Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu / zabranie ludzi w grupę - Dyskusja.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: chronomanta » wtorek, 9 lipca 2019, 20:54

Jestem kolejnym poszkodowanym...

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: XRPOskar » wtorek, 9 lipca 2019, 20:57

następny SŁUP ???
słup

To mi się podoba "Liquidator"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Zavory » wtorek, 9 lipca 2019, 21:18

tu83 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 19:22 Nie bardzo rozumiem jak utrata płynności przez Bitmarket ma się do tego, że nie ma obecnie możliwości wypłaty swoich środków.

Przecież środki klientów giełdy w żaden sposób nie wpływają na płynność lub brak płynności giełdy.
Gdybyśmy wszyscy przelali na nową giełdę po milionie pln, ale nie utworzyli na niej żadnych zleceń, to taka giełda miałaby płynność finansową, ale nie miałaby płynności rynku.

Gdyby ta sama giełda, korzystając ze wpłaconych przez nas środków, wystawiła sama tysiące lekkomyślnych i niekorzystnych zleceń, to straciłaby płynność finansową, ale zyskała płynność rynku.

W komunikacie BM przypuszczalnie chodziło o tę pierwszą płynność ;)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Mgaak » wtorek, 9 lipca 2019, 21:49

Cześć, jestem kolejnym poszkodowanym, może niewiele w porównaniu innymi jak czytam po necie ale nadal szkoda.

Czy ta grupa facebookowa jest sprawdzona ? Piszą tam, że znaleźli już chętnego prawnika ale tutaj wydaje się to pewniejsze.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 9 lipca 2019, 22:00

Mgaak pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 21:49Cześć, jestem kolejnym poszkodowanym, może niewiele w porównaniu innymi jak czytam po necie ale nadal szkoda.

Czy ta grupa facebookowa jest sprawdzona ? Piszą tam, że znaleźli już chętnego prawnika ale tutaj wydaje się to pewniejsze.



Nie jest sprawdzona, osoba prowadząca zachowuje się dziwnie prosi o wysłanie danych, za chwilkę będzie nowa grupa ale tyko informacyjna i pod postami będzie można rozmawiać, główna dyskusja będzie na forum, na grupie będą odnośniki do ważnych informacji.

W tej grupie jest dużo spamu i dziwnych informacji nie chce się podpisywać swoim nazwiskiem pod tą grupą bo nie mam wpływu co tam się pojawia.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: ToJaSebix » wtorek, 9 lipca 2019, 22:29

To jest dramat, Czy już wiadomo definitywnie że nie odzyskamy środków trzymanych na Bitmarket ?

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: XRPOskar » wtorek, 9 lipca 2019, 22:31

Szukam szukam ..... i nic o Panu R.B. jeszcze nie znalazłem :(
O mnie prywatnie w necie są 2 wpisy - G.W. adnotacja o ślubie w 1997 r.
Pytanie czy dane tego Pana wpisie o działalności R.B. są prawdziwe? - a jeżeli tak to bardzo dobrze się ten SŁUP ukrywa w necie - jeszcze lepiej ode mnie (nie jestem słupem :) )- albo już tak jestem zmęczony że nic ciekawego nie mogę znaleźć
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 22:37 przez XRPOskar, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 22:34

ToJaSebix pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 22:29 To jest dramat, Czy już wiadomo definitywnie że nie odzyskamy środków trzymanych na Bitmarket ?
Nie, ale to dość prawdopodobne. W zasadzie jedyna ważna rzecz teraz, to informacja od BM. Ona powinna dookreślić mocno sytuację.
W przypadku przedłużania milczenia/grania na zwłokę niestety nie może oznaczać to niczego dobrego.

"Będziemy informować Państwa o dalszych krokach."

Oby szybko.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: alekszy3 » wtorek, 9 lipca 2019, 23:01

jestem również poszkodowany . Nie za wiele ale szkoda!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 lipca 2019, 23:06

@Wymazywanie Dokładnie, jakikolwiek komunikat od nich da wiele odpowiedzi, brak komunikatu da jedną odpowiedź...

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: kristiano92 » wtorek, 9 lipca 2019, 23:14

Mogę pomóc organizacyjnie. Straciłem nie mało i mam zamiar chociaż cokolwiek spróbować coś z tym zrobić. Zaproponowałem prawnika, z którym osoba organizująca grupę na facebooku próbuje współpracować. Myślę, że najlepiej byłoby się spotkać w jakimś mieście i stworzyć listę osób poszkodowanych, którą można by przekazać dalej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Athread4 » środa, 10 lipca 2019, 01:42

Mam pytanie z innej beczki, ale równie bardzo ważne.

Co z bazą danych dowodów osobistych i innych dokumentów tożsamości?
Tak się składa, że przy rejestracji wysyłałem im skan dowodu osobistego i boję się, że może to być użyte do wyłudzenia kredytów.

Co w takiej sytuacji polecacie? Czy zastrzeżenie dowodu osobistego w urzędzie pomoże i jest rozsądnym działaniem na dzień dzisiejszy?

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: XRPOskar » środa, 10 lipca 2019, 01:42

OK - Dla pocieszenia i dając sobie ochłonąć i innym:

moje małe straty na dzień zamknięcia giełd:
Mt. Gox ~ 0.5 BTC
nie pamiętam nazwy (nie będę szukał) ~ 500 000 Doge
Bitorado ~ 10 Doge
Beter ~0,4 BTC
Cryptsy ~ 1 000 000 Doge
Bitmarket ~ 500 XRP
.... ~ ???????

A teraz was wszystkich pocieszę - nigdy ale to nigdy nie wpłaciłem ani złotóweczki na zakup jakiejkolwiek crypto
a o zysku się nie rozmawia :))))

I jak zwykle już sobie to odrobiłem :))) - z nawiązką :)
Dla ciekawskich nigdy nie kopałem

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 23 grudnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Ari93 » środa, 10 lipca 2019, 02:07

Chyba nikt nie wrzucał więc... jak szukałem skąd przychodziły przelewy znalazłem takie oświadczenie Igorii Trade S.A.:
http://www.igoriatrade.com/newsroom/inf ... bitmarket/

"INFORMACJA DLA KLIENTÓW BITMARKET
WTOREK, 9 LIPCA 2019

W związku z informacją o nagłym zakończeniu działalności przez serwis BitMarket, zarząd Igoria Trade S.A., podjął decyzję o natychmiastowym wypowiedzeniu umowy jego właścielowi. Jako operator płatności, informujemy, że środki znajdujące się na rachunku giełdy zostały zablokowane i będą oddane do dyspozycji prokuratury. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem compliance@igoriatrade.com

Zespół Igoria Trade S.A."

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: mazurvip » środa, 10 lipca 2019, 08:09

Witam , 6 lipca przelałem 20k PLN , miały być na zakup BTC , i nie zdążyłem :( , szczęście w nieszczęściu że 6 lipca wypłaciłem 2,2 BTC .

chciałbym przystąpić do grupy :)

PS.
Czy są giełdy ubezpieczone na taki wypadek ??

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: ZwierzK » środa, 10 lipca 2019, 09:29

Ja straciłem kilka BTC i z chęcią pomogę lub potem podam dane w przypadku postępowania prawnego...

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: dawrut » środa, 10 lipca 2019, 10:34

Jestem jakieś 20k w plecy i nie ukrywam, że chciałbym odzyskać te pieniądze...

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Misterjo » środa, 10 lipca 2019, 11:02

Człowiek mądry po szkodzie. Jestem ciekaw czy w ogóle jest jakaś szansa na odzyskanie kasy, czy tylko możemy sobie pogadać o tym ;/

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: ZwierzK » środa, 10 lipca 2019, 11:07

Misterjo pisze: środa, 10 lipca 2019, 11:02Człowiek mądry po szkodzie. Jestem ciekaw czy w ogóle jest jakaś szansa na odzyskanie kasy, czy tylko możemy sobie pogadać o tym ;/


Raczej sobie o tym pogadamy i zostaniemy członkami forum. Dostaliśmy dosyć drogie doświadczenie życiowe...

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: XRPOskar » środa, 10 lipca 2019, 11:29

Witam ponownie
Takie informacje zebrałem do tej pory
Spółki i firmy w jakikolwiek sposób powiązane z ......

BitMarket Limited Global Gateway 8, Rue de la Perle Providence, Mahe Seszele
Kvadratco Services Limited The United Kingdom Register number 9388251
międzynarodowy holding BitMarket/capitalDIGI
Gyptrade OU Harju maakond , Kesklinna linnaosa , Parda tn 4- 411-1 10151 Tallinn, EE
IQ PARTNERS S A
SP OUTSOURCING SP Z O O
DIGIMINEX SP Z O O
LEVEL39

na razie tyle jak macie więcej info to dopisujcie
Ciekawe że w większości informacji przewija się głównie jedno nazwisko

Jeszcze to:
capitaldigi.com
Ostatnio zmieniony środa, 10 lipca 2019, 12:33 przez XRPOskar, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości