KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: becometa » poniedziałek, 14 maja 2018, 09:40

Bit-els pisze: Może Polskie Stowarzyszenie Bitcoin stanie do przetargu? :mrgreen:
to by było zbyt proste.
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli:
  • Wykonawca
    wykaże, że wykonał lub wykonuje w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, (...) w tym okresie, co najmniej dwa zamówienia polegające na zaplanowaniu i przeprowadzeniu kampanii o zasięgu ogólnopolskim o wartości min. 200 000 zł brutto każde zamówienie, polegające przynajmniej na promowaniu treści w mediach społecznościowych oraz w wybranych serwisach typu wideo na życzenie (VoD) wraz z załączeniem dowodów potwierdzających, że zamówienia zostały wykonane należycie.
  • Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które posiadają następujące doświadczenie:
    • co najmniej jedna osoba, która była lub jest odpowiedzialna za planowanie kampanii wideo online i zakup mediów internetowych w co najmniej 3 kampaniach o zasięgu ogólnopolskim;
    • co najmniej jedna osoba, która była lub jest odpowiedzialna za prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych, która zrealizowała lub realizuje co najmniej 3 kampanie o zasięgu ogólnopolskim.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 647
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 1361
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: HODLER.TECH » poniedziałek, 14 maja 2018, 11:20

Ciekawy punkt w szczegółach przetargu który moim zdaniem może utrudniać dostęp do całości materiałów potrzebnych do przeprowadzenia kampanii firmom spoza Warszawy:
3.2. Zamawiający przewiduje możliwość zapoznania się Wykonawców z materiałami
Zamawiającego, o których mowa w pkt VI Załącznika nr 1 do Umowy. Zapoznanie się
Wykonawców z ww. materiałami jest możliwe w siedzibie Zamawiającego przy
ul. Niedźwiedziej 6e, w pok. 101 w godz. od 9:00 do 15:00, od dnia ogłoszenia postępowania
do dnia poprzedzającego dzień składania i otwarcia ofert. Zgłoszenie chęci zapoznania się
z materiałami, Wykonawca winien przesłać pocztą elektroniczną na adres
zamowienia@knf.gov.pl bądź na nr faksu 22 262 52 74 wraz z podaniem danych osobowych
uczestnika, tj.: imię i nazwisko oraz nazwę i adres Wykonawcy.
żródło: https://www.knf.gov.pl/knf/pl/komponent ... _61702.pdf

Co to za tajemnicze materiały i dlaczego nie mogą zostać opublikowane dla wszystkich lub przesłane do firm które zgłoszą się do KNF? Przecież ma to być kampania społeczna więc, logicznie rzecz ujmując, materiały powinny być dostępne publicznie bo przecież o to chodzi w kampanii medialnej. Wykonawca nie może modyfikować materiałów przekazanych przez KNF, oznacza to że są już gotowe więc jaki jest cel ich ukrywania i zmuszania wielu firm do osobistego stawiennictwa w Warszawie? Czyżby przetarg był już wygrany przez kogoś? Skąd limit 200k przy poprzednich kampaniach wykonawcy? Dlaczego nie jest to 100, 300 albo równowartość przetargu 500k netto? Ten przetarg wygląda na "szyty na miarę".
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 14 maja 2018, 12:16 przez HODLER.TECH, łącznie zmieniany 1 raz.
HODLER - Wielowalutowy portfel o otwartym kodzie źródłowym https://hodler.tech
HODLER Pro: https://hodler.tech/pro
Telegram PL: http://t.me/HODLERTECHPL
Dyskusja PL: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=101&t=30634

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 14 maja 2018, 11:26

Kampania1: Kryptowaluty są niebezpieczne - nie można wziąć kredytu w kryptowalucie na lewy dowód!

Kampania2: Nie chcą dać Ci kredytu we fiatach na dowód? SKERUJ - na ksero dajemy minimum 30 kredytów w różnych bankach!
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 14 maja 2018, 11:29 przez KryptoBanita, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Mosteque » poniedziałek, 14 maja 2018, 11:28

@KryptoBanita, też miałem o tym wspomnieć.
Jak to jest, qwa, możliwe, że do tej pory się tym nie zajęli. Co za pierdzistan...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 14 maja 2018, 11:30

Bo przed tym ostrzegać nie trzeba.... Potem klepną Ci 30 e-wyroków w e-sądzie. W końcu po coś powstała ta e-sprawiedliwa e-instytucja :mrgreen: Tam się nie opierdalają, tylko owieczki hurtowo przesuwają :mrgreen: żeby wiedziały, gdzie ich miejsce - w kolejce po sprawiedliwość :mrgreen:

Weteran
Posty: 7478
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2764
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: pael » poniedziałek, 14 maja 2018, 13:04

HODLER.TECH pisze: Ten przetarg wygląda na "szyty na miarę".
Tak wyglada wiekszosc przetargow i projektow z UE. Wymogi sa tworzone tak, zeby z gory zaplanowana firma wykonala przetarg.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 14 maja 2018, 13:10

Kim! Będziesz, kiedy bańka pęknie?

Hmmm... Nas to zawsze w niepotrzebną polityką załadują... Niech to Kim przeczyta i nam bańkę spuści ;)
Tłumacz może mieć gorszy dzień, albo po prostu nie lubić "Polaczków" :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 15 maja 2018, 07:11

stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: TypowyFacet » piątek, 18 maja 2018, 10:48

Te filmy ostrzegające to festiwal żenady.:D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Wymazywanie » piątek, 18 maja 2018, 11:16

Kampania nieco zabawna, ale sam tytuł-pytanie całkiem słuszne.
Pamiętacie listopad-grudzień 2017?
Te pisanie przez niektórych, że to tylko może rosnąć, że to nie bańka, że nie spadnie i moja ulubiona perełka: że ci, co piszą o spadkach nienawidzą innych i życzą im strat i jest to polska nienawiść. :mrgreen:
Gdzie te osoby teraz są? Chyba w dupie w większości.

Ale nie wszyscy po bańkach trafiają do wnętrza odbytu.
Prosty przykład. Skromnie, ale trafnie (i przepraszam, że też o sobie): osoby dość popularne na forum, które radzą sobie z grą raczej dobrze zaczynały od totalnie złych zakupów na bańkach. @ekonokomik zaczął od zakupów na szczytach bańki do 32$ w 2011, a ja od zakupów na szczytach bańki kwiecień 2013. :mrgreen:

Grałem kilka dni wcześniej i zarabiałem, ale w momencie pęknięcia bańki miałem BTC odkupione po 800zł (koło 250$ wtedy). To były szczyty bańki. Potem były tylko spadki i to o -81.2%. Co zrobiłem? Ruszyłem dupę do nauki, do "walki" z rynkiem. W momencie pęknięcia byłem w plecy przy dołkach o jakieś -70% a miesiąc zakończyłem na malutki + (!). Przed tym zakupem nic nie umiałem i niczego się nie uczyłem, tylko tego, że się kupuje, wystawia ask wyżej a jak kupią, to odkupuje się trochę niżej i powtarza proceder, bo i tak rośnie! :) Nie rozumiałem nawet skąd jest cena BTC, nie wiedziałem, że ludzie od siebie kupują; wyobrażałem sobie jakiś system giełdowo-BTC, który kreuje cenę i stąd ona wynika (!).

Pytanie z kampanii KNF jest dobre, ale u nich przybierze to formę straszenia bańką.
A bańki są bardzo fajne, bo potrafią dać dużą lekcję. I nawet jak 90% ludzi odsieją i zrażą, to 10% podejdzie pokornie i czegoś się nauczy. Uważam nawet, że gdyby podczas pierwszych tygodni gry nie zrobił wtopy koło -70% na bańce (odrobioną i tak fenomenalnie w ciągu 2 tygodni potem:), to bym gówno potem umiał.

Te wydarzenia bańkowe z 2013 utrwaliły mi na zawsze świadomość tego czym jest płynny rynek i jak bardzo naturalne jest, by spadał po wzrostach. Nic tak nie uczy jak pękająca bańka.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: offi » piątek, 18 maja 2018, 11:59

Takie szczęście niepojęte jak pęknięcie bańki to chyba każdemu się zdarzyło ;_)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Connemara » sobota, 19 maja 2018, 10:35

Puff...

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: ikswodnal » sobota, 19 maja 2018, 10:40

No tak, tylko sprawa rozwinie się dopiero za jakiś czas, kto wie czy nie po zmianie premiera, albo po następnych wyborach parlamentarnych. Pojadą na starym koniku
"to jest zemsta obecnie rządzących" :-(.

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: esse » sobota, 19 maja 2018, 10:47

@Connemara, BTW, zapamiętałem Jankego, z dawnych czasów, gdy jeszcze pełnił obowiązki dziennikarza, jako człowieka, który zawsze był jednocześnie za i przeciw.

O książce o Solidarności Walczącej: http://www.prawica.net/712

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 19 maja 2018, 12:37

akos pisze:
tomp pisze: NBP I KNF proponuję alternatywne kampanie:
- Uważaj na KNF
- Uważaj na pazerność banków
- Uważaj na ZUS(bo padnie zanim przejdziesz na emeryturę)
Jestem za i mówię to całkiem serio. Nie znam się na organizowaniu kampanii czy robieniu filmów, ale chętnie wsparłbym finansowo projekt #uwazajnaknf i wydaje mi się, że nie byłbym w tym odosobniony. Uważam, że naszą społeczność stać by było i finansowo i pod względem kompetencji na odpowiedź, która nakryłaby czapką te żałosne wypociny KNF. Zebrać można sporo uzasadnionych zarzutów:

- wspomniany wyżej przez @esse GetBack
- niegospodarność (pamiętna lista wydatków KNF z rekordowymi cenami ekspresów do kawy i tysiącem innych zastanawiających wydatków)
- finansowanie pieniędzmi podatników kampanii składającej się głównie z dezinformacji (był swego czasu na Bankierze obszerny artykuł, który poprzednią kampanię KNF wypunktował dobitnie i merytorycznie)
- nękanie podmiotów działających zgodnie z prawem i doprowadzenie ze szkodą dla państwa do ich emigracji (BitBay)
- zarzut lobbowania na rzecz interesów banków prywatnych czyli wyróżnionych podmiotów rynkowych ze szkodą dla innych podmiotów
Jestem za.

Można by wynająć jakiegoś "śmieszka" z Youtube, który potrafi kręcić uszczypliwe i jednocześnie inteligentne filmy.

Mam następujące pomysły na nazwę kampanii:
- "Gdzie będziesz zbierał na emeryturę, gdy ZUS zbankrutuje?"
- "Kim będziesz gdy rząd doprowadzi państwo do bankructwa?"
- "Czym będziesz [płacił] gdy waluty papierowe przejdą do lamusa?"
- "Gdzie byłeś w 2025, gdy świat papierowych walut się skończył?" (takie trochę futurystyczne, można zrobić w klimatach niskobudżetowego scifi)

No więc kto prowadzi zbiórkę na ten projekt i gdzie mam wysłać Bitcoin Cash ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: amneziahaze » sobota, 19 maja 2018, 12:57

Wymazywanie pisze: Te pisanie przez niektórych, że to tylko może rosnąć, że to nie bańka, że nie spadnie i moja ulubiona perełka: że ci, co piszą o spadkach nienawidzą innych i życzą im strat i jest to polska nienawiść. :mrgreen:
Gdzie te osoby teraz są? Chyba w dupie w większości.
Chyba nie. Te osoby, w tym ja, holdowały do poziomów, które umożliwiły im teraz godne, normalne życie, bez podatków, bez cudowania i bezsensownych udziwnień, naginanych ideologii i wklejania siebie teraz między wódkę a zakąskę, gdy dawno jest już po temacie. Osoby, o których najprawdopodobniej piszesz, myślę że warto śledzić historię naszych wpisów ogółem, dawały tego typu komunikaty w różnych momentach i było ich znacznie mniej od tych "odstraszaczy" w słusznej i jedynej trosce "pomocy", by przypadkiem się nie przepiramidowali przed kolejnym ATH, i tak od 2.000usd aż po szczyt - wyglądało to wprost identycznie do tego filmu instruktażowego jak nie zarabiać, jak pracować słusznie i słusznie płacić podatki na największą piramidę w naszym kraju - zus. Identyczne pro-społeczne podejście.

Ja rozumiem @Wymazywanie, że może nie wylewasz za kołnierz za dużo i w ogóle, ale jak pisałem wcześniej i na trzeźwo i na bani - nie kupuję tego w żadnej formie, w żadnym miejscu, choćbym miał zostać nawet zaminusowany/zabanowany na śmierć itp.

Im więcej nieprawidłowości i zakłamania tym miejsce, w którym się aktualnie znajduje staje się w mojej opinii coraz mniej poważne, więc jaki miałbym widzieć cel w tym, by dbać o jego rozwój? Żaden. A jeżeli jeszcze mam za coś takiego płacić z podatków, no to ja podziękuję: i tak jest już źle, więc z pomocą gamoni może być już tylko gorzej.

Tak BTW, w ogóle nie liczy się dla mnie wojna ani czyjsza racja jest mojsza. Prawda jest taka, że ja tego po prostu nie kupuję. Tj, bezwartościowe i na poziomie szamba, rzeczywiście.
Ostatnio zmieniony sobota, 19 maja 2018, 13:04 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: ikswodnal » sobota, 19 maja 2018, 13:00

ShadowOfHarbringer pisze:
Można by wynająć jakiegoś "śmieszka" z Youtube, który potrafi kręcić uszczypliwe i jednocześnie inteligentne filmy.
Może warto dać ogłoszenie gdzie (?) że filmy na Youtube krytykujące akcję KNF proszone są o podawanie adresu Bitcoin Cash by można im przekazać darowiznę w BCH .
To też może skończyć się sukcesem.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 19 maja 2018, 13:05

Wymazywanie pisze:Kampania nieco zabawna, ale sam tytuł-pytanie całkiem słuszne.
Pamiętacie listopad-grudzień 2017?
Te pisanie przez niektórych, że to tylko może rosnąć, że to nie bańka, że nie spadnie i moja ulubiona perełka: że ci, co piszą o spadkach nienawidzą innych i życzą im strat i jest to polska nienawiść. :mrgreen:
Gdzie te osoby teraz są? Chyba w dupie w większości.
Masz rację i jej nie masz.

Oczywiście, spekulując i grając hazardowo w stylu takim jak w kasynie czy na giełdzie możesz stracić cały majątek w jeden dzień.

Ale przecież nie o to chodzi. A przynajmniej mi o to nie chodzi i na pewno nie chodziło też o to Satoshiemu Nakamoto.

Chodzi o to, aby zastąpić obecne waluty Bitcoin(Cashem) i trzymać w nim całe swoje bogactwo, a nie tylko "wskakiwać i wyskakiwać do pociągu" gdy to wygodne.

Obecny świat jest oparty na mechanizmach, które z definicji nie mogą działać, bo opierają się tylko i wyłącznie na zaufaniu do innych ludzi, a jak wiadomo - ludzie są wadliwi. Dlatego Satoshi Nakamoto stworzył Bitcoina, który niweluje lub przynajmniej drastycznie zmniejsza wpływ tego problemu na walutę.

Gdyby wszyscy trzymali swoje bogactwo głównie w Bitcoinie(Cash), to wtedy waluty FIAT byłyby niestabilne, a Bitcoin(Cash) rósłby praktycznie nieustannie, z takiego powodu że PKB każdego kraju wciąż tworzy nowe produkty i usługi, a ilość jednostek Bitcoina jest dalej taka sama. Deflacja z definicji.

Z resztą o czym tutaj mówić - już tak jest - jeżeli spojrzeć na jakikolwiek 2-letni okres, to kurs Bitcoina i Bitcoin Casha do 2018 roku nieustannie rośnie. Owszem, pomiędzy tymi okresami są olbrzymie wahania, ale w ogólnym rozrachunku cały czas idziemy do góry.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Wymazywanie » sobota, 19 maja 2018, 14:59

@amneziahaze, Amnesia, jeśli Ty myślisz, że na bańce ja i inne osoby pisały o tym, że spadnie, że już wysoko itd., o wiele za wcześnie, tak jakby wiedząc że pójdzie wyżej a robiąc w jajo innych, tzn. że masz poważne problemy z myśleniem lub mówiąc kolokwialnie, że jesteś pierd*lnięty. :)

Chciałbym mieć wiedzę, o którą mnie posądzasz, naprawdę. Na bańkach zawsze o wiele za wcześnie wielu wydaje się, że już koniec, że już za wysoko, że powinno padać itd. i jest to bardzo typowe ponieważ bańka jest irracjonalnie wysokim wzrostem zazwyczaj w niedługim czasie. Siedzisz w crypto kilka lat i tego nie wiesz?
amneziahaze pisze: Ja rozumiem @Wymazywanie, że może nie wylewasz za kołnierz za dużo i w ogóle
Te słowa pokazują doskonale jakim jesteś chorym człowiekiem. Pewnie przeczytałeś moje rozmowy o whisky ostatnie w jednym z wątków z @vjankuv i z tego piszesz takie rzeczy... Wstydź się i to tak mocno wstydź się. Poziom moherowego berecika, który usłyszy jak wnuczek rozmawia z kolegą jakie piwo lubią i insynuowanie potem, że to pijusy...

Co do banów, to moderatorzy je Ci dają, do nich pretensje. A przede wszystkim do siebie: do swojego spamu, do swoich bezsensownych postów z zerową wartością. Nic dziwnego, że za nie dostajesz bany.
amneziahaze pisze: Te osoby, w tym ja, holdowały do poziomów, które umożliwiły im teraz godne, normalne życie, bez podatków, bez cudowania i bezsensownych udziwnień, naginanych ideologii i wklejania siebie teraz między wódkę a zakąskę, gdy dawno jest już po temacie.
Sądzę, że ewidentnie na crypto się nie dorobiłeś, to i żal po tym wylewa się u Ciebie bardzo wyraźnie od dobrego roku. Życzę Ci, żebyś się dorobił, ale jeśli nie zmienisz swojego podejścia i nie przepracujesz własnych żali, nie dojrzejesz emocjonalnie, to raczej się nie uda.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KNF z kolejną kampanią: "Kim będziesz kiedy bańka pęknie"

Postautor: Wymazywanie » sobota, 19 maja 2018, 15:10

ShadowOfHarbringer pisze: jeżeli spojrzeć na jakikolwiek 2-letni okres, to kurs Bitcoina i Bitcoin Casha do 2018 roku nieustannie rośnie.
Hehe problem w tym, że BCH nie ma wykresu dwuletniego jeszcze. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie ma jeszcze nawet 1 roku.

Post dobry, jakie to często piszesz, ale te podczepianie wszędzie BCH jak remedium na wszystko (czy to nawet i BTC, ETH, jakiejkolwiek crypto), dla mnie naiwne, ale nie polemizuję. Ja osobiście obawiam się, że jeśli banksterstwo by faktycznie zastąpiło fiaty crypto, to by crypto zapodało w takiej swojej formie, że by nas kukle kukli zaswędziały jak silnia z kukla do potęgi N-kukli. :|

W finansową globalną rewolucje oddolną nie wierzę, to jest obszar najbardziej kontrolowany.

Nie Cuius regio, eius religio ale Cuius nomisma eius regio bym powiedział; oczywiście niestety.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości