Trader21 i XTB

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trader21 i XTB

Postautor: baggins » czwartek, 3 sierpnia 2017, 17:22

Trader21 bierze się w końcu za temat.... nie powiem, że jestem bardzo zaskoczony, ale trochę jednak tak
https://pl.xtb.com/bitcoin-webinarium
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Trader21 i XTB

Postautor: amneziahaze » czwartek, 3 sierpnia 2017, 18:36

baggins pisze: Trader21 bierze się w końcu za temat.... nie powiem, że jestem bardzo zaskoczony, ale trochę jednak tak
https://pl.xtb.com/bitcoin-webinarium
Trochę BARDZO późno. Przy największych wzrostach on jak też wielu traderów mówiło, by nie ufać krypto, teraz na górce nagle ich "oświeciło", co gorsza ten sam trader - nie zebym byl jego krytykiem, bo sporo chcialem sie od niego dowiedziec - od ostatnich pieciu lat stawia bardzo na srebro i złoto(prawidłowa kolejność) i teraz... wykresy wyraźnie Wam ukażą ów "zwroty" 5letnie z tych "inwestycji". Nie chcę być złośliwy. Po prostu WIDZĘ, bo gdy 5 lat temu się zainteresowałem jego kilkoma adycjami a pozniej www, jego popularność stale wykładniczo rosła aż do dziś, ale tak serio... na yt jest wielu milionerów, podobnie jak gwiazd, ja zachowam raczej porządny dystans, bo z tego co widać by się dowiedzieć kto nie blefuje to trzeba poznać rzeczywiste statementy i tyle.

XTB bardzo lubi tego typu eventy, po pierwszym wysłaniu do nich formularza na przykład z platformy xstation będą Cię męczyć telefonami do upadłego, oferując różnej maści szkolenia oraz jak najszybsze otwarcie rachunku. No wiadomo, przynajmniej robią to w miarę profesjonalnie, kilku brokerów już przerabiałem. Szkoda gadać. Ostatecznie więcej się nauczyłem od tych niepopularnych, a wręcz nawet anonimowych "wykresiarzy" i leśnych dziadków.



Reszta to niestety kino, popisy, reklamy i show.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trader21 i XTB

Postautor: TheKubizz » piątek, 4 sierpnia 2017, 13:30

Czy ktoś brał może udział w webinariuum? Miałem sobie zerknąć, ale totalnie zapomniałem. Wiem, że jest zapis online ale nie jestem pewien, czy jest sens poświęcać na to czas.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Trader21 i XTB

Postautor: amneziahaze » piątek, 4 sierpnia 2017, 15:41

TheKubizz pisze: Czy ktoś brał może udział w webinariuum? Miałem sobie zerknąć, ale totalnie zapomniałem. Wiem, że jest zapis online ale nie jestem pewien, czy jest sens poświęcać na to czas.
Jak najbardziej jest sens, tym bardziej, że XTB naprawdę daje radę. I dużo Ciebie nauczą, ot, taki mają pomysł, by stawiać na edukację i zapoznanie się z rynkiem nim otworzysz rachunek, a i sam sceptyk Trader21 dorzucił swoje 3 grosze. Zdecydowanie dobry webinar i dla kogoś kto nie siedzi w ogóle w krypto sporo cennych informacji.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trader21 i XTB

Postautor: TheKubizz » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 14:17

amneziahaze pisze:
TheKubizz pisze: Czy ktoś brał może udział w webinariuum? Miałem sobie zerknąć, ale totalnie zapomniałem. Wiem, że jest zapis online ale nie jestem pewien, czy jest sens poświęcać na to czas.
Jak najbardziej jest sens, tym bardziej, że XTB naprawdę daje radę. I dużo Ciebie nauczą, ot, taki mają pomysł, by stawiać na edukację i zapoznanie się z rynkiem nim otworzysz rachunek, a i sam sceptyk Trader21 dorzucił swoje 3 grosze. Zdecydowanie dobry webinar i dla kogoś kto nie siedzi w ogóle w krypto sporo cennych informacji.
Dzięki bardzo za informację. Obejrzę w takim razie - chociaż ich codzienne telefony mnie do tego zniechęcają.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trader21 i XTB

Postautor: RodStewart » piątek, 11 sierpnia 2017, 12:12

W formularzu możesz wpisać cokolwiek, e-mail też dowolny np. działa domena ze strony niepodam.pl

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości