Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu / zabranie ludzi w grupę - Dyskusja.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Macieja » wtorek, 9 lipca 2019, 14:21

lg1500 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 10:35 Najważniejsze to zjednoczyć jak największą siłę (ilość poszkodowanych) po czym skierować ją w jeden punkt (np. Zmasowany pozew setek użytkowników naraz). Wtedy jednostki i organy tym się zajmujące są przytłoczone i dużo poważniej, sprawniej i szybciej funkcjonują. Jednostki się olewa ale dobrze zorganizowane i sprawne, zdecydowane grupy się bierzę priorytetowo i poważnie
Pełna zgoda. Powinniśmy działać wszyscy razem. Podłączam się do apelu o wyłonienie osób, które będą mogły skoordynować działania. Odnośnie danych potrzebnych do przeprowadzenia rozmów i wniosku z jakąkolwiek kancelarią czekam na info od kancelarii, która zgodziła się prowadzić sprawę za success fee. Będę informował na bithub. Nie wysyłajcie póki co niczego nikomu indywidualnie bo nikt nie potraktuje Was poważnie. Trzeba się najpierw zjednoczyć i zorganizować.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: damiank1892 » wtorek, 9 lipca 2019, 14:24

jestem okradziony i nie wierze że nic nie da się zrobić żeby realnie odzyskać fundusze, za duża skala

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 11 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: mamtowgenach » wtorek, 9 lipca 2019, 14:25

@damiank1892 Amber Gold, mowi Ci to cos?

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: sha256 » wtorek, 9 lipca 2019, 14:26

W UK Kvadratco prawdopodobnie wynajmuje tylko biuro. Majątek FIAT może jeszcze jest na kontach w UK. Może u providera płatności w Polsce dla szczęśliwców.
Pytanie, kto posiada dostęp do portfeli kryptowalutowych. Jeśli chodzi o krypto to pewnie trzeba będzie uderzać na Seszele. Fiat będzie pewnie do złapania w Polsce i w UK.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 18 lipca 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: zslapik » wtorek, 9 lipca 2019, 14:28

coś dla użytkowników XRP na bitmarkecie, aktualny stan portfela należącego do Bitmarketu (pewnie jednego z kilku), to ponad 42K XRP, czyli jakieś środki są (przynajmniej moje się w tym mieszczą), może ktoś ciekawski wyczai inne portfele i waluty i zapoda na forum EDIT: chodzi o portfele Bitmarketu, nie o portfele prywatne użytkowników

Dodatkowo z analizy portfela wynika, że ostatnia transakcja była 8go lipca.

Dla tych, którzy zadadzą pytanie o co chodzi z tym "with balance 22 XRP" - taka kwota XRP służyła do otwarcia tego portfela.

Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 19:56 przez zslapik, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 lipca 2019, 14:30

sha256 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 14:26Może u providera płatności w Polsce dla szczęśliwców
Sprawa na facebooku już poruszona, Igoria (ci od płatności) zablokowali rachunki BM, ale tylko te kwoty, które były zlecone do wypłaty/wpłaty, więc to pewnie mała kwota i to z 1-2 dni.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: kAArter » wtorek, 9 lipca 2019, 14:53

,,Fundacja TJS pomoze poszkodowanym w sprawie Bitmarket. Jesli chcecie sie spotkac niedlugo spotkanie organizuje Stanisław Wołoch w biurze TJS które jest do Waszej dyspozycji kiedy chcecie i za free .. 100 osob powinno sie zmiescic ..
Grupa poszkodowanych:
https://www.facebook.com/groups/421526442037479/
Wrocilem na grupe ze wzgledu na Bitmarket .. to jest zbyt gruba sprawa by przejsc obok niej obojetnie. od rana mam telefony w tej sprawie
Uprzedzajac pytania .. siła wyższa .a Fundacja TJS nadal realizuje swoja misje '' post Rafała Zaorskiego być może komuś się przyda

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 15:30

Ukghar pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 14:14 Napisałem 8 godzin temu maila do Bitmarketu z pytaniem czy mogę jakoś pomóc. Bez odpowiedzi. Dołączam do poszkodowanych. Choć chciałbym ratować Bitmarket. Mogę na to poświęcić 10% moich środków u Nich, ewentualnie trochę więcej. Boję się tylko, że nawet jak wszyscy zrzuciliby się w taki sposób to nie zapewni Im płynności finansowej. PS.Oczywiście to przy założeniu, że stracili płynność i to nie oszustwo.
Nie rób jaj. Takich gości (jeśli to exit scam) trzeba do kryminału pod spadające mydło na 20 lat wsadzić a nie "weźcie łaskawie moje 10% i nie upadnijcie proszę"...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 15 lutego 2013
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 3City

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: gorlik » wtorek, 9 lipca 2019, 15:37

Po pierwsze i najszybsze to zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa w trybie now! Mam wygraną sprawę z bitcurex i oddana sprawa do komornika i co ... przecież nie ma żadnego majątku a konta czyste. Jedyny sposób to dojście do właścicieli, każdy inny to strata i czasu i kasy. Zapytajcie na forum ilu ludzi ma klauzule wykonalności komornika na bitcurex i ilu odzyskało coś. Śmiech robią sobie właściciele ze stada baranów ... buduje się giełdę po czym zgarnia całą pulę i wyjeżdża na dożywotnie wakacje za granicę. A tutaj jeszcze spółki zagraniczne. Bitcurex też szybko i sprytnie zakombinował a kapitał 5 tyś zł .. śmiech.

Człowiek uczy się na własnych błędach i tyle. Lepiej przełknąć tą czarę goryczy i wziąć się za odrabianie strat. Aczkolwiek życzę powodzenia w odzyskiwaniu ale poprzednie przekręty pokazują, że już nic nie ma i jest to robione z rozmachem, na jej miejsce powstanie kolejna i za 3-4 lata upadnie i kolejni się obłowią. Tak się strzyże przysłowiowych baranów (też zostałem ostrzyżowny)... live is brutal ...

A tak było z bitcurexem: viewtopic.php?f=16&t=19856&start=2360

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 10 czerwca 2019
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: prolek » wtorek, 9 lipca 2019, 15:44

@damiank1892 w co Ty wierzysz, wjakim państwie ty żyjesz, wiesz chociaż? Tu jest wał na wałku.

Normalnemu przedsiębiorcy można konto zablokować na 3 miesiące bez podania przyczyny ale BM nie zablokują. Rozumiesz kto tu jest dla kogo?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Gołump » wtorek, 9 lipca 2019, 16:08

Dołączam się do sprawy, również jestem pokrzywdzony w tej sprawie.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Misterjo » wtorek, 9 lipca 2019, 16:17

Ja też się dołączam. Tylko patrząc w przeszłość raczej kasa nie do odzyskania ;/

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Nemsock » wtorek, 9 lipca 2019, 16:27

Dołączam sie

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Macieja » wtorek, 9 lipca 2019, 16:30

Myślę, że wskazane jest pozyskanie ostatniej wersji Regulaminu Bitmarketu zanim się zmknęli. Ktoś? coś?

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: XRPOskar » wtorek, 9 lipca 2019, 16:35

A może już ktoś był w tej sprawie pod tym adresem na Bonifraterskiej ??

https://gieldykryptowalut.pl/dane-telea ... yptowalut/

Dodano po 2 minutach 44 sekundach:
Macieja pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 16:30 Myślę, że wskazane jest pozyskanie ostatniej wersji Regulaminu Bitmarketu zanim się zmknęli. Ktoś? coś?
1. Czytaj cały wątek
2. Pisz

viewtopic.php?f=6&t=32496&start=40

smp
Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 21 maja 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: smp » wtorek, 9 lipca 2019, 17:07

Co prawda już nic tam nie trzymałem, ale jakieś resztki kryptowalut warte może ze 100 zł zostały :D A co tam niech oddają i to!

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: ludvic12 » wtorek, 9 lipca 2019, 17:13

Także dołączam. Nie straciłem pewnie dużo, jak inni bo zacząłem w kwietniu 2019. Ale co moje to zniknęło i też chcę zwrotu..

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: Linas » wtorek, 9 lipca 2019, 17:43

:roll: :!:
grabollo69 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 10:17 Ja założyłem grupe na fb - po północy byłem jednym z pierwszych roztrzęsionych,
pomysł dobry,
trzeba też zrobić liste osob poszkodowanych, jak kto woli - imie i nazwisko lub login/email (utworze osobnego maila).
Nastepnie prawnik/kancelaria - jako że sprawa jest w Olsztynie, najlepiej załapać kogoś stamtąd.
Jestem za. Trzeba działać grupowo..

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: zomos2 » wtorek, 9 lipca 2019, 18:07

@zslapik Z tego konta kiedyś( około miesiąc temu) mi przyszły LTC. https://live.blockcypher.com/ltc/addres ... W5QXKJrDX/

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie zbiorowego pozwu jeśli będzie szansa na odzyskanie czegokolwiek.

Postautor: akendrju » wtorek, 9 lipca 2019, 18:26

Dołączam się

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości