"Silicon Valley"[serial] a BITCOIN

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Silicon Valley"[serial] a BITCOIN

Postautor: FortiDude » wtorek, 8 maja 2018, 10:28

Ogląda ktoś tutaj serial Silicon Valley na HBO?

Pied Piper we wczorajszym odcinku wypuścili własne ICO "PiedPiperCoin" :D polecam ten i wcześniejszy odcinek (gdy BTC właczał alarm w całej firmie po każdej zmianie wartości - czyli średnio co 30 sekund :D)

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"Silicon Valley"[serial] a BITCOIN

Postautor: Avenged90x » środa, 9 maja 2018, 11:14

UWAGA, mogą być spojlery:

Oglądam, jestem na bieżąco z każdym odcinkiem :) Genialny serial, jeden z moich ulubionych.
I tak właśnie zastanawiałem się na początku 5 sezonu czy poruszą kwestię kryptowalut, blockchaina, ICO i proszę :D w najnowszym odcinku jest wszystko :) i sami łyknęli temat jak pelikan.. Podoba mi się też wątek tego Russa Hannemana i jego szukanie pendrive'a z danymi do kryptowaluty jego jedynego biznesu z ICO, który wypalił :P ...

Spekuluję, że w następnym odcinku, po raz N'ty wszyscy złapią załamkę, że kolejny pomysł na finansowanie Pied Pipera poszedł się jechać.. i ich kryptowaluta zacznie spadać... a w pewnym momencie nagle walnie w górę, do tych zakładanych 68 dolców albo i wyżej.. wszyscy zaczną świrowac, wariować, świętować, Dinesh kupi Tesle jeszcze tej drugiej koleżance z pracy i .. nie zdążą tego spieniężyć i znowu yebnie :D Albo coś w ten deseń.. Ale może się mylę ;)

Niemniej trochę w tym serialu stało się przewydywalne to, że jak już pojawia się jakieś światełko w tunelu, opcja fajnego finansowania itd, itp to po chwili wszystko się wali :D Ale nie sprawia to, żę źle mi się ogląda.. Mam cały czas taki sam fun z oglądania, chociaż mam wrażenie że pierwszy i drugi sezon były bogatsze w nietuzinkowy humor i zdarzało mi się głośno śmiać, czasem wręcz do łez :D

A porównanie mam, bo zacząłem oglądać nie dawno od początku, i teraz oglądam równolegle / zamiennie najnowsze odcinki, które wychodzą wraz z odcinkami drugiego sezonu :).

Jedynie trochę mi smutno, że nie ma Elricha :D wprowadzał dużo humoru do tej paczki..

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości