SYSCOIN - najbardziej zaawansowany i najszybszy blockchain na świecie

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 445
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » niedziela, 21 października 2018, 19:35

Pracują nad airdropami dla CPS i w lipcu główny szef wspominał o liczbie 12. Do dzisiaj nic jednak nie wiadomo. Tym niemniej coinpayments to powazny i stabilny projekt, ma miliony userów i dlatego warto potrzymać te coiny bo na pewno się opłaci.

A CabCoin będzie na pewno hitem, ludzie sie masowo dopytują w tym taksiarze ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 704
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 22 października 2018, 00:32

@l3sny,

no właśnie. miały być te airdropy ogłaszali to zaraz po starcie strony CPS'a a do tej pory nic nie dostałem.
Ale z samego cps jestem zadowolony o ile nie spadnie jego cena to bardzo ładnie dostaliśmy nagrode za holdowanie sysa pare lat. chociaż ja dokupowałem więc obecna cena jest sporo niżej niż mnie on kosztował no ale chyba wiekszosc obecnych coinów tyle pospadała.
Ale jak na miliony userów to czemu widziałem na telegramie że ktoś pisał że 4 miesiące czeka żeby mu zamieniło CPS na BTC bo wystawił oferte i ciągle nie ma zamiany. To jak na btc wymienic tak słabo idzie to co dopiero na inne coiny, chyba ze tam sie cene wstawiało i dał za wysoką ale to chyba niemożliwe bo to działa jako stable coin ze CPS ma stałą cenę i sie kupuje nim tak samo jakby się za fiaty kupowało. Ale nie wiem bo nie ogarniałem tego o co chodzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 954
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » piątek, 14 grudnia 2018, 16:59

Czym spowodowane są wzrosty na syscoinie? :D

Gaduła
Reputacja: 179
Reputacja postu: 
3

Postautor: scryptominer » piątek, 14 grudnia 2018, 19:25

@blink, TGE na blockchainie Syscoin? Czy to ten airdrop, o którym mówił niegdyś @l3sny ?

https://app.algory.io/app/cryptonews/38 ... kly-update
https://app.algory.io/app/cryptonews/38 ... at-day-for

Hot-off-the-press — LODE Has Landed!
LODE’s AGX token generation event has completed successfully and the team are now set to unleash their crypographic silver money system on the world.

Na stronie tego Lode podają:

"Over the next six weeks, as we prepare for this event, LODE will be releasing instructional and informational content to guarantee the safe delivery of the tokens to your Syscoin enabled wallets."

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » środa, 8 maja 2019, 14:57

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » środa, 8 maja 2019, 15:34

Poza tym że dostali patent to reszta jest wiadoma od dawna i na telegramie i w necie na ich mediach. Ale może wzrośnie do tego 4 czerwca. Musze zdążyć odkupić troche przed tym bo niestety selnąłem 30% swojego sysa bo musiałem kupić co innego na spadkach. Chociaż nie wiem czy odkupować ten sys ciągle stoi tak nisko i ile newsów by nie dawał to ciagle 1000s+. A jak ja kupowałem go to płaciłem 5600s.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » piątek, 10 maja 2019, 13:08

sysek będzie debeściakiem ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 874
Reputacja postu: 
0

Postautor: pael » sobota, 11 maja 2019, 07:24

a poloniex delistuje...
dlaczego?
On Friday, May 17th, at 16:00 UTC, SYS markets will be disabled on Poloniex. Please finalize all trades and close any positions in these assets prior to May 17th. Once delisted, you will have 17 days (up to and including June 3rd) to withdraw any balances in these assets. We will send an email to balance holders reminding them to withdraw their funds prior to June 3rd.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » sobota, 11 maja 2019, 11:30

@pael
Wytłumaczyli następująco:
On Friday, May 17th, at 16:00 UTC, SYS markets will be disabled on Poloniex. Please finalize all trades and close any positions in these assets prior to May 17th. Once delisted, you will have 17 days (up to and including June 3rd) to withdraw any balances in these assets. We will send an email to balance holders reminding them to withdraw their funds prior to June 3rd.

On June 4th, Syscoin will be undergoing a software upgrade. Due to the engineering cost of performing this upgrade, Poloniex will not be able to continue supporting SYS at the time of the upgrade and will be delisting it. Section 16 of the User Agreement provides that Poloniex may delist an asset at any time in its sole discretion based on a number of factors and, in this case, it is the technical and operational challenges associated with continuing to support the asset.
Moja pierwsza reakcja to spore zaskoczenie i rozczarowanie. SYS4 wychodzi około 4 czerwca a zaraz potem mnóstwo nowości wraz z niezależnym audytem co do szybkości i zdaje sie skalowalności. Ale jak teraz patrze na cenę i wzrost obrotów na Polo przestałem się tym przejmować i stawiam longi. Pamięta ktos jeszcze jak kiedyś finex zdelistował Dash?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » sobota, 11 maja 2019, 13:25

Poloniex jest włascością o ile dobrze pamiętam Circle a ona jest własnością jakiegoś gigantycznego banku, [edit]: Goldman Sachs.
Może mają jakieś swoje powody do delistingu i wybijają co niektóre coiny przy nadarzającej się okazji. Z drugiej strony na sys nigdzie nie było jakiś dużych obrotów poza binance więc może stwierdzili że za dużo zachodu z tymi upgrejdami sysa niż to warte.
Ostatnio zmieniony środa, 3 lipca 2019, 23:54 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » czwartek, 23 maja 2019, 12:41

Wyniki testów generalnie zwalają z nóg. Ponad 60,000 TPS
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » czwartek, 23 maja 2019, 16:32

Szkoda tylko że świat to zignorował.
A ja kupowałem po 5600 satoshi tego sysa kilka lat temu. Chyba holdowanie nie zawsze opłaca.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » czwartek, 23 maja 2019, 20:14

Świat dorasta powoli jak się okazuje. Nie jest dla mnie jasne dlaczego cena tak szoruje po dnie. Powinno być te 5-6k satoshi minimum.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 874
Reputacja postu: 
0

Postautor: pael » piątek, 24 maja 2019, 09:24

W krypto wygrywaja projekty z lepszymi filmikami na yt i promocja... Poza SYS np. steem i dtube, topowe projekty dajace realna wartosc tu i teraz, tymczasem steem shoruje dno...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: l3sny » poniedziałek, 27 maja 2019, 16:01

https://www.investinblockchain.com/sysc ... -analysis/
Screen Shot 2019-05-27 at 14.57.51.png
Wychodzi, że syscoin to najbardziej zaawansowany i jednoczesnie najmniej doceniony projekt w historii crypto.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Początkujący
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
2

Postautor: kirucha2 » poniedziałek, 27 maja 2019, 17:16

zagłebilam temat i naprawde ciekawy projekt, proponuje przeniesc go z SHA256 bezposrednio do "pozostałe"

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » poniedziałek, 27 maja 2019, 19:26

Nie wiem czy to wykonalne, chyba większość używa zakładki Atywne tematy. Ale może napiszę po polsku notkę i portale branżowwe to opublikują. Fork SYS 4.0 ma nastąpić 04 czerwca.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » wtorek, 28 maja 2019, 10:07

A jednak! zaczyna się zainteresowanie syskiem ;)
https://www.tradingview.com/chart/SYSBT ... -June-4th/

edit: dzisiaj (29/05) skromne 28% i ponad 149BTC vol/24h

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: Rumcajs » środa, 3 lipca 2019, 20:06

używając dziś wydanego walleta Spark Wallet 4.03 można przesyłać tokeny na sys w 10+ sekund

tu filmik marketingowy z przesłaniem w 11 sekund:
a tu cały artykuł z opisem https://syscoin.org/news/syscoin-platform-proof-of-zdag
Dodano po 30 minutach 52 sekundach:
I to nie są jakieś testowe przesłania na jakiś testnetach tylko normalnie w obecnie działającej sieci. Każdy może sprawdzić samemu szybość tak jak w twicie pisze. Aha dodam jeszcze że wg artykułu nadawca był w Londynie a odbiorca w Sydney w Australii :)

Dodano po 7 minutach 3 sekundach:
Co ciekawe po ogłoszeniu że SYS w teście osiągnął 60 000 TPS jak 4 czerwca miał być update SYS 3.0 do wersji 4.0 (hardfork) to giełda Poloniex wydała oświadczenie że za dużo roboty jest z tym update gdy jednocześnie volumen na giełdzie nie jest zbyt wysoki tego coina więc nie będzie robiła update tylko go zdelistowała :) A giełdę Poloniex kupił bank Goldman Sachs przez firmę Circle która zajmuje się m.inn. płatnościami mobilnymi Circle Pay. Czyżby wycinanie konkurencji nastąpiło ?

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
Tu artykuł z detalami o sprzedaży Poloniexa: https://bithub.pl/wiadomosci/gieldy/pol ... w-dolarow/

Wróć do „SHA256”