SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwietnia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: nztcaps » niedziela, 6 sierpnia 2017, 16:32

@Rumcajs prawdopodobnie w połowie śierpnia (tak piszą na slacku) jeszcze 26 śierpnia mają konferencje w Kanadzie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » niedziela, 6 sierpnia 2017, 19:04

No własnie kolega odpowiedział. Też jestem ciekaw kiedy to wyjdzie ale tak długi okres wyczekiwania oznacza, że chłopaki przygotowywują solidny produkt.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: jpktraders » środa, 9 sierpnia 2017, 21:50

Syscoin po przełamaniu linii tendencji porusza się nadal w trendzie spadkowym. Obecnie jesteśmy w fazie korekty która przybrała formę trójkąta.

Poniżej scenariusze na nadchodzące dni w przypadku wybicia z trójkąta:

Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: JacekW_BB » czwartek, 17 sierpnia 2017, 11:44

Wróciłem do SYS. Dużo niżej nie powinno spaść a ma fundamenty do wzrostów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » piątek, 18 sierpnia 2017, 11:56

Ja szczerze mówiąc 2/3 swoich sys'ów już jakiś czas temu sprzedałem i w sumie dobrze zrobiłem, bo udało mi sie dobrze wstrzelić w inne coiny, ale nadal 1/3 trzymam, because I still believe :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » niedziela, 27 sierpnia 2017, 08:42

Jakieś nowości? Co tam w trawie piszczy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 11:30

Ja nic nie sprzedałem, ostatnio był artykuł że zakonczyli audit (firma zewnętrzna robiła, nie znaleziono niebezpieczenstwa utraty coinów) i tylko kilka drobnych poprawek zrobią jeszcze i w ciagu tygodnia je skończą. Więc holduje nadal. Powinno być już na dniach więc nie ma sensu sprzedawać teraz, wiekszy sens byłoby kupić, ale już sporo odbiło od dołka na ostatnich dniach gdzie spadło aż do 2400s-2700s, stopniowo wzrasta juz 3-i dzien (ale inne alty tez sporo rosną) więc chyba trzeba czekac ewentualnie dokupic w sumie wiele razy kupowalem drozej sysa.



Dodano po 59 minutach 59 sekundach:
juz cena znowu zaczela rosnąć, wstawilem bida jak napisalem posta ale nie wszedl, trudno.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Gepard » wtorek, 29 sierpnia 2017, 21:29

Własnie Blockchain Foundry podało datę wydania wersji 1.0 blokmarketu. Cena na chwile obecną idzie mocno w górę. Oby się utrzymał taki wzrost na trochę dłużej :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » wtorek, 29 sierpnia 2017, 21:58

Thx za info, zaglądałem rano ale niedawno się pojawiło, mogłeś od razu wstawić linki, to ja wstawie w takim razie:

Termin wyjscia BlockMarket 1.0 to 12 września:


development update i masternody:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: adam1226 » środa, 30 sierpnia 2017, 01:24

Buy romours sell the news.. bede mocno zdziwiony jesli przebije 5k
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » środa, 30 sierpnia 2017, 04:47

@adam1226, musisz być mocno zdziwiony... :lol:
Pierwszy raz chyba jest tak, że sys wzrósł i po paru godzinach od razu nie spadł
Mimo wszystko, patrząc jak sys zawsze sie zchowywał przy newsach, myślę że warto sprzedać i odkupić za chwilę pewnie 30% taniej

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: TheKubizz » środa, 30 sierpnia 2017, 12:54

adam1226 pisze: Buy romours sell the news.. bede mocno zdziwiony jesli przebije 5k
Szybko poszło ;) . Ja osobiście w obencym spadku dokupiłem trochę zapasów i dalej trzymam believe!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: jpktraders » środa, 30 sierpnia 2017, 20:59

Spoglądając na wykres Syscoina zauważyć można że od ostatniej analizy zrealizował 2 scenariusze zaznaczone przez nas. Najpierw spadkowy po wybiciu z trójkąta i teście, później wzrostowy na powrocie nad poziom 0.00004451 BTC i teście od góry.



Wykres przedstawia nam mocne wzrosty. Kolejnym punktem kierunkowym będzie opór na poziomie 0.00005463 BTC. Jest to bardzo ważne miejsce, które lepiej widać na wykresie D1.



Jeżeli cena da radę przez niego się przebić, to przy teście od góry można będzie szukać kupna. Kolejnym przystankiem będzie opór 0.00006430 BTC. Alternatywnie jeżeli cena nie da rady się przebić przez ten opór, to nalży szukać sprzedaży po wybiciu poziomu 0.00004451 i jego teście od dołu.

Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » czwartek, 31 sierpnia 2017, 14:42

Tutaj chyba nie ma co patrzec na wykresy bo juz wiadomo że 12 września ma wyjść Blockmarket i wtedy się okaże co z ceną w zależności czy ludziom się spodoba i będzie dużo produktów do kupienia. Ja bety nie widziałem więc nie wiem czy to będzie hit czy ignorowany produkt, ale ten wzrost to była chwilowa pompka na artykulach o dacie wyjscia Blockmarketu, ale że do wyjścia jest jeszcze 12 dni to wygasła po prostu naturalnie, więcej akcji zobaczymy bliżej tej daty.
Niestety miałem atak FOMO jak wyszły artykuły i zaczeło rosnąć i dokupiłem bo myślałem że "to już teraz" a sie okazało że po 1 dniu spadła cena a ja przepłaciłem. No ale cóż przecież nie bede wychodził stop losem bo spadło jak za 12 dni ma być relase marketu, poholduje do tego czasu co dokupiłem, spodziewam się jednak wzrostu ceny jak to wyjdzie więc okazja do sprzedaży jeszcze będzie. Na screenie w artykule jest fajny dron za 2099 $ do kupienia zapłata w SYS z fajnymi zdjęciami i opisami, jak będzie dużo produktów to może być szał :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » czwartek, 31 sierpnia 2017, 14:45

@Rumcajs, Dokladnie w przypadku sys'a nie ma co patrzeć na wykresy, bo cena jest bardzo zależna od tego co sie dzieje.
Myślę, że można sie spodziewać dobrych wzrostów ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 2 września 2017, 16:01

Masternody pod koniec roku:


100k SYS trzeba mieć
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 września 2017, 22:46

l3sny pisze: Masternody pod koniec roku:


100k SYS trzeba mieć
Przecież ten coin ma 888 000 000 coinów, po co oni ustawili taką malą ilość na masternoda ?
Nem na masternoda potrzebuje aż 3 milionów coinów.
Przecież tyle ludzi holduje tego coina bo jest go dużo i był tani to ludzie nachomikowali tego pełno, sam mówiłeś że co wypłata dokupujesz SYS, a teraz Masternode tylko 100 000 coinow jak jest 888 mln ?
Będzie jak na Dashu, że ci co mają SyS'a to będą musieli to siekać na pełno osobnych masternodów, no chyba że zrobią jakiś system lepszy żeby nie opłacało się dzielić walleta na osobne masternody, w Stratisie dev coś wspominał że tak chciałby zrobić żeby nie opłacało się dzielić ale nie wiem co w końcu wymyślił żeby to miało sens bo nie czytałem o stratisie ze 2 miesiące, za dużo postów. Wiem że jedynie wprowadził Tiery masternodów tzn Masternody z różnymi progami ilości coinów żeby każdy mógł zarobić na swoim masternodzie, ale to nie załatwiło sprawy tych ludzi co nakupili tego tanio na ico i mają wallety na wiele największych masternodów. W SYS będzie ten sam problem, czy będzie trzeba dzielić walleta na paczki po 100k coinów i zakładać osobno masternody czy będzie sie opłacało mieć 1 ale większy masternode niż 100k. Ja nic nie wyczytałem na ten temat ale dopiero niedawno był artykuł że sys ma mieć masternody w ogóle.
Ja kupiłem pod sprzedaż na wyjściu Blockmarketa a tu masternody dali i road mape uaktualnili i nie wiadomo teraz ile czekać ze sprzedażą bo te Masternody to chyba będą troche później niż sam Blockmarket 12 września ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 2 września 2017, 23:16

@Rumcajs,
MN w listopadzie.
M.zd. ilość SYS jest odpowiednia. W tej chwili jest około 530 mln coinów, nagroda za blok to 16 SYS co minutę i tak do końca wydobycia za 30 lat. Tak wiec może powstać max 5300 MN na tę chwilę. Nikt nie wie ile ich będzie ale będa robić różne funkcje m.in. obsługiwać VM dla ETH i będzie można używać taniego SYS jako gas do aplikacji oraz kilka innych rzeczy.
Tu kawałek konwersacji ze slacka:
So, from what i gather, Masternodes will: 1) Permit scalable Sidechains (can´t understand exactly how) 2) add Ethermint to the mix (Don't know what this does) 3) Permit Ethereum Virtual Machine Capabilities to the sidechain supported by the masternodes 4) Enable descentralized data storage 5) and enable a non-smart contract layer which does not affect the UTXO-set of Syscoin (what ever that means)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » wtorek, 5 września 2017, 21:45

Sys chyba przebije zaraz swoje ATH :mrgreen: - to dobry znak

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 5 września 2017, 22:55

Screen Shot 2017-09-05 at 21.51.25.png
Uformował się cup with handle na dwutygodniowym/2h. Biorac pod uwagę dodatkowo wypuszczenie Blockmarketu 12 września ATH na USD może być kwestią kilku godzin. Ale ja bym uważał ze sprzedażą bo biorąc pod uwagę ilość nowości za kilka tygodni to może równie dobrze przebić 30-35 centów bardzo gwałtownie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości