SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 5 czerwca 2018, 12:23

@Rumcajs
Nie. Na blockchainie SYSa można robić ICO i generowac tokeny. Sa też identities i wiele innych rzeczy w przygotowaniu.
Tutaj podcast z Sebastianem i Jagdeepem
https://www.futuretechpodcast.com/podca ... y-syscoin/
i jeszcze świetny artykuł keyare na linkedin
https://www.linkedin.com/pulse/blockcha ... ublished=t
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » wtorek, 3 lipca 2018, 22:32

Jak na blockchainie SYSa mozna robić ico to czym sie różni funkcja smart contract od sidechaina ? bo sys ma sidechainy z tego co wiem ale smart contraktów nie ma, ktos może napisać co się zna na tym ? Na Komodo też sie da zrobić ICO i są już 2 pierwsze ale żeby miał smart contrakty nie słyszałem, a Stratis od niedawna ma za to i sidechain i smart contrakty (ale nie wiem czy nie w wersjach jakis wczensych alfa czy beta) ale czym to się różni bo niemam pojęcia ale też ma mieć ICO na sobie tylko nie wiem czy ICO się da mieć na sobie bo coin ma sidechainy czy bo ma smart kontrakty ja to w ogole nic nie wiem w sumie. Eth jakoś nie ma na sobie żadnych kurde sidechainów a ma na sobie pełno ICO.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 3 lipca 2018, 23:34

Cena ostro w góre ale chyba jest jakis problem na binance bo ktos kupil 1 sys za 96 BTC i wykres zlikwidował. Team bada problem, na razie niczego nie ustalono.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Areck1 » wtorek, 3 lipca 2018, 23:35


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 00:04

nie no bez jaj, to nie sa prawdziwe konta na twitterze
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 00:22

@l3sny,

już ma nika swojego FOMO KING :)

Dodano po 25 sekundach:
i wystarczyło że coś napisałem w temacie o sys i zaraz jebło jak w kościele ...

Dodano po 2 minutach 52 sekundach:
@Areck1,

ten syscoin_tx to scamowe konto do zbierania eth/btc ale sie podkleili ładnie swoim komentem ze sys został zhakowany i juz oddają rewardy w btc/eth zeby tylko im wysłac 0,2 btc to przyślą 2 btc w zamian i ma najwiecej lajków to jest na górze. Że też ludzie sie na to ciagle nabierają. Ale ten twiter jest porąbany jakby nie było ja tego nie uzywam i FB tez prawie w ogole poza spojrzeniem na pare coinów bo nieraz tam jest wiecej niz na bitcointalku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 00:27

No ale kupic 1 SYS za 96 BTC... co za talet marketingowy. I dalej pompa na binance tyle, że wszystkie giełdy wstrzymały obrót.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 00:34

@l3sny,

z tego co widziałem tylko Poloniex zatrzymał bo ma pasek na górze. Ofc bez logowania nie moge stwierdzić czy inne też ale ruchy normalne widac ze sa sell i buye tylko ze cena jest duzo niższa około 4200s teraz a na Binance okolice 14 000s.
Jak na moje oko to ktoś puścił bota zrąbanego ktory skupuje z asków jak zwariowany, ale z komentarrzy na twicie pisało że nie dochodza wpłaty sys na Binance.

Dodano po 32 sekundach:
Ale 19 Masternodów już znikło pod ewentualna sprzedaż

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
Więc za bardzo selnac sie nie da i tak skoro na binance tylko duży kurs jest a na innych niby wzrósł ale troche i nie taki szalony. Ja kupowałem ostatnio sysa po 5300 satoshi wiec taki kurs 4200 s teraz na jakims bitrexie to mi lata koło dupy i tak.

Dodano po 2 minutach 53 sekundach:
Nom to był fat finger aż do samego sufitu, ale ile on musial miec BTC zeby dobić do 96 btc za 1 sysa NAWET JEŚLI kupił tylko kawałek sys za ta cene.
Ciekawe czy giełdy robia wyjątki i whalesom za fatfingera lub źle skonfigurowanego bota zamrażają cały rynek i robią rollbacki tylko dlatego że ktoś jest whalesem... a co to ludzi obchdozi jak ktos zrobi fatfingera za 1000 $ to gielda ma to w dupie. Ja kiedyś na stratisie zrobiłem fatfingera i tez nie dumpowego tylko zieloną świecę postawiłem, ale to na Polo było.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 00:41

@Rumcajs,
musiał wyczyscić po drodze wszystko. Ale to jest oczywisty hack na binance imho. Zrobią rollback i wykres znów będzie wyglądał normalnie
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 00:54

@l3sny,

czemu hack na Binance? inne coiny i trade dzialają normalnie tylko na sys się pojawiły szalone buye z askow. jak dla mnie to zle skonfigurowany bot albo ktos shakowal komus konto z wieloma btc i teraz wymienia to za sysa zeby wyplacic to btc nie majac 2FA na koncie z btc.
No wiadomo że musiał wyczyścić wszystko widać knot świecy, dlatego pisze że to mega konto z wieloma btc musiało być aby takie coś zrobić, ale nie moge uwierzyć że takie konto nie miałoby poza 2FA jeszcze jakis zabezpieczeń. Ale w sumie to sie nie znam dziwne to wszystko moze cos jednak jest nie tak z sys ale czemu tylko na binance to nie wiem.

Dodano po 2 minutach 9 sekundach:
inne giełdy działają normalnie, to ze syscoin napisal na twicie ze chce wstrzymac handel to albo wiedzą że coś skopali po tylu zmianach i chca to naprawić albo wyskoczyli przed szereg bo myślą że coś zrąbali a to po prostu na binance tlko jakas akcja j.w. zły bot lub hakniete konto z btc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 01:00

@Rumcajs, apriorycznie wstrzymano handel na poloniex, na binance nie mozna przesylac SYS, tylko bittrex dziala normalnie chyba. No ale masternody mi padły.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 01:03

@l3sny,

MN padły ?> no widziałem właśnie że już z prawie 30 wyleciało/znikło myślałem ze pod sell na tej pompie ale czytałem że nie dochodza sys do binance wiec nie ma gdzie sprzedawac bo poza Binance cena jest i tak nizsza niz ja przed wyjsciem MN kupowałem więc raczej nie jakas atrakcyjna.

doczytałem rano że to coś u Binance sie działo. Dlatego inne giełdy normalnie na sysu tradowały za niższe ceny.
Ostatnio zmieniony środa, 4 lipca 2018, 08:23 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: supersonic82 » środa, 4 lipca 2018, 07:12

ten kto mam sys niech pilnuje bo spodziewam się podłogi :?
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 08:24

Wątpie.
To nie wina Sysa że coś na binance nawaliło. Więc nie wiem czemu miałaby być podłoga i to po niedawnym wejściu Masternodów i ledwie pare dni temu Blockmarketu 3.0

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 08:45

Podłogi raczej nie będzie, mamy za to niezłą akcję marketingową ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Araluen » środa, 4 lipca 2018, 08:49

Rumcajs pisze: Wątpie.
To nie wina Sysa że coś na binance nawaliło. Więc nie wiem czemu miałaby być podłoga i to po niedawnym wejściu Masternodów i ledwie pare dni temu Blockmarketu 3.0
To nie jest wina Sysa, ale oni też mieli problemy u siebie - w jednym bloku wykopano więcej Syscoinów niż wynosi total supply :D Ale poinformowali, że problem jest już ogarnięty i prosili giełdy o wznowienie tradowania

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Areck1 » środa, 4 lipca 2018, 11:47

@Rumcajs,
Wiem, że to w komentarzach to scam (na innych kontach też to jest i nie mogą sobie z tym poradzić)
Chodziło mi o informacje zamieszczoną na ich profilu o "problemach".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 4 lipca 2018, 13:34

Fellow Binancians,

At 2018/07/03 20:18:00 (UTC), irregular trades were detected from a number of API users, triggering our internal risk management system. As such, Binance made a timely decision to suspend trading, withdrawals and other account functions.

We have since taken the following actions relating to this incident:

To protect the safety of our API users, we have removed all existing API keys and requested all API users to recreate their API keys. We implore our users to take care of their API keys going forward:
1) If you are not a regular API user, please do not create an API key.
2) Do not give any third-party service providers access to your personal API key.
3) Use the IP whitelist functionality to ensure your key is only accessible to you.
Rollback of irregular trades.
For the users who were negatively affected by choosing to trade the rising SYS price, Binance will offer zero-fee trading between 2018/07/05 - 2018/07/14. If you traded SYS during the incident and believe you were negatively affected, please open a support ticket.
For all other Binance users, we will offer a 70% rebate on the trading fees received from you (does not include referrals) between 2018/07/05 - 2018/07/14. The rebate will be given in the form of BNB calculated using the closing price on 2018/07/14.
To protect the future interests of all users, Binance will create a Secure Asset Fund for Users (SAFU). Starting from 2018/07/14, we will allocate 10% of all trading fees received into SAFU to offer protection to our users and their funds in extreme cases. This fund will be stored in a separate cold wallet.
Since founding, Binance has always upheld our core values of spreading crypto and protecting users. Binance has achieved explosive growth in the first year. With this growth, we also experience many problems. We must reflect upon these problems, learn from them, and improve ourselves. We know in the course of making history, we will be tested again and again. We believe every test makes us stronger. And only if we fight together, can we move the industry forward. We thank all of our supporters, those who nudged us forward. We welcome your comments, suggestions and feedback. Thank you for being with us on our journey. Binance will continue to push forward.

Thank you for your support!

Binance Team

2018/07/04
Czyli to przypadek, ze akurat trafiło na SYS
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 4 lipca 2018, 15:31

No ale kampanie marketingową już prawie mamy załatwioną, pewnie dziesiątki tysięcy osób przeczytało co to jest sys i instalowało z ciekawości Block Market :)
W końcu nie każdy coin chodzi po 96 btc na ATH :)

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: kajetan » środa, 4 lipca 2018, 16:19

l3sny pisze: To protect the future interests of all users, Binance will create a Secure Asset Fund for Users (SAFU).
"Funds are SAFU"! Udał im się dowcip.
A idea skądinąd całkiem słuszna.

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości