Serwis informacyjny na temat kryptowalut

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Serwis informacyjny na temat kryptowalut

Postautor: mateusz83 » poniedziałek, 19 marca 2018, 10:30

Zapraszam do czytania serwisu informacyjnego na temat kryptowalut. Na blogu piszę o informacjach ze świata kryptowalut, publikuje swoje analizy i opinie na temat najnowszych wydarzeń ze świata kryptowalut. Zapraszam na: http://www.kryptowalutykoparka.pl

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Serwis informacyjny na temat kryptowalut

Postautor: awos » poniedziałek, 19 marca 2018, 11:32

Dajecie rade ale wezcie moze wywalcie "na zywo" i zaraz obok "4 dni temu " albo "2 tyg. temu" moze lepiej niech swierze kursy leca czy cos takiego
Ja troche newsow wrzucam do siebie na twittera (cryptorewolucja albo @cryptoawos ) spoko mozecie brac bo i tak wszystko jest za free i wazne aby dp jak najwiecej ludzi docieralo a z racji polozenia geograficznego (mieszkam w Australii) u mnie wszytsko sie najpierw dzieje ;)
pozdrawiam i bede zagladal

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Serwis informacyjny na temat kryptowalut

Postautor: FortiDude » poniedziałek, 19 marca 2018, 12:29

Jak na ostatnie newsy od wczoraj to mało u was :P

Jak chcecie się wybić to musicie być na bieżąco. Ostatni wpis z przed 4 dni a od tego czasu bardzo dużo się dzieje.

Kiedyś próbowałem bawić się w serwis informacyjny o pewnej grze (kilka lat temu) wraz z rankingami itp. I z doświadczenia wiem, że news nawet kilka godzin później jak konkurencja może zadecydować o sukcesie lub porażce.

Życzę powodzenia, bo rynek ma nadal potencjał na tego typu serwisy.

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości