SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » wtorek, 5 września 2017, 23:04

Nieno magiczne 1$ za coina musi być, inaczej się nie liczy :)
W sumie easy może być obecnie 127 mln marcetcap więc w stosunku do innych coinów jest bardzo dużo miejsca na wzrosty, cena 1 sys teraz to 0,24 $ (24 centy) więc dojscie do magicznego 1 $ za coina to tylko market cap x 4 czyli troche ponad 600 mln usd.

PS. Może więc będzie jak wprowadzą Masternody w Listopadzie plus działający już 2 miesiące Blockmarket + jakieś te bajery z etherum.

Miałem sprzedać na newsie z Blockmarketem ale potrzymam troche chyba do listopada i masternodów, chociaż na samym relase Blockmarketu 12 września na pewno będzie dump, zawsze po newsie jest dump a pompa tuż przed i na samym newsie, na innych coinach tak działało to zwykle, dopiero potem znowu wzrost jesli news był solidny i dobry a nowi właściciele coinów są już zainteresowani wzrostem i zarobieniem a nie wysypywaniem się. Ale sys ma z 527 mln coinów więc jak będzie wzrost to będą się cegły sypały na glowy bo pewnie tysiące holderów to ma i jak zobaczą spore wzrosty to zaczną dumpować. Tak mi się wydaje ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 5 września 2017, 23:18

Wiem wiem ;)
Nie bajery tylko GAS wirtualnych maszyn ETH co nieco zmienia perspektywę ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 6 września 2017, 06:29

No to $0.30 przeszło do historii ;)

A tu filmik instruktażowy do nowego BM Desktop:

“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Bit-els » środa, 6 września 2017, 07:46

@l3sny, chyba tylko kwestią czasu jak sysa przytuli jakaś giełda z fiatami.
:-)

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwietnia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: nztcaps » środa, 6 września 2017, 08:45

1$ przebijemy po wydaniu blockmarket :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 6 września 2017, 09:11

@Bit-els, Nie no największe atrakcje wciąż jeszcze przed nami.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 6 września 2017, 13:44

Szkoda że nie dokupiłem więcej jeszcze pare dni temu jak spadło chwilowo na 4000s+ była okazja do dokupienia. Ale nie miałem za bardzo co sprzedać żeby dokupić a szkoda mi było Arka sprzedawać a nic innego za bardzo nie miałem konkretnego do sprzedania a ze stratą nie lubie sprzedawać a miałem CFI, Sonm, ICN i jakis Trustcoin a to wszystko mi spadło.
Teraz to już nie ma sensu kupowac bez jakiegoś dipa, cena bardzo wzrosła a nie wiadomo czy nie bedzie dumpa po relase Blockmarketa żeby za 7000s to brać teraz. Ważne że coś kupione jest, wiedziałem że wzrośnie mogłem sie zdecydować dokupić więcej ale wtedy nie wiedziałem jeszcze chyba że będą masternody a może wiedziałem, hm.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 6 września 2017, 16:14

@Rumcajs, całkowicie Cię rozumiem, ja tez nie lubie sprzedawać ze stratą altów i generalnie tego nie robię. ALe jestem przekonany, że SYS pójdzie jeszcze mocno do góry, po Desktop będa dalsze newsy z poważnymi graczami i jak Bit-els wspomniał nagle może się okazać, że jakaś wieksza giełda fiatowska wprowadza SYS.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Tomak » środa, 6 września 2017, 17:40

Na jakim portfelu trzymacie te syski?

Od wczoraj testuje ten ze strony deweloperów ale średnio mi sie podoba. WALLLET VER v0.13.2.0-71e929b

Generalnie wcześniej na takim nie pracowałem. Mam doświadczenie z innymi jak LISK, NEO czy LEDGER gdzie back up jest zapisany we frazach

W tym przypadku widzę że back up trzeba zapisać w pliku.

Chcę się dowiedzieć jak się odzyskuje taki back up na wypadek spalenia laptopa. Nie wiedzę opcji do odzyskania portfela w tych ustawieniach tylko do zapisania back upu.

Poza tym czy jest sens szyfrować taki portfel skoro nie ma możliwości odzyskania hasła? Producent twierdzi że jak się zapomni to się traci coiny. Nie wiem co się dzieje w przypadku jakiegoś zawieszenia się portfela i jak hasło przestanie działać. Aktualnie hasło mam włączone i teraz nie widzę opcji żeby je zdeaktywoawć w drugą stronę. Jest tylko opcja zmiany hasła na inne. Jak się te hasło wyłacza, ktoś to przerabiał? Czy mam na nowo porftel zainstalować?

Czy ten portfel ze strony deweloperów jest jedyną opcją czy jest coś innego na rynku jeszcze co obsługuje te coiny?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Bit-els » środa, 6 września 2017, 17:43

@Tomak, coinomi na androida.
Możesz przeznaczyc jeden smartfon tylko na obsługę crypto. Nic nie sciągasz, nie oglądasz, nie wchodzisz do netu.
Tylko kilka aplikacji. Vpn

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Tomak » środa, 6 września 2017, 18:25

Bit-els pisze: @Tomak, coinomi na androida.
Możesz przeznaczyc jeden smartfon tylko na obsługę crypto. Nic nie sciągasz, nie oglądasz, nie wchodzisz do netu.
Tylko kilka aplikacji. Vpn
Jak jest zabezpieczony ten portfel coinomi w razie utraty smartfona? Czy generuje sie jakiś privatkey do odzyskania tego portfela?

Co sie dzieje w przypadku likwidacji serwisu coinomi jak się firma zwinie. Czy środki będzie można dalej przelać na giełdę naprzykład? Rozumiem że ta aplikacja działa niezależnie od warunków zewnętrznych? Pytam się bo mało korzystałem z takich aplikacji tym bardziej walletów na androida.

Planuję zrobić sporą inwestycję w tego syscoina i potrzebuję maksimum ochrony. Tu nie ma miejsca na jakiś błąd.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: adam1226 » środa, 6 września 2017, 18:31

Tomak pisze: ? Czy generuje sie jakiś privatkey do odzyskania tego portfela?
Seedem na podstawie którego generuja sie klucze dla wielu walut ;-)
Ale to temat SYSa.
Po wiecej informacji polecam zajrzec do tematu Coinomi

Co do Sysa to zaliczył chyba najwiekszego dipa z coinow ktore obserwuję, tak że nieźle mnie zaskoczył ten wzrost..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 6 września 2017, 19:35

adam1226 pisze: Co do Sysa to zaliczył chyba najwiekszego dipa z coinow ktore obserwuję, tak że nieźle mnie zaskoczył ten wzrost..
@adam1226,

A bo to sie nazywa analiza fundamentalna a nie techniczna na której większość jedzie na forum nieraz nic o coinie nie czytając :P
Tak że mnie (i L3snego pewnie tez nie) nie zaskoczył ten dzisiejszy wzrost, już tydzień temu miał mieć nawet ten Blockmarket ale w linkowanym pare postów wyżej artykule podali jednak date dalszą czyli 12 września plus dodali osobny artykuł o developingu dalszych planach i masternodach więc jeśli ktoś czytał to wzrost z niskiego poziomu okolice 4000s do obecnych 7000s pod gotowy produkt i z niskim jak na inne coiny market capem jak wyżej w swoim poscie podawałem 127 mln usd nie jest czyms nadzwyczajnym, ostatnio byly jakies alty co miały okolice 100% wzrostu na 24h.
A SYS zresztą już miał w czerwcu tego roku ATH na 9900s to chyba były czasy jakis wczesnych beta versji Blockmarketu w wallecie więc jak wtedy mogło być to teraz tym bardziej może i pewnie będzie. Ale ja jestem zapakowany więc moja opinia może być nie obiektywna :) żeby potem nie było :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 6 września 2017, 20:34

ATH w BTC to było ponad 10k sats w czerwcu. Dzisiaj USD ATH to ponad $0.33
@adam1226 - "dip" to chyba jak idzie w dół a do góry to "spike".
@Tomak pytania co do technicznej strony walleta najlpiej dołączyc do grupy na slack.
syscoin.slack.com
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Bit-els » środa, 6 września 2017, 21:07

@Tomak, privy z seeda odtworzysz na tej stronie,
https://iancoleman.github.io/bip39/
a jeśli nie, to znajdziesz narzędzie w sieci, ktore Ci to umożliwi. Ścieżkę generowania privów z seeda znajdziesz w coinomi przy monecie. 3 kropki w prawym górnym rogu i advances.

Coinomi jest chronione pinem alfanumerycznym. Wiec w razie zgubienia tel masz duuuużo czasu, żeby odtworzyć seeda i przenieść środki.
Pin zabezpiecza wysyłanie, nie otwarcie portfela.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Bit-els » czwartek, 7 września 2017, 15:33

Ponad rok temu, albo jeszcze wcześniej, zwróciłem uwagę, że dash jest lżejszy od doge. Ciężar kapitalizacji mam na myśli. Doge był wart około 25 mln, a dash 16 mln $
To było skrajne niedowartościowanie ciekawego projektu.
Bo doge... no miła moneta, ale z inflacją nieograniczoną i bez żadnych usprawnień.
A dash, wiadomo.

I tak teraz patrzę, a sys ma 157 mln, a doge 220 mln $

Ciekawe czy wskaźnik okaże się po raz drugi skuteczny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 7 września 2017, 17:09

Dzisiaj kapitalizacja Dash to $2.6 mld
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Bit-els » czwartek, 7 września 2017, 18:23

@Rumcajs naganianie?? :shock:
Rumcajs... :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » czwartek, 7 września 2017, 18:33

@Bit-els,

Sorry :) ale takie wnioski każdy nowy czytając mógłby wyciągnąc po tym poście.
Sam jestem zapakowany ile dałem rade w Sys (ale nie za tą cene tylko skupowałem sporo niżej) ale spostrzeżenia że kiedyś dash był tanszy od Doge i Sys też teraz jest są całkiem hmm interesujące :)
Szkoda że nie byłem w crypto jak dash był tanszy od doge (market cap ofc nie 1 coin vs 1 coin) to bym sobie pobudował troszku masternodów dashowych :P
A tak to bida piszczy nimam masternoda Dasha, ale może sysowego damy rade :)

Gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: scryptominer » czwartek, 7 września 2017, 18:35

Rumcajs pisze: Szkoda że nie byłem w crypto jak dash był tanszy od doge (market cap ofc nie 1 coin vs 1 coin) to bym sobie pobudował troszku masternodów dashowych

Coś kolega ściemnia -> Rejestracja: 16 lutego 2014 ;)

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości