SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: l3sny » wtorek, 28 stycznia 2020, 19:07

Weteran
Reputacja: 1131
Reputacja postu: 
2

Postautor: qertoip » wtorek, 28 stycznia 2020, 20:46

To coś jest 220 w rankingu, względem ATH dolarowego straciło 41-krotnie, czyli straciło całą swoją wartość.

Śledzę kryptowalutowe reddity, fora, twittery, podcasty, blogi i dosłownie nikt ale to nikt o tym nie mówi.

Że w ogóle na naszym forum istnieje o tym wątek to jest jakaś anomalia ;)

https://coinpaprika.com/coin/sys-syscoin/
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 856
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 stycznia 2020, 23:29

Ja to kupowałem po ponad 5000 satoshi. Ostatnio uśredniałem za okolice 270 sato ale nie wiem czy to coś uratuje sytuacje, może ten bridge będzie tym game changerem zobaczymy :D
Będzie sobie można przerzucać tokeny z Eth na Sysa tym bridgem a on nie ma problemów ze skalowalnością, część tych erc-20 potrzebuje szybkości przesyłu, zewnętrzna firma zrobiła test Syscoina w zeszłym roku i mieli 60 000 TPS.
Ciekawe jak będzie. Narazie Masternoda daje dziennie 60 centów do tego trzeba za VPSa zapłacić. Ale można w ten sposób poholdować czekając na co będzie dalej.
Sys może być jakby Lighting Nethwork dla Eth jakby się udało i zaczeliby używać tego rozwiązania. Ciekawe czy samo Eth też się da przenieśc tym bridge na SYSa chain czy tylko tokeny musze doczytać.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » środa, 29 stycznia 2020, 08:51

qertoip pisze: wtorek, 28 stycznia 2020, 20:46 To coś jest 220 w rankingu, względem ATH dolarowego straciło 41-krotnie, czyli straciło całą swoją wartość.

Śledzę kryptowalutowe reddity, fora, twittery, podcasty, blogi i dosłownie nikt ale to nikt o tym nie mówi.

Że w ogóle na naszym forum istnieje o tym wątek to jest jakaś anomalia ;)

https://coinpaprika.com/coin/sys-syscoin/
Jak było jeszcze z 10 razy mniejsze niż jest teraz doszło do $1.05.
To nie jest anomalia, że jest wątek na tym forum. To jest właśnie perełka :D
Ostatnie 24h 15% wzrostu. Już idzie pod $0.03 i 165 lokata na coinmarket cap

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » środa, 29 stycznia 2020, 11:23

Będzie można szybko przesyłać na Sysie teraz USDT i DAI bo one są na Eth jako tokeny. Na pewno komuś się przyda taka funkcjonalność.
A Masternode można założyć w 5 minut na https://www.allnodes.com/ za 10$ miesięcznie bez KYC i płatnych w krypto.
Coiny sie trzyma u siebie w wallecie nie u nich, jedyna wada że narazie nie obsługuje tego żaden hardware wallet ale podobno pracuja nad ledgerem i ma być, do MN trzeba 100 k sysów. Masternoda daje 26 sys dziennie, ale to jest teraz dłużej niż 24 godziny bo jest już 2000 Masternodów założonych i ten czas się wydłuża, wczoraj taka paczka była warta 60 centów, dziś po wzroście BTC już 70 centów.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » środa, 29 stycznia 2020, 15:03

nie no wiadomo kokosy to nie sa ale te fiatowskie tokeny na ETH do przerzutu po gieldach sa po prostu idealne.
Nagroda 26 SYS okolo dziennie, mysle ze nieco mniej w usrednieniu ale mimo to po 12 miesiącach dodatkowe 35% a po następnych 18 miesiącach nagroda zwiększa się o 100%. W kolejnych latach nastepuje zmniejszenie nagrody o 5% rocznie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » czwartek, 30 stycznia 2020, 22:40

Gorzej że jak w końcu będzie obsługa jakiegokolwiek hardware walleta to sie straci to seniority MN za czas i to jest najgorsze bo trzyma sie MN dluzszy czas a potem jak sie bedzie chciało przezucic coiny na hardware to beda nowe adresy i seniority MN'ów zostanie stracone. Juz raz było stracone z przejscia z sys v3.0 na 4.0 ile dobrze pamietam. Ile razy mnożna tak wkołko tracic bonusy za dlugosc trzymania MNdów. Okazuje sie tak ze nigdy nikt nie ma bonusów.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » piątek, 31 stycznia 2020, 15:40

Kolejny swietny artykuł z wczoraj na temat DeFi

https://m.benzinga.com/article/15217166

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » sobota, 18 lipca 2020, 10:53

Screen Shot 2020-07-18 at 09.53.45.png
tygodniowy

dawno nic nie było o SYS ;)
Przez ostatnie 3 miesiące zysk wyniósł 100%. Dupy może nie urywa ale wystarczy popatrzec na wykres 24 miesiące dokąd wszystko zmierza.
Ponadto 23 lipca bedzie ogłoszony gruby news. M.zd. może to być jakas współpraca z Brave albo jakiś stablecoin wejdzie jako token albo cś jeszcze innego. Ponadto zespół SYS bierze udział w konkursie Redita na token dla tej platformy. Myśle, że warto rzucić okiem na syscoin.org projekt fazę załamania i rycia w mule ma raczej za soba i jest mega niedowartościowany. Nie jest to w żadnym razie porada inwestycyjna no ale zaglądają tu ludzie co mają łeb na karku i umieją odróżnić rzeczowe informacje od kitu P&D.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 lipca 2020, 16:20 przez l3sny, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 4422
Reputacja postu: 
0

Postautor: koparki » sobota, 18 lipca 2020, 11:17

@l3sny większość kojnów ze starej gwardii ma taki wykres, bardzo dużo projektów ma wykresy wskazujące na skrajne niedowartościowanie w stosunku do bitcoina. Ostatnio bańki i pompy były tylko na jakiś nowych projektach które nie są obarczone bagholderami . Na Binance nie pamiętam już kiedy widziałem ostatnio wybitny wzrost co najmniej +40 +50%, który się utrzymał z dnia na dzień na kojnie ze starej gwardii, czyli kojnie z czasów sprzed bańki 2017. Był pik na LSK ale się nie utrzymał z dnia na dzień.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » sobota, 18 lipca 2020, 11:27

tak to prawda @koparki , dlatego napisałem, że zaglądają tu ludzie co się znają i dlatego powinni zajrzeć na syscoin.org żeby odkryć jakie są fundamenty projektu.

Weteran
Reputacja: 713
Reputacja postu: 
0

Postautor: adiqq » sobota, 18 lipca 2020, 13:20

@koparki , @l3sny - ja dołączyłem tu późno, bo pod koniec 2018. I też jak tworzyłem portfel inwestycjny, to pytałem starych forumowiczów....i były różne odpowiedzi - ale najczęściej powtarzające się pozycje to (poza BTC i ETH) to BCH, LTC, DASH, do tego obowiązkowo jakiś anon....I szczerze mówiąc to pozycje na których najgorzej wyszedłem...długo je trzymałem, aż odbiją...i dopiero kilka dni temu wreszcie zrobiłem z tym porządek i "uwolniłem" się z tego. Miałem jeszcze XMR i ZEC - i na tym wyszedłem dobrze,ale też kupiłem w lepszym momencie. Nie, nie żalę się - bo to była dla mnie bardzo dobra nauka - na szczęście niedroga. Bez tego nie byłoby pewnie następnych, dużo lepszych inwestycji...ale do czego zmierzam - nie mam zaufania do wiekszości starych coinów...nie chodzi nawet o fakt, że na nich nie można zarobić, otóż można...ale ja przez długi czas trzymałem zamrożone środki w "pewniakach" i tylko patrzyłem, jak inne coiny rosną...a wykresy tych stary wyglądały tak jak pisał koparki....więc mimo wszystko, wole inwestować w nowsze coiny. Niestety, ale nie można sie przywiązywać do konkretnych coinów. Z perspektywy czasu i moich doświadczeń, to nie jest dobry pomysł.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » sobota, 18 lipca 2020, 13:33

Ten Bridge two-way do eth działa i pełno projektów może sobie przesyłać tokeny na blockchainie SYSa, jak zacznie się wiekszy ruch na eth i zacznie znów cloggować bo ludzie zaczną używać eth. W sumie to potrzeba na start z 1-3 dobrych i znanych projektów erc20 które sobie porobią jakieś bramki do przesyłania swoich tokenów błyskawicznie tanio i bez opóźnień przez SYS i można na tym zacząć hype żeby inni się zainteresowali. Im wolniejszy Eth tym lepiej dla SYS, przydałyby się jakieś nowe fajne Krypto Koty :)

Dodano po 2 minutach 56 sekundach:
A i do tego przydałby się jakis stable znany żeby zaczął używać tego Bridge i już może być hype i moon soon :D Vitalik pewnie nigdy nic słowem nie wspomnie o SYS nie ma sie co łudzić ale wystarczy żeby devovie zaczeli używać Bridge jako szybszej alternatywy przesyłania.
Ofc tak bym chciał bo nadal trzymam do tego ja kupowałem po 5600 satoshi a jest teraz po 400sato więc nic ponizej 5600s mnie nie zadawala :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » sobota, 18 lipca 2020, 16:11

@adiqq SYS jest starym projektem, który przeszedł bardzo wiele trudności w latach 2014-2015. Ale team jest nadal trwały, bardzo się rozwinęli no i mają na pokładzie tego geniusza Jagdeep Sidhu. On nawet robił poprawki dla Evana z Dash i koncepcja masternodów jest oparta o podobne rozwiązania przyjęte w Dash. Oprócz tego jeszcze raz podkreślam, że projekt jest mega niedowartościowany. SYS jest obecnie najszybszym blockchainem i jedynym zweryfikowanym niezależnie przez Whiteblocks - 60.000 tps. obecna cena 4 centów to żart. W styczniu 2018 SYS jeszcze na starym blockchainie, bez Z-DAG i masternodów kosztował $1.01 o ile pamiętam. To jest badzo ale to bardzo solid project. Ja trzymam syski od marca 2016 i nigdy żadnyh nie sprzedałem (poza tymi co wykopane przez moje masternody). Ale nie namawiam.... albo info trafi na pdoatny grunt albo kupi kto inny ;)

@Rumcajs na kanale discord jest wielu starych userów jeszcze z 2014. Obiegową ceną, taką, którą ludzie uważaja, że jest fair i oddaje wartość coina na teraz jest $5 -10.00. Seriously.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: adiqq » sobota, 18 lipca 2020, 16:41

l3sny pisze: sobota, 18 lipca 2020, 16:11. Oprócz tego jeszcze raz podkreślam, że projekt jest mega niedowartościowany. SYS jest obecnie najszybszym blockchainem i jedynym zweryfikowanym niezależnie przez Whiteblocks - 60.000 tps. obecna cena 4 centów to żart
ja to doskonale rozumiem, ale większość starych projektów jest mega niedowartośćiowana....
daj mi chwilę, przepuszczę go przez mój "system" i napiszę coś więcej ;)

Dodano po 6 minutach 11 sekundach:
Nie spełnia moich podstawowych kryteriów, ale te drugorzędne spełnia i wykres mi się podoba..więc niczego nie wykluczam....

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » sobota, 18 lipca 2020, 17:22

@adiqq prześledz ten wątek co najmniej do początku strony tj. 28 stycznia ;)

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: adiqq » sobota, 18 lipca 2020, 17:29

hehe, naprawdę myślisz, że to coś zmieni?
Zrobię to, ale tylko dlatego bo pogoda paskudna, koparki ogarnięte ;) i nie mam nic lepszego do roboty ;)

Dodano po 4 minutach 10 sekundach:
adam1226 pisze: wtorek, 18 października 2016, 09:06Wrażenie robił tez LISK albo np Waves.. tak biorac pierwsze z brzegu.. a w rzeczywistosci 90% tych genialnych coinow czeka w najlepszym razie pump and dump
prorok czy co? ;)

Dodano po 11 minutach 5 sekundach:
jestem na 9 stronie...fajnie się czyta z perspektywy czasu :lol:

Dodano po 28 minutach 40 sekundach:
przeczytałem na szybko, bez wnikania w niepotrzebne (dla mnie) szczegóły...
cieszę się , że to przeczytałem, postaram się z tego wyciągnąć dla siebie naukę na przyszłośc...ale generalnie zdania nie zmieniłem

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » sobota, 18 lipca 2020, 20:48

chyba przesadziles z lekturą ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » niedziela, 19 lipca 2020, 18:06

troche poszło do góry dzisiaj, volumen sie rozkręca. Wygląda, że przebicie oporu na 853 sats będzie ostatecznym potwierdzeniem powrotu w wielkim stylu ;)

Weteran
Reputacja postu: 
5

Postautor: adiqq » niedziela, 19 lipca 2020, 18:43

aha...po lekturze wczoraj zakupiłem tyle ile standardowo inwestuję w ryzykowne projekty....pisałem przecież, że wykres mi się podoba ;)
I zawsze byłem zwolennikiem dywersyfikacji....

Wróć do „SHA256”