to matematycznie jest 1% ale co on zmienia nawet jeśli ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 7 września 2017, 19:28

Ilosc monet = 888 mln
wydobycie roczne= 8,409,600 SYS /dzielone przez 2 = 4,204,800 (zmiana nagrody 50/50 MN/kopalnie)
dzielone na powiedzmy 5000 MN daje groszowe 840 SYS rocznie
Ilość generowanego GAS = nieznana
cena SYS =nieznana
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » czwartek, 7 września 2017, 19:32

Sory jestem kiepski z matmy, nic mi to nie mowi co napisałeś :(
Poza tym ze jak cena coina bedzie wieksza to wiecej to bedzie kaski to nadal to pozostanie 6 lub 7% wiec nic sie nie zmieni niz gdyby ta kase zamrozuc w banku na lokacie oszczednosciowej.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Bit-els » czwartek, 7 września 2017, 20:02

@Rumcajs, mój post znaczył: jeśli coś ma sens, ma fundamenty, a jest chwilowo tańsze (kapitalizacja) od żartu dogecoin (całkiem fajna moneta, ale zwykły klon bita plus, właściwie minus , inflacja wieczna) to wchodzić w ciemno.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 7 września 2017, 21:18

@Rumcajs,
Ale konkretnie czego nie rozumiesz? Cienki z matmy to ja jestem zapewniam.
Wszystkich SYS może być 888 mln.
Bloki schodzą co 1 minutę o nagrodzie w ilości nieco ponad 16 SYS. Jest 60 bloków na minutę x 24h x 365 co daje nam ogólną sumę wszystkich SYS wydobywanych rocznie. Nagroda jest stała i się nigdy nie zmieni tzn. sa minimalne zmiany +/- pół SYS w różnych latach dla świętego spokoju przyjmuję 16 na blok.
Masternody mają otrzymywać połowe nagrody + GAS + coś tam jeszcze z fees, nie jest dokładnie wiadomo ile. Tak więc na dzisiejszy moment pewna jest w zasadzie tylko ta połowa nagrody za blok czyli 8 SYS. Co przy liczbie 5000 MN (bo 523 mln SYS wydobyto ale zaokrąglam zamiast 5230 do 5000 bo to i tak jest mało realne) daje 840 SYS rocznie na masternoda. Mało ale to najbardziej pesymistyczny scenariusz początkowej opłacalności kopania. Pamiętam jak MN Dash przynosiły po 26PLN dziennie a nawet mniej. Dzisiaj jest to jakieś $80 o ile się orientuję czyli $2,400 miesięcznie.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: JacekW_BB » poniedziałek, 11 września 2017, 13:06

Sys skoczył w górę ;-) Chyba nowa fala wzrostu przed nami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 11 września 2017, 14:04

No bo jutro ma wyjść pełny już a nie beta Blockmarket, to było wiadome że dzień przed i w tym samym dniu będzie główna pompa, co prawda zwykle na wypuszczeniu czegos na coinach to jest zaraz po tym newsie dump a prawdziwa pompka przed tym, ALE nie zawsze tak musi być, jak Blockmarket będzie wypasiony i miało dużo rzeczy do kupienia to dumpować mogą tylko ci co weszli na kilka dni żeby wywalić to na pompce pod relase tego Blockmarketa lub starzy bagholderowie co kupili tanio (lub też ci co kiedys kupili drogo) i mają go już dość trzymania i jak tylko zobacza że tyle wzrosło to zdecydują sprzedać, a potem jak ci już to zrobią i to zrzucą to powinno rosnąć już bardziej normalnie jesli Blockmarket spełni oczekiwania ludzi. Widze 20 k cene jak sie ustabilizuje za 1-2 tygodnie, po Masternodach wyżej moze 30-50 k. :)
Ale dumpować będą na pewno hard bo jest bardzo dużo ilość coinów i wiele osob będzie chciało zmienić to na bity korzystając ze wzrostu, zwłaszcza jeśli trzymali Sysa miesiącami na niskich cenach to dla nich to będzie raj, będzie walka pompki z dumperami wg mnie :D
Ale jak mówiłem jeśli będzie Blockmarket dobry, a czemu miałby być zły już tyle nad nim pracowali to wzrost wygra.
Mam nazieje bo sporo zakupilem kiedys i ostatnio :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 12 września 2017, 15:27

bioly pisze: Zaczynam przyglądać się Sys i moje pytanie jest następujące: czy i jak finansowani są deweloperzy?
W zasadzie do niedawna nie byli fanansowani wcale, kazdy miał normalną prace 9-5. Mają zarejestrowana firme w Vancouver Blockchainfoundry i maja zamiar zarabiac na pisaniu softu. Poniewaz ostatnie wzrosty przniosły im niezłe dochody wiec nie musza sie już martwić o finanse. Tak to wygląda z grubsza.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » wtorek, 12 września 2017, 18:53

ale żeby ostatnie wzrosty przyniosly im dochody to musieliby mieć własne coiny, czyli mieli własne coiny ? skąd ? sys miało ico ? bo chyba nie ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Bit-els » wtorek, 12 września 2017, 19:45

@Rumcajs, na 100 % mają.
Jeśli kolega Leśny pisał i polecał rok temu, że sys poniźej 1 c, to twórcy są załadowani pod korek po jeszcze niższych cenach.
Tu masz najbogatsze adresy. Na jednym jest über 100 mln :-)
https://chainz.cryptoid.info/sys/#!rich

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 12 września 2017, 19:50

Bit-els pisze:@Rumcajs, na 100 % mają.
Jeśli kolega Leśny pisał i polecał rok temu, że sys poniźej 1 c, to twórcy są załadowani pod korek po jeszcze niższych cenach.
Tu masz najbogatsze adresy. Na jednym jest über 100 mln :-)
https://chainz.cryptoid.info/sys/#!rich
To było wielokrotnie wałkowane. te 100 mln to cold polo.
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 września 2017, 19:54 przez l3sny, łącznie zmieniany 1 raz.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: adam1226 » wtorek, 12 września 2017, 19:53

Ktos wie skad ta obsuwa >1000sat?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 12 września 2017, 19:55

M.zd. typowa realizacja zysków. Za 6-8h będzie pompa po wyjściu BM DT, może Chiny się przyłożą. Powinnno być hmm.... spektakularnie ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » wtorek, 12 września 2017, 20:18

Jest masa ludzi zapakowanych po korek z czasów kiedy sys był jeszcze po 100 sat i myślę, że twórcy też do nich należą...Od jakiegoś czasu już tak aktywnie nie śledzę sysa, ale swego czasu codziennie przebywałem na slacku i jest tam kilka naprawdę grubych rybek :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » wtorek, 12 września 2017, 20:29

adam1226 pisze: Ktos wie skad ta obsuwa >1000sat?
l3sny pisze: M.zd. typowa realizacja zysków. Za 6-8h będzie pompa po wyjściu BM DT, może Chiny się przyłożą. Powinnno być hmm.... spektakularnie ;)
No właśnie. Pisałem wyżej troche że jest dość duża ilość coinów i wielu starych bagholderów co trzymali miesiacami i latami i teraz będą chcieli wyjść i będą wielkie dumpy na tym relase. Lepszej okazji niż teraz może nie być chyba że chce im się czekać do listopada i Masternodów, lub są nastawieni na long i czekać zamierzają dłużej niż listopadowe Masternody np. do 2018 końca roku.
Więc będzie sie działo. Trzeba szykować popkorn i obserować. Takie 1000s może być wynikiem chwilowych zrzutów, nie słyszałem żadnego info aby coś miało nie isc zgodnie z planem więc raczej nie ma co się przejmować, tylko czekać (no chyba że ktos kupił na chwilówkę jak jeszcze był dużo tanszy i tylko pod realizacje zysku jak wyjdzie Blockmarket to musi wyczuć moment).
Ja czesc dokupywałem właśnie na wyjscie na samym relase ale jednak zmieniłem zdanie, bo i tak nie wiem co by kupić tyle ICO wychodzi nowych a sporo po wejsciu na gielde spada a wychodzić na fiaty nie zamierzam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 12 września 2017, 20:34

Na slacku jest kilka osób posiadających powyżej 1 mln i jeden z ilością ponad 2 mln poza devami, którzy mają nie wiem ile. Aczkolwiek mam wrażenie, że SYS jest całkiem przyzwoicie rozproszony.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości