SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 5 lipca 2018, 08:48

Rumcajs pisze: No ale kampanie marketingową już prawie mamy załatwioną, pewnie dziesiątki tysięcy osób przeczytało co to jest sys i instalowało z ciekawości Block Market :)
W końcu nie każdy coin chodzi po 96 btc na ATH :)
kampania marketingowa się jeszcze nie zaczęła ;) tam jest kilka baniek w fnduszu na takie sprawy.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Sayan » piątek, 13 lipca 2018, 10:47

A oni wgl ruszą z Webmarketem w tym roku? Jakie są wieści?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 21 sierpnia 2018, 18:34

@Sayan,
BMW dopiero Q1 2019 ale po drodze będzie Pangolin - wtyczka do chrome
Tym niemniej oto najświeższy art n/t SYS, które staje się wielkim projektem. Obecna cena jest naprawdę żartem ;)

“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

qba
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: qba » środa, 19 września 2018, 10:55

Zastanawiam się czy dokupić więcej SYS, bo cena faktycznie kusi. Pytanie czego spodziewać się po tym coinie. Jakie macie zdanie na jego temat?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 19 września 2018, 15:28

Jak alty rusza do góry to sys też na pewno.
Ale jakbym kupować miał sys to paczkami po 100k i stawiać MN inaczej holding może być nudny czekając na odwrocenie kierunku całego rynku. A tak to zawsze by generowały pasywny dochód nawet jakby cena nie rosła przez jakiś czas. No ale spadać raczej na pewno nie ma już z czego. Ale to też zależy od kondycji całego rynku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 20 września 2018, 10:48

Ten dochod na obecna chwile jest jednak niewielki. Jakies 10 pln na dobe i koszt MN na vultr np to 10 dolarow miesiecznie
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » czwartek, 20 września 2018, 14:33

Zakładam że cena by rosła, a fee w sys niekoniecznie trzeba sprzedawać tylko zbierac w oczekiwaniu na lepsze ceny. Niby raczej wiekszosc pewnie tak jak górnicy sprzedaja na bieżąco ale to nie jest jakaś sztywna reguła.
10 pln na dobe ? to mało, 300 zł na miesiąc minus 10$ za VPS. Wypadałoby mieć więcej tych MN żeby coś z tego było.

Dodano po 7 minutach 10 sekundach:
Był w tym miesiacu jakiś kolejny airdrop CPS ? bo na skrzynce ze spamem miałem jakiegoś maila że 12k cpsa dostałem i jakieś linki do klikania ale na szybkiego w komorce to zobaczyłem bo nie miałem czasu a potem zapomniałem, jak nie było to pewnie jakiś scam-mail.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 20 października 2018, 01:11

dzisiejszy webinar potwierdził, że projekt LODE (http://lode.one/ - przchowywanie srebra na blockchainie oraz system monetarny oparty o srebro ) będzie działał na platformie SYS.
To jest mega news zwłaszcza, ze w projekt jest zaangażowany sam David Morgan.
Poki co jescze nie bylo ICO a airdrop dla posiadaczy SYS spodziewany jest po zakonczeniu ICO.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 20 października 2018, 04:52

@l3sny,
Dzięki za info, musze zaktualizować wallet bo ominąłem ostatnio jakieś mandatory update.
Nie chciałbym przegapić airdropu. CPS całkiem dużo dał mi coinów więcej niż się spodziewałem zwłaszcza ze pisało że "tylko" 6% coinów pójdzie na airdrop na community sysa.
Pytanie tylko czy airdrop będzie dobry czy symboliczny tak jak na tym zapomniałem nazwy ale podobne do ubera gdzie była stała mała ilośc.
Kiedy sys bedzie obsługiwał jakiś ledger lub trezor bo strasznie to upierdliwe ciagłe aktualizowanie wszystkiego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 20 października 2018, 07:44

ja bym trzymal te CPS, sytuacja moze sie diametralnie zmienic w 2019-20.

BitCab? Nie było airdropa jeszcze

Trwają rozmowy z Ledgerem o ile wiem
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 20 października 2018, 16:01

@l3sny,

ale w bitcab omijam tego airdropa, o ile sie nic nie zmieniło, bo czytałem że każdy dostanie jakieś malutkie ilosci coinów, nie mające związku za bardzo z tym ile ma ktoś SYS. Taki airdrop typu zarejestruj sie na stronce to ci damy 50 coinów. A ten CPS ładnie sypnął, dlatego że miał chyba dużą ilość coinów to te 6% wyszło liczbowo dużo i tak.
Ja trzymam tego CPS ale sie zastanawiałem czy trzymać, bo jest niebezpieczeństwo że jak on trafi na normalną giełdę poza ich marketpcacem to cena przestanie być już stable tylko ulegać zmianie a z takiej wysokiej ceny za sztukę i dużej ilosci coinów to raczej na pewno zacznie cena spadać. Ale dopóki jest głownym coinem na ich platformie to ma cene stałą. Nadal cieżko jest kupić BTC za tego CPS ? bo kiedys słyszałem ze nie realizują się oferty bo nie ma tylu chętnych do kupowania CPS ? Tym bardziej znak że może lepiej wymienić na innego coina póki cena stoi wysoko bo nie ma giełd z CPS. Mam nadzieje że nie będzie takich gieł ale na telegramie pisali że nie mogą zabronić giełdom dodania ich coina jeśli jakaś giełda będzie chciała go wprowadzic, wtedy cena może zacząć lecieć na ryj. Nawet nie wiem jaki to ma total supply bo nie ma go ani na Coinmarketcap ani na https://coinpaprika.com/ ale musi być bardzo duży skoro 6% airdropu dało 0,55 CPS za 1 Sysa. Więc cena sie raczej nie utrzyma gdyby on wszedł na jakaś giełdę. Z drugiej strony podobno miały być airdropy dla posiadaczy CPS ale jakoś nie dostałem ani jednego airdropu i chyba nie było jeszcze żadnego a obiecywali że będą. I gdzie trzymać CPS żeby dostać jakiś airdrop na ich stronie czy na aliasie sysa ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » niedziela, 21 października 2018, 19:35

Pracują nad airdropami dla CPS i w lipcu główny szef wspominał o liczbie 12. Do dzisiaj nic jednak nie wiadomo. Tym niemniej coinpayments to powazny i stabilny projekt, ma miliony userów i dlatego warto potrzymać te coiny bo na pewno się opłaci.

A CabCoin będzie na pewno hitem, ludzie sie masowo dopytują w tym taksiarze ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 22 października 2018, 00:32

@l3sny,

no właśnie. miały być te airdropy ogłaszali to zaraz po starcie strony CPS'a a do tej pory nic nie dostałem.
Ale z samego cps jestem zadowolony o ile nie spadnie jego cena to bardzo ładnie dostaliśmy nagrode za holdowanie sysa pare lat. chociaż ja dokupowałem więc obecna cena jest sporo niżej niż mnie on kosztował no ale chyba wiekszosc obecnych coinów tyle pospadała.
Ale jak na miliony userów to czemu widziałem na telegramie że ktoś pisał że 4 miesiące czeka żeby mu zamieniło CPS na BTC bo wystawił oferte i ciągle nie ma zamiany. To jak na btc wymienic tak słabo idzie to co dopiero na inne coiny, chyba ze tam sie cene wstawiało i dał za wysoką ale to chyba niemożliwe bo to działa jako stable coin ze CPS ma stałą cenę i sie kupuje nim tak samo jakby się za fiaty kupowało. Ale nie wiem bo nie ogarniałem tego o co chodzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: blink » piątek, 14 grudnia 2018, 16:59

Czym spowodowane są wzrosty na syscoinie? :D

Gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: scryptominer » piątek, 14 grudnia 2018, 19:25

@blink, TGE na blockchainie Syscoin? Czy to ten airdrop, o którym mówił niegdyś @l3sny ?

https://app.algory.io/app/cryptonews/38 ... kly-update
https://app.algory.io/app/cryptonews/38 ... at-day-for

Hot-off-the-press — LODE Has Landed!
LODE’s AGX token generation event has completed successfully and the team are now set to unleash their crypographic silver money system on the world.

Na stronie tego Lode podają:

"Over the next six weeks, as we prepare for this event, LODE will be releasing instructional and informational content to guarantee the safe delivery of the tokens to your Syscoin enabled wallets."

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 8 maja 2019, 14:57

“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 8 maja 2019, 15:34

Poza tym że dostali patent to reszta jest wiadoma od dawna i na telegramie i w necie na ich mediach. Ale może wzrośnie do tego 4 czerwca. Musze zdążyć odkupić troche przed tym bo niestety selnąłem 30% swojego sysa bo musiałem kupić co innego na spadkach. Chociaż nie wiem czy odkupować ten sys ciągle stoi tak nisko i ile newsów by nie dawał to ciagle 1000s+. A jak ja kupowałem go to płaciłem 5600s.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » piątek, 10 maja 2019, 13:08



sysek będzie debeściakiem ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 7430
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: pael » sobota, 11 maja 2019, 07:24

a poloniex delistuje...
dlaczego?
On Friday, May 17th, at 16:00 UTC, SYS markets will be disabled on Poloniex. Please finalize all trades and close any positions in these assets prior to May 17th. Once delisted, you will have 17 days (up to and including June 3rd) to withdraw any balances in these assets. We will send an email to balance holders reminding them to withdraw their funds prior to June 3rd.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 11 maja 2019, 11:30

@pael
Wytłumaczyli następująco:
On Friday, May 17th, at 16:00 UTC, SYS markets will be disabled on Poloniex. Please finalize all trades and close any positions in these assets prior to May 17th. Once delisted, you will have 17 days (up to and including June 3rd) to withdraw any balances in these assets. We will send an email to balance holders reminding them to withdraw their funds prior to June 3rd.

On June 4th, Syscoin will be undergoing a software upgrade. Due to the engineering cost of performing this upgrade, Poloniex will not be able to continue supporting SYS at the time of the upgrade and will be delisting it. Section 16 of the User Agreement provides that Poloniex may delist an asset at any time in its sole discretion based on a number of factors and, in this case, it is the technical and operational challenges associated with continuing to support the asset.
Moja pierwsza reakcja to spore zaskoczenie i rozczarowanie. SYS4 wychodzi około 4 czerwca a zaraz potem mnóstwo nowości wraz z niezależnym audytem co do szybkości i zdaje sie skalowalności. Ale jak teraz patrze na cenę i wzrost obrotów na Polo przestałem się tym przejmować i stawiam longi. Pamięta ktos jeszcze jak kiedyś finex zdelistował Dash?
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości