Polskie Inicjatywy Blockchain | Co się dzieje z bitcoinem, blockchainem i kryptowalutami w Polsce?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Inicjatywy Blockchain | Co się dzieje z bitcoinem, blockchainem i kryptowalutami w Polsce?

Postautor: gusniak » wtorek, 15 października 2019, 16:18

Cześć,
jestem redaktorem portalu BitHub.pl. Piszę głównie o tym, co się dzieje na świecie i za granicą w branży, czasami również dotyczy to Polski, ale z rzadka. Chciałbym się teraz skupić na informacjach pochodzących głównie z Polski. Mam na myśli polskie projekty i inicjatywy, takie jak choćby z sukcesem zaimplementowany CoperniCoin.

Niestety takowe projekty to spora nisza i ciężko o nich w ogóle usłyszeć. Dlatego proszę Was, a jest Was wielu, abyście pomogli mi informować czytelników wiadomości o bitcoinie, blockchainie i kryptowalutach w Polsce na bieżąco o polskich projektach, inicjatywach, pomysłach, sukcesach, porażkach, zmianach regulacyjnych, kompromitujących wyrazach itd. itp.

Jeśli tylko usłyszycie, że ktoś, gdzieś, coś realizuje związanego z kryptowalutami, bardzo proszę podrzućcie to tutaj (ewentualnie kontakt na priv bądź mail). Następnie osobiście postaram się zbadać temat i przygotować dla Was garść informacji.

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że pomożecie mi odkryć polskie inicjatywy blockchainowe. :)

PS - No chyba, że w Polsce nic nie dzieje się ciekawego, a branża umarła i została "zabita", choć nie wydaje mi się... Podziemie nadal kopie ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Polskie Inicjatywy Blockchain | Co się dzieje z bitcoinem, blockchainem i kryptowalutami w Polsce?

Postautor: fervi » wtorek, 15 października 2019, 16:48

Mi się wydaje, że po 2017 roku było oczyszczenie kryptowalut z szamba i od tego momentu nic nie ma "ciekawego".

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości