SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » wtorek, 15 maja 2018, 18:53

@l3sny,

A wiesz coś więcej ? Np. orientacyjnie kiedy powinien być BM 3.0 ? A to ten co teraz jest i ten 3.0 nie będzie tą juz ostateczną wersją on jestes "webowy" ? bo nie instalowałem go od kilku miesięcy czekam na 3.0 z instalacjami. To ciągle nie ostateczna wersja? ten BM webowy miał być w zeszłym roku z tego co pamietam, trzymam to już z 1,5 roku ale oni są powolni jezu. A nie, 2 lata to już trzymam bo widze moje posty od Września 2016 ... i wtedy juz miało to być "zaraz". Więc ja już w tym longu jestem od 2 lat :( Dobrze że kupiłem tylko trochę sys i miałem na inne coiny bo bym przez 2 lata nie handlował. Dlatego wazna jest dywersyfikacja i tak nawet jak się wierzy w jakiegoś coina. Ja kupiłem mało i jak był tani więc jakoś doczekałem z nim do tych Masternodów.
Fee z tych masternode jest niezbyt duże jak ich jest tak wiele aż ? dlatego cena spadła ? Rzucisz jakims przykładem ile obecnie jest tego zysku z 1 MN czy tam ROI jeśli gdzieś to podają ? Lub może jest jakaś stronka z tego kalkulatorem ? Bo rozumiem że to działa tak że im więcej jest Masternodów to sie robi coraz mniej na 1 MN ?
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 maja 2018, 19:19 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 15 maja 2018, 19:00

@Rumcajs Nic nie wiem póki co, BM web na bank w sierpniu bo to informacja z giełdy.
dochodowosc z MN jest tu: http://sysnode.info/.
Całkowita liczba to 806 MN na te chwile.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » wtorek, 15 maja 2018, 19:15

@l3sny,

dzięki za kalkulatorek, widziałem go gdzieś kiedyś ale zaginął w akcji.
Czyli wniosek wg mnie jest taki że jednak dali za małą liczbę coinów na 1 MN bo dopiero jest 800 MN'dów a coinów jest 533 mln.
Jak dojdzie kolejne 800 MN a na pewno dojdzie to już będzie kiszka z tym ROI. Pewnie chcieli żeby była duża sieć MN'dów ale za to fee pociachali na dużo części więc z jednego wychodzi ostatecznie mało. No chyba żeby postawić kilka ale wtedy co, płacić osobno 10$ za każdy VPS pod 1 MN ?
A jak Ty stawiałeś, bo w jednym z artykółow pisali że max wielkość MN to 500 k więc siekałeś to na te najmniejsze czy ustawiłeś jakas większą, ale w guide jak zakładać MN nie pisało nic o innych wersjach MN niż 100k bo pisało żeby wpisać liczbe i wysłać dokładnie 100 k sys. a powinno się dac 500k z tego co pisali.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 15 maja 2018, 23:54

@Rumcajs Mam kilka po 100k i place $10 od każdego na miesiąc.
Na razie to zaledwie EUR16 dziennie na 1MN ale mysle, ze będzie jak z dashem i pójdzie w góre ostro.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 16 maja 2018, 02:41

@l3sny,

kapuje , ale jak pisałem top 100 ma ponad 500 k coinów w walletach.
top 101-500 ma dopiero ponad 100 k coinów w walletach.
Po co robic kilka Masternodów drobnych i płacić osobno po 10$ za VPS zamiast zrobic 1 wiekszą 500k , taka wg artykułu jest możliwa najwieksza.
Top 100 ma 500k coinów, wiele ma ponad 1 mln, po co maja to dziabać i siekać na kawałeczki, dziwie sie że ty tak bez pytań posiekałes swoje coiny na małe masternody po 100k skoro w artykułach pisali że mozna mieć Masternoda aż 500k. Lepiej zapłacić raz 10$ za VPS niz 5 x 10$ i do tego mniej pilnowania przecież bo 1 wieksza MN jest lepsza od kilku małych w sensie zarządzania i opłat za VPS.
Dziwie sie że założyłeś od razu pare najmniejszych skoro wg artykułu pisało że można mieć większe...
Poza tym nie rozumiem co z tym airdropem bo nie było na blogu artykułu żadnego poza tym że ma być jakiś airdrop do konca maja, i on ma być na Alias na Blockmarket a nie na wallecie qt wiec teraz nie wiem jak to dziala i kiedy dadza artykuł w sensie skoro qt jest osobnym walletem i Blockmarket jest osobnym kontem i Aliasem to wszyscy ci co zalozyli Masternoda z walleta qt to nie dostaną airdropu po wyjsciu Blockmarketu 3.0 bo coinów nie mają na Aliasie tylko w masternodzie ? no bo coiny maja w QT wallecie podpiete pod masternody ? I ten aidrop czegośtam bo nawet nie wiem dokladnie czego jest wszystkim po równo czyli na Alias koncie na Blockmarkecie moge mies z 10 sys a ktoś będzie miał 5 mln sys i dostaniemy po równo czy to działa proporcjonalnie ze kto ma wiecej sys to dostaje wiecej coinow z airdopu jakby wynikało logicznie. Ale wtedy jak jest z tymi co maja coiny w Masternodach zalockowane a na Aliasie na BM 3.0 mają nic lub troche tylko ? Na te wszystkie pytania nie ma nigdzie odpowiedzi a nie mam czasu siedziec na slackach/telegramach z kazdego coina co mam to powinno być dostepne wszedzie takie informacje a nie że ja musze sie prosić devów żeby mi łaskawie dali instrukcje jak wszystko działa.
Jak mowisz masz sysy od dawna jak ja 2 lata i śledzisz to ale nie kazdy jest w stanie ogarnąć kazdego coina co posiada, chyba jak to jest Twoja głowna inwestycja i masz info bo śledzisz telegram czy inne to napisałbyś coś więcej niż 2 zdania po takim wydarzeniu jak wejscie masternodów. Z tego co pisałeś to pakowałes głownie w sys juz 2 lata temu nigdy nie widziałem żebyś pisał że kupujesz jakiekolwiek inne coiny niż SYS lub nie pamietam, a robisz masternody po 100 k coinów mimo że devovie pisali że można mieć MN wielkosci 500k ????
Dla mnie to nie ma sensu, po co idziesz w koszty i czas zarządzania mniejszymi nodami skoro oficjalnie pisali ze sie da postawić wieksze ??? I co mam uwierzyć że top 100 które ma powyzej 500k sys każdy siekał swoje coiny na kawałki po 100 k ? Sorry nie wierze ... A jak sam tak robiłeś to chyba jesteś jakimś casualowym investorem i Ci żadna różnica bo masz jednego coina sys więc czy masz 1 MN czy 20 MN to nie ma dla ciebie znaczenia bo nic innego nie masz do pilnowania poza sys. Więc jak jest czy udajesz że nic nie wiesz ? Jak coś to napisz mi na PM chętnie podyskutuje i się dowiem więcej w temacie bo na btct nie pisze prawie nic w blogu sporo artykułów ale wiele pytań bez odpowiedzi, a siedzieć na ich telegramie na supporcie 24/7h to ja nie mam czasu bo posiadam inne coiny poza sys na którego holdowanie straciłem 2 lata bo zawsze pisali ze juz zaraz soon wychodzi Blockmarket i Masternody. Narazie wyszły masternody ale jakoś cena zamiast wzrosnąć to spadła, być może dopiero w połaczeniu z Blockmarketem 3.0 dopiero pokażą pełen potencjał co nie zmienia faktu że część kasy mi tkwiła 2 lata w tym sysie a nic nie wiem dokładnie bo nic nie podają z ważniejszych szczegółów.

Dodano po 14 minutach 44 sekundach:
a to forum na btct jest gówniane mało co tam pisza poza podaniem linków do artykułów na blogu które sobie sam potrafie znaleść
w ogole odpisuje gosc co jest głownym devem tj. Jagdeep Sidhu i zamiast zajmować się kodowaniem to odpisuje na zasrane posty na forum jakims jak btct ?
od takich odpisywan powinien być gośc od PR czy tam koleś od mediów a nie żeby głowny dev czas marnował na odpisywanie, co nudzi mu sie a ja czekam 2 lata na zasraną wersję webową Blockmarketu trzymając ich zasrane coiny 2 lata i pilnująć żebym miał aktualny wallet coby mi coiny nie znikly ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » środa, 16 maja 2018, 06:22

@Rumcajs he he rozumiem Twoją frustrację;)
Szczerze to nie dumałem nad tymi airdropami i jak to bedzie rozwiązane. Czekam na BM 3.0 jak wszyscy i na web też. 2 lata hodlowałem i gromadziłem no ale jak widzę opłaciło sie nawet na tej mizerii co jest.
Nie można mieć innej kwoty na jednego MN niż 100k. Kiedys też tak myślalem ale przyjęto taki model wlaśnie. Być może w kolejnej wersji zostanie to zmienione choć szczerze mówiąc nie widzę powodu.
Postaram się poszperac w wolnym czasie i ustale jak będzie z airdropem. Pozdro dla wzystkich hodlorów SYS ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » środa, 16 maja 2018, 12:10

@l3sny,

Sorry za sfrustrowany post pisałem po 2 w nocy i głowa mnie bolała, myślałem że coś wiesz więcej bo zawsze wiedziałeś więcej niż piszą na bitcointalku tylko po prostu nie dopisałeś.
Z tym Airdropem to ma być podobno 1 czerwca więc jeszcze mają czas żeby napisać jakiś artykuł o tym jak to ma działąć bo narazie tylko znam date i że on będzie szedł na Alias w Blockmarkecie a nie na wallet w QT z którego się robi Masternody. No ale właśnie, Blockmarketu jeszcze nie ma bo ten stary zrozumiem ze jest niekompatybilny bo był fork na tą wersję sys 3.0. Więc nie wiem czy jak ktoś postawi Masternoda to jak weźmie airdrop ... To by mogło znaczyć że Airdrop będzie dla każdego w takiej samej ilosci byle miał alias na BM 3.0 bo wtedy nie zalezy od ilosci coinów a one byłyby w Masternodach. Ale tak zgaduje tylko bo nigdzie tego nie pisze.
Ale naprawde widziałem coś około 1-4 miesiące temu (nie pamietam dokładnie) artykuł że pisało że MN może mieć 500 k coinów, ale szukałem tego ostatnio pół godziny przeglądałem artykuły na blogu i na forum szukałem postów Sidhujaga i nie znalazłem tej informacji nigdzie i ciągle nie wiem gdzie to czytałem. Aż sam powątpiewam czy sie nie pomyliłem gdzieś że tak pisało albo raczej czy nie widziałem tego przy jakimś innym coinie, ale nie czytam o innych coinach co miały mieć masternody więc to musiało być przy sys kurcze postaram sie to znaleść znowu. Jak znajde dam znać, ale za chwile jade na działke to może potrwać.
Jakbyś się też czegoś dowiedział to daj znać. Albo się zarejestruje na ich slacku jeśli sys ma slaka bo nawet nie wiem i spróbuje tam popytać.
No fakt utknąłem z dużym % swoich satoshi na 2 lata w tym sysie bo ciągle obiecywali źe już zaraz wychodzą masternody i blockmarket, pamietam jak w lutym miały być - zeszłego roku :)
Na szczescie trochę udało mi się przypadkiem zarobić na innym coinie i miałem już na kupowanie innych coinów no ale ten sys mi wisi ciagle czekając na działający Blockmarket z duzą ilosćią sklepów i te masternody.
Ale już niedługo powinni skończyć all.
Dziwne tylko z tym Blockmarketem bo myślałem że to co jest to juz wersja webowa bo kojarze że pól roku temu go zainstalowałem i uruchomił się właśnie w przeglądarce a nie w wallecie a Ty mówisz że dopiero we wrześniu ma być to już zgłupiałem. A do września daleko kurcze.
Patrzyłem też na ROI z tego kalkulatorka i jakoś dupy nie urywa, zapomniałem lub nie wiedziałem że 50% fee idzie jeszcze dla górników bo to przecież się kopie też no i dużo tego nie wychodzi a tych masternodów będzie pewnie bardzo dużo ludzie dopiero zaczeli swoje stawiać. Ale wiele walletów ma po kilka milionów coinów, chy ba świra muszą dostać jak muszą swoje coiny podzielić na paczki po 100 k na każdego Masternoda :D Ale podobno od przybytku głowa nie boli. Chociaż szkoda ze jest tylko 1 wielkosć Masternoda mogliby dać kilka tierów jak w Stratisie ma byc. A stratis jeszcze ma PoS więc Masternoda nie dośc że ma mieć fee to jeszcze POS'uje, fajne bardzo :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » piątek, 18 maja 2018, 15:30

01/06 musisz mieć aliasa z monetami na BM. Tyle sie dowiedziałem
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » piątek, 18 maja 2018, 18:31

@l3sny,
to było wiadome od poczatku, poza tym co znaczy z monetami na BM ? Bo jeśli to jest airdrop proporcjonalny do holdowanych monet to byłoby dobrze, ale źle dla tych co już mają masternody bo jak ktos zalozył masternody to tych monet CHYBA nie moze przesłać na Alias na BM 3.0 bo mu wtedy Masternoda nie wykryje podłączonych coinów i przestanie działać. Chociaż nie wiem czy nie czytałem że wallet jest ten sam tylko NARAZ nie mozna uruchomić walleta QT oraz BM. Wiec jesli wallet jest ten sam to po uruchomieniu BM powinien widzieć balans cały mimo chodzących Masternodów i przydzielić proporcjonalna ilośc airdropa, o ile on jest proporcjonalny do posiadanych SYS.
A jeśli wystarczy mieć alias i monety w sensie kilka-kilkaset coinów byle coś było bo to airdrop każdemu po równo to jest bez znaczenia dla tych co mają masternody bo wiadomo że jak każdemu po równo to ci co mają dużo to dostaną jakas symboliczną kwotę niewartą uwagi.
Dlatego sie zatsnawiałem po co ludzie zakladaja masternody juz jesli coiny trzeba bedzie przesłać na osobny wallet/adres do Aliasu na BM 3.0 zeby dostać airdrop bo tego nie rozumiem chyba że dlatego włśnie że wallet jest ten sam i Alias BM widzi balans całkowity sys mimo postawionych MN. Hmm.
Ale jest jeszcze 12 dni więc pewnie napiszą coś więcej o tym airdropie. Ale pewnie wiele osób nie założyło jeszcze masternodów o to właśnie że chciało mieć coiny z airdropu a na masternody nie jest przewidziany airdrop tylko na Alias na BM 3.0
Czy da się jakoś nie zabijać masternody i przesłać na 2 dni coiny na Alias BM zeby dostać airdrop i wrocic coinami na swoją masternode to nie wiem.
W sensie jest bonus tzw "seniority bonus" za długość chodzenia MN i czy sie go nie straci po przesłaniu na alias i jaka przerwa w dzialaniu moze byc max zeby tego nie stracic tez nie wiem, bo wiadomo ze mozna pewnie zrestartowac zastopowaną masternode o brak coinów na podklejonym adresie ale ile dni moze być przerwa w działniu zeby tego nie stracic to nie wiem. Ja w sumie nie mam masternody wiec nie wiem jak ona działa ani jak zdobyć airdrop bez przerywania działania masternody, moze dlatego nie wszyscy zalozyli masternody bo chcą pierw wziąść airdropa i dopiero wtedy postawic masternode. Poza tym SYS ma być za jakis czas na Ledgerze Nano S i tez nie wiem czy wtedy nie straci się seniority bonus bo adres sys się zmieni po przesłaniu coinów na Ledgera. Ale za ile czasu bedzie na Ledgerze nie wiem, jak niedługo to trudno ale jak sie pojawi za pół roku to juz 6 miesiecy seniority bonusa w plecy a to jest +6% ROI rocznie w plecy a im wiecej nodów tym mniej MN daje, do tego 50% idzie dla górników. Mam nadzieje ze to wszystko wezmą pod uwagę jak będą rozwijali dalej działanie tego wszystkiego. Yoł.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » sobota, 19 maja 2018, 01:56

@Rumcajs Masternode ma czas do 4 godzin jesli chodzi o sprawdzenie przez system czy kasa jest czy nie. Potem seniority jest skasowane. Airdrop nie bedzie proporcjonalny o ile wiem i to nie beda SYS tylko tokeny na blockchainie SYS.
WIęcej nie wiem bo mi się nawet nie chce szukać. Piję szampana w hotelu i własnie do mnie dzwoni supermodelka więc sorry... ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 19 maja 2018, 09:20

Aha spoko :D
Tak wiem że to inne coiny będą dlatego się przymierzałem żeby je zdobyć, ale jak to nie będzie proporcjonalne do posiadanych coinów tylko kolejny airdrop po równo gówno dla wszystkich to mam w dupie. Szkoda wysiłku dostać jakieś kilkadziesiąt coinów czy po ile tam wyjdzie tyle samo co ktoś kto ma pare sys i założył sobie Alias na BM żeby mieć airdropa. Chyba że to będzie mega easy a Alias i tak sie może przyda.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » poniedziałek, 21 maja 2018, 15:44

@Rumcajs Od dzisiaj beda cotygodniowe uaktualnienia. Oto pierwsze:



Moi drodzy, to jest światna krypta z zajebistym produktem, tania jak barszcz! Airdrop niebawem więc radzę się pakować, instalowac blockmarket i nie marudzić ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:17

@l3sny,

tak czytałem już, ja w sumie czytam czestyo o sys tylko bez kanałów czatówych typu telegram itp, ale blogi śledze i oficjalne i comunity.
Ale dev już odpowiedział że nie będzie innych wersji Masternodów w sensie większych od tych 100 k coinów. Jak pisał chcą zmusić ludzi do stawiania masternodów małych i dużo. Nie wiem do czego im tak wiele tych masternodów ale najwyraźniej chca mieć potężną siec MN i nie zmienią.
Więc w sumie dobrze zrobiłeś że swoje juz postawiłeś, tym bardziej ze z infa wynika też że do airdropu nie trzeba będzie nic kombinować z postawionymi swoimi MN, pewnie na dniach pojawi się więcej MN ostatnio juz wzrosła ich liczba ale nadal jest jeszcze mało, pewnie jak uwolnią SYS z Poloniexa pojawi się też sporo nowych.

Dodano po 8 minutach 9 sekundach:
Nie rozpędzaj się z tym BM jeszcze :) , dodajmy że trzeba instalować dopiero ten co na dniach wyjdzie w wersji 3.0 bo jak wyślecie na jakiś stary BM 2.0 nowe SYS czyli te aktualne w wersji 3.0 to one znikną, trzeba poczekać aż Blockmarket też będzie obsługujący wersje 3.0,
narazie jest wallet QT 3.0 i tam można trzymać nowe SYS jeśli ktoś teraz chce kupić.
Blockmarket 3.0 ma wyjsc "na dniach" z tego co wyczytałem. Warunkiem było stabilne działanie sieci Masternodów jak w ktoryms artykule było wspomniane, napisali że trwają już ostatnie testy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:36

@Rumcajs
Tak tak! Mialem na myśli BM 3.0 jak wyjdzie!
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » piątek, 25 maja 2018, 18:48

Ładnie idzie, 26 polskich Masternodów już jest i jesteśmy na 8 miejscu w rankingu.
Chociaż to pewnie widzi te MN po lokalizacji VPS'a bo chyba nie było przy instalacji opcji aby wybrać kraj właściciela, to nie gra CryptoGalaxy aby było takie coś potrzebne.
Najbardzioej mnie dziwi jedynie olbrzymia ilość masternodów w niemczech, zaraz po USA w ilosci i to bardzo wielkiej. Chyba że tam jest jakaś wielka serwerownia z VPS'ami i wiekszosc europy tam wynajęla bo nie wiem z czego by to wynikało, co mają niemcy wspólnego z firmą z Kanady, rozumiem 1 miejsce USA bo to tuż za granicą i wiecej ludnosci bogatej itp.

Dodano po 9 godzinach 27 minutach 46 sekundach:
Przewiduje że będziemy na 5 miejscu za jakiś czas po UK.
Francję powinniśmy przegonić ewentualnie będziemy na 6 miejscu po Francji z niewiele mniejszą ilością Masternodów.
Niestety UK nie zdołamy pokonać ale 5 miejsce to i tak będzie dobry wynik jak na cały świat. To pokazuje że krypto w Polsce ma się całkiem dobrze i tylko przepisy prawno-podatkowe ograniczają nasz rozwój w tym kraju.

Dodano po 17 minutach 16 sekundach:
Zakładajcie w Polsce Masternody, i tak nie trzyma się tam fizycznie monet to w razie czego i tak nic nie tracicie a SYS ma mieć support z Ledgera za jakiś czas że potem sobie tylko podepniecie adres z Ledgera a coiny i tak będą na ledgerach zamiast na offline'owych walletach qt jak teraz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » niedziela, 27 maja 2018, 14:26

A mam pytanie, jakie VPS'y polecacie pod Masternoda SYS ale i w ogole MN innych coinów też ? zakładając że ktoś (jeszcze) mieszka w Polsce to gdzie wynajmujecie jakieś fajne ? i wybieracie płacenie fiatami czy jakieś przyjmują opłaty w kryptowalutach ? Przeciez to chore jakby trzeba było wymieniac kryptowalute na fiaty zeby fiatami zapłacić za VPS ktory bedzie "kopał" te same kryptowaluty jakby ktoś chciał płacić za nie zyskiem z tych MN co działają to bezsensowne i uciążliwe robienie całego cyklu wymiany na fiat aby zapłacić za server.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: adam1226 » niedziela, 27 maja 2018, 14:34

Poszukaj sobie moze w dziale Dasha - cos kojarzę ze tam były polecane..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » niedziela, 27 maja 2018, 16:37

Ja uzywam vultr @Rumcajs
Uwaga, 01/06 będzie snapshot do airdropa CPS. Obeznani w temacie przewidują przedział 0d 0.6 do 1.0 monety na kazdego SYS. Trzeba tylko poczekac na BM 3.0. Można będzie zlinkować masternody z aliasem na blockmarkecie.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » niedziela, 27 maja 2018, 18:22

@l3sny,

O super czyli jednak będzie proporcjonalnie do ilosci holdowanych monet ? Byłaby to dobra wiadomość dla tych co mają Sys juz kupione.
A co z tym że adresy odbiorcze sys są do kazdej transakcji nowe ? Wiem że na saldzie w wallecie QT jest wszystko ale jak to podłączyć do BM 3.0 żeby on widział wszystkie SYS a nie z 1 adresu ?
Nie wiesz czy to faktycznie tak jest ze BM 3.0 będzie używał tego samego wallet.dat co wallet-qt ? no bo jak ktos nie ma masternody to nie podłączy jej salda automatycznie, musi mieć coiny tak jak są na wallecie ? Mam nadzieje ze wypuszcza ten Block Market 3.0 niedługo żeby był czas na zainstalowanie i ogarnięcie salda na nim zeby airdropa nie przegapic.

Dodano po 51 minutach 18 sekundach:
I co z Poloniexem, on tyle dni mieli tym sys ale nie jest ciągle na wersji 3.0 z tego co mi sie wydaje, cąły czas jest komunikat na żółtym pasku na tym markecie że coś robią i że wpłaty i wypłaty są zablokowane, no jak nie są na wersji 3.0 to nic dziwnego. Tylko co z Airdropem w tej sytuacji jak taka duża (kiedyś) giełda nie pozwala ludziom wypłacić coinów pod airdropa a oni zwykle jakiś airdropów nie supportują raczej, chyba ze bardzo znane. Moze z volumenu tego nie widać ale jestem pewien ze wiele coinów tam ludzie mają nawet na balansie jak nie na askach bezpośrednio.
Więc ciekawe czy o Poloniexa nie przesuną tego airdropu no i ciągle BM 3.0 też nie ma. Chyba ze nic nie przesuną i komu sie uda to mu sie udało a ci z Poloniexa nie dostaną nic.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 czerwca 2018, 22:17

Termin snapshota do airdropu przedłużony i przeniesiony na 1 LIPCA 2018.
https://blog.coinpayments.net/announcem ... uly-1-2018

W sumie szkoda sporo się namęczyłem żeby aliasa założyć w konsoli a oni to przesuneli o miesiac. Moze to egoistyczne myślenie ale bez BM 3.0, mało informacji o airdropie, wiele sys utknęło na Poloniex bo nie zupgrejdowali jeszcze walleta, skomplikowane zakładanie Aliasu przez konsole to mało osob pewnie miało to poustawiane i dla tych co to zrobili BO PILNOWALI byłoby dużo więcej coinów z airdropu a teraz to jak wydadzą BM 3.0 gdzie alias założenie to chwila moment będzie to kazdy go zrobi dla darmowych coinów, ja sie namęczyłem i musiałem ściagać czlowieka żeby mi to wykonał 2 dni przed snapshotem a oni na drugi dzień czy jeszcze w tym samym dniu dali info że przesuwają o miesiąc. A to miał być mój pierwszy aidrop jaki kiedykolwiek miałem bo albo są małe i szkoda czasu było albo trzeba wielu rzeczy pilnować albo nakupić pełno coinów których nie miałem a jak trafiłem na coina co miałem pod airdrop to pod górkę.
Ble, codziennie czytanie tematu co z airdropem i czy jest już BM 3.0 na darmo, równie dobrze mogłem sobie zajrzeć za miesiąc i zalożyć wtedy alias.
I tak już wyczytałem że ten airdrop to jest tylko 6% circulating supply tego coina CPS więc to będzie mało, do tego każdy duży wallet i pewnie prawie wszystkie Masternody tez sobie Aliast w BM 3.0 ustawią to wyjdzie że sie dostanie gówienko małe.

cytat z artykułu: "since we will be the first asset created on the Syscoin blockchain, CPS Coin will be airdropped to all Syscoin Aliase"
To ten SYS jest jakby platformą w końcu że na nim może być inny coin ? Jak tokeny erc20 na eth czy inne ICO na innych platformach jak Komodo czy Waves czy tam Neo ?? Myślałem że to zwykły coin co sie go kopie i nie ma nic więcej poza masternodami i tym sklepem zdecentralizowanym.

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości