SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » piątek, 10 listopada 2017, 16:45

kurcze myslalem ze w listopadzie mają być masternody działające, nie pisało nigdzie że to na testnecie tylko, kolejne miesiące czekania (az do marca) w kolejnym coinie ale lipa. Pisali ze teraz maja priorytet na poprawianie blokmarketu dla dużych sklepów i ze na tym sie skupia przez kilka najblizszych miesiecy. Ciekawe ile to bedzie znowu trwało myslalem ze to wszystko bedzie szybciej skoro oglaszali co i kiedy wprowadzą i to był październik i listopad tego roku a tu na wszystko trzeba czekac kolejne miesiące. Kazdy coin co kupie to ludzie pisza że jest long term nawet w tych co mam po 2-3 lata, ciekawe czemu nigdy nie udaje mi sie kupić czegoś co nie jest "long term" i od razu pompa po zakupie. Zawsze sytuacja mnie zmusza do bagholdowania.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » piątek, 10 listopada 2017, 18:13

@Rumcajs, ja osobiście też sie usikiłem w sysie, ale cóż chce trzymać do momentu, aż osiągnie przynajmniej 0,50$ po czym sprzedam połowę, a resztę zostawie na kolejny rok.
Być moze osiągnie próg 1$+

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » poniedziałek, 13 listopada 2017, 11:28

Myślę, że warto przytoczyć wypowiedź Keyare z reddita:

Blockmarket WEB is under development in tandem with Blockmarket Desktop. The web version should be launched according to our roadmap - currently February.
The rebranding will be rolled out with our new website, currently slated for end of December.
You may not be aware of our play, but it is currently difficult for mainstream users to purchase Bitcoin/Alts. In creating a web-based marketplace which is unencumbered by skill requirements, we open the world of cryptocurrency to everyone. Instead of finding out how to buy bitcoin, then finding out how to buy altcoins, they can simply snap a photo of stuff they already own, or items they currently make, and sell them on blockmarket to get their first cryptocurrency. This turns the barrier to entry completely upside down.
Once Blockmarket Web is released, Syscoin will be the perfect training-wheels coin for those who don't have the time to research cryptocurrencies, or who don't want to risk their money on exchanging their "good" money to crypto. They can freely join up with nothing but a username and password and start selling stuff to a global market without all the interference and gouging that other platforms plague us with, all verified and secured by the most powerful network on Earth (we are merge-mined with Bitcoin).
This also greatly empowers the unbanked. There are dozens of countries in the world whose government-backed currencies and banking infrastructures are in ruins, corrupt, or predatory. Imagine a country where it takes months to get a bank account, where you have to grease the hands of corruption to obtain one - and even then you're paying ridiculous fees to the bank - all of that just so that you can sell your wares to make a living. Syscoin can change all that. Everyone has a bank account in their hands and access to a global marketplace completely free of political meddling or permission.
Currently all Amazon and eBay users pay not only a 15% fee whenever they sell products, but oftentimes there is a 3% Paypal or other money mover fee on top of that. Syscoin's Blockmarket eliminates this, which will attract (and has already attracted) many disgruntled legacy ecommerce merchants.
In the future, there will be no reason to go from Crypto back to Fiat. Fiat will go the way of cassette tapes and fax machines.
All Syscoin transactions require Syscoin.
BLOCKMARKET IS ONLY THE TIP OF THE ICEBERG
Masternodes begins the transformation of Syscoin from JUST a marketplace coin, to a COMPLETELY utilitarian coin. The Masternode infrastructure is the first step in a new platform allows us to add decentralized databases and file storage, increase transaction speed to POS/Visa/Mastercard capabilities, true Turing complete smart contract capabilities for unlimited business logic, sidechains, application layers and our Identity layer. This will all be accessible through an API, rather than a new language, enabling nearly any developer to create any blockchain application they can dream up. All these pieces are required to usher in the next generation of blockchain applications - made for new or existing businesses - and offering everything available from the blockchain space today. Easier to use, and more powerful than Ethereum.
Everything we learned making Blockmarket, we realized can be used for ANY business. In some cases blockchain is simply not necessary, but we aim to be the #2 choice for when it is. Our design is completely different than Ethereum, Lisk, Rootstock etc. in that we will be enabling existing businesses and mid-level developers or even web developers to implement the power of the blockchain into their project. All based on the Syscoin Blockchain.

To daje jaieś pojęcie czym jest ten projekt
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » wtorek, 14 listopada 2017, 22:16

@l3sny, czytałem to na reddit'cie. Wszystko zależy od tego jaka będzie adaptacja przez świat, bo wizja jest bardzo dobra.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 14 listopada 2017, 23:20

@Sayan, A wypromować taki market może być bardzo trudno.OpenBazaar dupy nikomu nie urwało no ale tu będzie wszystko w przeglądarce. Jak to wyjdzie latem 2018 to będzie dobrze.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » środa, 15 listopada 2017, 14:03

@l3sny, ja przez ostatnie dni sie zastanawiałem, czy już teraz nie zrzucić części monet, około 40%. Uczciwie mówiąc w przyszłym roku na sysie możemy sie spodziewać wzrostów 4-5x max. Jest kilka coinów, ktore bardziej mnie zainteresowaly, a perspektywa jest jednak ciekawsza

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 16 listopada 2017, 20:32

http://sysnode.info/
kalkulator masternodów
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » piątek, 17 listopada 2017, 15:08

@bioly, ile % monet jest ulokowana w MN w Dash?
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » piątek, 17 listopada 2017, 18:07

To ile beda zarabialy takie masternody sysa jesli na starcie będzie ich tylko z 3% coinów ? chyba że źle zrozumiałem o co chodzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » piątek, 17 listopada 2017, 20:27

na starcie ma zdaje się być 250 a to jest nieco ponad 5%. Ja myślę, że będzie około 1000 masternodów w pierwszym miesiącu a potem to ciężko wyczuć. Przy wersji v2 będzie można robić pooled masternodes dla tych co nie będa mieli 100k.

Jak pamiętam cena Dash jakieś 18 miesięcy temu była w okolicach $4-5 czyli MN kosztował $4-5k. Dzisiaj MN SYS to wydatek rzędu $20k. Inne są liczby zatem i nie ma co porównywać. Tym niemniej mam nadzieję, że po roku ich funkcjonowania będą równie zyskowne co w Dash.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 25 listopada 2017, 10:05

testuje ktoś masternody ? ja się powoli zbieram, na razie czekam na testnetowe sys
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 25 listopada 2017, 11:27

l3sny pisze: testuje ktoś masternody ? ja się powoli zbieram, na razie czekam na testnetowe sys
jak ma być zdalne podłączanie coinów do Masternoda to chyba najsensowniej jest wynająć VPSa gdzieś i zdalnie sobie nody postawić niż samemu to trzymać u siebie ? Bo chyba nie ma sensu kupować osobnego komputera do Masternoda ? Czy wygodniej kupić własny server i mieć tam różne wtedy masternody różnych coinow ? jak myślisz ? Ja w sumie niemam żadnych coinów co mają masternody, 1 czy 2 mam co tylko stakują ale mały % rocznie to nawet tego nie uruchamiam zwykle.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 25 listopada 2017, 11:32

poczekam aż kolega @bioly przetestuje a w międzyczasie powalczę z na testnecie na macu.
Myślicie, że warto założyć osobny wątek n/t masternodów do SYS?
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 25 listopada 2017, 11:53

l3sny pisze: poczekam aż kolega @bioly przetestuje a w międzyczasie powalczę z na testnecie na macu.
Myślicie, że warto założyć osobny wątek n/t masternodów do SYS?
Wg mnie nie ma sensu, ten wątek nie jest aż tak aktywny żeby wydzielać osobny o samych masternodach. A prawdziwe mają być dopiero o ile pamietam dobrze w lutym czy marcu dopiero.
W sumie chciałem SYS dokupić a tu cena wzrosła do 3000s+.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 25 listopada 2017, 12:20

@bioly A możesz wrzucić jakiś poradnik step by step dla mniej technicznych?
Ja wieczorem popróbuję na lapku ale docelowo na jakiejś VM. Tylko nie wiem jeszcze gdzie by było najlepiej
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 25 listopada 2017, 15:34

chyba mnie to jednak przerasata ... :(

wolałbym vultr, jak rozumiem MN nie przechowują żadnych kluczy więc ktoś mi to moze ustawić
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 10:18

SYS zrobił ATH na USD przebijając $0.40. Rok temu kosztował jakieś 60 razy mniej ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: lukaszjan2 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 22:17

Witam jestem tutaj nowy gdzie można kupić suscoin i gdzie go można bezpiecznie trzymać? Dzięki z góry :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Bit-els » wtorek, 12 grudnia 2017, 00:09

Bitcoin cash na jakiejs polskiej gieldzie, a potem portfel coinomi na androida i tam jest wbudowany serwis wymiany

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 12 grudnia 2017, 01:19

Bit-els pisze: Bitcoin cash na jakiejs polskiej gieldzie, a potem portfel coinomi na androida i tam jest wbudowany serwis wymiany
po drodze jeszcze może być polo albo bittrex. na coinomi nie próbowałem wymieniać i niedawno sie zorientowałem, że jest zaimplementowany shapeshift ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości