KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 19 maja 2018, 15:37

Wymazywanie pisze:Post dobry, jakie to często piszesz, ale te podczepianie wszędzie BCH jak remedium na wszystko (czy to nawet i BTC, ETH, jakiejkolwiek crypto), dla mnie naiwne, ale nie polemizuję.
Nie, BCH (tak samo jak kiedyś Bitcoin) nie jest remedium na wszystko.

Bitcoin(cash) jest remedium na:
- Problem bizantyjskich generałów
- Konieczność zaufania innemu człowiekowi w celach istnienia systemu finansowego
- Potwierdzenie tożsamości (klucze prywatne/publiczne)
- [Może coś pominąłem, bo piszę na szybko]

Tylko tyle, albo aż tyle.

Cała reszta to tylko otoczka, którą można było zbudować bez Bitcoina. Sam Blockchain jest absolutnie beznadziejnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o cokolwiek poza powyższe. Są lepsze rozwiązania.

Zgadzam się z Tobą w tym, że wpieprzanie Blockchaina na siłę gdzie popadnie nic nie da, bo prostu nie jest to magiczny wytrych na wszystko. Blockchain ma swoje zastosowania tylko w ekstremalnie wąskim zakresie przypadków i tylko w połączeniu z Proof-Of-Work.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: amneziahaze » sobota, 19 maja 2018, 22:05

Wymazywanie pisze: @amneziahaze, Amnesia, jeśli Ty myślisz, że na bańce ja i inne osoby pisały o tym, że spadnie, że już wysoko itd., o wiele za wcześnie, tak jakby wiedząc że pójdzie wyżej a robiąc w jajo innych, tzn. że masz poważne problemy z myśleniem lub mówiąc kolokwialnie, że jesteś pierd*lnięty. :)
Oczywiście, że nie ujmuję tego w ramy typowe.

Kwestia się tyczy ram paranormal, byleby matrix nie wydał się niektórym zbyt podejrzany.
Wymazywanie pisze: Chciałbym mieć wiedzę, o którą mnie posądzasz, naprawdę. Na bańkach zawsze o wiele za wcześnie wielu wydaje się, że już koniec, że już za wysoko, że powinno padać itd. i jest to bardzo typowe ponieważ bańka jest irracjonalnie wysokim wzrostem zazwyczaj w niedługim czasie. Siedzisz w crypto kilka lat i tego nie wiesz?
I tak masz wiedzę odpowiednią. I nigdy za późno. To jak z utworami muzycznymi. Nigdy nie wiesz do końca czy następny track nie będzie tym wyjątkowym ponad czas. No i też tantiemy... Tylko jest jeden mały szkopuł, uwzględniając obecnie kilka ważnych możliwości: PO CO CI AKTUALNIE WYDAWCA, ZAIKS, TANTIEMY, EMPIK I POŚREDNICY??? Wystarczy Ci kod QR i masowy przekaz w obiegu. Mnie chodzi o coś innego, i nie ukryję tego na tym forum - jest to dla mnie silnym obciążeniem psychicznym. Choćbym się dwoił i troił, nie jestem w stanie policzyć swojego salda. I choć, warto wyjść na pierwszej odwrotnej nawet w bańce, to nigdy nie wiemy kiedy nastąpi ta ostatnia odwrotna, a można przecież robić to na wiele sposobów i strategii. To co mnie rozwala to mnogość sytuacji na altach, gdzie przy szczycie wychodzę i wiem, że jest prawidłowo, a mimo to zapominam o tym, że następny szczyt zje poprzedni tak bardzo, że po prostu szybko o nim zapomnimy. Nawet teraz LTC 110$ wejście, wyjście 180$(u mnie było od... do mniej więcej 150-160, później łapałem ostre kupno na BCH 800-1500$, później druga "fala" 1500-1780$ i też dało się, mimo to uznaje to za magię, której na FX nie potrafię ogarnąć wprost). Pomimo tych różnych zagrań i częściowej powiedzmy wiedzy, jest to dla mnie proces magiczny, w którym albo sobie radzimy albo nie. W zasadzie można tłumaczyć KNF przed czym ostrzega, a można dodatkowo przypomnieć sobie wyparowujące Bitcoiny z Curexa, również z BitBay. Skoro ja, prosty amator, nie umiem tego policzyć, to jak to liczy giełda, a jak to policzy ulica. Jak dla mnie mission impossible.
Wymazywanie pisze: wielu wydaje się, że już koniec, że już za wysoko, że powinno padać itd. i jest to bardzo typowe ponieważ bańka jest irracjonalnie wysokim wzrostem zazwyczaj w niedługim czasie. Siedzisz w crypto kilka lat i tego nie wiesz?
I odwieczny problem dejtrejdera na krypto, jak zwykle zbyt wcześnie sell. Nie w tym rzecz, bardziej mnie zastanawiają serie świec do góry, niby da się wytłumaczyć, ale każdy interpretuje inaczej, zaś załoga cały czas się zmienia z biegiem lat.
Wymazywanie pisze: Te słowa pokazują doskonale jakim jesteś chorym człowiekiem. Pewnie przeczytałeś moje rozmowy o whisky ostatnie w jednym z wątków z @vjankuv i z tego piszesz takie rzeczy... Wstydź się i to tak mocno wstydź się. Poziom moherowego berecika, który usłyszy jak wnuczek rozmawia z kolegą jakie piwo lubią i insynuowanie potem, że to pijusy...
To może pominę, bo nie na tym polega clue problemu w danym wątku.
Wymazywanie pisze: Sądzę, że ewidentnie na crypto się nie dorobiłeś, to i żal po tym wylewa się u Ciebie bardzo wyraźnie od dobrego roku. Życzę Ci, żebyś się dorobił, ale jeśli nie zmienisz swojego podejścia i nie przepracujesz własnych żali, nie dojrzejesz emocjonalnie, to raczej się nie uda.
Tylko wiesz, co zmienia tego typu pisanina? x10 to niewiele w krypto, x10 drugi raz daje inną perspektywę, zależy też kto ile inwestuje. W przypadku 10% kapitału/majątku nie ma dla Ciebie znaczenia czy się dorobiłem czy nie, w przypadku all in majątek to rzeczywiście się nie dorobiłem, bo mogłem x100. W przypadku 10%, więcej niż rzeczywista wartość waloru to faktycznie żal, że siedziałem tylko po 3,4godziny dziennie przez ponad półtora roku, mogłem z szamba ulepić pałac kultury, no cóż, nie wszystko złoto co się świeci. Nie rozumiem tych dywagacji, rozumiem za to, że lambo nie polega na czajeniu się wejść/wyjść, a tylko holdowanie dawało maksimum przy poprzedniej bańce, i przy następnej będzie podobnie do 2019-21. Czajenie się, wiem po sobie to straty w czasie, ale kto przewidział i grał all in własne prognozy. Łatwiej jest napisać prognozę, łatwiej jest komentować kurs oraz innych od siebie. Mnie boli to, bo rzeczywiście można było w mojej opinii zrobić to lepiej i bardziej perfekcyjnie. Pytanie teraz czy dalej się czaimy czy akceptujemy fakt, że swiat nie będzie szedł z nami w zgodzie, a mimo wszystko zawsze pod prąd i przy najmniej oczekiwanej prognozie - które de facto najbardziej absurdalnie optymistyczne okazały się faktem. Większość przejechała to walcem. Ich już nie ma.

Bagatela, nawet teraz są trejderzy od lewara, którzy celowo przeszli z FX na krypto, byleby jak najwięcej wyciągnąć. Przy odpowiednim kapitale, możecie mi pisać nawet, że księżyc była kobietą, albo że się nie kręci wokół neptuna, jednak fakty są takie, że ja widzę statementy i da się dużo więcej, niezależnie od bańki spekulacyjnej. A krypto BTC to prosty nadal w moim odczuciu i przewidywalny rynek.

Dzisiaj mnie nawet wyśmiali w kantorze etatyści gdy zacząłem im opowiadać o bańkach i dlaczego jeszcze nie mają krypto? Ich problemem nie jest to, że FX to ruletka i robienie leszczy, ich kłopot polega na tym, że nie mogą pracować na swoim. Mógłbym im kupić ten kantor, pewnie by się zdziwili, to mnie denerwuje właśnie. Wiem że na forum nie znajdę aprobaty ani nigdzie, liczy się stan faktyczny, w tym to czego się w niektórych przypadkach nie da policzyć. Żadna otoczka tego dzisiaj nie zmieni. W księgarni dla bogatych też mnie wyśmiali. Takie gnojki właśnie, zbyt pewne swego. Pytam się, dlaczego nie mają Misesa czy Bastiata, to patrzą na mnie jak na debila... faktem jest że ubieram się nieco skromnie i w ogóle, ale gość mając przed sobą książkę Buffeta, nie potrafi zrozumieć jakich pozycji aktualnie szukam. I tacy ludzie przejmują prestiżowe księgarnie, a mi jest po prostu głupio. Na forum też się tak czasami czuję, ale nie tylko tu. Zostało mi 30% altów od bańki, myślę inaczej, choć wiem, że ludzie robili o wiele większe majątki, teraz powoli się zaczynają przyznawać.
Wymazywanie pisze: Hehe problem w tym, że BCH nie ma wykresu dwuletniego jeszcze.
Jak był po 300$ też były gadki, że to konsoliduje cały czas w dół. Gdy wszyscy rezygnują, ktoś zaczyna kupować. Wzrost 600-1800$ jest dla mnie czymś więcej aniżeli tylko zmianą ceny. Poza tym LTC tak się nie zachowuje, mimo że gram na nim od 13$. Zawsze z tyłu głowy będę miał świadomość, że mogłem to trzymać bezmyślnie do 350$, teraz jednak myślę nad zoptymalizowaniem strategii, a nie czy zarobie xtyle a tyle i czy się dorobię czy nie. Od ostatecznego targetu dzieli mnie 2/3 drogi i biorę od uwagę wszystkie rynki, nie tylko krypto. Skoro w rok da się zrobić 1/3 to w 10 lat da się zrobić 2/3. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Forum/analizy/opinie ludzi mi w zasadzie nic nie pomogą, nie zaszkodzą, więc możesz sobie pisać cokolwiek o mnie myślisz.
Wymazywanie pisze: Post dobry, jakie to często piszesz, ale te podczepianie wszędzie BCH jak remedium na wszystko (czy to nawet i BTC, ETH, jakiejkolwiek crypto), dla mnie naiwne, ale nie polemizuję.
I tu drażliwa kwestia, bo co do Shadowa to pamiętam podejmowałeś temat, który w zasadzie stawiał go w złym świetle i były dywagacje co to za oszołom w ogóle. Aktualnie zmieniłeś retorykę i dopasowałeś do innej sytuacji. Szkoda, że w ten sposób postrzegasz rzeczwyistość. To jest tylko forum, mogę być nawet szambiarzem niewiele to zmieni w ogólnym rozrachunku. Lud kupi wszystko. Nakarmię kaczki jeszcze wiele razy coraz to bardziej skąpymi okruchami, jak kryzys to kryzys.
Wymazywanie pisze: Wstydź się i to tak mocno wstydź się.
Naprawdę tego nie kupię.

Dodano po 31 minutach 50 sekundach:
Odnośnie Blockchaina to myślę dniami i nocami, gdzie to można zaimplementować i w jaki sposób wdrożyć ten system do życia codziennego. Widzę możliwości, jednak narzucanie nowego paradygmatu światu jest działaniem karkołomnym i z góry nastawionym na porażki. Ja wiem że oni tego nie wiedzą, że czegoś nie dostrzegają. Ten system będzie zaimplementowany w różnych podobnych formach/kombinacjach. Niestety, wiele na to wskazuje moim zdaniem, że to głównie monopol państwa mógłby przejąć sporo z tych zalet tejże technologii. Tak o tym myślę od dłuższego czasu. Po cholerę dywidendy, spółki, spredy, skoro ten system wyraźnie wyklucza i upraszcza stricte statystykę i działanie różnych procesów w tym świecie. Nie chodzi faktycznie o sam mechanizm Blockchain, jednak zdecentralizowane p2p będzie osiągać kolejne poziomy i to jest tylko kwestią czasu, ba, nawet nie przeliczałbym tego na wartość a bardziej na jednostki w statystyce.
Ostatnio zmieniony sobota, 19 maja 2018, 22:24 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: benq » sobota, 19 maja 2018, 22:18

@Wymazywanie, @amneziahaze, Czy Wy moglibyście raz a dobrze wyjaśnić mi, a przypuszczam, że nie tylko mi, ale innym tez o co Wam w ogóle chodzi? Cała ta spina między Wami?
@amneziahaze, Ty zarzucasz Wymazywanie, że namawia do szybszego wycofywania się na wczesnym etapie bańki?
Że chce chronić kapitał, zamiast narażać się na straty?
@Wymazywanie, Ty zarzucasz amneziahaze, że Cię oskarża, pomawia o coś? Czy że jest niepoprawnym optymistą? Czy też, że kłamie na temat swoich zarobków? To się kupy nie trzyma.

Może jestem zbyt głupi, ale coraz mniej ogarniam z tych esejów, które w swoim kierunku posyłacie.
Jak Wam nie odpowiadają wzajemnie sposoby na tradowanie, czy ogólnie filozofia życia, to przecież nie musicie z tego tytułu na siebie warczeć przy każdej okazji.
Obaj macie wystarczająco doświadczenia w krypto, że żaden z Was nie potrzebuje (i na 99,9% nie uwzględnia) w ogóle zdania tego drugiego.
Nie prościej /ignore i po "kłopocie"?
No chyba, że Wam to po prostu sprawia przyjemność. Jest takie fajne słowo "frenemy". :P

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 19 maja 2018, 22:56

benq pisze:Może jestem zbyt głupi, ale coraz mniej ogarniam z tych esejów, które w swoim kierunku posyłacie.
Ech, przechodziłem kiedyś ten etap z jednym gościem z netu.

Nic z tego pisania esejów nie wynika na dłuższą metę, nikt nikogo do niczego nie przekona, jedyne co to ludzie będą się na nich patrzeć z podziwem / fascynacją lub jak na wariatów "że im się chce".

@Wymazywanie, @amneziahaze
Pewnie niedługo chłopaki zapomną o co im w ogóle poszło na początku. Powinni spotkać się przy flaszce i tam sobie to obgadać bo bez tego to nigdy nie dojdą do "czystej esencji" tego o co właściwie im chodzi.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: fusywszklanejkuli » sobota, 19 maja 2018, 23:23

@amneziahaze, przepraszam za wmieszanie się w Wasz niezobowiązujący flirt, ale jesteś może raperem?

Pytanie teraz czy dalej się czaimy czy akceptujemy fakt, że świat nie będzie szedł z nami w zgodzie,
a mimo wszystko zawsze pod prąd i przy najmniej oczekiwanej prognozie -
które de facto najbardziej absurdalnie optymistyczne okazały się faktem.
Większość przejechała to walcem.
Ich już nie ma.
A wystarczyło wtedy kupić Golema,
poczekać na wzrosty wieloprocentowe,
kupiłbym i kantor, i księgarnię dla bogatych, nawet Lambo nowe.
Forum/analizy/opinie ludzi mi w zasadzie nic nie pomogą -
kiedyś, przyznaję, Wymazywanie napełniał mnie trwogą -
odkąd wiem, że nie wylewa on za kołnierz za dużo i w ogóle,
na trzeźwo i na bani tu przyrzekam - jego prognoz w żadnej formie nie kupuję!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 20 maja 2018, 00:23

@benq, @ShadowOfHarbringer, @fusywszklanejkuli, Sprawa jest bardziej skomplikowana niż o różnicę poglądów. Chodzi o zachowanie. Amnesia od kilku miesięcy pisał o mnie, że jestem krętaczem, manipulatorem, że forum i wątek o kursie oraz analizy służą od oszukiwania innych ludzi, do celowego pisania na bańkach, że padnie dużo wcześniej (tak jakbyśmy znali przyszłość lol) itd. itd. Ogólnie epic butthurt bo nie zarobił na bani ile mógł i wini forum i wątek. Część rzeczy, które o mnie pisał do faktycznie były pomówienia, ponieważ budował obraz mnie jako oszusta, który w jakiś magiczny sposób oszukuje analizą na forum i ludzie przez nią tracą. Ogólnie chore.

Zauważcie, że on ma jakąś obsesję na moim punkcie: zobaczył, że piszę z kimś o whiskaczach i już zaraz po kolejnym z rzędu banie tygodniowym wraca i stwierdza, że nie wylewam za kołnierz. No ja pier... ręce opadają.
amneziahaze pisze: Tylko wiesz, co zmienia tego typu pisanina? x10 to niewiele w krypto, x10 drugi raz daje inną perspektywę, zależy też kto ile inwestuje. W przypadku 10% kapitału/majątku nie ma dla Ciebie znaczenia czy się dorobiłem czy nie, w przypadku all in majątek to rzeczywiście się nie dorobiłem, bo mogłem x100.
Oj człowieku weź skończ z tym bólem dupy. To jest spekulacja, tu każdy kto zarobił, zarobił ileś, powiedzmy x, a mógł 10x i to mając te coiny które miał a dłużej trzymając. To jest normalne, że nie wyciąga się max. Czasem trade'y się zdarzają na max, ale nie cała kariera czy cały jakiś dłuższy okres. Absolutnie każdy przegapił mniej czy więcej okazji, miał dobre zakupy a za wcześnie sprzedał. Jak się koncentrujesz na bólu po zyskach, których nie osiągnąłeś, nie dojdziesz do niczego większego.

Chcesz winić forum czy wątek, bo nie zarobiłeś ile mogłeś - rób to.
Chcesz winić Wymazywanie - rób to.
Tylko jest to dość śmieszne i stajesz się memem przez to. I nie rozwiniesz się absolutnie jako spekulant w ten sposób.

Polecam Ci materiały Zaorskiego nt psychologii - są naprawdę dobre.
Ja zarobiłem ponad x1000 (czy tam x 800-900, musiałbym dokładniej policzyć początkowe wejście, bo tu mała różnica oznacza dużą różnicę % przy tym jak bardzo to pomnożyłem) a mogłem np. x10000 zmieniając jeden, dosłownie jeden trade no i co z tego, nie będę przez to płakał ani szukał winnych po forum tak jak robisz to Ty od dawna.
OGARNIJ SIĘ. ;)
amneziahaze pisze: I tu drażliwa kwestia, bo co do Shadowa to pamiętam podejmowałeś temat, który w zasadzie stawiał go w złym świetle i były dywagacje co to za oszołom w ogóle. Aktualnie zmieniłeś retorykę i dopasowałeś do innej sytuacji. Szkoda, że w ten sposób postrzegasz rzeczwyistość.
Nie szukaj k!@#$% konfliktu. Mędzisz tak, mamrzesz, szukasz gdzie by tu wykazać jakiś syf o mnie. Ja nie zmieniam zdania by szukać przyjaciół, ja tu w ogóle nie szukam przyjaciół ale chcę dawać i brać przydatne informacje, to jest celem forum wg mnie. Nie toleruję fałszu. O BCH to co myślałem, nadal myślę, obojętne czy zrobię z nim giveaway czy kupię go do spekulacji, a o Shadole również nadal uważam, że jest to ogromny fanatyk BCH i tyle, jego sprawa.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: adam1226 » niedziela, 20 maja 2018, 01:15

Przecież @Wymazywanie, amnezia się już jakiś czas temu przyznał publicznie na forum, że choruje na zaburzenia psychiczne (depresja?) wg mnie należy mu się szacunek kiedy je potrafi przezwyciężyć pisząc czasem sensowne posty, ale równocześnie musimy zdecydowanie reagować (czasem milczeniem), kiedy przekracza granicę - dobrego smaku (albo jasności wypowiedzi). Kurde, chyba za dużo jego postów czytałem dzisiaj bo aż mi się szyk przestawia :shock:
No, a teraz może wróćmy do tematu, albo chociaż w jego kierunku?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 20 maja 2018, 01:54

adam1226 pisze: amnezia się już jakiś czas temu przyznał publicznie na forum, że choruje na zaburzenia psychiczne (depresja?)
Nie. Gdy ma się depresję nie ma sił do życia, wstania, umycia się, odezwania, jedzenia a co dopiero siły na pisanie na forum i kłótnie. :) Pisał coś o dzieciństwie, że miał chyba bliską osobę schizofrenika jako dziecko. Jeśli tak było to smutne i trudne, ale nie wiem co ma do rzeczy i odnośnie czego to pisał, czy tak po prostu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: amneziahaze » niedziela, 20 maja 2018, 09:34

Trzymając się tematu, KNF to tylko organizacja, której przyświeca określony cel i osobiście go rozumiem, choć z założenia jest skierowany do osób, które raczej nie łapią na codzień paraboli czy większej zmienności na kursach. Jest on skierowany do Janusza, do osób pchających się w piramidy typu dascoin, okcoin itp. Do normalnych dobrych niewinnych ludzi. W krypto jest tego sporo, więcej niż kiedyś, a przy określonej wartości zaczyna być po prostu coraz większe ryzyko straty, zakładając w ogóle, że pułap na którym się znajdujemy jest już jakimś powiedzmy poziomem. Piramidy to można dostrzec wszędzie, wbrew pozorom każdy biznes oparty jest o udział ludzi tylko w różnych formach. Stąd jeżeli Gates czy Buffet mówią, że coś jest z tym nie halo, to podejrzewam kierują się spekulatywnym charakterem krypto tylko i wyłącznie. Nie biorą pod uwagę rewolucyjnego charakteru krypto. Pakujesz pieniądze w krypto czy nawet częściowo FX - pakujesz pieniądze w umowną wartość, w przypadku akcji jest inaczej, stajesz się udziałowcem, niekiedy otrzymujesz podział zysków od przedsiębiorstwa w postaci dywident.
Wymazywanie pisze: Chodzi o zachowanie. Amnesia od kilku miesięcy pisał o mnie, że jestem krętaczem, manipulatorem, że forum i wątek o kursie oraz analizy służą od oszukiwania innych ludzi, do celowego pisania na bańkach, że padnie dużo wcześniej (tak jakbyśmy znali przyszłość lol) itd. itd. Ogólnie epic butthurt bo nie zarobił na bani ile mógł i wini forum i wątek. Część rzeczy, które o mnie pisał do faktycznie były pomówienia, ponieważ budował obraz mnie jako oszusta, który w jakiś magiczny sposób oszukuje analizą na forum i ludzie przez nią tracą. Ogólnie chore.
No pewnie, że chore, ponieważ jest Twoją insynuacją i złym interpretowaniem faktów. Tak samo jak możesz zarzucić KNF'owi, że zniechęcają ludzi do inwestowania/trejdingu, tak równie dobrze mógłbyś sobie zarzucić, przy pełnym podziwie do Twojej twórzczości na forum oraz analiz, magiczne wręcz komentarze przy szczytach i dołkach. Szczerze bardzo polecam poczytać historię i innym i Tobie, można na tej podstawie wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski. A to, że zgarniam minusy za konstruktywną krytykę lub zbyt luźne podejście do "działalności" na tym forum to już kwestia poboczna, jak dla mnie mało istotna. Zresztą od zawsze zgarniam je lekko przed zjazdem albo na dołkach. Mimo to uważam, że ludzie czytają i wyciągają wnioski, zwłaszcza ludzie świeży w tym temacie, bez własnego wyrobionego zdania. Moim zdaniem tak samo jest to produktywne jak oczekiwanie nie wiadomo czego po konsolidacji na kursie.
Spoiler:
Wymazywanie pisze: Oj człowieku weź skończ z tym bólem dupy. To jest spekulacja,
No właśnie nie. To dla Ciebie i podobnych Tobie jest to TYLKO i wyłącznie spekulacja. I tu zwracam Ci uwagę od ponad pół roku, że prawdopodobnie jesteś akurat w błędzie.
Wymazywanie pisze: Absolutnie każdy przegapił mniej czy więcej okazji, miał dobre zakupy a za wcześnie sprzedał. Jak się koncentrujesz na bólu po zyskach, których nie osiągnąłeś, nie dojdziesz do niczego większego.
Tego się nie da nie przegapić, zgoda. Tylko, że jak pisał Shadow, sumarycznie wartości do grudnia rosły, więc na zdrowy rozum można zakładać że jak coś nabiera ogółem wartości to chyba jest wysoce prawdopodobne, że będzie prędzej rosło aniżeli spadało, i w drugą stronę. Ty rozumiem patrzysz na krótkie trendy jak typowy spekulant, a może pomyśl o ludziach, których interesują inwestycje długoterminowe. Zapominasz o tych ludziach.
Wymazywanie pisze: Chcesz winić forum czy wątek, bo nie zarobiłeś ile mogłeś - rób to.
Chcesz winić Wymazywanie - rób to.
Tutaj nie widzę raczej logiki. W zasadzie to czy warto marnować czas na tego typu bzdury.
Wymazywanie pisze: Polecam Ci materiały Zaorskiego nt psychologii - są naprawdę dobre.
Przypominam akurat że, gdzieżbym chciał się z nim równać, Zaorski pojawił się później i o ile jest świetnym trejderem, to nie pamiętam by udzielał się w krypto przed 2015, wątpliwe jest też to czy stosuje dyscyplinę na swoim mm, podejrzewam że nie, w sensie nie trzyma się ów często wspominanych bezpiecznych reguł. Chociaż kto wie, nie chce wprowadzać w błąd, on wie najlepiej ile ryzykuje i w jaki sposób. Chodzi mi o to, że ryzyko się zwiększa, zależnie od spodziewanych zysków. Co ma do tego psychologia w zasadzie? Są różne metody, albo spekulujesz, albo inwestujesz po kawałku ale systematycznie lub panika i komentowanie uciekającego pociągu co korektę 10-30%, jak ma się do tego ryzyko to sam sobie na to odpowiedz, bo w przypadku krypto do grudnia można mieć różne podejście. Jest też stosunek ryzyka do zysku itp. Ja akurat ryzykuję na ogół mało, i jedyne kogo winię to siebie, a że raz o tym kiedyś tam napisałem przy górce na 4.000usd przy wielkiej panice na forum, że zaraz pęknie, no to faktycznie pękło, ale nie to o czym pisze i dziwię się tylko, że dorabiasz do tego akurat całokształt, bo przecież się nie znamy, a to jest tylko forum, nie powinniśmy podchodzić do siebie emocjonalnie ogółem, jako część społeczności.

Co do ryzyka, no to sam sobie odpowiedz na przykładach z forum DLACZEGO nie va bank i dlaczego REGULOWANE platformy trejderskie ostrzegają na każdym kroku przed trejdingiem, ba, oni nawet zabraniają leszczom trejdować. Ale im też nie wyparowywują środki z kont. Tym sprawdzonym z akcjami na giełdach. Dlatego kto przy zdrowych zmysłach będzie ryzykować nawet 50% kapitału na giełdzie krypto bez układu z właścicielem giełdy? Strach ma wielkie oczy, krypto nie jest takie bezpieczne, jak się na ogół wszystkim wydaje - przykładów jest wiele, giełdy krypto są dobrym przykładem, hackerzy również.
Wymazywanie pisze: a mogłem np. x10000 zmieniając jeden, dosłownie jeden trade no i co z tego, nie będę przez to płakał ani szukał winnych po forum tak jak robisz to Ty od dawna.
OGARNIJ SIĘ.
Ja tyle na BTC nie zarobiłem, bo na nim nie grałem od 16.000usd, w zasadzie to nawet tego tak nie przeliczam, wiem tylko, że da się dopisywać zera na altcoinach po czasie i rzeczywiście czy jedno zero w tą czy w tamtą, działa to w obie strony, ale bardziej w prawo niż w lewo do grudnia. Nie wiem co należy ogarnąć... Polecam ogarnąć sobie kurs Bytecoina sprzed miesiąca. I pytanie ile umiesz takich górek złapać, a nie to, kiedy bańka pęknie. W zasadzie to KNF możliwe, że ostrzega dokładnie przed tym.
Wymazywanie pisze: Nie szukaj k!@#$% konfliktu. Mędzisz tak, mamrzesz, szukasz gdzie by tu wykazać jakiś syf o mnie. Ja nie zmieniam zdania by szukać przyjaciół, ja tu w ogóle nie szukam przyjaciół ale chcę dawać i brać przydatne informacje, to jest celem forum wg mnie. Nie toleruję fałszu. O BCH to co myślałem, nadal myślę, obojętne czy zrobię z nim giveaway czy kupię go do spekulacji, a o Shadole również nadal uważam, że jest to ogromny fanatyk BCH i tyle, jego sprawa.
Nie wiem o co Ci w zasadzie chodzi. Masz negatywny stosunek od początku względem BCH. W zasadzie dlaczego, skoro ze 3,4 ATH mogłeś na nim spokojnie łapać. Zamiast tego jest/było nazywanie BCH sekciarzami. BTC nawet w kwestii samej spekuły na ostatniej bańce to jakiś żart w porównaniu do tego co dało się wyciągnąć na BCH. Tak jak sobie przypomnę, wklejałeś kiedyś wykres ETH z 10krotnym wzrostem od śmiesznej w zasadzie kwoty. Tak, ten sam ETH, którego wartość sięga około 700$. Wszystko opiera się o majątek, który się posiada. Dla jednych 100tys. to dużo dla innych 1mln to dużo, ale w jednym i drugim przypadku to dopisujemy sobie jedno zero od ostatniej bańki, a wystarczyło je holdować, nawet zdywersyfikowane, zresztą jak pisałem wcześniej 30% nadwyżek z profitów holduje do dzisiaj i nie czekam na jedno zero, interesuje mnie perspektywa kilku lat, a nie tygodni. Co tu jest do ogarniania? @adam1226, owszem, nie będę ukrywał że mam problemy, jako że się nie znamy osobiście to mogę o tym śmiało napisać. Jednak nie życzę nikomu tego, posłuchaj rad KNF'u, przyrapuj Barry'ego White'a, nie będziesz mieć większych zmartwień. Akurat podchodzę do pieniędzy poważnie, zaś Tobie radziłbym zanim kogokolwiek ocenisz poddać się najpierw samoocenie.
Wymazywanie pisze: Pisał coś o dzieciństwie, że miał chyba bliską osobę schizofrenika jako dziecko. Jeśli tak było to smutne i trudne, ale nie wiem co ma do rzeczy i odnośnie czego to pisał, czy tak po prostu.
Pisałem o tym, że musiałem się użerać z większymi psycholami kiedyś, bo nie miałem po prostu wyjścia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: benq » niedziela, 20 maja 2018, 10:07

Jesteście różni, no i ok, problemu brak.
Na forum jest socjolog, który twierdzi, że $3k na BTC to już była bańka i to jest za drogo.
Jest również anagamidev, który ciągle pisze o $44k, $100k i więcej.
Przecież można sobie koegzystować nawet mając skrajnie sprzeczne poglądy.

@amneziahaze, nie oskarżasz ani socjologa, że straszy nowych, że będą spadki, ani anagamidev, że zachęca do kupowania choćby na ATH, bo przecież niedługo to the moon. Skąd tyle nienawiści do Wymazywanie?
Przecież każdy, choćby dziś zarejestrowany sam zdecyduje czy chce słuchać wersji o spadkach, wzrostach, czy może sam spróbuje postawić parę kresek i pod to zagrać.

edit
Nie brnę dalej. Myślałem, że dowiem się jakie jest źródło konfliktu, z takiej czystej ludzkiej ciekawości, ale to niemożliwe.
Nie wiem czy nie jest trochę tak, jak Shadow napisał wyżej, sami niedługo zapomnicie, ale wzajemna niechęć pozostanie.
Ja już tematu nie tykam, Wasza broszka, nic tu po mnie, EOT.
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 maja 2018, 10:30 przez benq, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: amneziahaze » niedziela, 20 maja 2018, 10:22

Ja tam krypto-moderatorem nie jestem, wiec nigdy ich nie blokowałem w żaden sposób i to jest clue tego "sporu", różnica taka że nie jestem ani na górze, ani na dole, więc tym bardziej staram się być obiektywnym w swoich osądach. Mimo to widzę, że jest parcie na centralizacje forum, gdzie jakiś anonim w mojej perspektywie próbuje oceniać moją pracę lub pracę innych, a ja w zasadzie tego robić nie mogę, bo nie przystoi. To jest fałsz. Ostateczny wniosek jest taki, że też jestem w błędzie, bo próbuję samego siebie oszukać, że tutaj znajdziemy odpowiedź na odwieczne pytanie kto ma rację. To rzeczywiście głupota, bo to jest czyjeś forum i twórca forum w zasadzie ma do tego pełne prawo by o nim decydować - nikt inny.
Spoiler:
benq pisze: Przecież można sobie koegzystować nawet mając skrajnie sprzeczne poglądy.
No właśnie nie można, bo oni są spychani na boczny tor m.in. przez @Wymazywanie, co mnie bardzo dziwi, bo na ogół pisze normalnie i rzeczowo po czym włącza mu się decydowanie kto jest wiarygodny, a kto nie jest, wiele razy to dostrzegałem pomiędzy wierszami. Boom, i znowu wojna, minusy się posypią, amneziahaze ocenia i ma ból dupy. Napisałem co dostrzegam, a skoro inni mogą dyskredytować czyjeś PROGNOZY to dlaczego nie mogą tego robić wszyscy ze stażem na forum dłuższym od kogoś kto dopiero zaczął?


benq pisze: Jest również anagamidev, który ciągle pisze o $44k, $100k i więcej.
Jasne, bo ja nie wiem co prognozował anagamidev wcześniej i w jaki sposób, wizardy i inni wieszczący koniec BTC. W tym rzecz, że 10-20.000 padło, zatem kto miał rację ostatecznie?

Albo można pisać tak aby wszyscy byli hepi
no bo wiecie ta trojka to jednak piątka, ale no wiecie bo w zasadzie istnieje ryzyko straty na kapitale, czarne łabędzie, ale może i wzroście, choć fajnie jak spadnie to kupię, ale jeszcze lepiej jak będzie jednak trójka choć wygląda mi to na piątke, no ale może to jednak trójka.
Dzięki, jest super.
benq pisze: @amneziahaze, nie oskarżasz ani socjologa, że straszy nowych, że będą spadki, ani anagamidev, że zachęca do kupowania choćby na ATH, bo przecież niedługo to the moon. Skąd tyle nienawiści do Wymazywanie?
a może jakieś konkretne przykłady tej rzekomej nienawiści? Bo ja widzę odwrotnie, chociażby po ocenach i wszczynania zamieszania. Poza tym ja nigdy nikogo jeszcze nawet nie zgłosiłem na tym forum, po co mi to? W mojej opinii to jest marnotrastwo czasu.

Niektórzy offtopują i spamują wątek bez przerwy, po czym zgłaszają delikwenta moderatorom, po czym dalej offtopują i spamują wątek. Co jest chore? I to też jest offtop, tak de facto.
[youtube][/youtube]
Spoiler:
Wymazywanie pisze: Skoro jesteś zbyt niedojrzały by zwracać uwagę na uzasadnienia minusów, to gdzie wtedy byłeś bronić Hegemona jak biedny był pewnie niszczony?
Ale jak go bronić? W pojedynkę? Poza tym poruszałem ten temat.
Wymazywanie pisze: Wizard powiadasz? Troll zjawiający się niemal tylko jak mocno urośnie i piszący, że jest ciągle tanio i że jeszcze będzie rosło. Wartość takich postów jest równo zerowa.
W Twojej opinii. Czytałem i pamiętam co pisał. W mojej opinii miał dużo racji pod względem fundamentalnym. Poza tym do grudnia miał rację, więc w czemu troll? Miał rację, mimo że mało przekonująco to uzasadniał, ale uzasadniał.
Wymazywanie pisze: Po drodze wrzuca kwiatki typu zrównywanie kapitalizacji złota i BTC i ile zatem BTC "powinno" kosztować.
Pamiętam gdy dywagowaliśmy nad tym kiedy cena BTC wyprzedzi złoto.
Wymazywanie pisze: Niech sobie pisze co chce, ale inni (w tym i ja) też mają prawo wyrazić zdanie, że to spam i zerowa wartość. Ja się dziwie i ubolewam, że utknął jak zdarta płyta na jednej zniekształconej nucie, która ani jemu ani nikomu nie da raczej zarobić, bo to nie są wartościowe informacje raczej ujadanie, bo emocjonalnie coś mu nie poszło z rynkiem i go sobie obrzydza.
Przecież może grać na kontraktach na spadki, więc nie rozumiem tego problemu, serio. W mojej opinii to jest jakieś kuriozum, skoro uważa że spadnie, to na cholerę czeka, niech obstawia spadki u pierwszego lepszego brokera. Mam czasami wrażenie jakby niektórzy tutaj zostali kompletnie zabetonowani. Skoro jesteś stricte trejderem i wiesz co jest to graj w oba kierunki, jaki jest problem to ja serio tego nie ogarniam.
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 maja 2018, 12:25 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 20 maja 2018, 12:30

@amneziahaze, Nie gadaj głupot. Dałem Ci łącznie 112+ i 93-, czyli więcej +. Gdybym chciał Cię zniszczyć minusami nie tak by to wyglądało. Ponoć Hegemon dostał ponad -200 od Shadowa. Nie widziałem tego niestety, ale czytałem o tym. Skoro jesteś zbyt niedojrzały by zwracać uwagę na uzasadnienia minusów, to gdzie wtedy byłeś bronić Hegemona jak biedny był pewnie niszczony? :) Pogódź się z tym, że niektóre Twoje posty dostały dużą ocenę negatywną i tyle. Skup się na uzasadnieniu. Wiesz po czym poznać gimbazę na forum? Że dostaje padaczki po ocenach ujemnych postów.

Wizard powiadasz? Troll zjawiający się niemal tylko jak mocno urośnie i piszący, że jest ciągle tanio i że jeszcze będzie rosło. Wartość takich postów jest równo zerowa. On nie robi żadnej analizy. Bierze różne linki hypujące cenę z popularnych serwisów i je wrzuca. Po drodze wrzuca kwiatki typu zrównywanie kapitalizacji złota i BTC i ile zatem BTC "powinno" kosztować. Dziwnie znika podczas spadków. Totalnie nieobecny jak nie ma baniek. Nie ma nic do powiedzenia jak cena nie rośnie bańkowo. Jeśli tego typu osoba jest wartościowa, to równie wartościowy byłby BOT, napisany tak, że jeśli cena rośnie np. ponad 70% ostatnich 14 dni łącznie więcej jak 30% ceny, spamuje że wzrośnie + jakieś linki. Takie osoby to jak małpy, które będą zawsze mówić, że wzrośnie. Jak przyjdzie bania, to mają rację, a potem nie mają już wcale racji. Chcesz takich osób słuchać? To longuj na każdym poziomie. Masz 99% szans na wyzerowanie kapitału zanim nastąpi w ogóle jakiś strzęp poważnego wzrostu. Powodzenia z grą z Wizardem.

Socjo powiadasz? Kolejny biedny glebiony przez Wymazywanie. No nie powiedziałbym. Założyłem specjalny wątek, by mógł pisać o forexach a nie pisać o nim w wątku o BTC. Nie zauważyłeś jak nudne i słabe zrobiło się jego pisanie o BTC odkąd - jak sam pisał - przewalił ostatnie BTC na shortowaniu? 100% jego postów ostatnich o BTC wygląda tak, że BTC lekko pójdzie do góry lub dołu, zjawia się socjo i:
-ten rynek to syf
-cena BTC jest od czapy
-cena BTC to piramida
-nic go nie interesuje cena BTC!
-cena BTC i tak pójdzie w dół mocno
-nic go nie obchodzi cena BTC!
-to jest wydmuszka
-to jest manipulacja
-nic go nie interesuje cena BTC!

To nie wygląda jak wartościowa opinia ale jakiś uraz psychiczny na rynku. Klepanie jednego i tego samego non stop.
:) Tak to wygląda. Ten sam spam jakikolwiek ruch się nie wydarzy i zarzekanie się, że nic a nic go to nie interesuje. No sorry, jak kolo powtarza do usrania swoje bzdety o piramidzie bo przewalił, to jednak musi mocno przeżywać ten kurs. Niech sobie pisze co chce, ale inni (w tym i ja) też mają prawo wyrazić zdanie, że to spam i zerowa wartość. Ja się dziwię i ubolewam, że utknął jak zdarta płyta na jednej zniekształconej nucie, która ani jemu ani nikomu nie da raczej zarobić, bo to nie są wartościowe informacje raczej ujadanie, bo emocjonalnie coś mu nie poszło z rynkiem i go sobie obrzydza.

Pozdrawiam

Dodano po 27 minutach 22 sekundach:
amneziahaze pisze: Jasne, bo ja nie wiem co prognozował anagamidev wcześniej i w jaki sposób, wizardy i inni wieszczący koniec BTC. W tym rzecz, że 10-20.000 padło, zatem kto miał rację ostatecznie?
Chyba zgodzisz się, że:

To nie Uniwersytet a dyskusja o cenie to nie spór akademicki.
Tutaj liczy się tylko zarabianie, bo po to tu jesteśmy.
Każdy woli zarobić nawet jak miał słabą ocenę sytuacji niż nie zarobić ale mieć rację co do przewidywań.
Na podstawie oceny sytuacji, swojej i cudzej, budujemy sobie jakaś bazę do gry.
Celem jest mieć jak najlepsze zarobki, a środkiem do tego jest najbardziej trafna ocena wykresu i jej umiejętne zastosowanie.

?

Co do "kto miał rację", to jest to mało efektywne rozważać kto i kiedy się mylił czy miał rację w spekulacji. Większość osób udzielających się myliło się setki razy i setki razy miało rację, to normalne. Mocno liczy się nie racja, ale zarobek, chyba, że ktoś jest tu tylko dla rozważań teoretycznych bez własnej gry.

13 września 2017 jak były ceny 3800-4000$ ktoś pytał o cenę w dłuższym terminie.
Odpowiedziałem mu, że widzę 500-20000$ na najbliższe 4 lata. Więc nie jest tak, że nie spodziewałem się tego rzędu wartości jak 20k, ale spodziewałem się ich znacznie później niż nastąpiły. https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 00#p364947
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Bitmar » niedziela, 20 maja 2018, 12:37

@Wymazywanie, @amneziahaze, jeszcze jeden offtop w tym wątku i uznam, że jesteście już na tyle zmęczeni i znudzeni krypto, że przyda wam się przynajmniej tygodniowy urlop.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 20 maja 2018, 12:42

Bitmar, zostaw siły i lepiej wycinaj wszystkie denerwujące posty nowych w czasie bańki - nie nadążysz :mrgreen:
A ten konkretny OT czyta się całkiem ciekawie :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 20 maja 2018, 13:02

@Bitmar, To trzeba wyciąć lub usunąć. Tylu moderatorów a czasem jakby żaden aktywny. Może znaleźć jakiegoś kto naprawdę by siedział (daj @adam1226, będzie ostra wycinka OT:). Co do posta, crypto a forum to co innego, to drugie to gadanie o crypto tylko. Ja bez forum więcej siedzę na crypto, więcej czytam, zatem urlop od forum bardzo chętnie, ale tydzień to mało i przydałby mi się taki na 3 miesiące np. i o niego poważnie proszę.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 20 maja 2018, 13:18

Wymazywanie musisz ćwiczyć silną wolą - nie używania forum, tak jak to pokazał Wrip w odlotach :mrgreen:
Teraz posty będziesz pisał w nagrodę, a nie z przymusu :mrgreen:

Bitmar weź po złości nie banuj Wymazywanie - niech się męczy i pisze :idea: Co ja będę czytał na forum? Kraniki lub reklamy viagry??

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 295
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 139
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: marrw » piątek, 1 czerwca 2018, 09:58

Właśnie wyszedł piękny paszkwil od KNF-u.

[youtube][/youtube]

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Mosteque » piątek, 1 czerwca 2018, 10:04

Ależ to są śmieciarze, masakra.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: mecenas » piątek, 1 czerwca 2018, 10:05

marrw pisze: Właśnie wyszedł piękny paszkwil od KNF-u.
Propaganda wiecznie żywa...

Obrazek

A Ty kim będziesz jak farba wyschnie...?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Daro » piątek, 1 czerwca 2018, 11:02

ale syf... zrównali kryptowaluty z piramidami finansowymi. knfopiramidoutopia - która chce aby pieniądze ładować jedynie w ich kontrolowane rynki którymi manipulują i rozgrywają po swojemu. Chcą rozmawiać ze środowiskiem powołują komisje projekty, a porównują ze złodziejskimi piramidami o czym tu rozmawiać.

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości