Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu / zabranie ludzi w grupę - Dyskusja.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: bteam » wtorek, 9 lipca 2019, 10:58

Widzę że Hieny już aktywne. Ostrzegam komu i co wysłałbym tj dane, loginy, kwoty (straty) itp...
Dobrze, że nie proszą o hasła ale to chyba z czasem będą próbować wyłudzić.

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 24 grudnia 2016
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: t12t12 » wtorek, 9 lipca 2019, 10:58

Też się przyłączam. @grabollo69 ogranij ludzi na FB bo zaczynają działać na własną rękę.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: grabollo69 » wtorek, 9 lipca 2019, 10:59

A jak myslisz po co mi ona? Zeby miec jasnosc skali i przekazac do prokuratury. Niemniej ja tego robic nie bede - jak pisalem przed chwila - uruchomilem kontakty i czekam na kontakt z kancelaria z Olsztyna.
Nie zalezy mi na twoim zaufaniu, zreszta ja teraz tez juz nikomu nie ufam ;-)

Ludzie ja przeciez do niczego nie zmuszam, ten kto wysle zwyczajnie bedzie ujety w tej kwestii bo to ja zamierzam dzialac a nie jak wiekszosc - tylko gadac i wylaniac w drodze konkursu przedstawicielstwo... ludzie gdzie wy zyjecie. Ja dzialam i nie patrze na innych. Ktos sie przylacza albo nie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 11:00 przez grabollo69, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Zavory » wtorek, 9 lipca 2019, 10:59

dołączam

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 9 lipca 2019, 11:00

mudol pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 10:55@grabollo69 słuchaj na razie jesteś anonimowy, bardziej ufam @FlyingAtom w tej sprawie, teraz możesz napisać po co Ci ta lista? Co z nią dokładnie chcesz zrobić?

Tak ja napisałem nie znam człowieka, założył grupę przejawił inicjatywę.
Może się zagalopował i uznał że tak trzeba.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: kristiano92 » wtorek, 9 lipca 2019, 11:03

@FlyingAtom proszę skontaktuj się ze mna. Dostałem odpowiedź od mojego prawnika, że może podjąć się tej sprawy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3115
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 lipca 2019, 11:03

grabollo69 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 10:59 uruchomilem kontakty i czekam na kontakt z kancelaria z Olsztyna.
To jak już coś będziesz wiedział to daj znać, Nie zrozum mnie źle, też z chęcią się dołączę, ale wolałbym najpierw poznać jakie działania chcesz podjąć

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: grabollo69 » wtorek, 9 lipca 2019, 11:04

FlyingAtom pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 11:00Tak ja napisałem nie znam człowieka, założył grupę przejawił inicjatywę.
Może się zagalopował i uznał że tak trzeba.
Rozumiem ze tu wszyscy sie znaja?
To co trzeba na pewno to działać a nie filozofować. I ważne żeby to był ktoś z Olsztyna.
Działanie jest proste bo generalnie od nas mało zależy, tutaj liczy sie kancelaria i dobry kontakt z prokuratorem.
Jak tylko skontaktuje sie z kancelaria - bede informować co powiedzieli i jedziemy dalej.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 11:06 przez grabollo69, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: LeonZaw » wtorek, 9 lipca 2019, 11:05

Witam wszystkich. Niestety ale dołączam jako pokrzywdzony.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 grudnia 2013
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Burza » wtorek, 9 lipca 2019, 11:07

Również dołączam do pokrzywdzonych.

Rozmowny
Posty: 89
Rejestracja: 23 lutego 2012
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: patryk006 » wtorek, 9 lipca 2019, 11:09

+1, niestety też trzymałem tam środki, bo było mi tak "wygodniej".
Liczę na w miarę szybkie konkrety co możemy zrobić w aktualnej sytuacji, bo akurat wszystko przed wyjazdem wakacyjnym i później będę trochę odcięty od wiadomości.
Oraz z góry dziękuję za organizację i poświęcony czas przez wszystkich działających w sprawie.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Bit-els » wtorek, 9 lipca 2019, 11:15

@FlyingAtom ktoś sie pod was podszywa?
https://niebezpiecznik.pl/post/polska-g ... -zamknela/

niby Twój komentarz:
Właśnie jestem po rozmowie wyszedłem 5 min temu z biura Bitmarket w Warszawie. Serwery wrócą do pracy jutro rano, zapewnili mnie, ze nic nie zostało stracone. Nie jestem najlepszy technicznie ale zrozumiałem, że mieli problem z dostępem do kluczy prywatnych i najlepiej opisał to Leszek z InPay ale nie powtórzę bo nie rozumiem tych techik. Nie ma się co denerwować oni nie śpią od 4 dni jadą na redbulach i kawie to są dobre chłopaki. Wysłałem info Bitmarowi i zdecyduje czy piszemy o tym na forum czy nie. Jak chcecie dzwonic to telefon na mojej stronie. Mucha"

Weteran
Posty: 7509
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2777
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: pael » wtorek, 9 lipca 2019, 11:18

fake, wrzucilby wpierw na forum

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: ardb » wtorek, 9 lipca 2019, 11:19

FlyingAtom pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 10:11 Propozycja jest następująca.

Zbieramy wszystkich w grupę, zupełnie inaczej jak idzie zorganizowana grupa do kancelari i mówi mamy wierzytelności na 50 milionów a zupełnie inaczej jak idzie każdy osobno czy nawet w mniejszych grupach i mówią mamy zobowiązań na 20tyś, 50tyś czy nawet 500tyś.
Dołączam do potencjalnego pozwu zbiorowego.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: lobuzzzzz » wtorek, 9 lipca 2019, 11:20

Tez zostałem okradziony. Prosiłbym o link grupy do fb. Wydaje mi się ze większości z nas jeszcze tam nie ma

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 9 lipca 2019, 11:20

@Bit-els na niebezpieczniku zawsze się pojawiają takie podszywajki, pisałem do nich, ignorują to całkowicie
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Betterway » wtorek, 9 lipca 2019, 11:23

Również dołączam do pokrzywdzonych

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Olsp » wtorek, 9 lipca 2019, 11:26

Prosze mnie również dopisac do listy pokrzywdzonych osob.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: hyipselect » wtorek, 9 lipca 2019, 11:26

Na grupie już jest blisko 700 osob. Na pewno sporo osób jeszcze nie wie, ze bitmarket padł.
Dzięki FlyingAtom za podjecie injatywy.
Skupmy się na wyłonieniu kilku kompetetnych osób oraz podjeciu współpracy z kancelarią.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Plazma » wtorek, 9 lipca 2019, 11:28

Ludzie, pisanie tutaj "Również dołączam do pokrzywdzonych" i "Prosze mnie również dopisac do listy pokrzywdzonych osob." raczej nic nie da, tylko wątek robi się dłuższy. Jak na razie obserwujcie i dołączcie na fb, jeśli już ustaliliśmy ten kanał komunikacji.

FlyingAtom pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 10:11Jestem wstanie oddać 1 człowieka od bithub by się tym zajmował w tym sam się lekko zaangażować wspomagając doświadczeniem organizacyjnym.
Nie chcesz się w pełni zaangażować? Rozumiem, że z powodu czasu. Ja jednak bym Cię zachęcił do tego, jak sam wspomniałeś będzie 8 ludzi. Myślę też, że nikt się nie pogniewa, jeśli w trakcie komuś przekażesz obowiązki. Kogo masz na myśli z bithub?

@grabollo69
Nie zachęcaj jeszcze ludzi do wysyłania informacji, bo to nie jest w tej chwili ważnę. Twój znajomy z Olsztyna jakoś siedzi w tej sprawie, czy to jest znajomy znajomy?

Ktoś chce się jeszcze aktywnie zaangażować lub ktoś ma kogoś na języku?

Według zaprzyjaźnionej kancelarii:
"Dlatego w związku z powyższym, pierwszym krokiem powinno być sporządzenie pisemnego wezwania do zapłaty"

Wezwanie do zapłaty powinniśmy już składać osobno, czy razem? Ktoś ma jakiś szablon?

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości