Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: zyga123 » środa, 21 marca 2018, 17:19

FlyingAtom pisze: Jesteś jedyną osobą na forum która wierzy że troll to nie staszek ; ) i wcześniej też w to wątpiłeś parę razy.
@flyingatom rozbraja mnie twoja wiedza o tym, co mysla inni. Szkoda tylko, ze mowisz w ich imieniu a oni siedza cicho. Troche to nadszarpuje twoja reputacje bo to takie tylko gadanie pierdol.
FlyingAtom pisze:
Sprawdziłem przed chwilką FB odniosłem się do tego co napisałeś. - Czy musimy takie rzeczy poruszać publicznie ?
Mogłeś zadzwonić w każdej chwili i coś doprecyzować konkretniej jak było coś dla Ciebie ważne. Na zajawce wyszedłeś genialnie.

Kończę polemikę na forum możemy się zdzwonić lub spisać prywatnie jak chciałbyś jeszcze byśmy coś wyjaśnili.
flyingatom juz to pisalem, ty nie rozumiesz po co jest to forum i kto tu pisze. Forum ma sluzyc uzytkownikom do publicznego wyrazania tego co mysla. A ty chcesz na boku po cichu cos ustalac. ukartowac, ustawic , bo ci znow cos nie wyszlo. To jest zle, to jest manipulacja. Z takich rozmow na boku wychodza potem taki haki na ludzi, ze cos tam usalilismy, ze kumple jestesmy, ze pilismy razem i moze bys tam mi pomogl i kogos zbanowal bo wiesz co i jak. To jest chore co ty wyprawiasz z ludzmi.
zyga123 pisze: Nie znajdziesz tutaj jeleni do twojego projektu, poniewaz nie rozumiesz po co jest to forum i kto tu pisze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: Wymazywanie » środa, 21 marca 2018, 17:36

FlyingAtom pisze: Napisałem już do Michała by to uczynił, usuwamy zawsze każdego kto tylko o tym napisze, to nie jakaś nowość.
Nie kłam. Pisałem już kiedyś by mnie usunięto i nic to nie dało.
rav3n_pl pisze: @FlyingAtom, proszę o usunięcie mnie z rankingu.
Permanentnie.
Nie wiem czy się da. Ja już dawno i bezskutecznie pisałem, że nie chcę być umieszczany i sensem tego rankingu jest pokazanie Atoma jako persony ważnej w środowisku (no bo kto inny by prowadził takie super zestawienia jak nie ktoś ważny?) ew. budowanie kółeczka adoracji kto jest fajny.

Podobnie pomysł "uczciwe praktyki" to głupota. Trochę było szumu w dyskusji na forum po tym jak PSB poprosiło o 1% podatku* i nagle Atom się pojawia i "ojejku zakupiliśmy fajną domenę i w ogóle 20 osób z forum i będzieta oceniać co jest dobre a co nie"**. :lol: Bezczelna próba stworzenia opiniotwórczego samozwańczego organa oceniającego projekty branży. Cel nierealny ale cel prawdziwy to tylko zagarnięcie kawałeczka obszaru branży przez Atoma po niezadowoleniu w wątku z PSB.

Organ oceniający projekty, jeśli chce powstać niech liczy się z pozwami w sądzie za chwalenie niekorzystnych inwestycji i scamów lub za krzywdzące opinie bez powodu. Ale oczywiście prawnie się w statucie zapiszą, że w zasadzie opinie są subiektywne i gówno-wiążące. Farsa. Ale budowanie podmiotu-iluzji ma sens i cel jest tylko, by Atom sobie poszeryfował. :) Pochwalam jak ktoś chce robić biznes, bo to praca i trud, ale te włażenie w tyłki rankingiem osobowości czy te uczciwe praktyki nikomu nie jest potrzebne a kto wie ile jest 2+2 to sam dojdzie do tego, że dascoin to nie bitcoin i nie trzeba do tego komisji Atoma...

Ten opisywany jako troll koleś @zyga123, ma IMO jednak sporo racji i nie ma dla mnie znaczenia kto to pisze, w wielu słowach ma rację.

* https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 0&start=20
** https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 45#p461415

Po tym poście mam nadzieję, że zostanę poddany ostatecznej eutanazji w rankingu. Dzięki.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: devega » środa, 21 marca 2018, 19:05

FlyingAtom pisze: Stasiu brakuje Ciebie, to pewnie stąd te żale na forum ? ; ) Psychopatów nie umieszczamy ; )
Sugeruję ujawnienie podstaw do składania tego typu oskarżeń. Zwłaszcza w kontekście portalu uczciwepraktyki.pl i innych, które prowadzisz...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: FlyingAtom » środa, 21 marca 2018, 19:33

@Wymazywanie
Prosiłem byś nie pisał o mnie atom, dziękuje po raz któryś zwracam uwagę. ;)))

Ja byś prosił byś Ty nie kłamał, nigdy nie prosiłeś o to***, za to odmawiałeś napisania komentarza odnośnie osób zawartych w rankingu zawsze, więc po 2 czy 3 razie przestałem pytać. Wcześniej już byli inni usuwani którzy sobie nie życzyli, więc czemu miałbym Ciebie nie usunąć ?

*** Jestem tylko człowiekiem i jakiś mały % szansy daje że przeoczyłem ta informację, ale nie sądzę bo inne osoby które prosiły usuwałem, albo się obrażają albo prosiły "za nisko umieszczałem" i miły pretensje.

Już dałem informacje do osoby odpowiedzialnej za edycję tekstu ; )

Dodano po 17 minutach 10 sekundach:
devega pisze:
FlyingAtom pisze: Stasiu brakuje Ciebie, to pewnie stąd te żale na forum ? ; ) Psychopatów nie umieszczamy ; )
Sugeruję ujawnienie podstaw do składania tego typu oskarżeń. Zwłaszcza w kontekście portalu uczciwepraktyki.pl i innych, które prowadzisz...
Is fecit cui prodest
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: devega » środa, 21 marca 2018, 19:40

FlyingAtom pisze: Is fecit cui prodest
Naprawdę sądzisz, że to wystarcza? Przy formułowaniu tego typu ostrych zarzutów, spodziewałem się odrobinę więcej... zwłaszcza od osoby, która aspiruje do reprezentowania części społeczeństwa krypto. W takim razie sądzę, że moderator potraktował Twój post zbyt delikatnie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: FlyingAtom » środa, 21 marca 2018, 19:57

devega pisze:
FlyingAtom pisze: Is fecit cui prodest
Naprawdę sądzisz, że to wystarcza? Przy formułowaniu tego typu ostrych zarzutów, spodziewałem się odrobinę więcej... zwłaszcza od osoby, która aspiruje do reprezentowania części społeczeństwa krypto. W takim razie sądzę, że moderator potraktował Twój post zyt delikatnie.
Zwłaszcza że dosłownie nic w poście nie jest napisane, jak już chcesz się "czepiać" zarzutów jakichkolwiek. - Kto to może być Stasiu to możesz się tylko domyślać.

Spróbuj się troszkę postawić w moje sytuacji albo porozmawiaj z osobami na które też bzdury wypisuje, ile energii straciły ile się namęczyły z nim, to jest psychopata polskiego społeczeństwa, nikt normalny tak się nie zachowuje, a przy naszej sytuacji konfliktowej to wyszło że to on robi z małą z jakimś nikłym prawdopodobieństwem że to może być ktoś inny, a nawet jeśli już nie był to on to nie chciał powiedzieć kto to. A niby taki przyjaciel forum i "polskiego społeczeństwa" tak się o nie troszczy ; )

Może niech się wszyscy dowiedzą kto jest tym psychopata zatruwającym życie Prezesowi, Birmatowi, Shadow i mnie, a niech nie będzie "anonimowy"

Na slack-u PSB jesteś ? Widziałeś kto ładnie linkował tam uczciwepraktyki.pl i był oburzony ? A widziałeś kto ładnie w wątku pisał ? ; )

Dziś to już mnie to rybka co i gdzie pisze ; ) Ale 2 lata temu nie było to wesołe.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: devega » środa, 21 marca 2018, 20:10

FlyingAtom pisze: Kto to może być Stasiu to możesz się tylko domyślać.
Nie muszę się domyślać - pamiętam tę historię, było sporo tu o tym pisane.
Natomiast nie masz pewności, że osoba, która pisała psychopatyczne posty to ten sam Stanisław. Może ktoś chce mu zaszkodzić? Tego nie wiesz.
FlyingAtom pisze: Może niech się wszyscy dowiedzą kto jest tym psychopata zatruwającym życie Prezesowi, Birmatowi, Shadow i mnie, a niech nie będzie "anonimowy"
Myślę, że wszyscy chętnie byśmy się o tym dowiedzieli, jeżeli wiesz, to napisz.
FlyingAtom pisze: Na slack-u PSB jesteś ?
Niestety nie jestem zarejestrowany na slacku.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: FlyingAtom » środa, 21 marca 2018, 20:33

devega pisze:
FlyingAtom pisze: Kto to może być Stasiu to możesz się tylko domyślać.
Nie muszę się domyślać - pamiętam tę historię, było sporo tu o tym pisane.
Natomiast nie masz pewności, że osoba, która pisała psychopatyczne posty to ten sam Stanisław. Może ktoś chce mu zaszkodzić? Tego nie wiesz.
FlyingAtom pisze: Może niech się wszyscy dowiedzą kto jest tym psychopata zatruwającym życie Prezesowi, Birmatowi, Shadow i mnie, a niech nie będzie "anonimowy"
Myślę, że wszyscy chętnie byśmy się o tym dowiedzieli, jeżeli wiesz, to napisz.
FlyingAtom pisze: Na slack-u PSB jesteś ?
Niestety nie jestem zarejestrowany na slacku.
W mieszkaniu była 1 osoba wiesz że zginęło Ci 100zł, widzisz ją na następny dzień a ona mówi że to nie ona wzięła.
Nie złapałeś za rękę, nie możesz udowodnić ale swoje wiesz.

Tak wygląda sytuacja ze Stasiem.

Podany przykład jest przykładem na to co wiemy a czego nie możemy udowodnić, a nie to że Staś cokolwiek ukradł. - dopisuje by nie było nieporozumień.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: zyga123 » środa, 21 marca 2018, 20:38

FlyingAtom pisze: Może niech się wszyscy dowiedzą kto jest tym psychopata zatruwającym życie Prezesowi, Birmatowi, Shadow i mnie, a niech nie będzie "anonimowy"
@prezes @bitmar @Shadow @ShadowOfHarbringer @flyingatom

@flyingatom usilnie probujesz zmienic temat i wskazac sie jako osobe, ktora jest ofiara jakiegos spisku. Na pytanie nie odpowiadasz, albo robisz uniki, ciagle powolujesz sie na innych ale ich nie slychac. Niech sie odezwa i niech przedstawia swoja wersje. Ale po co te uczciwepraktyki.pl powstaly naprawde? W rankingu osobowosci nie ma zadnej osoby o imieniu Stas. Nie ma zadnego Stanislawa. A to ktos dla ciebie ogromnie wazny. Przyznaj sie, uczciwepraktyki powstaly nie tylko po to, zeby manipulowac srodowiskiem, ale glowny cel to odegranie sie na tym przywolywanym Stasku, ktorego uwazasz za zlo i przyczyne wszelki swoich niepowodzen. Chcesz sie na nim odgrywac, bez przerwy go przytaczasz i obwiniasz o kazde zle slowo na swoj temat w internecie. Ty masz duzy problem z krytyka twojej osoby i postanowiles, ze tylnymi drzwiami zajmiesz sie Staskiem, tworzac organ wydajacy dyrektywy, kto jest z nami a kto przeciw nam. A kto bedzie nastepny po Stasku? Moze jakis moderator ci podpadnie, bo nie bedzie chcial banowac? A moze jakas gielda trafi na czarna liste, bo nie przeslala ci odpowiednoi szybko przelewu? To co robisz tak smierdzi manipulacja i proba wplywu na srodowisko, ze trudno tego nie zauwazyc. Dzis odsloniles swoje prawdziwe oblicze nareszcie. Ty masz wielu wrogow, mnostwo ludzi cie fizycznie nie cierpi i nie toleruje twojej obecnosc. Niech to w koncu do ciebie dotrze, ty moralny autorytecie.

Napisz kim jest Stas, czym sie zajmuje, od razu bedziemy wiedzieli po co to cale zamieszanie z uczciwymipraktykami i kim jest ta pierwsza osoba, ktora idze pod lufe karabinu.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: devega » środa, 21 marca 2018, 21:07

FlyingAtom pisze: W mieszkaniu była 1 osoba wiesz że zginęło Ci 100zł, widzisz ją na następny dzień a ona mówi że to nie ona wzięła.
Nie złapałeś za rękę, nie możesz udowodnić ale swoje wiesz.
Proszę Cie nie prowadźmy dyskusji na takim poziomie... litości.

Dodano po 2 minutach 5 sekundach:
zyga123 pisze: Przyznaj sie, uczciwepraktyki powstaly nie tylko po to, zeby manipulowac srodowiskiem, ale glowny cel to odegranie sie na tym przywolywanym Stasku, ktorego uwazasz za zlo i przyczyne wszelki swoich niepowodzen. Chcesz sie na nim odgrywac, bez przerwy go przytaczasz i obwiniasz o kazde zle slowo na swoj temat w internecie.
Tak, na pewno to było powodem :roll:

Dodano po 17 minutach 34 sekundach:
@FlyingAtom, wydaje mi się, że po prostu dajesz się podpuścić komuś, kto wykorzystuje Twój konflikt ze Stanisławem

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: FlyingAtom » środa, 21 marca 2018, 22:38

@devega
Sugerujesz że jest w środowisku paru psychopatów ? ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: devega » czwartek, 22 marca 2018, 07:42

FlyingAtom pisze: Sugerujesz że jest w środowisku paru psychopatów ? ; )
Statystycznie rzecz biorąc, myślę że więcej niż paru.

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: zyga123 » czwartek, 22 marca 2018, 10:14

devega pisze:
FlyingAtom pisze: Sugerujesz że jest w środowisku paru psychopatów ? ; )
Statystycznie rzecz biorąc, myślę że więcej niż paru.
Bez powolywania sie na statystyke, flyingatom uwaza, ze kazdy, kto go krytykuje jest psychopata. Ten temat mozna juz konczyc, nikt juz wiecej niz nie dolozy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: hanti » czwartek, 22 marca 2018, 22:26

Mucha tzn. FlyingAtom od zawsze jakiś taki dziwny i podejrzany :)
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: FlyingAtom » piątek, 23 marca 2018, 21:31

hanti pisze: Mucha tzn. FlyingAtom od zawsze jakiś taki dziwny i podejrzany :)
; ))))
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: zyga123 » sobota, 24 marca 2018, 00:29

FlyingAtom pisze:
hanti pisze: Mucha tzn. FlyingAtom od zawsze jakiś taki dziwny i podejrzany :)
; ))))
Dawid, ale @hanit tu byl, kiedy ty jeszcze z metalowej miski szamales.

Dodano po 9 minutach 58 sekundach:
zyga123 pisze: Dawid, ale @hanit tu byl, kiedy ty jeszcze z metalowej miski szamales.
To jest akurat wazne. To nie jest zart. Atom dal za ten post +1 punkt reputacji. To nie jest zart. To sie dzieje naprawde i mam nadzieje, ze admini i moderatorzy sprawdza to. To nie jest normalne. Atom jest osoba do bana a robi takie numery. Zaczynam sie bac, ze to jest ustawka albo proba zrobienia cyrku ponownie. Mam nadzieje, ze ktos to sprawdzi i ktos tego pilnuje.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6403
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1680
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: maxi82 » sobota, 24 marca 2018, 00:36

zyga123 pisze: To jest akurat wazne. To nie jest zart. Atom dal za ten post +1 punkt reputacji. To nie jest zart. To sie dzieje naprawde i mam nadzieje, ze admini i moderatorzy sprawdza to. To nie jest normalne. Atom jest osoba do bana a robi takie numery. Zaczynam sie bac, ze to jest ustawka albo proba zrobienia cyrku ponownie. Mam nadzieje, ze ktos to sprawdzi i ktos tego pilnuje.
c.p.p.p żeby nic nie zniknęło. YYY nie za bardzo rozumiem o co chodzi w tej wypowiedzi, proszę wyrażaj się jaśniej.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: zyga123 » sobota, 24 marca 2018, 00:41

maxi82 pisze: c.p.p.p żeby nic nie zniknęło. YYY nie za bardzo rozumiem o co chodzi w tej wypowiedzi, proszę wyrażaj się jaśniej.
Czy mozemy sie wszyscy spotkac online w ten weekend i obgadac temat? Czy@maxi82 mozesz dotrzec do wierchuszki?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6403
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1680
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: maxi82 » sobota, 24 marca 2018, 00:51

zyga123 pisze: Czy@maxi82 mozesz dotrzec do wierchuszki?
Gadałem z Trnity i się godzi ale Morfeusza i Neo musisz łapać na mieście (pewnie gdzieś koło budek telefonicznych ;) ;) . WTF :mrgreen:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Ranking Osobowości Środowiska Crypto

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 02:17

Link z ustosunkowujący się do polemiki na forum, odnośnie działalności FlyingAtom.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=31&t=28238
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości