Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: the_great_pretender » piątek, 12 lipca 2019, 16:00

pabloj pisze: piątek, 12 lipca 2019, 15:46@the_great_pretender a ty jestes poszkodowany czy przyszedłeś tu się mądrzyć?
Nie jestem.
Dlatego nie dzwoniłem na numery telefonów powyżej.
Dlatego nie byłem na spotkaniu.
Dlatego nie przeczesuje googli
Dlatego nie nazywam nikogo złodziejem i nie rzucam żadnych oskarżeń.

Z giełd nie korzystam, ale za to z bankomatów. I też może któregoś dnia sieć bankomatów padnie i może stracę kilka zł.

A może nie, bo po raz pierwszy środowisko zachowa się tak, że potencjalny oszust zastanowi się 10 razy, zanim wykręci numer.

Dlatego marzę, że tym razem zostaną podjęte działania, które dadzą rezultaty i pokażą, że przyszli oszuści muszą się liczyć z tym, że w środowisku jest kilku szeryfów, którzy nie pozwolą na zuchwałe kradzieże.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: FlyingAtom » piątek, 12 lipca 2019, 20:18

Jedyna osoba której jeszcze potrzebujemy to funkcja Detektyw, osoba która będzie starała się zabrać wszystki nazwiska, firmy związane ze sprawą, zrobić powiązania i zależności. Resztę funkcji jest obsadzonych.

@Lechu Odpowiedzialny za spotkania w Warszawie
@Macieja Odpowiedzialny za media
@XRPOskar informatyki
@Jedrzej Jezierski Grupa FB/Komunikacja/zbieranie informacji
@hyipselect Grupa FB/Komunikacja/zbieranie informacji
@Jacek Harasimowicz - odpowiedzialny za aspekty prawne.

Około 24 pojawi się komunikat na bithub co robić dalej i będziemy zbierać mejle, imię i nazwisko użytkowników chcących przystąpić do grupy.

Dodano po 2 godzinach 20 minutach 46 sekundach:
Przydałby się ktoś jeszcze kto prześledzi wątki bitmarketu, w zasadzie parę osób i można przydzielić konkretne lata, podam nicka osoby która najprawdopodobniej jest nickiem osoby z bitmarket.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: KryptoBanita » sobota, 13 lipca 2019, 12:09

the_great_pretender pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 12:47Zapraszam dziś na spotkanie do Zaorskiego, powie Wam to co napisałem.
the_great_pretender pisze: piątek, 12 lipca 2019, 16:00Dlatego nie byłem na spotkaniu.
Zaorski mówił coś innego niż Ty?? Niemożliwe :shock:

Towarzyszu - pierniczycie bez sensu, albo macie interes w dezinformacji, bo przecież:
the_great_pretender pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 13:42Chyba, że ty przykładasz jakąś specjalną wagę do słowa pisanego w Internecie
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: andrewk » sobota, 13 lipca 2019, 13:17

Witam,

Jak sie dodac do listy poszkodowanych?

Dzieki!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: FlyingAtom » sobota, 13 lipca 2019, 13:29

andrewk pisze: sobota, 13 lipca 2019, 13:17Witam,

Jak sie dodac do listy poszkodowanych?

Dzieki!


https://bithub.pl/wiadomosci/uwaga-spos ... bitmarket/
Informacja z Prokuratury krajowej co dalej należy robić i podany mejl, wystarczy zrobić "kopiuj wklej" uzupełnić i można wysyłać.
Można się zapisać do grupy, będziemy informowali dalej "co robić".
Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie imienia i nazwiska na adres grupabithub@bithub.pl
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: the_great_pretender » sobota, 13 lipca 2019, 16:40

KryptoBanita pisze: sobota, 13 lipca 2019, 12:09Zaorski mówił coś innego niż Ty?? Niemożliwe

Towarzyszu - pierniczycie bez sensu, albo macie interes w dezinformacji, bo przecież:


Z boku nasza rozmowa wygląda tak, że coś mówię, potem jest chwila ciszy, a ty nagle wyskakujesz zza winkla i z krzykiem mi mówisz, że mam stanąć w kącie.

Napiszesz o co ci chodzi, czy będziesz mnie musztrował?

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 13 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: obserwatorX » sobota, 13 lipca 2019, 17:25

Hellou - ja w sprawie "detektywa", poproszę o PW ;_)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: Athread4 » sobota, 13 lipca 2019, 19:48

@FlyingAtom
Czy to oby na pewno pomysl. zeby wysylac swoje dane do prokuratury? Zaloze sie, ze jest wiele osob, ktore nie wykazaly od wszystkich transakcji podatku, a ukazujac tak wrazliwe informacje organa scigania dajemy im, ze tak powiem wszystko na tacy. Oczywiscie wiem, ze od tego nie jest prokuratury tylko US, ale nie chce mi sie wierzyc, ze owe podmioty ze soba nie wspolpracuja.

Ja np. staram sie wykazywac wszelkie podadki, ale nie mam pewnosci, czy czegos 'nie przegapilem i nie wykazalem' przeciez wiadomo jak jest w swiecie krypto, pelno transakcji, wiec trudno wszystko wykazac.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwietnia 2014
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: galt » sobota, 13 lipca 2019, 20:09

FlyingAtom pisze: sobota, 13 lipca 2019, 13:29 https://bithub.pl/wiadomosci/uwaga-spos ... bitmarket/
Informacja z Prokuratury krajowej co dalej należy robić i podany mejl, wystarczy zrobić "kopiuj wklej" uzupełnić i można wysyłać.
Można się zapisać do grupy, będziemy informowali dalej "co robić".
Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie imienia i nazwiska na adres grupabithub@bithub.pl
Czy na pewno wystarczy wysłać maila do prokuratury Olsztyn? Na swojej stronie piszą:
UWAGA!!
Informujemy, że skrzynka poczty elektronicznej nie służy do przesyłania zawiadomień o popełnieniu przestępstwa albo innych pism procesowych wymagających własnoręcznego podpisu, gdyż nie spełnia wymogów przewidzianych w art.119 KPK. Konto to nie służy także do udzielania porad prawnych.
W przypadku przesłania pisma drogą elektroniczną osoba przesyłająca je, zostanie wezwana do siedziby prokuratury w celu uzupełnienia braków, co podnosi koszty postępowania oraz opóźnia czas reakcji na zawiadomienie.


Może lepiej wysłać przez Epuap albo podpisać podpisem elektronicznym?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: FlyingAtom » sobota, 13 lipca 2019, 20:18

galt pisze: sobota, 13 lipca 2019, 20:09 FlyingAtom pisze: ↑ sobota, 13 lipca 2019, 13:29
https://bithub.pl/wiadomosci/uwaga-spos ... bitmarket/
Informacja z Prokuratury krajowej co dalej należy robić i podany mejl, wystarczy zrobić "kopiuj wklej" uzupełnić i można wysyłać.
Można się zapisać do grupy, będziemy informowali dalej "co robić".
Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie imienia i nazwiska na adres grupabithub@bithub.pl

Czy na pewno wystarczy wysłać maila do prokuratury Olsztyn? Na swojej stronie piszą:
UWAGA!!
Informujemy, że skrzynka poczty elektronicznej nie służy do przesyłania zawiadomień o popełnieniu przestępstwa albo innych pism procesowych wymagających własnoręcznego podpisu, gdyż nie spełnia wymogów przewidzianych w art.119 KPK. Konto to nie służy także do udzielania porad prawnych.
W przypadku przesłania pisma drogą elektroniczną osoba przesyłająca je, zostanie wezwana do siedziby prokuratury w celu uzupełnienia braków, co podnosi koszty postępowania oraz opóźnia czas reakcji na zawiadomienie.

Może lepiej wysłać przez Epuap albo podpisać podpisem elektronicznym?

Informacje które podałem dostaliśmy od Prokuratury Krajowej. Czego byś nie wysłał nie sądzę by ktoś się nie skontaktował przy 1000 mejli.
Osoba dyżurująca nic nie wspominała o podpisach, celem jest przekierowanie do odpowiedniej jednostki policji, i tak każdy będzie musiał złożyć zeznania i się podpisać. Oczywiste że jak komuś się chce lepiej wysłać z podpisem elektronicznym i jak najwięcej danych.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: rosio » sobota, 13 lipca 2019, 23:55

tak w kwestii formalnej, może i głupie pytanie ale...
to zawiadomienie po prostu w treści maila czy jako załącznik w np. pdf'ie, word'dzie?

Obserwator
Posty: 2
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: Jacek Harasimowicz » poniedziałek, 15 lipca 2019, 10:21

@rosio może być w treści maila, nie robi to różnicy.
Jacek Harasimowicz
radca prawny

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: zbynek » czwartek, 18 lipca 2019, 15:28

Do osób śledzących portfele BITMARKET. Czy jest możliwość sprawdzenia czy posiadają portfel BSV.

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości