Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Obserwator
Posty: 7
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy.

Postautor: Jedrzej Jezierski » środa, 10 lipca 2019, 14:55

Cześć!

Pragnę przypomnieć wszystkim komentującym w wątku osobom, że najważniejszą w tym momencie rzeczą jest organizacja na rzecz wspólnego działania.

Bardzo proszę o nieprowadzenie komentarzy, które nie przyłożą się do dyskusji. Zachowajmy tutaj porządek, a wszystko pójdzie sprawniej :)

Pozdrawiam ze słowami otuchy!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy.

Postautor: FlyingAtom » środa, 10 lipca 2019, 15:28

Aktualnie
hyipselect Pomoże medialnie i w grupie na FB.
Konr@d Pomoże medialnie i informatycznie (zasoby google)
XRPOskar Zostaje w grupie odpowiedzialny za informatyków.
Lechu Zostaje w grupie odpowiedzialny za organizowanie spotkań na żywo w Warszawie.

bitmarketnacelowniku - zaoferował pomoc odpłatną
"Oferujemy ustalenie personaliow i rozwiklanie tajemnicy czy bitmarket to exit scam, chwilowe problemy czy jeszcze cos innego. Mozemy wytropic zlodziei do ostatniego wezla bitcoin, do ostatniej posiadanej spolki, zweryfikowac to i przekazac Panstwu do dalszego dysponowania (zgloszenia prokuraturze/wydzialowi od cybersecurity)."

Potrzeba kogoś kto by sie zajął zbieraniem informacji i organizacją grupy :
Prawnej
Detektyw, @zomos2 Już zrobił tutaj część pracy.
Bezpieczeństwo
Osoby do śledzenia i wyłapywania informacji z 2 wątków na forum.

Ustalenie jak się kontaktować z Policją i sądami zleciłem @Macieja
Proszę o napisanie na PW do @Macieja osób doświadczonych i obytych przy giełdzie Bitcurex które składały zawiadomienie, podzielenia się informacjami ważnymi, co trzeba z sobą zabrać, jak przebiegał cały proces, ciekawsze wypowiedzi opublikujemy na forum i na bithub z nickiem osoby lub bez w zależności jak będzie sobie życzyć.

Plany na dziś.
Ustalenie ważnych informacji co gdzie zgłaszać przygotować "mini poradnik" - zrobione
Odezwać się do Coinfirm czy mogą coś ustalić za pomocą adresów. - zrobione
Skontaktować się z IQ Partners i poprosić o scan zgłoszenia do sądu. - zrobione
Zrobienie bazy nicków z forum które chcą występować jako grupa.
Zrobienie bezy mejli które przyszły do bithub celem późniejszego zapytania czy chcą grupowo występować.

@nadobny
Prosiłem o telefon do Ciebie i/lub do siostry, jeśli nie masz ochoty podać napisz na redakcja@bithub.pl
Redaktor kordynuje działania z prawnikami do momentu znalezienia odpowiedniej osoby.
Nie dzwonić proszę na numer firmowy, chłopaki z firmy mnie udszą ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Orator
Posty: 950
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy.

Postautor: Lechu » środa, 10 lipca 2019, 15:46

Jutro w Warszawie o godzinie 19:00 przy ulicy Stawki 2 piętro 31 w budynku Intraco w siedzibie TJS Trading Jam Session odbędzie się otwarte spotkanie osób poszkodowanych przez Bitmarket.

Planowany jest live ze spotkania na yt:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy.

Postautor: nadobny » środa, 10 lipca 2019, 15:59

@FlyingAtom

Edytowałem post i podałem nr telefonu.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy.

Postautor: ddask » środa, 10 lipca 2019, 18:03

Mogę pomóc informatycznie jeśli będę umiał

@@zomos2

Jeśli mi podeślesz mogę spróbować ten informacje przedstawić w formie "concept map", tych powiązań jest tak dużo, że myślę w ten sposób będzie najlepiej widać co i jak

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy.

Postautor: FlyingAtom » środa, 10 lipca 2019, 18:21

@ddask
Grupą informacyjną będzie koordynował @XRPOskar
W nocy dziś utworzymy poszczególnych grup wątki i kto się nimi zajmuje.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 grudnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy.

Postautor: Sjedoj » środa, 10 lipca 2019, 18:55

Witam pisze z pytaniem bo na fb są teraz 2 grupy z poszkodowanymi w sprawie bitmarketu i z tego co wiem jedna szuka prawnika i druga i mam wrażenie że obie walczą o to samo a jak by działały kąplet nie oddzielnie czy może jedna jest jakimś oszustwem? Bo szczerze mówiąc nic już z tego nie wiem. Przepraszam jeżeli nie w temacie.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy.

Postautor: zomos2 » środa, 10 lipca 2019, 20:53

@ddask Odzywaj się do FlyingAtom.

Obserwator
Posty: 2
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: Jacek Harasimowicz » środa, 10 lipca 2019, 23:44

FlyingAtom pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 20:33Prawny - osoba będzie odpowiedzialna za komunikaty prawne, co aktualnie trzeba robić, co da pójście na policję, zgłoszenie do sądu, co dalej robić i jaki ma to sens, wybierać kancelarię prawną i rozmawiać z nią o warunkach.

Cześć, jestem radcą prawnym, a prywatnie inwestuję w kryptowaluty. Proszę o kontakt @FlyingAtom w sprawie wsparcia prawnego.
pozdrawiam
r.pr. Jacek Harasimowicz

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: FlyingAtom » środa, 10 lipca 2019, 23:50

Jacek Harasimowicz pisze: środa, 10 lipca 2019, 23:44Cześć, jestem radcą prawnym, a prywatnie inwestuję w kryptowaluty. Proszę o kontakt @FlyingAtom w sprawie wsparcia prawnego.
pozdrawiam
r.pr. Jacek Harasimowicz



Aspektami prawnymi zajmuje się aktualnie Maciej podaje na PW numer do niego i mejla.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: Rich Demon » czwartek, 11 lipca 2019, 02:08

Jestem zainteresowany dolaczeniem do grupy poszkodowanych, jednakze nigdzie nie moge znalezc linku do grupy na FB. Chyba ze jeszcze taka nie istnieje. A grupa Bitmarket-poszkodowani nie jest zbyt wiarygodna jesli chodzi o moje zdanie. Oczywiscie moge sie mylic, nie mowie ze to oszusci, ale wole podchodzic do wszystkiego z dystansem. Mozliwe ze w miare naplywu nowych wiadomosci zmienie zdanie na temat tamtej grupy.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: canqu » czwartek, 11 lipca 2019, 06:26

Jestem gotów podpisac z każdą kancelarią umowę wg której wypłace im 30% odzyskanych przez nich środków, które zostały mi ukradzone przez bitmarket. Natomiast na pewno nie zapłace nikomu nawet grosza za to że ktoś wystąpi w moim imieniu z pozwem zbiorowym jak ma to miejsce na grupie na fb. Posłuchajcie jest nas tyle osób i to są tak ogrome pieniądze do odzyskania, że jeśli jakaś kancelaria byłaby pewna, że odzyska nam te pieniadze to bez problemu zgodziła by się pracowac dla nas za procent od odzyskanych kwot. W innym wypadku jest to naciąganie na kolejne wydatki bez żadnych gwarancji. Niestety prawnicy czesto tak działają. Nie dajcie się zrobić w konia.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: grabollo69 » czwartek, 11 lipca 2019, 08:14

Czy wybiera sie ktos tu z obecnych na spotkanie pod TJS dziś o godzinie 19 w Warszawie?
Ja osobiście będę - zaraz wyjeżdżam z pomorza.

Mam potwierdzenie że pojawi się prezes Izby Gospodarczej Blockchain
i Nowych Technologi.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 11 lipca 2019, 09:57

Rich Demon pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 02:08Jestem zainteresowany dolaczeniem do grupy poszkodowanych, jednakze nigdzie nie moge znalezc linku do grupy na FB. Chyba ze jeszcze taka nie istnieje. A grupa Bitmarket-poszkodowani nie jest zbyt wiarygodna jesli chodzi o moje zdanie. Oczywiscie moge sie mylic, nie mowie ze to oszusci, ale wole podchodzic do wszystkiego z dystansem. Mozliwe ze w miare naplywu nowych wiadomosci zmienie zdanie na temat tamtej grupy.


viewtopic.php?f=6&t=32496 w Tym wątku masz linki do poszczególnych tematów na forum i do FB.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: ddask » czwartek, 11 lipca 2019, 10:49

@FlyingAtom

Może Discord zamiast TS3? Moim zdaniem oferuje dużo więcej, a ten wybór jest ważny dla maksymalnego usprawnienia działań. No i działa nawet bez instalowania ;-)

Można się bardzo szybko przestawić, i discord może nawet w znacznym stopniu zastąpić forum, jest tak wszechstronny

https://discordapp.com/

Nie bez powodu jest w tej chwili znacznie popularniejszy niż Teamspeak ;-)
https://trends.google.pl/trends/explore ... ,teamspeak

Widziałem już zastosowanie w kilku projektach open-source i discord się po prostu sprawdza

Obserwator
Posty: 7
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: Jedrzej Jezierski » czwartek, 11 lipca 2019, 14:06

WAŻNE!

Dzięki zaangażowaniu Coinfirm, redakcji Bithub udało się dotrzeć do kont LTC i XRP należących do Bitmarket!

Jak tylko oszacujemy wartość środków w BTC - poinformujemy Was. Szczegółowe liczby znajdują się w aktualizacji artykułu!

Pozdrawiam!

https://bithub.pl/wiadomosci/upadek-bit ... nformacje/

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 11 lipca 2019, 14:58

https://atlas.bitmarket.pl/oswiadczenie ... ielowicza/
Giełda od lat jechała na minusie.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.27
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 20 kwietnia 2019
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: bitex » piątek, 12 lipca 2019, 15:08

Ktoś zrobił całkiem niezły research całej struktury powiązań ludzi i spółek.
http://tnijurl.com/abc2a4812a1c/

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: the_great_pretender » piątek, 12 lipca 2019, 15:37

bitex pisze: piątek, 12 lipca 2019, 15:08http://tnijurl.com/abc2a4812a1c/
Tutaj są i telefony i adresy. Ile osób już dzwoni albo jedzie na miejsce?

Czy czekamy, aż ktoś powie co i kto ma robić?

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket - kwestie organizacyjne grupy. Osoby chętne do pomocy mogą się zgłosić

Postautor: pabloj » piątek, 12 lipca 2019, 15:46

@the_great_pretender a ty jestes poszkodowany czy przyszedłeś tu się mądrzyć?

Wróć do „Bitcoin w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości