Czy jestem głupcem inwestując w BTC?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Czy jestem głupcem inwestując w BTC?

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 20 marca 2023, 17:38

trzeźwy inaczej pisze: poniedziałek, 20 marca 2023, 17:31Nigdy nie udaje się jej przewidzieć
Skoro tak to dalsza część Twojego posta przewidującego co się wydarzy, nadaje się do kosza ;)
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 14 grudnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jestem głupcem inwestując w BTC?

Postautor: trzeźwy inaczej » poniedziałek, 20 marca 2023, 17:42

kozaki_wiesi pisze: poniedziałek, 20 marca 2023, 17:38Skoro tak to dalsza część Twojego posta przewidującego co się wydarzy, nadaje się do kosza

Dokładnie. Ale jak każdy mam swoje zdanie i po to tutaj jestem żeby się z Wami wymieniać poglądami. Moim zdaniem BTC umrze dużo wcześniej niż w 2139 z powodu braku zainteresowania. Jestem przekonany że my dożyjemy końca BTC i krypto. Ktoś wymyśli coś innego, równie uzależniającego i ludzie odpłyną w stronę nowego trendu. To akurat jest przewidywalne i cykliczne. Tak działa psychologia społeczna. Krypto jest modą. Nadzieją na zysk. Symbolem statusu społecznego. To jest powód dla którego w tym siedzimy. Jak znajdziemy coś lepszego, to olejemy krypto i pójdziemy się bawić w inną gre.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Czy jestem głupcem inwestując w BTC?

Postautor: garlonicon » wtorek, 21 marca 2023, 17:46

Tak samo to, że gdy ludzie przyjdą do tych banków po swoje pieniądze i się okaże, że ich nie ma, to nie, przecież "second bailout for banks" się nie powtórzy, prawda?
Chyba sytuacja się zaczyna powtarzać, w kontekście ostatnich wydarzeń:

upp
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 9 sierpnia 2022
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jestem głupcem inwestując w BTC?

Postautor: upp » wtorek, 21 marca 2023, 20:31

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetmoda ... 5,2b83378a kolejny wartościowy artykuł xD.

"Ma śliczny żółty kolor, który od razu poprawia humor."

Gdyby napisali pomarańczowy to pomyślałbym, że chodzi o BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3229
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jestem głupcem inwestując w BTC?

Postautor: akos » wtorek, 21 marca 2023, 23:47

Oprócz tego co wypunktował trafnie @garlonicon zastanawia mnie jeszcze to specyficzne rozdwojenie jaźni u krytyków pokroju Stephena Diehla lub podobnych. W ich opowieści, z jednej strony BTC to jakiś totalny crap dla matołów, który prędzej czy później padnie na swój głupi pysk, co jest pewne jak (inflacja) w banku (centralnym), ale z drugiej strony ten badziew i popierdólka idiotów może zachwiać potężną, stabilną światową gospodarką i trzeba zewrzeć szeregi i zebrać wszystkie siły by walczyć z tym gównianym wynalazkiem zamiast spokojnie poczekać aż sam się wywali o własne nogi i zdechnie ;)

Patrząc po aktywności Stefanka na tłiterze to on jest chyba jakimś pełnoetatowym hejterem btc, drugi Roubini się objawił.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 14 grudnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jestem głupcem inwestując w BTC?

Postautor: trzeźwy inaczej » środa, 26 kwietnia 2023, 11:57

witja1 pisze: niedziela, 19 marca 2023, 20:14Zdarzyło mi sie płacić kryptowalutą. Za różne rzeczy. Za bułki też. Jak się tak upierasz, to mogę opłacić też fakturę za telefon.

Witja, minął miesiąc i nie mam kontaktu z Twojej strony. Miałeś tylko zapłacić rachunek za telefon kryptowalutami w zamian za 1 BTC.

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości